Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2012., 22:41   #41
Quote:
etera35 kaže: Pogledaj post
Osobno ne idem u toliku dubinu da govorim o recimo povrijedjenom egu.

Meni je to više pitanje osnovne pristojnosti i kućnog odgoja.
Pa patiš dva mjeseca duže jer je osoba nepristojna i neodgojena.
Ili ja tebe baš i ne shvaćam?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 00:01   #42
mislim da ne postoji lijep kraj i lijepo ostavljanje jer to uvijek na neki način ostavi gorak okus u ustima pa makar se rastali kao prijatelji. ipak je to kraj jednog poglavlja i odlazak iz našeg života osobe s kojom smo bili bliski i dijelili jedan period istoga.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 00:05   #43
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Pa patiš dva mjeseca duže jer je osoba nepristojna i neodgojena.
Ne, nego mislis da patis zbog toga jer je osoba nepristojna i neodgojena, a zapravo patis jer si popusio/la foru.
Koja nije bila zapakirana u pristojan papir nego je dana onako kakva je, ogoljena.
Ali se u prvom slucaju tjesis da si bila sa Covjekom a ne sa vukom.
Umjesto da se pomiris s time da ne vrijedis drugima koliko mislis da vrijedis.
Pa se pojaca.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 02:00   #44
Quote:
etera35 kaže: Pogledaj post
Postoje lijepi prekidi. Ja sam bila ta koja je ostavljena i tvrdim da postoje
Postoje, da, ono recimo kad se neka rastane od nekog slavnog i superbogatog tipa i onda po ugovoru dobije 350 milijuna dolara... ha ha

Dobro. Šalu na stranu, ipak bih se složio s tobom. Mada ne bih rekao lijepi, radije logični. Znam za nekoliko takvih prekida. Čak i pokoji moj.

Matematički rečeno (moram tako, matka je moja životna ljubav), dakle matematički rečeno prvih 1-2% prekida su bolni. Neiskustvo, nevina mladost, zaljubljivanje u snovičanstvene zvijezdice, to je to. A onda dođu one godine rane sladunjave zrelosti. Kad odrastaš kao dinja, brzo a slatko. Tu se nakupi onih bezbolnih, čak i poneki lijep prekid sladak kao Schweppess Bitter Lemon Tu je circa 60-70% prekida.

Onda dođu mudre tridesete, i ako ste te sreće pa se još niste udali ili oženili do tad, tu je vrijeme za onih 5-6% lijepih, zapravo logičnih prekida. Prekidi brakova su rusvaji 99.98% puta. Ono 0.02 % otpada na Hollywood, Severinu i slične pampazjanije.
__________________
Sing, baby, sing!

Zadnje uređivanje InterMezzo : 10.10.2012. at 02:12.
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 09:34   #45
Kako su vas ostavljali i kako ste vi ostavljali? Lijepo ili ružno?
etera35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 10:10   #46
kako su mene ostavljali? uglavnom korektno - iako nema načina da te to ne boli.
kako sam ja ostavljala? ja ne znam ostaviti - pa mi se dešava da kad 'prekinem' oni i dalje dolaze i to ispada samo kao neko privremeno zahlađenje odnosa...
__________________
Svako zlo za neko dobro
Impletionem is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 10:21   #47
Hahaha, ne znaš prekinuti? I nastave dolaziti. Oprosti, ali smiješno mi je
etera35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 22:16   #48
Quote:
etera35 kaže: Pogledaj post
Hahaha, ne znaš prekinuti? I nastave dolaziti. Oprosti, ali smiješno mi je
A zasto mislis da ne zna prekinuti?
Mozda prekida na tako lijep nacin da se deckima toliko svidi pa dolaze po jos koju porciju prekida.
Ono...bas im je gust i uzitak.
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 23:16   #49
etera

Quote:
Čitala sam da dužina "patnje" nakon prekida veze najviše ustvari ovisi o tome na koji na način ostave.
Jedno je emotivna bol, a drugo "sujetna" bol. Ali u sustini, bol ovisi samo o tome koliko je MENI bilo stalo.

Quote:
Kako su vas ostavljali? Lijepo ili ružno?
Opet isto. Ako mi je stalo, svako ostavljanje me boli. Ako mi nije bas puno stalo, pa jedva cekam da ostavi on mene i tako mi olaksa i preuzme odluku na sebe, onda je lijepo. Ali to je bas onako podmuklo lijepo.
__________________
.......................
savrsena is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 07:41   #50
nisu.


fino i pristojno.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 10:00   #51
Možda vas ova tema potakne na to da sljedeći put kad budete nekoga ostavljali ipak razmislite malo o tome KAKO ćete to učiniti
etera35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 11:31   #52
Quote:
etera35 kaže: Pogledaj post
Možda vas ova tema potakne na to da sljedeći put kad budete nekoga ostavljali ipak razmislite malo o tome KAKO ćete to učiniti
Da.

Ali nisu gruba ostavljanja all that bad.

Onako, baš kad stoposto netko više ne želi imat ništa s tobom i brutalno ti saspe u lice: "Ne više ne želim, zato, zato, zato i zato" i onda prekinete na neko vrijeme sav kontakt.

Šokovito je, ali nije baš najgora stvar na svijetu.

Gore je kada netko mjesecima ili dulje te više ne doživljava, ali ti to ne govori. Dok se ti misliš što se dešava. A toga koliko hoćeš.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 16:38   #53
mislim da su postavke malo krive...razina bolnosti po prekidu emotivnog odnosa ovisi o stupnju emocionalne vezanosti za osobu i kolicini interakcija koje potkrepljuju odnosno su potkrepljivale tu povezanost,a ne o nacinu zavrsetka samog odnosa...ako je slab stupan vezanosti i interakcija kao potvrde istog onda tesko da moze biti i bolnosti.... Ako se ruzno rastanes s osobom koju si jako volila,jednako ce ti bit pretesko bilo to na mio ili nemio nacin,iako zrnce teze ako na nemio...ali,ako se rastajes s osobom s kojoj bas i nisi bila vezana sta bi se reklo-do srzi,onda tesko da ces bit nesto dirnuta il prekidom il emoc. reakcijama od doticnog

Zadnje uređivanje Lyte-as-a-rock : 11.10.2012. at 16:48.
Lyte-as-a-rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 17:18   #54
a famozna mi je i ova prica u kojoj se muz skupio materi dok je gdja bila na poslu,u kojoj je covjek prikazan ko nekorektan i kukavica,a mozda je covjek svaki dan govorio i pokusavao razgovarati,ali gdji nije dopiralo do usiju ili je glumila gljivu,jer joj se moglo ,u njenom jel... Nekim zenama i muskarcima razglabanja ocito nikad dosta,samo glavno da se nikad ne dogodi nikvi konkretni pomak da se ne daj Boze njima sirotima ne bi zrnce osakatio komoditet...by the way,ja sam isto tako odselila-u podstanare

Zadnje uređivanje Lyte-as-a-rock : 11.10.2012. at 17:38.
Lyte-as-a-rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 19:35   #55
Ne znam detalje jer sam slušala samo priču od tog frajera. On sam je poslije pričao kako ga je ona "proganjala" po gradu, ali je on to meni pričao u smislu da se hvalio kako ona još "pati" za njim i kako ga uhodi i želi biti s njime. Uopće nije shvaćao da ga ona "proganja" zato što želi objašnjenje i želi mu sasuti očito nešto u lice, a ne zato što se pali na njega. U svakom slučaju dobro je da su se rastali, gdje god da istina bila
etera35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 21:38   #56
mene su ostavljali dvaput.. i nijedan prekid mi nije bio lijep. niti mogu zamisliti da bi ikad prekid nazvala lijepim

kad sam ja ostavljala, bilo je sjebano i za mene i za partnera, tak da ni tu ništa od ljepote
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 15:34   #57
Nema u tome ljepote defintivno.
Ali bilo bi dobro kad bi svi mi skupa nastojali biti barem obzirni. Eto, priznajem, nisam se ni ja baš nešto iskazala u tom dijelu, ali...tako je kako je
etera35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 16:38   #58
Mene su ostavljali fino, kulturno i nježno. Jer moje djevojke su bile dame.
Obradim is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2012., 23:42   #59
Ja sam dobila odjeb nakon godinu dana veze prek inbox-a na fejsu. Šta se mene tiče to je ružno, a sad vi procjenite jel sam u pravu :P
calliope21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2012., 01:25   #60
Uglavnom sam ja ta koja je ostavljala

Jednom je tip mene, al to je ionako bila neka poluveza, pa me njegov odjeb toliko dirnuo da sam upalila tv čim je otiša preko vrata.

Jednom sam ostavila jer je tu vezu bilo nemoguće ostvarit zbog mnoštva drugih okolnosti, i oboje smo to znali, samo šta je netko konačno mora povuć crtu i reć dosta...to sam bila ja.

Drugi put sam ostavila jer sam zavolila drugog. I on je toga bio svjestan mjesecima al nije odustajao, premda sam bila sve hladnija. Na kraju sam otišla. Nije bilo lipo....nimalo
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.