Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2014., 21:38   #2001
Pozdrav, ide li tko u Prag a da je iz Zagreba?

Naime trebao bih jednu uslugu (jedan određeni suvenir odozgo), stvarno je sitnica i nikakva muka a nudim novčanu nagradu za uzvrat.

Eto bio bih zahvalan da mi se netko javi na pm, nisam troll niti išta slično
Proud to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 00:57   #2002
Danas u 20:30 moram biti u zracnoj luci Pleso jer letim za Lloret de mar. Znaci imam par pitanja vezanih uz avion i sam Lloret. Koliko dugo traje let i kakvi su uvjeti u avionu? Croatia Airlines ( Airbus A319). Kaakve su cijene u Lloretu? ( alkohol i cigarete) Kakva se muzika pušta vani i kakvo je more? Nadam se da ce nam biti odlicno, ako jos netko leti tada ili tih dana a da je iz Hrv mozda se vidimo
zlurad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 15:09   #2003
Sutra se ide
v.w is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 18:47   #2004
Question

Ovak... Ja ove godine bih trebala ic na maturalac.... Ovak moj cijeli razred(nas 15) ocemo ic u Lloret de mar, al nam je raska rekla da nas tam nece vodit zbog onog malog kaj je poginuo... Uglavnom, alternativa nam je Tunis, all inclusive, deve, adrenalinske voznje onim jeben đipovima i ta sranja, pica na pretek, mozemo pusit i u liftu... Profa koja je nila rekla je da je bilo savrseno da su pili i pusili i niko ih nije diro, da su bili u klubovima isli na nocna kupanja, profe se ubile od alkohola.... E sad, problem je kaj je meni raska i profa iz pov i jebena pedagogica.... Kaj da radim? U Pragu bili na visednevnom izletu i ubili se isto.... Imate koji prijedlog?
gđanezzie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 02:09   #2005
Ne mogu vjerovati da profesori ne žele voditi učenike u Španjolsku jer je učenik poginuo. Pa nesreća se može dogoditi u bilo kojem gradu i državi.
Ove godine je na maturalcu jedan od učenika iz naše škole uhvaćen kako kupuje drogu, išao je na sud u Španjolsku, bio u sobi nije se micao jer su ga čekali dileri pred hotelom.. uglavnom cirkus. I bez obzira na taj događaj profesori će nas vodit na maturalac, makar su rekli da će nas više kontrolirati.
M Biro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 10:15   #2006
Quote:
gđanezzie kaže: Pogledaj post
Ovak... Ja ove godine bih trebala ic na maturalac.... Ovak moj cijeli razred(nas 15) ocemo ic u Lloret de mar, al nam je raska rekla da nas tam nece vodit zbog onog malog kaj je poginuo... Uglavnom, alternativa nam je Tunis, all inclusive, deve, adrenalinske voznje onim jeben đipovima i ta sranja, pica na pretek, mozemo pusit i u liftu... Profa koja je nila rekla je da je bilo savrseno da su pili i pusili i niko ih nije diro, da su bili u klubovima isli na nocna kupanja, profe se ubile od alkohola.... E sad, problem je kaj je meni raska i profa iz pov i jebena pedagogica.... Kaj da radim? U Pragu bili na visednevnom izletu i ubili se isto.... Imate koji prijedlog?
Pa to ne znači da ćete i vi poginuti. I kao da ne postoji šansa jednako tako da netko pogine u Pragu jer se ubio od alkohola pa krenuo radit neko sranje. Gluopst

Ovo za Tunis se čini zanimljivo, osobno bih to odabrala. I nebi se odvajala od nargile
__________________
The truth is you don't know what's going to happen tomorrow. Life is a crazy ride, and nothing is guaranteed.
lexi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 19:00   #2007
Quote:
gđanezzie kaže: Pogledaj post
Ovak... Ja ove godine bih trebala ic na maturalac.... Ovak moj cijeli razred(nas 15) ocemo ic u Lloret de mar, al nam je raska rekla da nas tam nece vodit zbog onog malog kaj je poginuo... Uglavnom, alternativa nam je Tunis, all inclusive, deve, adrenalinske voznje onim jeben đipovima i ta sranja, pica na pretek, mozemo pusit i u liftu... Profa koja je nila rekla je da je bilo savrseno da su pili i pusili i niko ih nije diro, da su bili u klubovima isli na nocna kupanja, profe se ubile od alkohola.... E sad, problem je kaj je meni raska i profa iz pov i jebena pedagogica.... Kaj da radim? U Pragu bili na visednevnom izletu i ubili se isto.... Imate koji prijedlog?
Ozbiljno vas sad ne puštaju tamo!? :O prije dvije godine sam bio u Lloretu i bilo je predobro!! Malo previse izleta, a premalo slobodnog vremena i spavanja al dobro..
A sad.. Moja preporuka vam je onda Portugal ili Grčka. Isto sve ovisi o razrednom budzetu. Samo nemojte u Tunis..
24cof24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 18:35   #2008
kakve su vam ovogodišnje ponude za maturalac ? mi osobno imamo par izbora (Grčka, Španjolska, Prag ) međutim generacijama se ide već u Lloret tako da je vjerojatno to već gotova priča. Cijena je ipak niža nego Grčka ili neke druge destinacije :/
sarah14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 18:49   #2009
Prag je jebeno iskustvo.
__________________
You have to do what others won't, to achieve what others don't.
Mister RomantiQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 21:16   #2010
Smile

ejj. mi bismo trebali ići na maturalac sljedeće godine, pa me zanima da li je bolje ići negdje van ili na hrvatsku obalu? inače razrednik nam forsa da idemo negdje u hrvatsku.. kakve su cijene?
yolostri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 21:33   #2011
Quote:
yolostri kaže: Pogledaj post
ejj. mi bismo trebali ići na maturalac sljedeće godine, pa me zanima da li je bolje ići negdje van ili na hrvatsku obalu? inače razrednik nam forsa da idemo negdje u hrvatsku.. kakve su cijene?
Kaj budete u Hrvatskoj. Hrvatsku obalu mozes bilokad obic.
Odite van, sto dalje, to bolje, maknite se od balkana. Pogledajte kako svijet dise i upoznajte druge kulture.
__________________
The truth is you don't know what's going to happen tomorrow. Life is a crazy ride, and nothing is guaranteed.
lexi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 22:48   #2012
Prvo smo svi bili za spanjolsku, ali posto cijela generacija ide u grcku i mi cemo. Putovat cemo brodom. Kakvi su dojmovi za grcku i zakynthos?
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 07:56   #2013
Znam da su pred par godina maturanti imali problema sa vodom u Grčkoj, nisu imali vode za tuširanje,pit.. Sve se moralo naknadno skupo platit.
CakanoAlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 21:04   #2014
maturalac- španjolska

e ovak, spremamo se na maturalac ove šk. god. (7. mj 2015.) u španjolsku, tocnije u rim pa brodom do barcelone pa u lloret de mar.. sad me zanima da mi vi koji ste bili opišete kako je tamo... kolko love ste ponijeli, kakav je nocni zivot bla bla bla... RASPISITE SE SLOBADNO.. mi mislimo ic na 8 dana
mirko17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 14:44   #2015
Pozzz vice-maturanti. Evo demokratskim putem moja generacija je na moju žalost odlučila da se ide u ITALIJU. Idemo 8 dana. Točan program i ponuda se još ne znaju. Uglavnom ima li još ikoja generacija da ide u Italiju ove godine. I može li netko podijeliti iskustva iz Italije. Ali, netko tko je išo lani ili prije dvije godine?? Znam da je Italija prekrasna zemlja i da se ima što vidjeti, pa prije svega me zanima zabava i cijene, tj. koliko džeparca trebam nositi.
mmaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 14:54   #2016
Quote:
mmaki kaže: Pogledaj post
Pozzz vice-maturanti. Evo demokratskim putem moja generacija je na moju žalost odlučila da se ide u ITALIJU. Idemo 8 dana. Točan program i ponuda se još ne znaju. Uglavnom ima li još ikoja generacija da ide u Italiju ove godine. I može li netko podijeliti iskustva iz Italije. Ali, netko tko je išo lani ili prije dvije godine?? Znam da je Italija prekrasna zemlja i da se ima što vidjeti, pa prije svega me zanima zabava i cijene, tj. koliko džeparca trebam nositi.
Mi smo bili 2013. U Rimu smješteni u katastrofalnom dijelu grada (kod Stazione Terminija), koji je poprilično ghetto. Nismo izlazili iz hotela, hotel je bio katastrofa, svi imali tuš kabine koje su jedva funkcionirale (mi smo svoju popravljale špangicama da bismo mogle vrata zatvorit). Usred noći su dečkima na 1. katu provalili u sobu dok su spavali i opljačkali ih, i tako to. Hotel u kojem smo bili u blizini Napulja (mjesto se zvalo Castellamare di Stabia) je bio super.

Italija sama po sebi lijepa, ima se što vidjet, Firenca je recimo prekrasna, ali kao odredište za maturalac apsolutna katastrofa. Bili smo u konstantnom strahu pri povratku u hotel da će nas netko opljačkat. Odvojiš se 10 metara od grupe i već te počinju okruživat.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 21:02   #2017
Idem uskoro na maturalac(6 dana), nesto malo Bratislava a ostatak Prag, pa ak imate kakve savjete, za bilo koji grad, cijene(pivo obavezno!), koliko ponijeti para, dobri kafici, gdje jest....bilo sto korisno
merkatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 14:16   #2018
Vidim da neki maturanti idu na maturalac. Kako???? Nama su rekli da se na maturalac neće ići jer su iz ministarstva zabranili profesorima da idu u pratnji učenika. Maturalac mogu organizirati samo roditelji sa putničkom agencijom. Znači, bez profesora!!!!
Djeca su u komi. Generacija kojoj je onemogućen maturalac!!!! Masa roditelja ne pušta djecu bez profesora.
Kako ste to vi organizirali???????
vivre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 19:26   #2019
Maturalac

Quote:
vivre kaže: Pogledaj post
Vidim da neki maturanti idu na maturalac. Kako???? Nama su rekli da se na maturalac neće ići jer su iz ministarstva zabranili profesorima da idu u pratnji učenika. Maturalac mogu organizirati samo roditelji sa putničkom agencijom. Znači, bez profesora!!!!
Djeca su u komi. Generacija kojoj je onemogućen maturalac!!!! Masa roditelja ne pušta djecu bez profesora.
Kako ste to vi organizirali???????

Kod nas se moze normalno na maturalac. Mi 16.6. Idemo u grcku 9 dana. Atena-zakynthos.

Btw. Moze li neko tko je bio dat detaljne informacije o grckoj? Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
hrco1908 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2015., 20:07   #2020
Naša škola je valjda jedina koja je odlučila poštovati neki zakon koji zabranjuje maturalac. Nitko drugi o tome ne priča, svi normalno idu, jedino mi ne. Vrhunac srednje nećemo doživjeti, uspomena nećemo imati. Ma krasno.
__________________
"Ima nečeg utješnog i radosnog u prizoru sreće običnog, malog čovjeka." Tracy Chevalier
ajdontnow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:18.