Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2006., 19:52   #61
frend i frendica super funkcioniraju u vezi na daljinu, nije im lako, al uzivaju skupa i zive za te trenutke kad su skupa ja sam probala jednom, al nije islo, a cak ni udaljenost nije bila tak velika, nekih 60-ak km...
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 20:55   #62
ak je ljudima stalo-može opstati
__________________
"Dum spiro,spero..."
Amina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 22:13   #63
nakon nekog vremena postanem ravnodušna prema toj osobi. nekako me drži ono "daleko od očiju, daleko od srca". makar, kad ta osoba dođe u grad natrag, bude provala emocija, nešto nevjerojatno kad ga prvi put vidiš nakon toliko vremena. nemjerljivo.

inače sam imala momka, i "priču" koja se rastezala par godina čak. on je u mom selu provodio cca tri mjeseca godišnje, i na kraju to nije puklo zbog daljine.
Pea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 01:07   #64
Tesko, tesko.
Cini mi se da nekad ni ljubav nije dovoljna za to.
Ely is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 10:37   #65
sve ovisi što ljudi očekuju od te veze. nekom je dovoljno povremeno viđanje, netko želi planirati zajedničku budućnost. ukoliko se želje i planovi podudaraju, postoji prostor za nastavak i održavanje veze
__________________
Promjena je zakon života.
"Kad si zadnji put učinio nešto po prvi put?"
zvjezdicaiz mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 10:47   #66
Možda će vam glupo zvučat,ali jedan od najvećih razloga prekida moje veze je bio taj da mi se cura vratila u rodno mjesto nakon 4 god. življenja u Zg....Super smo funkcionirali na udaljenosti od 200 km...Za 2 sata sam mogao bit kod nje....Jedva smo čekali vidjet se...I onda je jednostavno odlučila ostavit svoj prijašnji život iza sebe....To je bila kobna greška....Nije se više mogla nosit s malim dosadnim gradićem u kojem više nije imala nijednog iskrenog prijatelja.....Malo pomalo je venula ko ruža bez vode....Postajala nezadovoljna prvo svojim životom,a onda i mnome.....Ako tko prati moje postove onda zna kako je sve završilo......Ostavila me prije 2 mj. i na jesen se vraća u Zg......Poanta sveg ovog šta pišem je da....Veza na daljinu čak može bit ljepša nego ona gdje smo s partnerom 24/7 skupa....ZAKLJUČAK:[B]Za pravu ljubav ništa nije prepreka...Ako se iskreno volite i imate povjerenja jedno u drugo uspjet ćete.....A kad dođe pravo vrijeme već ćete smislit gdje i kako ćete bit skupa....[/B
nero30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 10:48   #67
my story

Ja sam baš u takvoj vezi godinu dana. Nismo bili u početku razdvojeni, oko 6 mj. na blizinu smo bili. Ja dobila posao izvan grada pa smo se jako rijetko viđali. No sada imam nekog izgleda za posao u 'našem' gradu. Eto opstali smo u ovih godinu dana. Teško je, ako osobu voliš puno, srce te boli svaki put kad se opraštate, jer se pitaš - tko zna kad ćemo se OPET vidjet? A da ne govorim kad bi me nazvao da bi jedva zucnula koju riječ koliko sam mrzila tu razdvojenost i milijun puta sam mu htjela reći da ništa od toga i da krenemo dalje svak svojim putem. No te misli su iza mene jer smo za koji mjesec opet 'na blizinu' i to me drži. Jedan citat- Daljina je vjetar koji slabe plamene gasi a jake rasplamsava! I to UVIJEK bude tako.
Red_calibra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 11:06   #68
Već tri godine uz razmak od 1100 km

Od toga smo "silom prilike" živjeli godinu dana zajedno pa smo se opet razdvojili.
Zajednički život je bio odlična test možemo li izdržati jednako kvalitetno 24h zajedno kao i jedan vikend mjesečno.

Ovakva veza nije za ljude koji su "ovisnici" o drugim osobama i koji ne mogu sami sa sobom izići na kraj.

Ponekad je teško, ali ako znaš da postoji perspektiva zajedničkog života jednom tamo nekad i da je osoba "ona prava" nema razloga da ne uspije.

Ne preporučam labilnima, ljubomornima, posesivnima, nesamostalnima, emocionalno sjebanima i kenjkavima(dakle većini).
__________________
don't turn away from love
Noor Jehan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 11:13   #69
Super je ak ste neko konkretno vrijeme bili zajedno, stvorili neke osjećaje, bliskost, privrženost pa se dogodila daljina. Znaš da je on onaj pravi, voliš ga i sve to.....a kaj ak si upoznala nekoga, bili zajedno jedva mjesec dana i on ode na udaljenost od 1500 km. a znaš da ga u najboljem slučaju možeš vidjeti 1 u 3 mjeseca....fali ti, ne znaš što on osjeća prema tebi, koliko mu je stalo...?????? Što u tom slučaju???
tili is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 11:24   #70
Quote:
tili kaže:
Super je ak ste neko konkretno vrijeme bili zajedno, stvorili neke osjećaje, bliskost, privrženost pa se dogodila daljina. Znaš da je on onaj pravi, voliš ga i sve to.....a kaj ak si upoznala nekoga, bili zajedno jedva mjesec dana i on ode na udaljenost od 1500 km. a znaš da ga u najboljem slučaju možeš vidjeti 1 u 3 mjeseca....fali ti, ne znaš što on osjeća prema tebi, koliko mu je stalo...?????? Što u tom slučaju???
Krivo si shvatila: mi smo prvih godinu i pol živjeli "na daljinu"
Na početku prvih godinu i pol bilo je točno ovako kako si opisala.
__________________
don't turn away from love
Noor Jehan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 11:32   #71
Pričaj mi kako ste uspjeli?? kako si znala da mu je stalo?? Ja sam totalno zbunjena i izgubljena!!!! Najgore mi je kad me pitaju za njega, oni komentari...tipa "Nemoj ništa očekivati od toga, prekriži ga....kako da ga prekrižim?????
tili is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 11:44   #72
Quote:
tili kaže:
Pričaj mi kako ste uspjeli?? kako si znala da mu je stalo?? Ja sam totalno zbunjena i izgubljena!!!! Najgore mi je kad me pitaju za njega, oni komentari...tipa "Nemoj ništa očekivati od toga, prekriži ga....kako da ga prekrižim?????
A ne znam kaj da ti velim. Svaka situacija je individualna i specifična za sebe. Sumnje i takve stvari su sasvim normalna pojava samo su malo naglašenije u ovakvom odnosu gdje ga nemaš prilike odvest na kavu baš kad te nešto muči, pa moraš čekat 2 tjedna za tu priliku.

Samo nemoj slušat druge(pa ni mene). A pogotovo ne susjede, prijateljice u "dugogodišnjim stabilnim vezama" i slično.

Ti sama znaš najbolje, a po putu ćeš otkriti to što znaš. Mislim, imaš dva izbora: uživat u tome šta imate i sjedit doma i mozgat što je to što imate.
S vremenom će sve na svoje mjesto doći - mozgala ti ili ne.
__________________
don't turn away from love
Noor Jehan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 11:54   #73
Ajde dobro, iako moram priznati da mi i nije baš lako....a predobar mi je da bi ga tek tako pustila jer je daleko
A jel razmišljaš što ćeš ti sa svojim???
tili is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 12:08   #74
Quote:
tili kaže:
Ajde dobro, iako moram priznati da mi i nije baš lako....a predobar mi je da bi ga tek tako pustila jer je daleko
A jel razmišljaš što ćeš ti sa svojim???
Pa nitko nije rekao da je lako. Ako ti je dobar, stay by your man - jebeš tih par stotina km

Ne razmišljam. Bit će sve kako treba bit.
__________________
don't turn away from love
Noor Jehan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 12:13   #75
Da je bar par stotina, pa svaki bi mu vikend trčala u zagrljaj. Otišao je prije mjesec dana...duže smo razdvojeni nego što smo bili zajedno.
Zašto sve mora biti tako komplicirano?!
tili is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 15:07   #76
imala sam vezu na daljinu.nije moglo funkcionirat.uplitali su se njegovi starci.a poznato je da talijani vole mamu više od svega.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 15:10   #77
moja funkcionira... medu nama sve ok, ali imam osjecaj da cu imat problem sa njegovom starom, nekako me previse voli...
 
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 17:50   #78
ljubav je uvijek komplicirana....
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 01:53   #79
Ja sam bila u vezi na daljinu (ja Zg. on Njemacka) i veza je zavrsila brakom...
leonie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 01:57   #80
Quote:
leonie kaže:
Ja sam bila u vezi na daljinu (ja Zg. on Njemacka) i veza je zavrsila brakom...
Svaka castn barem nisu sve veze na daljinu osudjene na propast
Ely is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.