Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2008., 10:34   #21
Quote:
Hrvoje xyz kaže: Pogledaj post
di ces iskoristit tih 200w kad s zenom i djetetom ides na izlet nedjeljom?mali ce bit presreten.
nije loša ideja puknut 200W u auto, bar ne čuješ ženu kako zvrnda
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 11:10   #22
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Evo, zadnja informacija je da je moja Panda sastavljena i kreće iz Poljske u Hrvatsku...

Uspjeli su dakle uklopiti sve dodatke koje sam zaokružio u prospektu!
Želin ti ugodnu i sretnu vožnju.

Ne zajebajen nego pitan:

KLJUČEVI: DVA KONVENCIONALNA KLJUČA ??? Kodirani ili ne
KOČNICE: SPRIJEDA DISKOVI, STRAGA BUBANJ?? ali nije bilo sve disk
NASLON ZA NOGU VOZAČA?? šta je ovo??
ŠTITNIK ZA SUNCE SA OGLEDALOM ZA SUVOZAČA?? Nije valjda da ima Pandi i bez ovog??
UNUTARNJA RECIRKULACIJA ZRAKA?? i ovog??

Bez obzira na odgovore iskrene čestitke na autu i još jednom ugodnu i sretnu vožnju ti želim.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 11:20   #23
Pa čuj, u prospektu od e-klase se na popisu standardne opreme, između ostalog, diče i stvarima kao što su pretinac ispred suvozačevog sjedala, treće štop svijetlo itd

Doduše, ne sjećam se da sam kod ijednog auta na popisu opreme vidio prednje pojaseve
clouseau is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 11:38   #24
Quote:
tomy23 kaže: Pogledaj post
mozda nissan note za te pare..ja bi tako
za 7 somova manje ga dobiješ ako je vjerovati reklamama
schtakor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 11:45   #25
Quote:
schtakor kaže: Pogledaj post
za 7 somova manje ga dobiješ ako je vjerovati reklamama
s automatskim mjenjačem?
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 11:48   #26
Voyki pusti pametnjakoviće,panda će bit uočljiv i zanimljiv auto.Ja ne bi tog automatika,al ti znaš što hoćeš,siguran sam da će auto bit pojava.

Jedino iskreno ja bi fiata 500 u svakom slučaju.Ili ako baš hoćeš automatik,coopera automatik.
 
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 13:15   #27
Quote:
KLJUČEVI: DVA KONVENCIONALNA KLJUČA ??? Kodirani ili ne
svi fiatovi su kodirani
Quote:
KOČNICE: SPRIJEDA DISKOVI, STRAGA BUBANJ?? ali nije bilo sve disk
jeftinije rješenje su bubnjevi a i diskovi su nepotrebni na tom autu.
Quote:
NASLON ZA NOGU VOZAČA?? šta je ovo??
znat ćeš kad budeš vozio auto bez toga. npr. neki kombi od proizvođača koji se vole hvaliti o ergonomiji.
pogotovo na automatiku, odmorište za lijevu nogu mora biti pažljivo napravljeno.
Quote:
UNUTARNJA RECIRKULACIJA ZRAKA?? i ovog??
ima ih sa glupim rješenjima recirkulacije. ako je kao kod ostalih fiata, onda je dobro.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 18:48   #28
Quote:
alfa146 kaže: Pogledaj post
Konačno.
Jel 4X4?
Inače moj odabir bi bio 100HP,fun to drive.
Samo da nije bijela,i da nema Hep naljepnice.
Ne, zelena s "Hrvatske šume". U Delnicama faca i pol...

Nije 4x4, jer se automatic može naručiti samo za ovu koju sam naručio (zato je otpala i Panda 100).
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 18:55   #29
Quote:
Hrvoje xyz kaže: Pogledaj post
jasno da ne al icovjece bozji , tko jos pati na 200w ozvucenje u autu
pa nije to pimp my ride .. + sve to ajd da ces vozit se puno pa da uzivas u muzici .. ono otvorena cesta bang & olufsen i te spike u aute klase audi a8 di je na zvucnoj izolaciji radilo 200 strucnjaka zadnjih 5 goodina..
1. Dosadilo mi je da ne mogu slušat radio-knjige dok se vozim okolo (Jugić na autocesti).
2. Bez 200 W se ne pojavljujem na poljoprivrednom sajmu u Gudovcu.
3. Kada mi netko raspali narodnjake iz Golfa II, ja raspalim Štrausa iz Pande.

Quote:
Hrvoje xyz kaže: Pogledaj post
di ces iskoristit tih 200w kad s zenom i djetetom ides na izlet nedjeljom?mali ce bit presreten.
Za automatsko navođenje gdje je auto parkiran. Ne vozim se samo s ženom i malim... Isto kao da pitaš čemu auto s 300 KS, kada 90% voziš po gradu.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 19:03   #30
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
KOČNICE: SPRIJEDA DISKOVI, STRAGA BUBANJ?? ali nije bilo sve disk
NASLON ZA NOGU VOZAČA?? šta je ovo??
ŠTITNIK ZA SUNCE SA OGLEDALOM ZA SUVOZAČA?? Nije valjda da ima Pandi i bez ovog??
Evo da nadopunim:

1. sve disk ima samo Panda 100.
2. Naslon za lijevu nogu je jedna od najbitnijih stvari na automobilu (za mene).
3. Štitnike imaju sve verzije. Nije to KIA gdje je to bila dodatna oprema.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 19:14   #31
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Evo da nadopunim:

1. sve disk ima samo Panda 100.
2. Naslon za lijevu nogu je jedna od najbitnijih stvari na automobilu (za mene).
3. Štitnike imaju sve verzije. Nije to KIA gdje je to bila dodatna oprema.
Ne provociram! Ali mi nije taj naslon jasan. Dali je to odmorište za stopalo lijeve noge na unutarnjem blatobranu (muldi ili kako se već zove). Mislio sam da to imaju svi ili bar većina osobnih automobila, ako je to to!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 19:27   #32
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Ne provociram! Ali mi nije taj naslon jasan. Dali je to odmorište za stopalo lijeve noge na unutarnjem blatobranu (muldi ili kako se već zove). Mislio sam da to imaju svi ili bar većina osobnih automobila, ako je to to!
E to je i mene ispizdilo.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 19:57   #33
To se je i očekivalo,osim što nejde 4×4.
Šta tipkaš sa 10 prstiju
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 20:02   #34
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Ne provociram! Ali mi nije taj naslon jasan. Dali je to odmorište za stopalo lijeve noge na unutarnjem blatobranu (muldi ili kako se već zove). Mislio sam da to imaju svi ili bar većina osobnih automobila, ako je to to!
matiz nema barem ona predzadnja generacija
__________________
No man,I don`t eat pork...
lisec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 20:07   #35
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
1. Dosadilo mi je da ne mogu slušat radio-knjige dok se vozim okolo (Jugić na autocesti).
2. Bez 200 W se ne pojavljujem na poljoprivrednom sajmu u Gudovcu.
3. Kada mi netko raspali narodnjake iz Golfa II, ja raspalim Štrausa iz Pande.

.
neznam kaj da kazem na ovaj odg. naravno ,bitno je da si ti zadovoljan , nemozemo svi shvatiti odluke drugih.
meni se cini da ta panda kad dodje na cestu , sa svim tim zvucnicima , wattima , ohmima, nasloniima za papke, pretincima , zracnim jastucima zavjesama i poplunima, da ce iz nje vristat poruka "kad narastem , bit cu auto"

ps
umjesto Štrausa pusit nju
http://www.youtube.com/watch?v=k_TpP8SSddM
Hrvoje xyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 20:26   #36
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
Ne provociram! Ali mi nije taj naslon jasan. Dali je to odmorište za stopalo lijeve noge na unutarnjem blatobranu (muldi ili kako se već zove). Mislio sam da to imaju svi ili bar većina osobnih automobila, ako je to to!
Yugo nema. Jedan od razloga zašto ide na prodaju, a ne u obnovu (generalka, novo lakirnaje i alu-felge).

Kod Pande mi se jako svidjelo, jer je baš ono kus odmorišta, fino postavljen i noga ima ugodan položaj. Auto je dosta visok, pa se ugodno sjedi, što mi je bitno, jer ako sjednem u auto, praktički se taj dan vozim najmanje dva sata (veoma rijetko mi auto treba za do centra Ivanića). Uglavnom to znači da ako vozim, vozim najmanje 120, a u prosjeku 170 km dnevno (ako je samo relacija kuća-posao imam pokaz za vlak, ako je još nešto dodatno, idem autom). Jednom mjesečno su relacije 600-1000 km. Dakle, dosta će se vozit.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 20:32   #37
Quote:
Hrvoje xyz kaže: Pogledaj post
neznam kaj da kazem na ovaj odg. naravno ,bitno je da si ti zadovoljan , nemozemo svi shvatiti odluke drugih.
meni se cini da ta panda kad dodje na cestu , sa svim tim zvucnicima , wattima , ohmima, nasloniima za papke, pretincima , zracnim jastucima zavjesama i poplunima, da ce iz nje vristat poruka "kad narastem , bit cu auto"
Dio toga je došlo u kompletu opreme (bas od 100 W u suvozačkom sjedištu). A čuješ, auto nisam kupovao na metre, već sam tražio udoban automatic, a da rata nije prevelika. To da će se motor naradit, hoće, ali Fiatovi motori su u pravilu dosta živahni.

Osim toga, Panda ima potencijala:









Dio slika je s podforuma Kokošinjac, gdje se također povela rasprava o mojoj Pandi: https://www.forum.hr/showthread.php?t=305424
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 20:34   #38
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
To se je i očekivalo,osim što nejde 4×4.
Šta tipkaš sa 10 prstiju
Bio je copy-paste, ali da tipkam s 10 prstiju. Naučio jednog ljeta dok sam bio nezaposlen.
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 21:12   #39
Quote:
Hrvoje xyz kaže: Pogledaj post
meni se cini da ta panda kad dodje na cestu , sa svim tim zvucnicima , wattima , ohmima, nasloniima za papke, pretincima , zracnim jastucima zavjesama i poplunima, da ce iz nje vristat poruka "kad narastem , bit cu auto"
Meni se čini da ta panda kad dođe na cestu sa svim tim dodatcima i opremom i još kad potrpa sebe i tajnicu () ili ženu i dite neće ić sa tim automatikom i 1.2 motorinom...
 
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 21:36   #40
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Yugo nema. Jedan od razloga zašto ide na prodaju, a ne u obnovu (generalka, novo lakirnaje i alu-felge).

Kod Pande mi se jako svidjelo, jer je baš ono kus odmorišta, fino postavljen i noga ima ugodan položaj. Auto je dosta visok, pa se ugodno sjedi, što mi je bitno, jer ako sjednem u auto, praktički se taj dan vozim najmanje dva sata (veoma rijetko mi auto treba za do centra Ivanića). Uglavnom to znači da ako vozim, vozim najmanje 120, a u prosjeku 170 km dnevno (ako je samo relacija kuća-posao imam pokaz za vlak, ako je još nešto dodatno, idem autom). Jednom mjesečno su relacije 600-1000 km. Dakle, dosta će se vozit.
jos da nema tako mali tank goriva..morat ces svaki drugi dan na benzinsku..
nista,zelim ti puno ugodno prevaljenih kilometara..
sagi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:29.