Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2016., 20:49   #81
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Nekada sam te smatrao za ozbiljnog forumasa ali sad vidm da si brat blizanac ovom nesrecniku Stevi.
Ako sam izgubio ozbiljnost to pripisujem debati sa manje ozbiljnima.Prihvaćam kritiku i trudit ću se ispraviti..
Ali,budimo realni..

Ja pokušavam pronalaziti riješenja.Ona nisu bogznašto,ali neću se obeshrabriti.

Ne smijem stvari gledati crno-bijelo i stoga donosim takve zaključke.

Izrazio bih žaljenje što se me usporedio sa Stevom.To me prilično vrijeđa..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2016., 20:54   #82
Quote:
SAMSON_VK kaže: Pogledaj post
Opet krivo kolega forumaš ja jako dobro pamtim i što su četnici radili i značili 41 . ali ne iz lažirane povijesti koju su nam prezentirali 70 godina ako ne i više već od pravih sudionika tih događaja .
Kajtazi se upravo okomio na Hrvate jer se niti jednom nije zbog toga ispričao a nekakve proizvoljne zaključke bi ipak trebao njemu prepustiti . Gdje je i tko je u Kninu vidio crnokošuljaše ?
Iako svake godine idem u Knin za te dane ponosa i slave , ja ih vidio nisam niti je itko govorio u tom smislu tako da Kajtazi opet ne govori istinu .
Naravno da se Bujanec nije rodio u naraštaju Luburića ali isti taj Bujanec ne sjedi u Hrvatskom saboru i ne lupa gluposti i laži kao Kajtazi .
Možeš ti i ne moraš vjerovati u etiketu naroda a sudbinu možeš i promjeniti pa je ne moraš dijeliti sa nepismenim i neobrazovanim , grubim i sirovim seljačinama i budalama . Svijet je velik i svatko bira gdje želi i može živjeti ali ipak mora poštovati neka pravila i pridržavati ih se .
Nda...Neću se obazirati na čitav post jer ne želim mijenjati tvoje mišljenje o svemu i svačemu.
Povijest poznaješ iz kuta subjektivnosti,što nije osobito zrelo.
Kajtazija ne želim braniti,ali koliko je njegov strah nadjačao stvarne bombaše ne bih išao toliko daleko da bih poricao da ima priličan broj onih koji bi Kajtaziju drage volje bacili bombu u stan..Nema sumnje.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 21:28   #83
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Nda...Neću se obazirati na čitav post jer ne želim mijenjati tvoje mišljenje o svemu i svačemu.
Povijest poznaješ iz kuta subjektivnosti,što nije osobito zrelo.
Kajtazija ne želim braniti,ali koliko je njegov strah nadjačao stvarne bombaše ne bih išao toliko daleko da bih poricao da ima priličan broj onih koji bi Kajtaziju drage volje bacili bombu u stan..Nema sumnje.
Culeja cijene glasači i ja, pa je bez obzira na četrnaesto mjesto na listi ušao u Sabor. Vjerujem, iskreno i pošteno će nas, hrvatski narod, tamo i zastupati!
__________________
LJUDMILA ULICKA: Daniel Stein, prevoditelj
Treba pročitati!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 00:22   #84
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Nekada sam te smatrao za ozbiljnog forumasa ali sad vidm da si brat blizanac ovom nesrecniku Stevi.
Soorry, nađi mi i jedan dokaz kojim možeš potkrijepiti da je Stevo Culej ikada išta slično izjavio ovom fašističkom proljevu koji ovaj Sforza Aspang nekažnjeno prosipa ovdje na ovoj fašistički koncipiranoj temi.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 11:11   #85
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Culeja cijene glasači i ja, pa je bez obzira na četrnaesto mjesto na listi ušao u Sabor. Vjerujem, iskreno i pošteno će nas, hrvatski narod, tamo i zastupati!
Nda...sretno.


I,nemoj urlati kada te iste riječi čuješ od šešeljevaca..

Evo jedan stih za kraj;

Nacionalizam je poput strune na gitari
Svaka budala može zasvirati.

Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 11:17   #86
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Soorry, nađi mi i jedan dokaz kojim možeš potkrijepiti da je Stevo Culej ikada išta slično izjavio ovom fašističkom proljevu koji ovaj Sforza Aspang nekažnjeno prosipa ovdje na ovoj fašistički koncipiranoj temi.

Šibajuća Trava,ne zbunjuj zdravi razum.

Nije potrebno priznati da je čovjek kriptofašist,to svak može iščitati iz ponašanja i izjava.
Praviš se fin,a u tebi kipti ksenofobija.
Nije potrebno glumatati,šteti ti zdravlju..
Jednostavno se predaj emociji iz želuca;svi Ne-Hrvati van..Svi koje ne štuju Culeja van..Svi koji ne glasaju za HDZ van..itd.

Slobodno to reci..Neće biti ništa neobično...Svaka zemlja na svijetu ima svoje...kako da kažem,neobično stanovništvo.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 15:58   #87
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Nda...sretno.


I,nemoj urlati kada te iste riječi čuješ od šešeljevaca..

Evo jedan stih za kraj;

Nacionalizam je poput strune na gitari
Svaka budala može zasvirati.

Nemam običaj ni vikati, a kamo li urlati. Iako imam vrlo nizak prag osjetljivosti na bol, znam se svladavati.
Inače, ovakvo sviranje na tu strnu volim:
https://www.youtube.com/watch?v=y8qiZN8N3-8
Ni je li krasno?
__________________
LJUDMILA ULICKA: Daniel Stein, prevoditelj
Treba pročitati!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 16:10   #88
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Nekada sam te smatrao za ozbiljnog forumasa ali sad vidm da si brat blizanac ovom nesrecniku Stevi.
Naknadno sam primijetila! Ovaj podebljani tipfeler je li trebao biti t ili ć?
__________________
LJUDMILA ULICKA: Daniel Stein, prevoditelj
Treba pročitati!
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 16:15   #89
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Šibajuća Trava,ne zbunjuj zdravi razum.

Nije potrebno priznati da je čovjek kriptofašist,to svak može iščitati iz ponašanja i izjava.
Praviš se fin,a u tebi kipti ksenofobija.
Nije potrebno glumatati,šteti ti zdravlju..
Jednostavno se predaj emociji iz želuca;svi Ne-Hrvati van..Svi koje ne štuju Culeja van..Svi koji ne glasaju za HDZ van..itd.

Slobodno to reci..Neće biti ništa neobično...Svaka zemlja na svijetu ima svoje...kako da kažem,neobično stanovništvo.
Mulac, kad su to nama radili masovno isto sam mogao radti njima, ali činio sam sve da zaštitim Srbe, kako civile tako i zarobljenike među kojima je vjerojatno bilo i zločinaca.
Tamo gdje sam zapovjedao nikome dlaka s glave nije falila, nikome plast sijena kamo li kuća zapaljena, a to nisu radili ni moji ljudi.

A ti si fašist koji je otvorio fašističku temu i na njoj trolaš, ali si uz svoj urbani fašizam prikrpeljio Stevu Culeja kao smokvin list jer se na ovome Forumu unazad dvije godine nekažnjeno može srati po hrvatskim braniteljima, zapravo to je ovdje i poželjno.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 23:28   #90
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Nemam običaj ni vikati, a kamo li urlati. Iako imam vrlo nizak prag osjetljivosti na bol, znam se svladavati.
Inače, ovakvo sviranje na tu strnu volim:
https://www.youtube.com/watch?v=y8qiZN8N3-8
Ni je li krasno?
Jest.Krasno je.
Dozvoli da uzvratim u ljepoti zvuka..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2016., 23:58   #91
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Mulac, kad su to nama radili masovno isto sam mogao radti njima, ali činio sam sve da zaštitim Srbe, kako civile tako i zarobljenike među kojima je vjerojatno bilo i zločinaca.
Tamo gdje sam zapovjedao nikome dlaka s glave nije falila, nikome plast sijena kamo li kuća zapaljena, a to nisu radili ni moji ljudi.
Čekaj malo...
Što ti meni pripisuješ neku grižnju savjest?!
Ti,Petar Perić,Heinrcih Stulle,Irokozi Izawa,Jens Halle ili Pierre Latagne mogli ste biti sjajni u ratu..Nacije ili ljudi.Tko je ubojica?
Ime i prezime ili etiketa naroda?!
Ali i među vama,tko god vi bili,bilo je pasjih sinova.
Ti ne može spriječiti da od 1.000 ljudi ili 10.000 bude socipat i sl..Ti se možeš izvlačiti na hrvatstvo ili srpstvo ili engleštinu ili bilo što..
Ljudi su takva bića..
Tko će ubijati,ubijat će s tobom ili bez tebe.
Tko će mučiti,to će činiti zato što je sjeban u glavu.

Stoga,nemojmo se razgovarati s visoka..Ti dijeliš etikete,a sebe bi izostavio.

Ja ne sumnjam da su Šešelj,Paroški ili tamo neki Vaso ili Jovo prokleti pasji sinovi...Ali ajd budi normalan,pa priznaj da i među pukom koji je tebi stajao iza leđa ima isto takvih.
Istih.
Mentalno istih.Pitanje nacionalnosti je kamuflaža.

Culej po svom nahođenju,po svom ponašanju ne odmiče daleko od navedenih.
To je jednostavno tako..
To su ljudi..Takva smo bića.
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
A ti si fašist koji je otvorio fašističku temu i na njoj trolaš, ali si uz svoj urbani fašizam prikrpeljio Stevu Culeja kao smokvin list jer se na ovome Forumu unazad dvije godine nekažnjeno može srati po hrvatskim braniteljima, zapravo to je ovdje i poželjno.
Ja sam fašist??!!
Pa,ti si kriptofašist!!

I pazi ovo što kažeš...ovdje se smije srati po braniteljima?!
Kako to uopće može reći?!
Zar ti hočeš da ponavljamo povijest kada su poslije 1945.svi partizani cvijeće i heroji,a pola njih bili su usputni slučaj dok su desetina bili čisti probisvijeti prije rata.
I 50 godina smo slušali o povijesnom putu 9.banijske divizije.?!!
Pa,zašto nis snimili i pizdarije o toj jebenoj 9.banijskoj diviziji?
Zašto se nije smjelo znati tko je tko u svemu u tome?
Nismo svi isti..Jednostavno nismo.To je zakon svemira.

I sada ti tražiš isto.
Zabranjuješ kritiku..
Želiš jedno mišljenje.Jednu istinu.Jednu priču.Jedan događaj.Jednu stranu.
Pa koja je onda razlika od komunjara koji su nas hranili o dobroti g.Broza ili hadezenjara o poštenju Ankice Tuđman!???
Zar ti doista želiš da su baš svi Hrvati kreteni!?
Zar si se zato borio??!!

Cijenim generala Gotovinu..Cijenim većinu hrabrih i poštenih patriota koji nisu keširali privlegije i lovu nakon rata.
Cijenim i poštujem sve koje su stradali..
Više ih puta žalim kada vidim kako ih hadezenjare koriste za sebe,za domovinu i ljubav..I kako se drže mise..I kako je sve to patetično jadno i blijedo..
Upregnuti su poput stoke,kako su i komunisti upregnuli svoje i tuđe borce..

Ali,ovo zapamti..Ne cijenim sve.
Ne cijenim lažove i nabiguze koji su se okoristili.Koji su bile obične pijandure i nabiguzi prije rata,a poslije bi pametovali o domoljublju!
Ma odjebi stari!

I kada se sjetim one budaletine Klemma u Banskim Dvorima koji je rekao da želi dostojanstvo...Pa što on misli da se dostojanstvo dijeli od Vlade ili precjednice?
Da se kupuje u Kozumu na akciji!?
To si ti...Imaš li dostojanstva ili ne.
Tvoja djela govore o tebi.

Ponavljam..General Gotovina je primjer.Sjajan primjer.
Ali,nisu svi ljudi rođeni da budu uzorni.Neki su rođeni tek tako.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 01:04   #92
Hrpa prejeftine demagoške govnarije, kao da je skupljano po zahodima kud ide (anti)fašistička mladež.
Kako ti se da toliko drobiti Sforza?
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 10:44   #93
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Hrpa prejeftine demagoške govnarije, kao da je skupljano po zahodima kud ide (anti)fašistička mladež.
Kako ti se da toliko drobiti Sforza?
Više si potrošio fekalija u riječima nego u pojašnjenje..

Pozdravljam sa pokličem;

Domoljublje je posljednje utočište hulja.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2016., 10:47   #94
Najjeftiniji oblik ponosa jest nacionalni ponos. On otkriva pomanjkanje individualnih kvaliteta pojednica, kojima bi se dotični mogao ponositi, jer inače ne bi trebao pribjeći onima koje dijeli s milijunima drugih. Onaj koji posjeduje osobne vrline, će najbolje prepozanti pogreške svoje vlastite nacije, jer mu je ona stalno pred očima. Ali svaki jadnik, koji ništa drugo na svijetu ne posjeduje, na što bi mogao biti ponosan, koristi ovo zadnje sredstvo, naciju kojoj pripada, da bi na nešto mogao biti ponosan. Kroz to se osjeća jačim i spreman je s puno zahvalnosti braniti rukama i nogama svaku njezinu pogrešku i glupost.

Arthur Schopenhauer
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 23:18   #95
Danas skinut imunitet Culeju. Jedva skrpano 77 glasova Za ! Sdp spasio HDZ od glasačke sramote. U raspravi je bilo zanimljivo, sdp obrisao pod s neoustašama.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 23:53   #96
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Danas skinut imunitet Culeju. Jedva skrpano 77 glasova Za ! Sdp spasio HDZ od glasačke sramote. U raspravi je bilo zanimljivo, sdp obrisao pod s neoustašama.
jel on to danas za ćirilićne ploče u Vukovaru izjavio da će biti skinute
kada budu ispunjeni uvjeti
ili neki drugi HDZ-ovac
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 23:54   #97
SDP obrisao pod?

Meni se čini da je Stiv Culej izdominirao aposlutno cijeli SDP kad je Bauku na njegovu zlobnu primjedbu Culeju "nek bude faca pa sada skida ćirilićne" odgovorio da je on za razliku od Bauka bio faca kada je trebalo, 90-ih

Šah-mat!
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 01:04   #98
Nedavno je donesena prva oslobađajuća presuda za razbijanje ćirilićnih ploča, radi se o Marijanu Živkoviću.

Zanimljivo bi bilo pogledati presudu, vidjeti koja kaznena djela su mu stavljali na teret i zašto je oslobođen.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/prva...ptuzbi-1126716

Mislim da bi se skidanje imuniteta Culeju moglo isplatiti sa još jednom osobađajućom presudom.
Stiglitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 08:55   #99
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
SDP obrisao pod?

Meni se čini da je Stiv Culej izdominirao aposlutno cijeli SDP kad je Bauku na njegovu zlobnu primjedbu Culeju "nek bude faca pa sada skida ćirilićne" odgovorio da je on za razliku od Bauka bio faca kada je trebalo, 90-ih

Šah-mat!
aha ipak je on taj kaj sam pitala

Koji to uvjeti se trebaju steći da bi se skinule ploče jer eto nenardona Vlada već dugo nije na vlasti?
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2016., 15:44   #100
Dobri čvarci...Zna li Stevo raditi dobre čvarke, to je pitanje..?
Nije za njega politika.Lupeta i mlati...
Nek radi čvarke..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.