Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2017., 16:51   #5701
Pokusavam malo naci iskustva sa stolom Bjursta... nasla sam par postova ovdje ljudi koji ga imaju pa me zanima kakav im je nakon duzeg koristenja? Jel podnosi opterecenja? Kako je sa ostecenjima? Odrzavanje?
Kad smo ga vidjeli gore cinio nam se ok, stabilan, cvrst... ali sad mi je prija bacila bubu u uho bi li on izdrzao ono za sto bi ga trebala koristiti... i koliko dugo? Ok je cijenom i izgledom al nebi voljela da nakon god dvije pocne cviliti ili biti nestabilan
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 18:17   #5702
Imam bjurstu brezu, kupljen polovni, sastavljan, rastavljan pa opet sastavljan, cvrst, stabilan, nema ogrebotina, a ne koristim stolnjak i nije da ga nesto cuvam i stedim
shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 19:27   #5703
Quote:
shelby-eleanor kaže: Pogledaj post
Imam bjurstu brezu, kupljen polovni, sastavljan, rastavljan pa opet sastavljan, cvrst, stabilan, nema ogrebotina, a ne koristim stolnjak i nije da ga nesto cuvam i stedim
Znaci mogao bi prezivjeti valjanja mase po njemu?
Jel sastavljen ili produzen? Kako je na tom srednjem djelu, cvrsto isto ili? Mi gledamo onaj sta ide od 140 cm pa dalje...
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 22:36   #5704
Quote:
Lalea kaže: Pogledaj post
Znaci mogao bi prezivjeti valjanja mase po njemu?
..
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 22:39   #5705
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post


Fondanta... smjese za prekrivanje torti
Nisam jos naletila na neki stol koji mi se cini ok za to..
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 23:32   #5706
mislim da nije ni ovaj. nije bas jako gladak. imao kao strukturu drva. iako su to kao minimalne neravnine, misim da nije bas higijeski na njemu valjati. ako si u mogucnosti, odi u ikeju i sa malo malo mase, isprobaj kako ide. ne vjerujem da ce u guzvi to itko primjetiti, a niti je to neki vandalizam
meni bjersta nije sjela. jedav cekam da nadem neki idealniji model i da ga zamijenim. ja bi radje ploču od pravog drva. mom dragom je super
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 08:58   #5707
Imam podlogu kad valjam tako da nije na samom stolu... ali mi je bitno da je cvrsto, a na tako nesto nisam jos naletila... a ova dimenzija bjurste mi super odgovara dimenzijama...
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 21:32   #5708
Evo ja moram pohvaliti Ikea Lenda zavjese
Nisam u mogućnosti otići sama do Ikee pa večinu toga naručim preko web shopa .
Iskreno pojma nisam imala što kupujem ...
Zavjesa je prekrasna , bijela je ko snijeg , gusto tkanje , teškaaa , za tu kvalitetu cijena od 150 kuna je stvarno mala .
Ovdje u trgovini bi platila i tri puta više za sličnu zavjesu .

E sad imam na piku Vivan zavjese

A za Oftast zdjelice i tanjure ne mogu vjerovati da Ikea prodaje za 3 i nešto kuna po komadu .
Ima da u sljedećoj turi pokupujem tanjura i zdjela i za praunučad
OrchidLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 14:50   #5709
Quote:
Lalea kaže: Pogledaj post
Imam podlogu kad valjam tako da nije na samom stolu... ali mi je bitno da je cvrsto, a na tako nesto nisam jos naletila... a ova dimenzija bjurste mi super odgovara dimenzijama...
Ma slobodno ga kupi.... Stol je stvarno čvrst, puno drvo, mi smo ga jedva donijeli do stana od težine. Za te novce se stvarno isplati. Ja ga imam četiri godine. Ne radim kolače, ali peglam na njemu. I ne pazim ga ništa i nije se ništa uništio, izgrebao ili slično, tako da ga kupi bez puno razmišljanja!
Zambezija is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 17:24   #5710
Ima i tko Flaxa krevet s ladicom u koju ide madrac? Kako vam se čini?
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 23:22   #5711
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako racunaju u cijenu dostave za 70 kn, paket dimenzija 120x80x100 cm.

Razmisljam narucit Topplur rolo, a dimenzijama izlazi iz gore navedenog pa je za 120 cm sirine, paket velicine 5x5x130 cm.
I sad tih 130 cm je previse, jesam krivo protumacila i kako to onda ide?




Edit:

Evo ja stavila u kosaricu, i taj od 120, i duzi od 140, i izbacilo mi 69 kn.


Moram samu sebe quotat.

Ovo sto mi je prije nekog vremena izbacilo da paket Tupplur roloa koji malo izlazi iz dimenzija 120 cm, ide pod dostavu od 70 kn, nije tocno.


Malo prije sam narucila i izbacuje mi dostavu 800-tinjak kn

Tako da nis od tog, trebalo mi je vise komada, a uzela sam na kraju samo dva kom. koji su uzi, a pase mi Ikeina duzina.


I...il sam nesto krivo radila il nemam pojma sto, al nije mi nigdje uracunalo ono placanje na rate sto reklamiraju. Nije od presudne vaznosti, al bezveze.

Nadam se da ce taj centar sto ce otvoriti u Ri, ima normalnu cijenu dostave za jedne rolo zastore
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 15:16   #5712
Quote:
Lalea kaže: Pogledaj post
Pokusavam malo naci iskustva sa stolom Bjursta... nasla sam par postova ovdje ljudi koji ga imaju pa me zanima kakav im je nakon duzeg koristenja? Jel podnosi opterecenja? Kako je sa ostecenjima? Odrzavanje?
Kad smo ga vidjeli gore cinio nam se ok, stabilan, cvrst... ali sad mi je prija bacila bubu u uho bi li on izdrzao ono za sto bi ga trebala koristiti... i koliko dugo? Ok je cijenom i izgledom al nebi voljela da nakon god dvije pocne cviliti ili biti nestabilan
pisali smo dosta o bjursti. našem je evo skoro šest godina (bijeli, 140 stalno je razvučen na 220 kupljen u gracu) i odlično se drži. kad jedemo stavljam podmetače i za tanjure i čaše, ali to radim uvijek. i radim na njemu svakodnevno (laptop, miš)

frendica ima onaj od 90 i dvoje male djece i muža koji su elementarna nepogoda i njen se super drži.

tako da i od mene preporuka. znam da je i forumašica free spirit bila zadovoljna sa svojom.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 16:28   #5713
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Moram samu sebe quotat.

Ovo sto mi je prije nekog vremena izbacilo da paket Tupplur roloa koji malo izlazi iz dimenzija 120 cm, ide pod dostavu od 70 kn, nije tocno.


Malo prije sam narucila i izbacuje mi dostavu 800-tinjak kn

Tako da nis od tog, trebalo mi je vise komada, a uzela sam na kraju samo dva kom. koji su uzi, a pase mi Ikeina duzina.


I...il sam nesto krivo radila il nemam pojma sto, al nije mi nigdje uracunalo ono placanje na rate sto reklamiraju. Nije od presudne vaznosti, al bezveze.

Nadam se da ce taj centar sto ce otvoriti u Ri, ima normalnu cijenu dostave za jedne rolo zastore

Da ista stvar je i za Liselott rolo , onaj od 80 cm širine ide na 69 kuna dostave , a čim staviš 120 cm širine odmah ide na 800 kuna dostava .
Malo im je to glupo , ali dok ne riješe nekako drugačije dostavu morat ćemo se snalaziti drugačije . Ovdje kod mene ima iDostava za Ikeu i dostava za robu do 699 kuna , je 70 kuna , a preko 699 kuna ide 15% od iznosa .
Preko njih naručim veće komade namještaja i ono što ne mogu preko web shopa , jedino što idu jednom mjesečno u Ikeu pa se mora čekat dok im se ne napuni kombi ili dok ne dostignu mjesečni limit .

Ne znam možda ti netko ovdje na forumu tko ide u Ikeu može kupiti rolo u tim dimenzijama pa poslati poštom uz neku naknadu ...
OrchidLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 22:07   #5714
Stol i stolice kupljeni i montirani

Quote:
Zambezija kaže: Pogledaj post
Ma slobodno ga kupi.... Stol je stvarno čvrst, puno drvo, mi smo ga jedva donijeli do stana od težine. Za te novce se stvarno isplati. Ja ga imam četiri godine. Ne radim kolače, ali peglam na njemu. I ne pazim ga ništa i nije se ništa uništio, izgrebao ili slično, tako da ga kupi bez puno razmišljanja!
da, bome ima težine... to je i nas iznenadilo... jučer smo se ipak zaletili po to, još jednom u dućanu pregledali i uzeli.... nadam se da će poslužiti, mm je isto pregledao sve kod sastavljanja i zadovoljan je materijalom... da posluži upola ko stari super...

Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
pisali smo dosta o bjursti. našem je evo skoro šest godina (bijeli, 140 stalno je razvučen na 220 kupljen u gracu) i odlično se drži. kad jedemo stavljam podmetače i za tanjure i čaše, ali to radim uvijek. i radim na njemu svakodnevno (laptop, miš)

frendica ima onaj od 90 i dvoje male djece i muža koji su elementarna nepogoda i njen se super drži.

tako da i od mene preporuka. znam da je i forumašica free spirit bila zadovoljna sa svojom.
baš mi je drago zbog takvih iskustava.... mi smo isto uzeli taj od 140, proširili ga nismo nego ćemo pričekati i vidjeti hoće li ovako biti ok, ako ne ubacit ću jednu dasku i proširiti ga... klincima sam uzela podmetače jer oni nit gledaju di mašu ni šta rade tako da ipak sam mirnija... iako čini mi se da ću ga ja više srediti svoji radom....



uglavnom stoli i stolice su danas složeni, iznenadilo me koliko brzo je išlo sve i bez nekih problema... jedino smo kod stola dobili jedan vijak manje onaj koji je kao stoper onim daskama za proširenje) ali to sam odmah riješila pozivom njihovoj službi za korisnike i to je naručeno pa će poslati poštom... sad samo neka posluži i ja zadovoljna

a već je u planu daljnja nabava...
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 11:58   #5715
Quote:
OrchidLover kaže: Pogledaj post
Da ista stvar je i za Liselott rolo , onaj od 80 cm širine ide na 69 kuna dostave , a čim staviš 120 cm širine odmah ide na 800 kuna dostava .
Malo im je to glupo , ali dok ne riješe nekako drugačije dostavu morat ćemo se snalaziti drugačije . Ovdje kod mene ima iDostava za Ikeu i dostava za robu do 699 kuna , je 70 kuna , a preko 699 kuna ide 15% od iznosa .
Preko njih naručim veće komade namještaja i ono što ne mogu preko web shopa , jedino što idu jednom mjesečno u Ikeu pa se mora čekat dok im se ne napuni kombi ili dok ne dostignu mjesečni limit .

Ne znam možda ti netko ovdje na forumu tko ide u Ikeu može kupiti rolo u tim dimenzijama pa poslati poštom uz neku naknadu ...
Vidim da ima idostava i za Ri, vjerojatno cu tako. Samo me zanima kad ce mi ovo prvo stici jer sam i Lenda zavjese narucila pa ako su dobre uzet cu jos jedan komplet.


Nevezano za Lenda, koje su karnise koje idu na Vivan zavjese, one sta su na slici?
Trebam najjednostavniji moguci model i karnisa i zavjesa, a sirina tog zida je cca 3,40 m.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 13:13   #5716
Jel ima netko iskustvo s uredskom stolicom Markus? Puno hvala!
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...100/#/70261150
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 02:31   #5717
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Vidim da ima idostava i za Ri, vjerojatno cu tako. Samo me zanima kad ce mi ovo prvo stici jer sam i Lenda zavjese narucila pa ako su dobre uzet cu jos jedan komplet.


Nevezano za Lenda, koje su karnise koje idu na Vivan zavjese, one sta su na slici?
Trebam najjednostavniji moguci model i karnisa i zavjesa, a sirina tog zida je cca 3,40 m.
Ide ti Hugard karnišna + dodaci

Hugard
Zidni nosač za karnišnu
Završeci za karnišnu
Prstenovi , tj ovisi na koji način ćeš ih vješati
OrchidLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 22:36   #5718
Quote:
OrchidLover kaže: Pogledaj post
Ide ti Hugard karnišna + dodaci

Hugard
Zidni nosač za karnišnu
Završeci za karnišnu
Prstenovi , tj ovisi na koji način ćeš ih vješati
Hvala ti puno .
Malo me sad muci sistem vjesanja zavjesa, tj ovo samo navlacenje trake na sipku, klizi li to lagano.

Ima li netko ovdje taj sistem, samo trake, ili kolutovi ili? I kako se namjesta zavjesa, nis mi sad nije jasno, trebam (po njihovim uputama) 4 nosaca, a trebam li svaki put skidat sipku ili .
Zamrzit cu zavjese.
Mislim.... nije problem, ja kod sebe imam sipke za karnise, i svaki put skidam, al su mi duzine male, prekticki samo pomaknem jednu stranu, a ovdje je 3,40 m.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 01:04   #5719
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Jel ima netko iskustvo s uredskom stolicom Markus? Puno hvala!
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...100/#/70261150
Jako zadovoljan.

Poslano sa mog Nexus 5 koristeći Tapatalk
marinnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 09:55   #5720
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno .
Malo me sad muci sistem vjesanja zavjesa, tj ovo samo navlacenje trake na sipku, klizi li to lagano.

Ima li netko ovdje taj sistem, samo trake, ili kolutovi ili? I kako se namjesta zavjesa, nis mi sad nije jasno, trebam (po njihovim uputama) 4 nosaca, a trebam li svaki put skidat sipku ili .
Zamrzit cu zavjese.
Mislim.... nije problem, ja kod sebe imam sipke za karnise, i svaki put skidam, al su mi duzine male, prekticki samo pomaknem jednu stranu, a ovdje je 3,40 m.
Klizi sasvim normalno. Ne znam što te konkretno muči. Što se tiče skidanja, ove kukice koje drže šipku se pomiču. Tako da ih pomakneš do kraja i sasvim normalno skineš šipku. Možda je nećeš ni morati cijelu skidati, već samo podignuti dio. Ne znam kako će to kod tebe konkretno biti, ja imam 3 nosača.

Ne znam kako da ti to objasnim, ali vidjet ćeš da sustav nije kompliciran.
Keep-Calm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:53.