Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2019., 10:40   #1
Kamo s namještajem?

Pozdrav, evo prisiljena sam seliti po treći put, nažalost, a to znači da sa sobom vučem i sav namještaj prvotno kupljen za stan od 100m2. Obzirom da je najveća većina stanova i kuća namještena, zanima me kamo s namještajem? Neka garaža mi je bez veze opcija, jer su obično vlažne, smrdljive, zimi smrzavaju, ljeti je sauna. Hvala na svakom prijedlogu!
RR's is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2019., 10:59   #2
Podzemna garaža u novoj zgradi obično nije vlažna, a i temperatura je ujednačena.
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2019., 11:19   #3
Pratim...
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2019., 11:22   #4
Istinu ste rekli, samo takva garaža i košta mjesečno... nažalost, imam prilično ograničena sredstva, pa će tako i stan koji tražim za najam vjerojatno biti ispod mojih potreba.

Ispravak: ima garaža 13 m2 već od 350 kn/mj. Koliko meni treba mjesta za sav taj namještaj? Tri spavače sobe, dva ogromna ormara sa kliznim vratima, 3.5 m kuhinje, dnevna (garnitura trosjed, dvije velike fotelje...).
Garaža 21 m2, Zagreb, tek od 710, nema ništa povoljnije...

Zadnje uređivanje RR's : 07.08.2019. at 11:26. Reason: dopuna, ispravak
RR's is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2019., 12:08   #5
pogledaj garaze ili nekakva skladisni prostor van zg, tipa odra, obrez i slicno

ja sam doduse sad vec preko 10 g placao 1000 kn mj najam prostora gdje sam drzao dvije 8m limuzine u odranskom obrezju, to je bio poprilicno veliki prostor, tako da mozda ces nesto lakse naci u svome budjetu van zg
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2019., 12:15   #6
S obzirom da to sve moras rastavit, mislim da bi se dalo zgurat u 13m2. Mozda ces nesto i moci iskoristit u novom stanu. A nesto mozda i prodaj? Daj roditeljima, prijateljici...? Makar na cuvanje. Ne znam sto ce ti to sve. Ja bi se pokuso rijesit vecine toga. A prvi pokusaj bi bio sa trenutnim vlasnikom prostora gdje su stvari trenutno. Mozda bi htio otkupit dio da bar dio stana ostane namjesten...?
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2019., 13:41   #7
Ormari i kreveti se rastave. Kuhinjske elemente nema smisla rastavljati (vjerovatno su zaljepljeni).
Tj ormar ni nećeš iznositi u komadu jer je previše nezgrapan.
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2019., 13:45   #8
Zaljepljeni? Ja sam najnormalnije rastavio. Posebno lagano je gornje elemente rastavit, to su obicni ormarici. A dolje eventualno ako je radna ploca ljepljena. Meni nije bila.
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2019., 13:55   #9
Onda imaš jeftiniji proizvod. Kuhinja kupljena u salonu bi trebala biti zaljepljena, kao i bolja obrtnička kuhinja.
Znači ploče spojene drvenim tiplima ili keksima.
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2019., 14:32   #10
Prodati sve, po meni jedino, koliko toliko isplativo rijesenje. Mislim davati novce kako bi cuvala nesto sto stalno gubi vrijednost je glupo. Osim ako se ne radi o nekakvim antikvitetima kojima vrijednost ne pada.
woobie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2019., 11:37   #11
Kuhinja nije lijepljena, niti ploča.
Hvala na savjetu, ali prodaja mi nije opcija trenutno.Namještaj ima (u mom slučaju) emocionalnu vrijednost.
RR's is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2019., 18:28   #12
Ta emocinalna veza uz komad plastike, zeljeza ili drveta ce te na kraju kostati a nece ti pruziti nikakav uzitak. Nista, sretno u pronalasku skladista, mislim da ih ima ali da ce te ipak i izaci dosta ali nikad ne znas.

Sent from my SM-T819 using Tapatalk
__________________
Na ignore: nitko jer ne guram glavu u pijesak
Blowing up balloons since 2020!
woobie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.