Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2017., 09:10   #5421
bubamara, bravo vi!
kad ćemo vidjeti tu kuhinju?
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:21   #5422
Kad još složimo stol, stavimo police i skinemo folije s fronti...još je plava, umjesto bijela. ...valjda bude do Uskrsa
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 09:55   #5423
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
I mi smo sami sastavljali. Samo smo radnu ploču odnijeli u Conty da nam naprave otvore za sudoper i ploču za kuhanje.
Nakon prve ladice ostale su išle kao od šale. Najgori dio posla je bilo podešavanje nogica, razmaka između ladica (a imamo ih puno jer nemamo gornje elemente). Sami smo ugradili i aparate, stavili završne lajsne i super je ispalo.
Svaka čast! Ja sam se ipak odlučila za Ikeinu montažu. Imam u biti dosta sitnijih preinaka za koje se nadam da će ih ok izvesti. Javim kako je prošlo i koliko me te sitnica došla. Iskoristila sam onaj popust od 10% za kupiti kuhinju pa nekako računam da će to pokriti barem većinu troškova.
kozmetika is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 11:09   #5424
Nama je došao frajer iz B-neta montirat satelitsku i rekao da je prije sklapao namještaj u Ikei i da mu za ladicu treba minuta. Da se ladica kad se spraksiraš može brzo složiti, može, ali baš minuta...hm. Govorim o soft close ladici. Tako da ih dobro nadgledaj što ti rade.
Općenito nemamo dobro iskustvo sa stolarima...iz jedne firme za ugradbene ormare su nam rekli da će sve neravnine i razmake popuniti silikonom.
Treba biti oprezan.
Javi rezultate.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 14:03   #5425
RMeni je isto za složiti ladicu trebali par min., 6 kom., pardon, 7, zaboravih onu ispod pećnice, soft close isto. Malo mi je više trebalo za vodilice, one na desnoj strani koje se moraju šarafati sa lijevom rukom sa kojom sam totalni debil i precizno odrediti na kojoj razini moraju biti.
Cijelu sam kuhinju sama složila, ploču je isto došao kum srediti, tata i ja fiksirali i postavili neIkeine nogice, izlivelirali, muž postavio uređaje.
__________________
Što jest,jest

Zadnje uređivanje old_time : 31.03.2017. at 15:01.
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 14:22   #5426
Bok svima,

ima li netko možda informaciju hoće li u zagrebačkoj Ikei biti u ponudi Svalnas serija?

Radi se o ovom: http://www.ikea.com/us/en/catalog/ca.../series/37660/
pepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 15:29   #5427
Sve pohvale za rješavanje našeg problema s kuhinjom:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=5045

Kuhinja kupljena u Austriji pa nam IKEA Hrvatska nije mogla pomoći, ali su nas ljubazno uputili da se obratimo Grazu. Poslala sam im skenirani račun i slike oštećenja i u roku od 10-tak dana nove fronte su nas već čekale u Grazu. Jest da nam nije baš bilo usput ići do tamo (šteta što se ne mogu dogovoriti o distribuiranju proizvoda između centara u različitim zemljama ) ali eto sad imamo nove fronte, svaka čast na brzoj akciji, pogotovo što je ta linija već odavno out.

A kad već hvalim, evo jedna i za našu ikeu. Ponestalo nam je spojnica za montiranje ukrasnih letvica (jer imamo puno kutova pa nam je 2 komada po letvici bilo premalo) i za tjedan dana direktno iz Švedske stiže paketić s dodatnim spojnicama. Super, super!
pepalina01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 20:48   #5428
Quote:
pepa kaže: Pogledaj post
Bok svima,

ima li netko možda informaciju hoće li u zagrebačkoj Ikei biti u ponudi Svalnas serija?

Radi se o ovom: http://www.ikea.com/us/en/catalog/ca.../series/37660/
Pa ima toga kod nas

www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/40322876/
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 09:25   #5429
Fasinain,
nije bilo kad sam gledala, hvala
pepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 17:21   #5430
pitanjceee

Pozdrav ekipo....

evo, planiram i ja posjetit Ikeu ovaj vikend.. potrošit neku lipu.. pa me zanimaju Vaša iskustva s određenim stvarima koje bih ja kupio...

Malm krevet (160 cm šitine) + 2 ladice za odlaganje

Madrac Hovag - to ću još malo provjeriti, siguran sam da ima boljih madraca (opruge)

Pax ormar - s time da bih si ja složio nešto... klizna vrata ili ne? pitam radi prostora..

Malm komoda ona mala

i za kraj onaj Markus stolac - da li se isplati davat tolko para?? hm...

Hvala Vam unaprijed na odgovorima...
freddie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 01:44   #5431
Za malm krevet s ladicama (kod nas su 4) i komodu, iskustvo nakon godinu i pol koristenja - sve super, za relativno malo novaca.
Pax imam i doma i na moru, doma obicna na sarkama, a na moru klizna vrata (manjak prostora), odlicni su. Najbitnija stavka je meni modularnost unutrasnjosti. Ovisi sto ti treba, razlika u cijeni obicna/klizna vrata se moze opravdati ako ti je frka s prostorom
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 08:02   #5432
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Za malm krevet s ladicama (kod nas su 4) i komodu, iskustvo nakon godinu i pol koristenja - sve super, za relativno malo novaca.
Pax imam i doma i na moru, doma obicna na sarkama, a na moru klizna vrata (manjak prostora), odlicni su. Najbitnija stavka je meni modularnost unutrasnjosti. Ovisi sto ti treba, razlika u cijeni obicna/klizna vrata se moze opravdati ako ti je frka s prostorom


zahvaljujem puno na odgovoru...
freddie89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 11:16   #5433
Quote:
titanika kaže: Pogledaj post
Koliko ste zadovoljni sa tim stolicama..ako je problem ovde napisat jer je tema ikee, moze i na pp

Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
dumam već 5 minuta kaj će nekome kozice u kući, pa onda...možda su ipak neke kožice i onda mi sijevne da su to možda vodene kozice :
rofl:
ista stvar, mislim se kakve kozice, morske da nisu prave koze..i onda vidim tvoj post ...
Aaaaa vodene ....

Quote:
curafina kaže: Pogledaj post
:rofl : vodene,vodene..koštale me 1800kn popusta na paxevima,majku im

i savršene kombinacije hemnes pisaćeg i biblioteke za radni kutak
Kod nas nisu dosle kozice al ja isto propustila popust na pax ...bas mi krivo..ljuta na sebe


Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
Bignike
Pokusaj preko webshopa staviti u kosaricu te sitnice i vidi kolika je dostava. Ako su stvarno sitnice, trebala bi dostava biti 69 kn. Meni je u tu paketnu dostavu islo dvostruko pakiranje Tronesa.
Ma da..sa tom dostavom od 69 kn se moze dosta toga kupit....do 30 kg i bome poprilicne velicine kutija
Puno puno sitnica..
murtila is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 11:31   #5434
murtila, za sada su stolci odlični ali ih kratko tek koristimo.

ontopic - majstor upravo reže radnu ploču za kuhinju i uspjeli smo od ostataka ploče koja je izrezana za sudoper složiti šank tako da imamo cijelu jednu radnu ploču (a i šine za vješanje ormarića, police...) viška. Zanima me da li možemo to, original zapakirano, zamjeniti za nešto? Treba nam za to račun?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 12:24   #5435
Quote:
titanika kaže: Pogledaj post
murtila, za sada su stolci odlični ali ih kratko tek koristimo.

ontopic - majstor upravo reže radnu ploču za kuhinju i uspjeli smo od ostataka ploče koja je izrezana za sudoper složiti šank tako da imamo cijelu jednu radnu ploču (a i šine za vješanje ormarića, police...) viška. Zanima me da li možemo to, original zapakirano, zamjeniti za nešto? Treba nam za to račun?
Možete. Mi smo mijenjali neke elemente iz kuhinje, nisu bili raspakirani i trebao nam je račun. Dobili smo lovu na njihovu poklon karticu koju smo naravno isti dan potrošili.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 22:31   #5436
Zna li netko koje od Ikeinih sarki, (zove li se to tako?!) Koje se otvaraju/zatvaraju na pritisak, mogu na Pax ormar?
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 08:31   #5437
Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
Zna li netko koje od Ikeinih sarki, (zove li se to tako?!) Koje se otvaraju/zatvaraju na pritisak, mogu na Pax ormar?
mislim ove:
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/80230224/
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 13:05   #5438
Quote:
žutasrna kaže: Pogledaj post
Što mislite hoće li se Ballstad vrata s vremenom objesiti s obzirom da su prilično tanka a uzela sam ona za ormar od 236cm?
Mi još čekamo da se objese, bit će uskoro 5 godina....
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 13:07   #5439
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Pisala je Xanthe jednom o toj spužvi. Skida sve živo
Kako misliš jednom?

Ima tih upisa, možeš ih lopatom skupljati, samo nitko ne čita te vintage postove, ipak ima već par godina da sam to otkrila.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 17:46   #5440
Da li netko zna ima li u Zg Ikei Godmorgon visoki kupaonski element, visoki sjaj bijela, koji je trenutno na mjesečnoj akciji - već neko vrijeme na stranici piše da nije dostupan a mi bi sutra po njega...
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.