Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2003., 17:24   #1
Neugodne situacije :)

Alk se sjecate neke neugodne situacije napišite je ovdje.

Meni je bio bed kad su mi se neposredno prije plesnog tečaja poderale najlonke (crne). I tako sam lijepo jedan tečaj odradila sa štraftom
soks is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 18:16   #2
a meni kad je pukla sedma trepavica u trecem redu desno
a morala sam treptat cijeli dan
jao blamaze

Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 18:37   #3
joj kako si ti duhovita
soks is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 18:53   #4
Meni je bilo strasno neugodno kad sam jednom bila u lunaparku, i uputila sam se prema auticu u kojem je bila moja simpatija...I spotaknula se i pala! Svi su umirali od smijeha! Uf!
RockGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 18:55   #5
Meni je bad kada se u nezgodnoj situaciji zacrvenim u ličeku kao kakva tinejđerica! Ajme, meni nema veče bruke od toga!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 19:12   #6
18 godina.Sva uzdrhtala od romantike i zhelje.Moja simpatija iliti potencijalni preko ulice, ja neobavezno skakucem - ljeto, preko nekih lokvi,ma ludilo.... na meni prekrasna prozrachna haljina do poda sa otvorenim ledjima.U sljedecem trenutku, iz skakutanja - ljubim majchicu zemlju iliti raspizdih se ko idiot.
Ne moram reci da je bio korzo i nekoliko tisuća ljudi na njemu, a moj potencijalni vrishti od smijeha ali mu i drago prascu jer me vidio u tom izdanju.

Ja umrla.I digla se sa ogromnom flekom blatnom na haljini,poderanog lakta.

No, prishao mi chovjek.Pomogao i bili skupa tri godine.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 19:52   #7
Pala na pozornici kada sam izlazila primiti nagradu.Kod vođenja ljubavi me uhvatio takav smijeh,u nezgodnoj situaciji s jednim likom, jer je konstantno udarao glavom u zid, i trpio, a nije htio prekinuti "užitak"
Irja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 20:59   #8
Quote:
Irja kaže:
Pala na pozornici kada sam izlazila primiti nagradu.Kod vođenja ljubavi me uhvatio takav smijeh,u nezgodnoj situaciji s jednim likom, jer je konstantno udarao glavom u zid, i trpio, a nije htio prekinuti "užitak"
S kojom glavom?
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 21:07   #9
Quote:
Ruda kaže:
S kojom glavom?

margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 21:08   #10
Quote:
nataniel kaže:

Ne moram reci da je bio korzo ..
pa dobro da si rekla


..ja inace imam dosta neugodnih trenutaka ,ali posto je ovo zenski kutak sutim..

mozda ako bude tema na "bas razno" se i pohvalim
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 21:13   #11
Igrali smo se s loptom, naravno bio je tu i "on". Sagnula sam se i hlace su mi puknule po guzici, skroz, i cuo se onaj grozan zvuk. Ja sam se ispravila, primila se s obje ruke za guzu i otrcala doma...

To je jedna iz djetinjstva.

U uredu, pricam s kolegicom i jaaaaaaaaako me muce vjetrovi. Naravno, ljudi prolaze, zastajkuju - onako, kako je vec u uredu. Jooooj, kihnula sam...
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 21:13   #12
Ima tome već puno godina kak sam bil na nekakvoj svadbi u Univerzitasu......gužva pred WC-om i veli moj frend da on neče čekati, ide on negdje van na pišanje.
Otišel je negdje iza čoška i upal u septičku jamu.........živa istina
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 22:36   #13
Quote:
Ruda kaže:
Ima tome već puno godina kak sam bil na nekakvoj svadbi u Univerzitasu......gužva pred WC-om i veli moj frend da on neče čekati, ide on negdje van na pišanje.
Otišel je negdje iza čoška i upal u septičku jamu.........živa istina
hahahahahahahahahahahhahahah, ne mogu se prestat smijati, hahahahahahah!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 23:23   #14
Quote:
Ruda kaže:
Ima tome već puno godina kak sam bil na nekakvoj svadbi u Univerzitasu......gužva pred WC-om i veli moj frend da on neče čekati, ide on negdje van na pišanje.
Otišel je negdje iza čoška i upal u septičku jamu.........živa istina
Ajme meni,krepat cu od smijeha
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2003., 23:45   #15
Quote:
Rhea kaže:
Ajme meni,krepat cu od smijeha
I meni je bilo smiješno....zamislite kak je bilo njemu.
Nije se smio pojaviti pred ljudima, daleko od kuće da se sredi, nismo imali auto, a i ko bi ga htio takvog u auto.
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 00:14   #16
meni je bilo jako neugodno kad mi je jedna cura,moja suparnica,zaljepila na moju jaknu lisitc a na njemu pisalo-3 kune.
...i tako ja setala gradom,malo do ovog pa do onog kafica,pride meni tip i kaze-Tako jeftina???Jeli i pusenje u to uracunato?
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 00:17   #17
Quote:
lady croft kaže:
meni je bilo jako neugodno kad mi je jedna cura,moja suparnica,zaljepila na moju jaknu lisitc a na njemu pisalo-3 kune.
...i tako ja setala gradom,malo do ovog pa do onog kafica,pride meni tip i kaze-Tako jeftina???Jeli i pusenje u to uracunato?
Koliko si zaradila?
Ruda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 01:07   #18
Quote:
Ruda kaže:
Koliko si zaradila?
303
tri po tri- tristotri
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 22:16   #19
Meni je upravo malo prije bilo neugodno! Šetam ja svoju đukelu u ove rano noćne ure. Na uglu ulice tri budale stoje i nešto pričaju. Prođem pored njih. Moje pseto zalaja, jedan od njih će: "vidi kučke", a drugi: "tko?, pas ili ženska"?
Ajme majko zemljo!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2003., 22:25   #20
Quote:
Paw kaže:
Meni je upravo malo prije bilo neugodno! Šetam ja svoju đukelu u ove rano noćne ure. Na uglu ulice tri budale stoje i nešto pričaju. Prođem pored njih. Moje pseto zalaja, jedan od njih će: "vidi kučke", a drugi: "tko?, pas ili ženska"?
Ajme majko zemljo!
zasto je tebi bilo neugodno ?

Pa te "tri budale" su bile nepristojne...u pakusaju da budu duhovite
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:28.