Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2015., 11:49   #81
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a kakva si ti to karakterno i bi li ti mogla voljeti nekoga tko je kao ti?
ovo bismo se svi trebali zapitati bez obzira na spol
Svi tražimo izvana nešto bez da smo se zagledali u sebe i iskreno si priznali svoje mane i slabosti, zato i imamo nerealna očekivanja od suprotnog spola
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Old 12.01.2015., 13:04   #82
nije ni bilo misljeno na osobnoj razini
ZgSash is offline  
Old 12.01.2015., 13:15   #83
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nije ni bilo misljeno na osobnoj razini
mudrica naša forumska
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Old 12.01.2015., 15:40   #84
uvijek je lijepo dobiti pohvalu

no ovo gore receno bi trebalo biti svima nama neko univerzalno zivotno pravilo
jako se puno moze postici kad sebe maknemo iz centra svemira i pocnemo i ljude oko sebe gledati kao ljudska bica
ZgSash is offline  
Old 12.01.2015., 15:49   #85
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Ova tvoja predpostavka ili još gore ako je zaključak je majka svih zajeba
Nema univerzalne formule što žene vole i žele.
Nagon smo davno prevladali, kad smo postali svjesni, savjesni i empatični.
Iako, nažalost neki nisu uspjeli evoluirati
Eh, misija neuspjela.

(pretpostavka nije moja pretpostavka već sarkazam )
ur-faust is offline  
Old 12.01.2015., 19:44   #86
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post

Pitanje "Gdje su nestali dobri muškarci", ili obratno, pita se osoba koja je sama izgubila kompas. Čini mi se.
Figurativno kad putovanje postane rutina i gleda se kako prije doci negdje onda nastaje problem, tad izgubis osjet zapazanja te ostane samo ravna cesta do cilja (to je kao da upoznajes druge zemlje putujuci samo kroz autocestu jer je lakse i brze a sve dobro se nalazi na neravnim cestama i krivim putevima).
space_xd is offline  
Old 14.01.2015., 17:38   #87
utopili su se u moru nebuloznih ženskih prohtjeva
Vurdalak is offline  
Old 14.01.2015., 22:12   #88
Quote:
Lyss P. Hacker kaže: Pogledaj post
Postoji jedna kontroverzna ideja koja možda razotkriva neke probleme vezane za pitanje iz naslova topica. Možda bi žene, specifično one koje se visoko obrazuju, trebale vrlo rano postati svjesne da je broj "dobrih" muškaraca zapravo malen, te da bi stoga trebale pokušati naći jednog takvog "dobrog" na npr. faksu kojeg pohađaju, jer to je vrijeme u kojem će nalaziti među velikom koncentracijom "dobrih" muškaraca. Tako naime tvrdi Susan Patton. Dakle, na stranu učenje, i u lov na "dobre", tada dečke, ali kasnije muškarce. No, takva ideja otvara pitanje povezanosti života tipične studentice koji je sastavljen od obveza vezanih za studije i zabave čiji česti dio jesu neobavezni odnosi sa muškarcima (tzv. hook-up culture). Možda takav pristup može dovesti do tih problema koji se onda mogu svesti pod pitanje "gdje su nestali dobri muškarci?". Naravno, ozbiljno vezivanje u ranim dvadesetima je također vrlo upitno jer osoba ne poznaje dovoljno samu sebe, itd., tako da ne želim reći da je rješenje prakticirati takvo što, iako ne tvrdim i da nije. Ovakva pitanja povlače i neka druga pitanja koja se tiču toga da li je zapravo ostvariva ona sintagma "to have it all" (i ozbiljnu karijeru i obitelj) za većinu žena, i da li je forsiranje karijere zapravo u zadnjih par desetljeća učinilo žene u prosjeku nesretnijima nego prije. Mnoge žene, kritičarke feminističkih stajališta, tvrde da je.
Sve je to meni filozofija. Mješanje muško-ženskih odnosa sa naukom i te spike su meni šit pravi. Iako ovo što ona veli ima smisla.

Nego, znate šta je ovdje sada kontradiktorno ? To što ovdje, na ovom podforumu ima malih miliona muškaraca koji stalno kukaju "đe su nestale dobre cure". A takvih imaš svugdje. Al' znate šta veli jedan intelektualac ? Da su muško-ženski odnosi sjebani baš zbog televizije i filmova uopšteno. Na svakom filmu je onaj najveći šmokljan predstavljen kao zgodni hipster koji ima 6-pack. A i ona patetična romantika, plastične princeze kim kardašijan, niki minaž, sve je to ujebalo mozgove naših mladih al' ko ga jebe. Ne možeš protiv toga.

Uglavnom to što je ova navela me podsjeća na onu Penny. Jebe je pola kvarta i onda se pita gdje su nestali dobrice...
N3M0N is offline  
Old 14.01.2015., 23:30   #89
Quote:
senattor kaže: Pogledaj post
Možda si normalna cura, a možda nisi iskusila vezu na duge staze. Sve krene s normalnim željama a završi nasukavanjem na stvarima koje uopće nisu bile bitne u startu. Ok, ne mora ovako ići.
Ako veza od 8 godina nije na duge staze onda da imas pravo nisam iskusila
zg-mala is offline  
Old 14.01.2015., 23:40   #90
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a kakva si ti to karakterno i bi li ti mogla voljeti nekoga tko je kao ti?
Prije svega vjerna i emotivna....kad sam u vezi dajem maximum od sebe...u sexu u ljubavi u paznji i u slobodi....ne volim kad me se gusi i ja ne gusim.. Partner moze imat slobodu zarundat se sa svojom ekipom kao sto i ja izlazim sa svojim curama al isto tako bi voljela da se slazemo i ako negdje skupa izademo (zajednicka okupljanja,cuge i sl)
Fleksibilna sam...gledam svijet kroz ruzicaste naocale....

Mozes na van bit mrcina kakva god,macho tip i pizdarije...al samnom u 4 zida ocekujem i paznju i njeznost....
Izuzevsi u nekim trenutcima

mislim da nisam prezahtjevna....vrlo dobro pregovaram..i vjerujem da bi kompromisom mogla zauzvrat dosta toga pruzit partneru na obostrano zadovoljstvo
zg-mala is offline  
Old 14.01.2015., 23:42   #91
Quote:
zg-mala kaže: Pogledaj post
Prije svega vjerna i emotivna....kad sam u vezi dajem maximum od sebe...u sexu u ljubavi u paznji i u slobodi....ne volim kad me se gusi i ja ne gusim.. Partner moze imat slobodu zarundat se sa svojom ekipom kao sto i ja izlazim sa svojim curama al isto tako bi voljela da se slazemo i ako negdje skupa izademo (zajednicka okupljanja,cuge i sl)
Fleksibilna sam...gledam svijet kroz ruzicaste naocale....

Mozes na van bit mrcina kakva god,macho tip i pizdarije...al samnom u 4 zida ocekujem i paznju i njeznost....
Izuzevsi u nekim trenutcima

mislim da nisam prezahtjevna....vrlo dobro pregovaram..i vjerujem da bi kompromisom mogla zauzvrat dosta toga pruzit partneru na obostrano zadovoljstvo
A jesi se izreklamirala, samo fale fotografije.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Old 17.01.2015., 11:43   #92
Quote:
ChienSaintHuber kaže: Pogledaj post
Tocno to. Zelim partnera koji kroz zivot koraca uz mene. Kojem sam ja njegova cvrsta stijena i on meni. Ne zelim taticu ne zelim sefa i ne zelim dijete muskarca doma vec partnera ravnopravnog
(da se razumijemo udana sam za takvog ).
Upravo to, zivotnog suborca! Sve si rekla i mislim da to svaka zena trazi, zeli i treba...
Splicanka123 is offline  
Old 17.01.2015., 12:47   #93
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Upravo to, zivotnog suborca! Sve si rekla i mislim da to svaka zena trazi, zeli i treba...
slažem se, ukratko, da se razumijemo i borimo skupa protiv "oluje života", da mi "čuva" leđa kao i ja njemu
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Old 17.01.2015., 13:43   #94
Quote:
ona1 kaže: Pogledaj post
Preporucam knjigu muskarsci su sa Marsa, zene sa Venere, nisam sigurna u naslov, a ima je na webu koga zanima. Kad ljudi prihvate da smo TOLIKO razliciti, naci ce se pokoji 'dobri' muskarac.
Inace, ja sam zauzela jedan primjerak (ne knjige).
Većina ljudi koji imaju partnera misli da je to dobar primjerak, inače ne bi bili s njim. A je li u stvari taj partner išta valja ili ne, to je druga priča. Muškarci su ponekad, a žene često sklone idealiziranju vlastitih partnera.

Znam dosta momaka za koje njihove cure misle da su savršeni, a nesposobni su u svakom mogućem smislu. Isto tako znam i cura koje su baš za ništa osim za popit kavu, a njihovi momci misle da su uhvatili boga za bradu.

Zadnje uređivanje PrinceVegeta : 17.01.2015. at 13:56.
PrinceVegeta is offline  
Old 17.01.2015., 13:52   #95
Quote:
zg-mala kaže: Pogledaj post
Jos da nadem nekog tko nije p...ca od muskarca, koji zna stat uz svoju zenu i nije inertan bila bi najsretnija na svijetu....
Svaki čovjek u druge osobe, a pogotovo bliske, najviše mrzi mane koje i sam posjeduje, a ne može ih pobijediti.

Za svaku ženu koja kaže da ne želi pičku od muškarca, automatski zaključim, da je i sama kukavica kojoj treba pokazati i prokrčiti put. Čovjek koji ima kvalitete slabijima pokazuje primjerom, a ne isključivanjem.

Zadnje uređivanje PrinceVegeta : 17.01.2015. at 13:59.
PrinceVegeta is offline  
Old 17.01.2015., 14:31   #96
Super mi je što je riječ dobri u navodnicima.
Alexa is offline  
Old 17.01.2015., 21:29   #97
Quote:
PrinceVegeta kaže: Pogledaj post
Svaki čovjek u druge osobe, a pogotovo bliske, najviše mrzi mane koje i sam posjeduje, a ne može ih pobijediti.

Za svaku ženu koja kaže da ne želi pičku od muškarca, automatski zaključim, da je i sama kukavica kojoj treba pokazati i prokrčiti put. Čovjek koji ima kvalitete slabijima pokazuje primjerom, a ne isključivanjem.
Ja sam dosta neodlučna, al mi uopće ne smeta kad su i drugi oko mene takvi.
Gore mi je kad mi netko nešto hoće nametnut dok ja još nisam smislila što bih (a to vrijeme teži u beskonačnost). Što ćemo tu zaključit?
Nekad je tako, a nekad i nije.
mantisa is offline  
Old 17.01.2015., 21:43   #98
Ja imam 17 i pol godina i dobrica sam, nikad ne bih varao curu, ne želim zbarit bilo koju nego onu koja mi bude cura itd. ali to je danas većini cura nezanimljivo, kreteni, huligani i neodgovorni debili su atraktivniji. Ja sam dobar al previse povucen kako kazu cure.
__________________
Cijeni ono što imaš. :)
Nodii is offline  
Old 17.01.2015., 22:42   #99
Quote:
Nodii kaže: Pogledaj post
Ja imam 17 i pol godina i dobrica sam, nikad ne bih varao curu, ne želim zbarit bilo koju nego onu koja mi bude cura itd. ali to je danas većini cura nezanimljivo, kreteni, huligani i neodgovorni debili su atraktivniji. Ja sam dobar al previse povucen kako kazu cure.
Ovako imaš tek 17 godina pa ti je oprošteno. Ali, stvar uopće nije u tome dali je netko dobrica ili ne, već je prvenstveno stvar u stavu. Bitna je razlika između biti dobar prema curi i poštovat je a posve druga biti papak bez stava i svog ja kojeg svaka može iskorištavat radi malo njezine pozornosti. Cure to itekako vide i ponašaju se prema dečkima u skladu s time.
Dakle ono što je bitno je ne ponašat se prema nekoj curi kao prema nekoj božici, ispunjavati sve njezine hirove i želje, podilazit joj u svemu i svačemu. Ponekad je i poželjno joj jasno i glasno reći NE, učiniti po svome, pokazati odlučnost i stav da znaš što želiš i kako želiš. Naravno to mora biti u granici umjerenosti jer odlazak u krajnost pak dovodi do drugih problema koji ti opet sigurno ne trebaju.
Fitcher is offline  
Old 18.01.2015., 09:49   #100
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Ovako imaš tek 17 godina pa ti je oprošteno. Ali, stvar uopće nije u tome dali je netko dobrica ili ne, već je prvenstveno stvar u stavu. Bitna je razlika između biti dobar prema curi i poštovat je a posve druga biti papak bez stava i svog ja kojeg svaka može iskorištavat radi malo njezine pozornosti. Cure to itekako vide i ponašaju se prema dečkima u skladu s time.
Dakle ono što je bitno je ne ponašat se prema nekoj curi kao prema nekoj božici, ispunjavati sve njezine hirove i želje, podilazit joj u svemu i svačemu. Ponekad je i poželjno joj jasno i glasno reći NE, učiniti po svome, pokazati odlučnost i stav da znaš što želiš i kako želiš. Naravno to mora biti u granici umjerenosti jer odlazak u krajnost pak dovodi do drugih problema koji ti opet sigurno ne trebaju.
A to nije problem, dobrica jesam al nisam budala ugl. curu treba poštovat na taj način da si joj vjeran. Ali ako se ti trudiš za vezu više nego ona-nema ništa
__________________
Cijeni ono što imaš. :)
Nodii is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:40.