Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2006., 09:08   #21
Quote:
Vjestica pripravnik kaže:
Primjedba: Kazes da u Bosni postoje tri religije...hm sta je onda sa ljudima koji nisu ni krscani, ni pravoslavci, ni muslimani?????? Sta je sa ljudima koji spadaju u onaj dio Bosanaca obiljezen kao OSTALI??????Zasto je toliko bitno da neko zna nabrojati tri vjere koje postoje u Bosni????

Odgovor na tvoje pitanje: Jednostavno ne kazes kojoj vjeri pripadas, kazes im da je to tvoja privatna stvar i da o tome ne zelis razgovarati sa njima...
ja ne kazem da u Bosni postoje 3 religije nego onima sto mene pitaju koje sam poznato je da imaju 3!
destiny is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 22:32   #22
Quote:
destiny kaže:
ja ne kazem da u Bosni postoje 3 religije nego onima sto mene pitaju koje sam poznato je da imaju 3!
Vjerovatno zato što ih identificiraju s narodom.A kad bi slučajno rekla da si sljedbenica plavog medvjedića,sljedeće bi pitanje bilo,ma koje si narodnosti.

Ok,možda bi pitali i za medvejdića,koji ti je sad taj..
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 08:21   #23
[QUOTE=destiny

Nego, na mom poslu ne dolaze ljudi da diskutiraju o vjeri! i jos plus tome je zabranjeno da se prica o religijama!


Zabrani djetetu da baca smeće i sigurna si da je kanta čista svaki dane nekoliko puta! Drago mi je da imaš vjeru!
__________________
Luka 13, Pave 8 i pol, Marijeta 3 i pol
bebica 09.11.09. (mami za rođendan)
šuš is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 09:22   #24
Ma meni nije bitno koju cu ovdje ocjenu dobit od vas na osnovu vasih zakljucaka, bitno je sta ja osjecam prema mojoj vjeri
...nego zasto ja ne govorim na poslu koje sam vjere, jer ne zelim da se ta osoba osjeca "u vecini" sto bi im odma dalo veci osjecaj slobode i time bi moja strana vjere ostala "zakacena". Ja npr. idem prema ljudima sa mojom osobnoscu s kojom sam stekla dosta kolega i s kojim se super slazem i tako ako kasnije saznaju koje sam vjere mogu samo da sagnu glavu ako su nesto krivo mislili o mojoj vjeri to mi je puno draze nego odma im reci koje sam vjere i time im de dati sansu da upoznaju drugu osobu druge vjere:klap:
destiny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 09:32   #25
Quote:
destiny kaže:
Ja npr. idem prema ljudima sa mojom osobnoscu s kojom sam stekla dosta kolega i s kojim se super slazem i tako ako kasnije saznaju koje sam vjere mogu samo da sagnu glavu ako su nesto krivo mislili o mojoj vjeri

Znači da si iskompleksirana i licemjerna ....
i očanički želiš pažnju ......
a o kolegama imaš nisko mišljenje .....
xara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 09:34   #26
eh stvarno ja ti zakljucka, a sta bi se covjek znaci trebao predstvavljati prvo po svojoj vjeri???
destiny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 10:12   #27
Quote:
destiny kaže:
eh stvarno ja ti zakljucka, a sta bi se covjek znaci trebao predstvavljati prvo po svojoj vjeri???
1.Zašto licemjerje: Stalo ti je do mišljanja ljudi koje nimalo ne cijeniš.
Quote:
...na poslu se dnevno susrecem sa osobama (po mom misljenju primitivne...
2. Zašto iskompleksiranost 1: Sramiš se svoga imena i porijekla
Quote:
uglavnom misle da sam muslimanka, vjerovatno zbog imena
3.Zašto iskompleksiranost 2: Osjećaš se isprazno pa glumiš tajanstvenost
Quote:
ako kasnije saznaju koje sam vjere mogu samo da sagnu glavu ako su nesto krivo mislili o mojoj vjeri to mi je puno draze
xara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 10:15   #28
Quote:
destiny kaže:
Ma meni nije bitno koju cu ovdje ocjenu dobit od vas na osnovu vasih zakljucaka, bitno je sta ja osjecam prema mojoj vjeri
...nego zasto ja ne govorim na poslu koje sam vjere, jer ne zelim da se ta osoba osjeca "u vecini" sto bi im odma dalo veci osjecaj slobode i time bi moja strana vjere ostala "zakacena". Ja npr. idem prema ljudima sa mojom osobnoscu s kojom sam stekla dosta kolega i s kojim se super slazem i tako ako kasnije saznaju koje sam vjere mogu samo da sagnu glavu ako su nesto krivo mislili o mojoj vjeri to mi je puno draze nego odma im reci koje sam vjere i time im de dati sansu da upoznaju drugu osobu druge vjere:klap:
Ne kužim di radiš kad je to tako napeto. Volim ljude koji vjeruju u nešto. I ja imam želju da da svojom osobnošću svjedočim. Ma sve ti je to super, pusti zločeste komentare. Mrzim ljude koji govore koje su vjere ili nevjere samo da bi mi mogli tupit da je moja vjera glupa. Pusti me...
__________________
Luka 13, Pave 8 i pol, Marijeta 3 i pol
bebica 09.11.09. (mami za rođendan)
šuš is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 10:36   #29
1.Zašto licemjerje: Stalo ti je do mišljanja ljudi koje nimalo ne cijeniš.

Quote:
...na poslu se dnevno susrecem sa osobama (po mom misljenju primitivne...

mozes ti pokusat izvrtat ALI ja nisam rekla da su sve osobe takve(primitivne) s kojim radim tako da ...
meni je stalo do druzenja sa iskrenim osobama!

Quote:
Stalo ti je do mišljanja ljudi koje nimalo ne cijeniš.
..i zasto da osobe koje "ne cijenim" imaju krivo misljenje o meni? normalno da ne zelim da neko ima krivo misljenje o meni (takvog psihijatra ne trebam to znam i sama zakljucit)
destiny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 11:02   #30
Quote:
destiny kaže:
mozes ti pokusat izvrtat ALI ja nisam rekla da su sve osobe takve(primitivne) s kojim radim tako da ...
Ma ne izvrećm samo ti želim primjerom pokazati što se desi ako

ako ti ne odgovoriš što si i zašto tajiš
ja si onda dajem slobodu da te svrstam gdje hoću i kako hoću....
i da procijenjujem proizvoljno tvoj karakter
i na osnovu toga donesem zaključak o tebi
i kao što si primjertila u predhodnom postu.....ispadne gore nego što misliš

Što manje razmišljaš bit će ti lakše.....

Rekla ti tko si ili ne ....
na tuđe mišljenje nemožeš utjecati pa makar i najbolje postupila .....
xara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 14:27   #31
Slažem se s ADRIATIC !!!!
7777777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.