Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2013., 22:52   #81
Quote:
suzazg kaže: Pogledaj post
trebam misljenje...savjet...nemam pojma
neam pojma o čem ti?! Hajde ispočetka
__________________
TRETIRAJ ŽENU KAO KRALJICU I BIT ĆEŠ NJEN KRALJ....TRETIRAJ JE KAO IGRU I POKAZAT ĆE KAKO SE IGRA..............
plavokosa555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 22:56   #82
o decku kaj se drogira....kaj snifa heroin jednom tjedno.......i nakon milion svada i razgovor i dalje je isto i sad jednostavno zelim cut misljenje nekoga tko je prosao te stvari ili nemam pojma.....
suzazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 23:11   #83
Quote:
suzazg kaže: Pogledaj post
o decku kaj se drogira....kaj snifa heroin jednom tjedno.......i nakon milion svada i razgovor i dalje je isto i sad jednostavno zelim cut misljenje nekoga tko je prosao te stvari ili nemam pojma.....

Nemam iskustva s tim ali mislim da ti bitku sa heroinom ne mozes dobiti. Za tvoje dobro ..briši od njega! Znam da nije lako, ali bolje sad nego kasnije snositi posljedice. Sretno!
__________________
TRETIRAJ ŽENU KAO KRALJICU I BIT ĆEŠ NJEN KRALJ....TRETIRAJ JE KAO IGRU I POKAZAT ĆE KAKO SE IGRA..............
plavokosa555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 00:48   #84
Quote:
suzazg kaže: Pogledaj post
o decku kaj se drogira....kaj snifa heroin jednom tjedno.......i nakon milion svada i razgovor i dalje je isto i sad jednostavno zelim cut misljenje nekoga tko je prosao te stvari ili nemam pojma.....
A ti to o heroinu pricas isto kao da se navukao na argetu pastetu za dorucak.
ma tko mu moze pomoc begaj od budale sto brzi i sto dalje.
ako ti je rodbina odpeljaj te ga strucnom osoblju da mu pokusaju pomoc.
UZTREW is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 03:37   #85
Quote:
suzazg kaže: Pogledaj post
o decku kaj se drogira....kaj snifa heroin jednom tjedno.......i nakon milion svada i razgovor i dalje je isto i sad jednostavno zelim cut misljenje nekoga tko je prosao te stvari ili nemam pojma.....
zar se heroin ne ubrizgava u venu, a kokain snifa?
nijebitno. bježi od njega jer kak su ti rekli, ti tu bitku nećeš dobit. pogotovo ako se on sam ne odluči na liječenje, što očito nije.

inače, imaš PDF psihologija i mislim da ćeš tamo dobit bolje savjete.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 03:52   #86
Moj prijatelj je bio na heroinu, uvijek lijepo odjeven, završio pravni fakultet, cure su bile lude za njim, zgodan boli glava, završio je na heroinu i svi smo ga pokušavali izvuči iz toga godinama, nije išlo. Sad je taj dečko pokojni. Bolje se makni od toga jer njemu nema pomoći dok god se sam ne odluči zatražiti ju.
AmmyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 13:12   #87
u vezi smo...tesko je pobjec jer sam stalno u nadi da ce se nesto promjenit ili da nije bas zaglibio ako to radi jednom tjedno samo (( god damn it
suzazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 17:45   #88
Premješteno s pdf-a Zdravlje.
__________________
Angel, que das luz a mi vida, eres el aire que quiero respirar. Angel, que alivias mis heridas, no te alejes que muero si no estás. Angel, llévame en tus alas a la cima de este gran amor. En tu alma, vive mi esperanza; en tus manos está mi corazón.
El Gato Félix is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 21:45   #89
Quote:
suzazg kaže: Pogledaj post
u vezi smo...tesko je pobjec jer sam stalno u nadi da ce se nesto promjenit ili da nije bas zaglibio ako to radi jednom tjedno samo (( god damn it
Ja sam neko vrijeme radila na prevenciji ovisnosti i s ovisnicima pa me ozbiljno shvati kad ti kazem:

Nijedan ovisnik ne radi to jednom tjedno.Posebno ne heroinski.I svi lazu.Heroin je pocetak i kraj,sve drugo je nebitno u njihovom svijetu.
Dakle laze ti.
Jel zivite zajedno ili on zivi s obitelji?
Koliko ima godina?

Hrvatski zavod za javno zdravstvo ima jedinice za izvanbolnicko lijecenje ovisnosti na dva mjesta.Svatko tko treba pomoc moze doci tamo i ukljuciti se u terapije i lijecenje i to anonimno.

http://www.stampar.hr/OdsjekZaPrevenciju

ili

http://www.stampar.hr/Default.aspx?art=1581

Ti sama ne mozes napraviti nista ukoliko on sam ne odluci otici tamo.Ni ne trebas.Cuvaj sebe i svoje zdravlje.To je tezak,mucan,dugotrajan i vrlo cesto tragican put.
determinacija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 10:38   #90
Quote:
suzazg kaže: Pogledaj post
u vezi smo...tesko je pobjec jer sam stalno u nadi da ce se nesto promjenit ili da nije bas zaglibio ako to radi jednom tjedno samo (( god damn it
Pokušaj si nabaviti knjigu "Igre koje igraju narkomani".
Koliko vidim ti si u opasnosti da ideš probati što je to tako zanimljivo u heroinu, kad je nekom koga voliš heroin "važniji" od tebe.

Koliko kužim netko tko jednom tjedno uzme se ne računa kao ovisnik.
Možda čovjek spada u visoko funkcionalne povremene korisnike.
Mada nikad ne znaš i možda kad naiđe neka kriza se čovjek pretvori u najgoreg đankija.

Jesi li pokušala saznati što čovjek dobiva tim "eksperimeniranjem"*?

*eufemizam kojim se ljudi znaju samozavaravati kad je u pitanju jaka droga
__________________
Ignore list: Gugenheim
Ljudi imaju pravo biti u krivu.
rezon@tor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 16:09   #91
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
zar se heroin ne ubrizgava u venu, a kokain snifa?
nijebitno. bježi od njega jer kak su ti rekli, ti tu bitku nećeš dobit. pogotovo ako se on sam ne odluči na liječenje, što očito nije.

inače, imaš PDF psihologija i mislim da ćeš tamo dobit bolje savjete.
heroin osim ubrizgat,možeš ga šmrkat.
prva štetnost koja dolazi je hepatitis c.
on izaziva euforiju,djeluje 5 minuta nakon uzimanja a traje to ovisi

u inekciju ide do 15 mg a šmrkanjem do 10 mg heroina.

alkohol uz heroin ni pomislit,smrt dolazi odmah.
heroin dolazi iz morfina,osušenog soka iscjeđenog iz nezrelih čahura maka.
nebi ga dao najvećem neprijatelju.

i da ja mislim da je heroin početak i kraj.
bio sam u prilici poznavat ljude"ovisnike"koji su išli po raznim odvikavanjima
pa su sami sebi presudili,jer ne mogu doć do heroina.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 16:13   #92
Heroin se moze i pusit na foliju ;-)
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 17:07   #93
Quote:
thumb kaže: Pogledaj post
Heroin se moze i pusit na foliju ;-)
da.

ja ga nebih probao nikad.

marihuana je jedino što podržavam,to uopće nije halucigeno pa zato pušim
kvalitetnije i zdravije od cigare,ne postoji opasnost,od bilo koje bolesti
dok su cigare smrdljive,pune sumljivih sranja i ubijaju.

ne razumijem ovaj svjet al ajd

zašto cigare koje godišnje ubiju mase ljudi, podržavaju a trava od koje nema
smrti i koja je zdrava nesmiješ je javno pušit.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 15:42   #94
Quote:
suzazg kaže: Pogledaj post
u vezi smo...tesko je pobjec jer sam stalno u nadi da ce se nesto promjenit ili da nije bas zaglibio ako to radi jednom tjedno samo (( god damn it
u vezi sa narkomanom
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 21:33   #95
Quote:
SuperQueer kaže: Pogledaj post
bonboncici i speed nisu teske droge, jednostavno nisu u istoj klasi ko heroin, jer se nemozes navuc na to, nemres se predozirat ako probas vjerovatno ce ti bit slabo i to nemres konzimirat vise od 2 dana za redom i nema fizicke ovisnosti kao kod heroina recimo.
Ne znam sto sve smatras pod "bonboncici" pretpostavljam da se radi o stimulanaima kao sto je i speed. Uglavnom reci da to nisu teske droge je pogresno. Takodjer uglavnom izazivaju i fizicku i psihicku ovisnost i toleranciju ako se konstantno konzumiraju. Ne mozes bas porediti speed s heroinom. Heroin je opoid i djeluje na sasvim drugaciji nacin. Kokain bi bio puno bolji izbor za usporedbu iako bi se i o tome dalo raspravljati.
__________________
...taming the beast within...
blacx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 14:01   #96
Quote:
blacx kaže: Pogledaj post
Ne znam sto sve smatras pod "bonboncici" pretpostavljam da se radi o stimulanaima kao sto je i speed. Uglavnom reci da to nisu teske droge je pogresno. Takodjer uglavnom izazivaju i fizicku i psihicku ovisnost i toleranciju ako se konstantno konzumiraju. Ne mozes bas porediti speed s heroinom. Heroin je opoid i djeluje na sasvim drugaciji nacin. Kokain bi bio puno bolji izbor za usporedbu iako bi se i o tome dalo raspravljati.
kokain bolji izbor

u slučaju predoziranja ne spasi te ni jedan čovjek,pop,viša sila,ljekarna.

speed je zakon,ima ful zanimljivo djelovanje,.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 21:43   #97
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
kokain bolji izbor

u slučaju predoziranja ne spasi te ni jedan čovjek,pop,viša sila,ljekarna.

speed je zakon,ima ful zanimljivo djelovanje,.
Napisao sam puno bolji izbor za usporedbu, s obzirom da su i kokain i speed psihostimulansi dok je heroin opoid. Ubuduce procitaj s razumjevanjem pa komentiraj.
__________________
...taming the beast within...
blacx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 21:49   #98
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
da.

ja ga nebih probao nikad.

marihuana je jedino što podržavam,to uopće nije halucigeno pa zato pušim
kvalitetnije i zdravije od cigare,ne postoji opasnost,od bilo koje bolesti
dok su cigare smrdljive,pune sumljivih sranja i ubijaju.

ne razumijem ovaj svjet al ajd

zašto cigare koje godišnje ubiju mase ljudi, podržavaju a trava od koje nema
smrti i koja je zdrava nesmiješ je javno pušit.
Marihuana je vrlo često jako dobar okidač za psihozu i depresiju
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 11:27   #99
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
speed je zakon,ima ful zanimljivo djelovanje,.
Glavno da si im ti rek'o.

Čujte i počujte, ljudi iz prve ruke, balonje koji ako ima 15.
The Foggy Dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 11:33   #100
Pa većina ovog topica je 'balonje' dijele iskustva kak su se zbetonirali. Ko moj bratić kaj nemre prestat laprdat o sadnicama žiže. Doduše on je zdrav, flegma i libo ga racku za cijeli svijet do te mjere da mu zavidim.

Drugs are bad 'mkay?
ClintRuin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:16.