Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2014., 21:08   #1
Ima li netko za pokloniti veću gajbu za hrčke?

https://www.forum.hr/showthread.php?t=820800

Ovo je link na prethodnu temu o hrćcima. Hrćci iz ove teme su svi poudomljavani osim jednog koji je ostao kod mene. Sada se pojavila ponovna potreba za spašavanjem par hrćaka a prethodne gajbe sam dala sa njima.
Dakle, ima li netko veću gajbu za hrćke a da ju može pokloniti? Zapravo, trebaju mi barem dvije. Uz sve svoje živine i nezaposlenost, nisam u mogućnosti kupovati gajbe. Hrćci moraju biti odvojeni jer se ne trpe. Zbog mojih mačaka doma mora biti baš gajba a ne akvarij ili tako nešto.
MOj broj je 091 944 6821
astral walker is offline  
Old 30.12.2014., 15:28   #2
Četiri nova hrčkića su kod mene. Ovaj put su to roborovski hrčci. Mama i beba (druge bebe su pojedene) i dva dečka. Odvojila sam ih privremeno mamu i bebu zajedno i dečke posebno ali trebaju mi gajbe. Mama i beba imaju upaljene oči pa sam to krenula sanirati. Moje mačke kruže oko njih. :-( Mama i beba imaju udomitelja ali idu tek kad ih izliječim.
Ima li netko gajbu?
astral walker is offline  
Old 03.01.2015., 14:52   #3
Mama Ružica kaj doji bebu Cvijetka, jučer je okotila još 5 malih!
Veća gajba, netko?
astral walker is offline  
Old 04.01.2015., 09:48   #4
Veća gajba je svaka koja je prek 50 cm dužine. :-)
astral walker is offline  
Old 09.01.2015., 09:44   #5
daj pitaj ovdje https://www.facebook.com/groups/grupa94/
možda netko ima negdje na tavanu ili mu je uginuo hrčak...
zlocka is offline  
Old 09.01.2015., 11:34   #6
Quote:
zlocka kaže: Pogledaj post
daj pitaj ovdje https://www.facebook.com/groups/grupa94/
možda netko ima negdje na tavanu ili mu je uginuo hrčak...
Ok, hvala, budem. Dobila sam jednu ogromnu, hvala donatorici ali u njoj ne mogu biti hrčci jer je velika jako i hrčci ne bi bili sigurni zbog mačaka. Neka druga veća životinja bi mogla biti. Međutim, beskrajno sam zahvalna jer kod mene stalno obitavaju neke živine i užasno je potrebna puno puta baš takva velika gajba i sad je imam.
astral walker is offline  
Old 10.01.2015., 15:21   #7
Uspjela sam potrpati tri roborovska dečka u jednu gajbu i slažu se. Dva su bila od početka a sad sam odvojila Cvijetka od mame jer je već velik. Bar mislim da je dečko, 90 % da je.
Zajedno sa gajbom odoše mom frendu i tamo će im biti dom. :klap:0 Kod mene je ostala mama roborovska sa 5 beba i dva sirijca. Nekako mi se čini da ću tražiti dom za sirijsku curu a ove čekam da narastu prvo pa bumo vidli.
Dakle, gajbe i dalje potrebne kad se ovi odvoje od mame.
astral walker is offline  
Old 23.01.2015., 09:42   #8
Jedna beba je nekako izašla izvan gitri (uske normalne gitre), pala na pod da nisam vidla, čopila je mačka, isti tren ju pustila jer sam dreknula. Beba bila ok na očigled i nakon par dana uginula. :-(. Dobila sam veliku plastičnu gajbu za njih iz koje ne mogu izaći isad su u njoj. Uskoro ću ih odvojiti od mame (za nekih dva tjedna). Cure ostaju s mamom u gajbi a ak ima dečkiju, trebat ću još jednu gajbicu po mogućnosti tu plastičnu iz koje roborovski ne mogu izpuzati. Hvala.
astral walker is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.