Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2008., 23:53   #201
E, moj narode

Istinu se ne može tek tako ubit. Nema cenzure, sloboda je riječi demokracija. Ja to donosim. Punu reportažu o svemu, od pobjede na natječaju do danas. Samo istinu čitajte idući tjedan, ljudi su se odazvali, besplatno mi dali dokumente, sutra i u subotu skupljam zadnje intervjue, svima sam našao kontakte, svi su za suradnju protiv maltetiranja i tuđeg bogaćenja na njihovoj kičmi. Najveće skeptike sam razoružao. PAZITE samo istinom, činjenicama, stvarnim dokumentima. Nema jedne stavke!!!! koja nije pokrivena izjavama i potpisanim papirima. Nema naklapanja ni možda. ČINJENICE PROTIV POHLEPE!!! Mnogi na forumu sumnjaju, sumnjama je kraj. Reportaža stiže.
bigli is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 14.11.2008., 00:03   #202
Spamaš i dalje bzvz Karton.
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 11:47   #203
Quote:
bigli kaže: Pogledaj post
Istinu se ne može tek tako ubit. Nema cenzure, sloboda je riječi demokracija. Ja to donosim. Punu reportažu o svemu, od pobjede na natječaju do danas. Samo istinu čitajte idući tjedan, ljudi su se odazvali, besplatno mi dali dokumente, sutra i u subotu skupljam zadnje intervjue, svima sam našao kontakte, svi su za suradnju protiv maltetiranja i tuđeg bogaćenja na njihovoj kičmi. Najveće skeptike sam razoružao. PAZITE samo istinom, činjenicama, stvarnim dokumentima. Nema jedne stavke!!!! koja nije pokrivena izjavama i potpisanim papirima. Nema naklapanja ni možda. ČINJENICE PROTIV POHLEPE!!! Mnogi na forumu sumnjaju, sumnjama je kraj. Reportaža stiže.
Ako ti imaš neki problem s tom firmom i ljudima tamo, daj to riješi osobno. Naporan si, čovječe!
maestral is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 15:32   #204
Quote:
maestral kaže: Pogledaj post
Ako ti imaš neki problem s tom firmom i ljudima tamo, daj to riješi osobno. Naporan si, čovječe!
tako je! sad si i meni digo zivac... dosadan si i bogu i covjeku
lopov007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 21:31   #205
Quote:
bigli kaže: Pogledaj post
Istinu se ne može tek tako ubit. Nema cenzure, sloboda je riječi demokracija. Ja to donosim. Punu reportažu o svemu, od pobjede na natječaju do danas. Samo istinu čitajte idući tjedan, ljudi su se odazvali, besplatno mi dali dokumente, sutra i u subotu skupljam zadnje intervjue, svima sam našao kontakte, svi su za suradnju protiv maltetiranja i tuđeg bogaćenja na njihovoj kičmi. Najveće skeptike sam razoružao. PAZITE samo istinom, činjenicama, stvarnim dokumentima. Nema jedne stavke!!!! koja nije pokrivena izjavama i potpisanim papirima. Nema naklapanja ni možda. ČINJENICE PROTIV POHLEPE!!! Mnogi na forumu sumnjaju, sumnjama je kraj. Reportaža stiže.
I što je još novo u državi Hrvatskoj? Who cares Meni je samo važno da sam se navukao i da svaki dan imam novi nastavak
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 00:51   #206
Meni je ova serija svakako bolja od Zakon ljubavi!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 00:22   #207
Zakon ljubavi je blijeda kopija neke americke teenagerske serije u usporedbi s ovm serijom. Za ovu seriju je zakon ljubavi - sapunica!
MOLOKAI is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 19:26   #208
Zanima me hoće li se serija produžiti do 180 epizoda ili će imati 105 epizoda?
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:47   #209
Off topic. Vratite se na temu serije ili daljnje postove brišem
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 09:26   #210
Konacno Ivani malo srece Ali, imam jedno pitanje za one koji su pratili. Da li sam samo ja cula, negdje na pocetku serije, kada je Zoran objasnjavao kako je imao jos jednu sestru, da je rekao da se beba zvala Ana? A onda odjednom Edita?!
Sendi34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 12:33   #211
Koliko ja znam, ne.. uvijek se spominjala Edita... druga sestra je bila Marija...
Jay Bluebell is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2008., 15:53   #212
Ocigledno ondA da se meni ucinilo
Sendi34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 21:18   #213
zna li tko (moze li se naci gdje na netu) kako ce zavrsit... Oce se pomirit Matko i Zoran, i Matko i Nevenka?
nana_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 21:27   #214
Brijem da malo prerano to pitaš, kolko sam čitao, produkcija je tek nedavno dobila 75 novih epizoda, pa ne vjerujem da su već napisani scenariji.
__________________
EKE BURAZ, KOLEDŽICOM U JAJA
gola_jaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 11:18   #215
Thumbs up

Da mi je netko ranije rekao da cu se ovako zagrijati za neku seriju...I nikada mi nisu bili jasni oni koji moraju ici doma da im ne prodje koja epizoda neke sapunice. Sada sam takva ja! Djeci ne dam govoriti, muza usutkavam, ma, nitko ne smije disati dok gledam Matka, Nevenku, Toncicu, Smita...Ah, kad smo kod njega, kak' je samo zgodan!
Toncica mi je preslatka vrca i navijam da se makar na kratko Matko i ona spoje, a potom neka se vrati Nevenki...Pocela sam zivjeti u seriji...Strasno...
Posto zivim u Beogradu, nekada je gledam i po 2 puta, ako sto propustim, jer ide prvo na B 92, a odmah zatim na HRT-u.
Sve u svemu, cestitke ekipi, serija je odlicna!!! Morala sam se javit!
Pozz.iz Beograda!!!
Lucia66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2008., 21:09   #216
Quote:
Lucia66 kaže: Pogledaj post
Da mi je netko ranije rekao da cu se ovako zagrijati za neku seriju...I nikada mi nisu bili jasni oni koji moraju ici doma da im ne prodje koja epizoda neke sapunice. Sada sam takva ja! Djeci ne dam govoriti, muza usutkavam, ma, nitko ne smije disati dok gledam Matka, Nevenku, Toncicu, Smita...Ah, kad smo kod njega, kak' je samo zgodan!
Toncica mi je preslatka vrca i navijam da se makar na kratko Matko i ona spoje, a potom neka se vrati Nevenki...Pocela sam zivjeti u seriji...Strasno...
Posto zivim u Beogradu, nekada je gledam i po 2 puta, ako sto propustim, jer ide prvo na B 92, a odmah zatim na HRT-u.
Sve u svemu, cestitke ekipi, serija je odlicna!!! Morala sam se javit!
Pozz.iz Beograda!!!
Baš super Ja ako ne uhvatim epku, obavezno skidam torrent Malo su se riješili likova u zadnje vrijeme, i sad uvode nove, čudno mi je što su makli neke likove iz uvodne špice tako rano. No, dobro, moći ću bez Bogmame i Janka Bojana je napokon dobila odličnu ulogu, oduvijek sam je volio, ali je u domaćim sapunicama imala bezvezne likove... Sunčica mi je super, iako onaj njen profesor, Roko iz reklame je bezveze... Sviđa mi se priča u školi sve u svemu. Priče u bolnici mi se sviđaju kako kada, iako su se u zadnje vrijeme zahuktale, u počecima su bile dosta infantilne. Nisam očekivao da su Ivana i Zoran Fabris u rodu, dobar zaplet Al od svih me najviše živcira Mila... Zna ona biti simpa i sve, al je tako neodlučna, nedorečena, besciljna... Ono, neće me Zoki idem nazad šefu Jedina dva tipa u gradu Sve u svemu, me loves SĆBD
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 16:01   #217
Cool

Da, Dodo, slazem se sa tobom. Ma, Mila i mene bas zivcira! Jucer sam se tak iznervirla kada su se u agenciji i na mostu Zoran i ona mimoisli! Ocekivala sam da ce se konacno sresti i reci sto im lezi na dusi, zagrliti, poljubiti i otici skupa doma! Ali, ocigledno se nece skoro to desiti. Sestan me zivcira takodjer. U stvari, postavim se u Milinu kozu i kada je zagrli i poljubi, tocno znam da je njoj u glavi samo Zoran i da joj je sve to sa Sestanom pomalo "bljak".
Bojana mi je u SCBD preslatka! I bas joj lezi uloga doktorice. Ovaj novi asistent mi se ne dopada, Kucera mi je bio bolji lik.
E, a posto nisam pratila seriju od pocetka, sto se zbiva u bolnici sa tim, navodno, duhom iz podruma? To mi je malo nejasno i pomalo bzvz.
Pozz svima. I jedva cekam pon.da vidim sto ce biti dalje...
Lucia66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 09:31   #218
Quote:
Lucia66 kaže: Pogledaj post
E, a posto nisam pratila seriju od pocetka, sto se zbiva u bolnici sa tim, navodno, duhom iz podruma? To mi je malo nejasno i pomalo bzvz.
Ma to je uglavnom Tamara uvjerena da imaju duha na odjelu, kako im povremeno nestaje struje, a sad im je netko iznenada počeo zatvarati vrata i sl. A i Nevenka i Šmit su išli u podrum provjeriti što je sa strujom, i tamo našli nečiju sobu. Mislim da sve skupa ima neko logično objašnjenje, još treba vidjeti koje
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 22:51   #219
Aha, ok. Znaci, cekat cemo da vidimo sto se zbiva u podrumu...
Hvala Dodo!
Lucia66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 20:30   #220
Quote:
Dodo85 kaže: Pogledaj post
Baš super Ja ako ne uhvatim epku, obavezno skidam torrent
DI? Das molim te link za 61 epizodu?
lopov007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:06.