Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2010., 20:22   #1
PVC prozori i vrata

Pozdrav
Trebao bi na kuci promjeniti prozore i vrata i odlucio sam se za PVC
E sad vidio sam dosta povoljne prozore u Pevec-u i Baumax-u pa me zanima valjaju li oni cemu, kakva im je termo i zvucna izolacija i dali se isplati kupovati kod njih ili da zaboravim na tu soluciju.
Nije bas da imam para na bacanje pa da sad idem kupovati SALAMANDER ili nesto slicno, ipak mi je to malo preskupo
Isto pitanje za ulazna vrata iz gore navedenih trgovina, izgledaju dosta dobro ali kakva je kvaliteta......
Dajte koji komentar i savjet, sigurno ima ljudi koji su kupovali takve prozore i vrata
brzi001 is offline  
Old 02.08.2010., 00:32   #2
Nisam kupovao te prozore al mislim da vrijedi ona stara narodna "Kolko para tolko muzike". Ako ti stari prozori mogu još malo izdržati radije u etapama mjenjaj prozore pa stavi kvalitetnije a ne ugraditi šrot koji ćeš morat mjenjat za nekoliko godina.
baustelac99 is offline  
Old 03.08.2010., 08:12   #3
Quote:
brzi001 kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Trebao bi na kuci promjeniti prozore i vrata i odlucio sam se za PVC
E sad vidio sam dosta povoljne prozore u Pevec-u i Baumax-u pa me zanima valjaju li oni cemu, kakva im je termo i zvucna izolacija i dali se isplati kupovati kod njih ili da zaboravim na tu soluciju.
Nije bas da imam para na bacanje pa da sad idem kupovati SALAMANDER ili nesto slicno, ipak mi je to malo preskupo
Isto pitanje za ulazna vrata iz gore navedenih trgovina, izgledaju dosta dobro ali kakva je kvaliteta......
Dajte koji komentar i savjet, sigurno ima ljudi koji su kupovali takve prozore i vrata
ne kupuj takve prozore to ti je šrot.......za dve tri godine morat ćeš mijenjat opet........
ehinus is offline  
Old 03.08.2010., 11:11   #4
https://www.forum.hr/showthread.php?t=32417
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.