Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2015., 15:23   #41
Godina ipo prosla, dosta cesto se sjetim...poslije njega ni s kim nije isto, nitko me nije toliko u dusu dirnuo..a hebiga valjda to tako ide...
Arwen-Undomiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 17:14   #42
nema prokletog dana da ih se ne sjetim.
pogotovo ove zadnje
Vurdalak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 17:55   #43
Da. I kaj, zar bi to trebalo biti nenormalno? Ja se sjetim i tete iz vrtića, a kamo li ne nekog dečka Što, naravno, nije naznaka nekih zaostalih outoftheblue osjećaja Ja imam takav mindset da često prevrćem neke događaje iz prošlosti. Čisto onako ..bezrazložno Sjetim ih se kada prođem kraj nečega što znam da vole ili bi im se svidjelo ALI jednako tako mi na pamet padne i još neka osoba s kojom nisam bila u takvom intimnom odnosu. Što će reći da su sjećanja i asocijacije normalne


Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 22:31   #44
imam tu sreću da za nikim nisam baš patila predugo

sjetim se, naravno .. ipak su ti ljudi bili dio mog života. ali nekih se sjetim i bude mi nekak lijepo jer su krasni ljudi i pitam se da li im je lijepo u životu

sjetim se i ovih ne tako krasnih bivših, ali više ih se sjetim u smislu sjećanja sebe u tim lošim odnosima, pa budem ili ljuta zašto neke stvari nisam završila prije ili drugačije ili budem ponosna jer sam neke stvari riješila like a boss
Sniffy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 08:26   #45
Quote:
Hedera kaže: Pogledaj post
Bome. Sve ti fino propišu, do kada će te slušati sa podrškom i saučešćem, a od kojeg roka si postao smor i glupan. :klap:
tema je o tome koliko dugo se *mi* sjecamo bivsih, ne nasi prijatelji i poznanici.

Quote:
Hedera kaže: Pogledaj post
Ali ne bi bilo pametno da zaglavim(o) u prošlosti, ipak.
kad ti se 'dovoljno' dugo nista ne dogada dodes do trenutka kad sigurno nisi zaglavljen u proslosti. znam. provjereno. osobno.
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 11:19   #46
rijetko se sjetim ijednog....odmah ili vrlo brzo sam nastavila sa svojim ''normalnim '' životom i vrlo brzo shvatila da niti jedna osoba pa tako ni partner nije garancija moje vlastite sreće...svi su mi i danas ok i ni s jednim ne bih bila ponovo...i ne žalim ni za jednim
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 11:24   #47
I ja se sjetim bivših kada se o tome potegne razgovor ili kad vidim nekog od njih u gradu.Onda se sjetim kakvi su bili, uglavnom negativnih stvari i sretna sam što sam ih se rješila.Isto tako sjetim se kako sam bila glupa i nezrela u tim odnosima i kako hvala Bogu, danas, mi je ipak drago što sam prošla sve u svoje vrijeme čisto da vidim kakvih ljudi i osobnosti ima, preko tih iskustava. I da, ne bih više hvala.No, ne odustajem od muškaraca samo sam mrvicu ..pametnija!
I da, danas mi se jako teško za nekog zainteresirati i zaljubiti, moguće da baš zbog tih bivših.Vjerujem da je u svakom trenutku jedan od njih bio dovoljno dobar ali cjelokupni dojam je ipak loš.Danas pomnije biramo!
superbee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 18:33   #48
Quote:
daphne149 kaže: Pogledaj post
Da, i? Nastavis na prethodnoj temi, na kojoj btw imas vec nekih odgovora.
Čekaj nas tamo. Ajde. :klap:
__________________
Moj mol ima više stupića.
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 19:52   #49
Ah da, sjetim ih se samo, i stalkam ih po facebooku ponekad, skupa s njihovim novim curama! Ne znam zašto, uopće ne znam zašto, čak ne bih opet bila u tim vezama ali me zanima gdje su kako su i kako sad izgledaju, mislim da čista znatiželja
Sand001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 22:18   #50
Sanjala sam petogodišnjeg tjedan dana neprekidno...a prekinuli smo davno, rijetko bi ga se sjetila. I onda čujem da mu je umrla mama. Najgora vijest od kad je moj tata preminuo...očito je neka slutnja bila u tim mojim snovima
Čuli smo se, popričali...i jedan i drugi smo dobro ovako...na van...ali teško je preboljeti roditelja...i meni je žao što to ženu više nemam prilike sresti nenadano...a tome se čovjek nekako nada dok ne dobije ovakve vijesti
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 21:14   #51
Sad ih se samo rijetko sjetim, a gdje su zimiiiiiii, gdje su ljetiiiiiii...
__________________
"Alright, everything is alright, since you came along - ...."
Hopery is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 11:58   #52
danas upalio mob star 4-5 godina , baš lijepih uspomena nađoh
šljaker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 13:11   #53
Tesko je ne sjecati se, kada je svaka imala ono nesto po cemu je razlicita od drugih. Da nije, ne bi bila moja. I kako ide ona pjesma... sad netko drugi spava na drugoj strani postelje..
kilkenny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 20:49   #54
Da, kad ih slucajno sretnem, iako vise nema emocija drago mi je sta sam sa svima (skoro) ostala u dobru...tada se film vrati u ono vrijeme kad smo bili zaljubljeni, lipo je to. Sada hladne glave u biti uvidis sta te privlacilo, kakav je odnos bio, sta nije valjalo a sta je bilo divno...i sve to sa pozitivom. Ah, jedva se cekam opet zaljubit
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 13:58   #55
naravno da se sjetim bivsih.. jedne bivse se sjetim cim laptop pocne stekat jer ga je mlada dama koristila za gluposti neko vrijeme :

a jednu ne mogu izbit iz glave nikako..pogotovo cim malo popijem iako smo kratko bili skupa.. jos dosta toga nerijesenog ostalo.. bar s mojestrane.. iako na neki nacin je rijeseno jer pijana budala svasta zlaje hahah..


i misljenja sam da nema roka za prebolit nekoga bez obzira na duzinu veze.. sve je to osobna stbar isto ko i taj odnos, veza..
__________________
Bad To The Bone
lg_freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 23:03   #56
Ja se sjetim, ali samo u seksualnom smislu tj kako bi bilo lijepo malo ih opet povaliti, u emotivnom ne jer od zadnje ozbiljnije veze je prošlo nešto više od godinu i pol pa su ti emotivni repovi nestali nasreću.
varel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 20:38   #57
Quote:
room66 kaže: Pogledaj post
Sjetite li se ikada bivših?
Samo jednog...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:18   #58
Ovog zadnjeg se sjetim prečesto. Prošli tjedan dvije noći za redom ga sanjala u nebuloznim snovima.
I onda ga ovaj tjedan vidim. S curom koju je varao samnom za koju sam ja saznala mjesec dana nakon što smo prekinuli. Sad već tri dana samo o njemu razmišljam. Svakih pet minuta ga mrzim, a između toga mislim kako mi fali. #supersam
__________________
Don’t be afraid of wearing your heart on your sleeve
YellowPoppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 21:41   #59
Ako mi se nije javio više od 42 sata, a zadnja 3 puta sam se ja njemu prva javila porukom, jel' on sad moj bivši?

Da, sjetim ga se svake 23 sekunde i nemam volje za ništa i plače mi se i toliko sam očajna da ne idem više nikud van s frendovima i ne mogu položiti ispite na faksu i ne mogu razmišljati o ničem drugom osim o njemu.
__________________
"Alright, everything is alright, since you came along - ...."
Hopery is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 22:30   #60
Quote:
Hopery kaže: Pogledaj post
Ako mi se nije javio više od 42 sata, a zadnja 3 puta sam se ja njemu prva javila porukom, jel' on sad moj bivši?
O tome ćeš samo ti odlučiti
Quote:
Hopery kaže: Pogledaj post
Da, sjetim ga se svake 23 sekunde i nemam volje za ništa i plače mi se i toliko sam očajna da ne idem više nikud van s frendovima i ne mogu položiti ispite na faksu i ne mogu razmišljati o ničem drugom osim o njemu.
Proći je, vjeruj mi, sada nakon koliko, ovisi samo o tebi
JFox85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:25.