Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2015., 23:56   #661
Jel neko čuo dal je moguće prebacivanje s pravnog faksa na fakultet organizacije i informatike u Varaždinu?
__________________
Pošteni ljudi uvijek počinju ispočetka ;)
iksan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 21:53   #662
Quote:
iksan kaže: Pogledaj post
Jel neko čuo dal je moguće prebacivanje s pravnog faksa na fakultet organizacije i informatike u Varaždinu?
Na smjer Informacijski i poslovni sustavi ne, a za Ekonomiku poduzetništva nisam sigurna, ali pretpostavljam da ne jer mi se čini da pravo i ekonomija nemaju baš previše zajedničkih predmeta.
Anna xD is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 13:25   #663
Ne znam gdje da pitam posto forum fakulteta organizacije i informatike nije u funkciji?
Ima neko informaciju gdje se sve može prebaciti sa pravnog fakulteta?
__________________
Pošteni ljudi uvijek počinju ispočetka ;)
iksan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 23:25   #664
Pozdrav,
Ima li tko iskustva sa pebacivanjem na FER?
Imam par pitanja, ali konkretno me najvise zanima ukoliko se prebacim na drugu ili trecu godinu preddiplomskog studija (racunarstvo), jesam li za upis na diplomski studij duzan pisati razredbeni ispit s obzirom da nisam sve tri godine preddiplomskog studirao na FER-u?

Unaprijed hvala!
unknown_ID is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 15:51   #665
Pozdrav!

Ja sam stari FTHM/FMTU program, 4 god sveucilisni. Doso sam do zadnje godine, ali nisam zavrsio i to sam nekak pustio. I sad, mislio sam da mi ti svi ispiti ne propadnu da se prebacim na neki drugi fakultet, pa da mi bar neke ispite priznaju. Zvao sam danas Ekonomski u Zg, da bi se prebacio na strucni trogodisnji, ali kazu da to vise ne rade :/

Da li ima netko pametan savijet sto jos da pokusam :/

Hvala!
Poggiali is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 16:29   #666
Eii
Namjeravam se prebaciti na drugi faks,nakon 1. god (na isti studij,samo drugi grad). Ima koga da se prebacio (ili pokušao prebaciti),pa da mi savjetuje što bi bilo najbolje da napišem pod razlog prebacivanja? Što najbolje prolazi?
Teacup07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 18:13   #667
Pozdrav,

Student sam 3. godine preddiplomskog studija i ostao mi je samo jedan predmet za baechlor, no njega nikako ne mogu položiti, dok sam sve druge ostale položio.

Zanima me ako se ja prebacim na isti smjer u nekome drugom gradu, na treću godinu, a taj smjer nema predmet koji ne mogu/nisam položio i recimo da mi priznaju sve ostale predmete, bi to značilo da moram samo završni rad napraviti na tom novom studiju uz eventualno položene razlike, ili kako to ide?
kompane is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 17:57   #668
Pozdrav! Zanima me mogu li se nakon prve godine izvanrednog fakulteta prebaciti na redovni (isti smjer), ali faks je u drugom gradu?
trubica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 20:02   #669
Quote:
trubica26 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Zanima me mogu li se nakon prve godine izvanrednog fakulteta prebaciti na redovni (isti smjer), ali faks je u drugom gradu?
Ja mislim da ne možeš. Ne postoji mogućnost prelaska iz izvanrednog studija na redovan. Možeš samo obrnuto. Ili izvanredno,al u drugi grad,to već možeš
Teacup07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 19:10   #670
Pozdrav svima,
Studentica sam preddiplomskog studija smjera Ekonomija u Dubrovniku ( 3. godina) i zanima me kakva je procedura prebacivanja u Zagreb, s obzirom da je u Zagrebu 1+4 , a u Dubrovniku 3+2 godine, na par mjesta sam naišla na oprečne informacije u vezi polaganja razlike predmeta i plaćanja, negdje piše da ne treba polagati razliku a negdje da treba. Znam da su već postavljana pitanja o prebacivanju u Zagreb, ali nisam nigdje vidjela da se netko iz Dubrovnika prebaciva, pa molim ako netko zna malo više i ako bi bio voljan pojasniti kako stvari idu bila bi zahvalna
slamkaspasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 21:25   #671
Pri završetku sam informatike na TVZ-u (pred-diplomski), dali bi mogao upisati diplomski na filozofskom jer znam da oni imaju smjer informatologiju koja ima i diplomski studij. Znam da neke koji su na diplomski išli na FOI i morali su polagati razlikovne, tako da bi sigurno imao godinu razlikovnih ako je uopće moguće da diplomiram na FFZG.

Hvala na svim informacijama!
dajseopusti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 17:21   #672
bok svima! ukratko: trenutno sam usred preddiplomskog na PMF-u, a eto sad me vuče jaka želja za medicinom kako nisam upao redovno...ako neko zna dajte mi u par crtica koji je postupak (ncvvo,ispis,školarina,prava...) hvala unaprijed
Ripper_010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 03:17   #673
Pozdrav,
Trenutno sam na upravnom studiju u st-u(1. godina) i htio bi se prebaciti u zg(na studij javne uprave). Moze li mi netko objasniti koja je procedura? Koji se predmeti priznaju a koji ne? I bilo sto drugo sto ima iti malo veze s mojim upitom
aero777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 22:47   #674
Je li moguće prebacivanje sa stomatologije u Rijeci na stomatologiju u Zagrebu? Koji su uvjeti i je li to moguće tek na trećoj godini ili može i prije? A
jaffacake is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 13:42   #675
Prilikom prebacivanja s faksa na faks jeli se opet potrebno prijavljivat u postani student?? Jel mi sada već kasno?
El Brujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 13:54   #676
Quote:
El Brujo kaže: Pogledaj post
Prilikom prebacivanja s faksa na faks jeli se opet potrebno prijavljivat u postani student?? Jel mi sada već kasno?
Na kakvo prebacivanje misliš? Upisuješ novi faks ili se prebacuješ u drugi grad?
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 14:50   #677
Pozdrav! Zanima me da li netko zna da li je moguće prebacivanje sa ekonomskog fakulteta na fakultet političkih znanosti? Da li treba državna matura ili ne? Hvala unaprijed
ninika11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 12:06   #678
Pozdrav!

Student sam Hrvatskih studija(povijest/kroatologija) - 1. godina
Zanima me postoji li mogućnost da se nakon ove akademske godine prebacim na FFZG - povijest/komp.književnost? (ove godine nisam upao)
Znači, plan je dati cijelu prvu godinu ovdje a drugu redovno upisat na ffzg. Povijest bi mi trebali priznat sve, za komparativnu nemam pojma, mogu li pisat neku razliku ili nešto? ...planiram dat sve ispite u ljetnom roku, prosjek će vjerojatno bit iznad 4,5...(prošle sam godine položio onaj test intelektualnih na filozofskom, vrijedi li on još ili moram ponovno?)

unaprijed hvala na odgovoru!
HammerOfJustice is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 14:29   #679
Pozdrav

studiram u zadru talijanski i grčki, međutim 2 semestar sam odustala. ..zanima me dali se mogu upisat u splitu na neki drugi smjer, jel se treban prijavit na postani student i jel trebam polagat ponovo maturu...POMOOĆ
Ines Sučić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 09:13   #680
Evo odgovor za Ines
Ako želiš ponovo upisivati neki drugi fakultet, samo trebaš, ako znaš od prošle godine svoje podatke dakle lozinku, TAN ili što već upisati i s time si već prijavljena u postani student, samo ne zaboravi staviti sve željene fakultete na onu listu.Maturu ne moraš ponovo polagati, sustav ima sve tvoje ocjene i informacije od prošle godine, pretpostavljam da si maturant 2013/2014? Jedino ako želiš nešto popravljati od ocjena, ali bojim se da ne možeš više slati, jer je zatvorena prijava ispita za ovu godinu. A, ako ne znaš svoje podatke za postani student moraš nazvati njihovu službu nisam sigurna za broj, ali oni ti daju nove podatke za tvoj "stari" postani student. :P
Boki_boo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.