Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2015., 14:22   #81
Jednostavno je obajsnjenje,

Muskarci su postali mlohave pickice, a zene frigidne kucke.
Ocekivanja su u svemir odletila za oba spola, a nitko ne zeli odstupiti od voji "normalnih" kriterija.

I jos je dosla tehnologija do tog stupnja da svi samo gledaju kako da poakzu svoj "Savrsen zivot" svima na internetu/svijetu,
makar to nikada nije. "Like" je postao smisao Zivota, nazalost bez pokrica...
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 15:52   #82
Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Jednostavno je obajsnjenje,

Muskarci su postali mlohave pickice, a zene frigidne kucke.
Ocekivanja su u svemir odletila za oba spola, a nitko ne zeli odstupiti od voji "normalnih" kriterija.

I jos je dosla tehnologija do tog stupnja da svi samo gledaju kako da poakzu svoj "Savrsen zivot" svima na internetu/svijetu,
makar to nikada nije. "Like" je postao smisao Zivota, nazalost bez pokrica...
Znači ti želiš reći da si mlohava pičkica?
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 17:15   #83
Mislim da svaka generacija ima svoju ekipu koja misli da je elektricna struja vrazja posla

Karikiram, naravno, no uvijek je bilo onih koji koriste nove tehnoligije u svoju korist i onih koji im se protive.

Zasto je komunikacija s nekim nuzno losija ako se odvija preko telefona ili interneta? Zasto bi bilo lose to sto preko facebooka mozemo biti u toku s događajima u zivotima ljudi koji mi nisu blizu?
I zasto je pobogu bolje buljiti u random ljude u tramvaju nego se dopisivati s frendom preko gtalka kad se vozis tramvajem?
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 17:21   #84
Ti koji bulje u ljude su tek creepy, bolje da bulje u mobitel. Nije javni prijevoz mjesto za upoznavanje ljudi, ljudi se žure, idu na različite lokacije, nema smisla....
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 17:22   #85
Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Jednostavno je obajsnjenje,

Muskarci su postali mlohave pickice, a zene frigidne kucke.
Ocekivanja su u svemir odletila za oba spola, a nitko ne zeli odstupiti od voji "normalnih" kriterija.

I jos je dosla tehnologija do tog stupnja da svi samo gledaju kako da poakzu svoj "Savrsen zivot" svima na internetu/svijetu,
makar to nikada nije. "Like" je postao smisao Zivota, nazalost bez pokrica...
ma naravno da je jednostavno ..treba samo" priznati di ne štima -to je dobar početak za promjene
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 17:26   #86
Quote:
kosjenka- kaže: Pogledaj post
Ti koji bulje u ljude su tek creepy, bolje da bulje u mobitel. Nije javni prijevoz mjesto za upoznavanje ljudi, ljudi se žure, idu na različite lokacije, nema smisla....
kaj sad karikiraš ne moraš buljit ...gledaš ljude oko sebe : kak se nose ..žene gledam ..sve gledam !? dižem se starijima i trudnicama i tak -svijet oko nas je to ..to se gleda ,kuiš
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 20:42   #87
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Znači ti želiš reći da si mlohava pičkica?
Ne kužim...

Što je pisac mislio reći?

Ili sam pogodio živac očito.
__________________
Never underestimate the power of human stupidity.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 20:58   #88
Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Ne kužim...

Što je pisac mislio reći?

Ili sam pogodio živac očito.
Pa evo, da citiram što si rekao

Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Jednostavno je obajsnjenje,

Muskarci su postali mlohave pickice, a zene frigidne kucke.
Ocekivanja su u svemir odletila za oba spola, a nitko ne zeli odstupiti od voji "normalnih" kriterija.

I jos je dosla tehnologija do tog stupnja da svi samo gledaju kako da poakzu svoj "Savrsen zivot" svima na internetu/svijetu,
makar to nikada nije. "Like" je postao smisao Zivota, nazalost bez pokrica...
Dakle, još jednom ću istaknuti:

Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Muskarci su postali mlohave pickice
A ti si muškog spola, jel?
Znači, nazvao si sebe mlohavom pičkicom?

Ne kužim, što nije jasno?

Generalizacije su baš jako jako zabavne, zar ne?

Ovo mi je odličan point na ovu temu. Usamljeni su obično oni ljudi koji nemaju volje za komunikacijom, problem nastane kada ljudi umjesto da izraze mišljenje o nekomu(ili nečemu) konkretnome, radije generaliziraju, jer eto, tako je jednostavnije. Naravno, kao i autor ovog divnog citata, sebe stavlja van tih generalizacija, jer kad kaže "svi", očito sebe ne smatra dijelom ljudske vrste
Sam ton stvara jako veliki animozitet između ljudi i ne koristi ničemu.
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 22:44   #89
Smile

Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Pa evo, da citiram što si rekao



Dakle, još jednom ću istaknuti:



A ti si muškog spola, jel?
Znači, nazvao si sebe mlohavom pičkicom?

Ne kužim, što nije jasno?

Generalizacije su baš jako jako zabavne, zar ne?

Ovo mi je odličan point na ovu temu. Usamljeni su obično oni ljudi koji nemaju volje za komunikacijom, problem nastane kada ljudi umjesto da izraze mišljenje o nekomu(ili nečemu) konkretnome, radije generaliziraju, jer eto, tako je jednostavnije. Naravno, kao i autor ovog divnog citata, sebe stavlja van tih generalizacija, jer kad kaže "svi", očito sebe ne smatra dijelom ljudske vrste
Sam ton stvara jako veliki animozitet između ljudi i ne koristi ničemu.
Hmmmm, zanimljiva konstatacija...

jedna sestina ljudi je na facebook-u, hodanjem po gradu lako se uoci (kao i ovdje na temi) da su ljudi samo jos zadubljeni u svoje ekrancice i sa slusalicama u usima iskljuceni iz svijeta oko sebe. Taj "fenomen" nije svojstven samo [umetni Hrv. grad], u vecoj mjeri se vidi svugdje u razvijenom svijetu (ima iznimaka, ali sve manje).

I ne, to sto kazem u ton "Muskarci" ne znaci da nuzno da sam nazvao SVE muskarce tako, jasno, kada se neko osjeca uvriedenim kao ti, izabere si sto mu najvise pase i udri u napad. Jer lakse je prihvatiti se jedne recenice nego smisleno procitati cijeli post i pokusati razmisliti zasto sam tako i u tolikoj mjeri generalizirao.

Ima tu jos, u cijeloj europi je samacki stil zivota, gdje se ne ulazi u veze i obveze, eksplodirao, drzave muku muce s tom problematikom, a evo i stvarno ima tema i tema na forumu upravo oko problematike samoce i ne mogucnosti pronalska partnera. Ali ne, nije to problem kada ti tako kazes...

Ali nema veze, od mojeg cijelog posta, ti si zagrizao za jednu recenicu koja sluzi samo za sumiranje mojih utisaka koji se skupljaju, a ocito tebe strasno pogada i vrijeda.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 22:46   #90
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
ma naravno da je jednostavno ..treba samo" priznati di ne štima -to je dobar početak za promjene
Naravno,

taj dio sam odavno savladao i krenuo dalje na iduci korak!
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 23:20   #91
Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
jedna sestina ljudi je na facebook-u, hodanjem po gradu lako se uoci (kao i ovdje na temi) da su ljudi samo jos zadubljeni u svoje ekrancice i sa slusalicama u usima iskljuceni iz svijeta oko sebe. Taj "fenomen" nije svojstven samo [umetni Hrv. grad], u vecoj mjeri se vidi svugdje u razvijenom svijetu (ima iznimaka, ali sve manje).

Ni jedno od ovoga nije istina.
Ovo su podatci koje si bez veze nabrojao, koji se također uopće ne nadovezuju ni na jedan od mojih postova, pa nisam siguran ni zašto to pišeš meni u odgovoru?
Slobodno pojasniš, također, priloži i podatke o studijama koje su došle do tih podataka, rado ću naučiti nešto novo

Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
I ne, to sto kazem u ton "Muskarci" ne znaci da nuzno da sam nazvao SVE muskarce tako, jasno, kada se neko osjeca uvriedenim kao ti, izabere si sto mu najvise pase i udri u napad. Jer lakse je prihvatiti se jedne recenice nego smisleno procitati cijeli post i pokusati razmisliti zasto sam tako i u tolikoj mjeri generalizirao.
Samo malo, nisi rekao "dio muškaraca" ili "neki muškarci", ili ikakvu umanjenicu za cijeli skup. Rekao si samo "muškarci", dakle zaokružio si cijeli muški rod, slobodno pročitaj svoj bivši post, stvarno tako piše tamo. Ja jesam pročitao cijeli post, ali mi ta rečenica nije bila jasna, jer si se na ovom forumu izjasnio kao osoba muškog spola, a ujedno nazvao muškarce mlohavim pičkicama. Mislim da me ništa ne obavezuje da komentiram cijeli post, smijem pitati i za dijelove koji mi nisu jasni, a još uvijek nisi odgovorio na pitanje.

Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Ima tu jos, u cijeloj europi je samacki stil zivota, gdje se ne ulazi u veze i obveze, eksplodirao, drzave muku muce s tom problematikom, a evo i stvarno ima tema i tema na forumu upravo oko problematike samoce i ne mogucnosti pronalska partnera. Ali ne, nije to problem kada ti tako kazes...
Opet, nije točno, iz istog problema kao i ranije, generaliziraš. Izvuci stvarne podatke od zadnjih nekoliko godina, i vidjet ćeš koliko si pogriješio. Na forumu ima svakakvih tema, što nije nikakav argument.

Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Ali nema veze, od mojeg cijelog posta, ti si zagrizao za jednu recenicu koja sluzi samo za sumiranje mojih utisaka koji se skupljaju, a ocito tebe strasno pogada i vrijeda.
Pa da, priznajem, generaliziranja, loša izražavanja(grozan pravopis ), iznošenje neistina, sve me to malo pogađa. No drage volje priznajem grešku, pa zato pitam, možda ćeš mi čak odati nešto novo, pokazati nešto što nisam znao, no ovo nema smisla, kada uopće ne odgovaraš na moje postove, nego samo lijepiš svoje tekstove koji nemaju veze sa zbiljom.

A i dalje stoji originalno pitanje, dakle, jesi li ti, kao što si naveo u onom svom postu, mlohava pičkica?
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 13:42   #92
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
Pa jedna je Majka Tereza
da li bi Majka Tereza pomagala (kao što je ) potrebitima, da se rodila zgodna ko recimo :anistonka ili jolica ili bi bila ko i one
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 14:46   #93
Wink

Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
....
Toliko teksta, a u njemu nista osim pokusaja spustanja na osobnu razinu. Jasno, moja izjava te osobno pogodila pa sada pokusavas svoj ego malo dignuti na jedini nacin koji znas da tu i tamo uspije.

Pa kada ti je tesko, cisto da ne kazes da nema izvora/temelja za moje izjave:
(tesko je guglati, znam )

Facebook:
Ukupno usera:
http://www.theguardian.com/technolog...ark-zuckerberg
Aktivinh:
http://www.washingtonpost.com/news/t...ntry-of-china/

http://en.wikipedia.org/wiki/Facebook

I malo opcenito o "social network use"
http://www.pewinternet.org/fact-shee...ng-fact-sheet/

I problem porasta solo zivota: (prvi link vodi na PDF)

za UK: http://www.google.de/url?sa=t&rct=j&...,d.bGQ&cad=rja

UK Rezultati 2013 sa PDF om (za download):http://www.ons.gov.uk/ons/rel/family...-families.html

USA (Novinarski clanak): https://au.lifestyle.yahoo.com/marie...ng-households/

USA (Statisticki podatci): http://www.statista.com/chart/1415/t...son-household/

Njemack (Statistika, PDF na Engleskom): http://www.google.de/url?sa=t&rct=j&...,d.bGQ&cad=rja

Globalno (OCED dokument PDF, projekcija 2025/30):http://www.google.de/url?sa=t&rct=j&...,d.bGQ&cad=rja

I, ukoliko ti engleski ne lezi, evo malo na njemckom takoder:
http://www.faz.net/aktuell/wirtschaf...-11963552.html
http://www.welt.de/politik/deutschla...igt-stark.html
http://www.derwesten.de/politik/imme...id9404751.html



Ukoliko zelis diskutirati o toj problematici (kao sto sam naziv teme nalaze) moze, ako dalje imas subjektivan problem samnom koji zelis rijesiti osobnim napadima, lijepo me se kloni. Nitko te ne sili da citas moje postove i osjecas se ugrozeno.
Pile4444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 14:54   #94
U braku sam,zadovoljan sam zivotom,imam par dobrih prijatelja,mnogo poznanika i poslovnih partnera,veliku obitelj ali ponekad se osjecam usamljeno.
__________________
don't drive faster than your guardian angel can fly
mladizg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:34   #95
Quote:
mladizg kaže: Pogledaj post
U braku sam,zadovoljan sam zivotom,imam par dobrih prijatelja,mnogo poznanika i poslovnih partnera,veliku obitelj ali ponekad se osjecam usamljeno.
Razumijem te, ja koliko god bio s ljudima, kad se razilazimo, ja bi još. Valjda se jednostavno volim družit, a nekima il se ne da il nisu u mogućnosti, makar mislim da je prije ovo prvo.
ride away is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:39   #96
Quote:
ride away kaže: Pogledaj post
Razumijem te, ja koliko god bio s ljudima, kad se razilazimo, ja bi još. Valjda se jednostavno volim družit, a nekima il se ne da il nisu u mogućnosti, makar mislim da je prije ovo prvo.
Previše si gledao Seinfelda ili Prijatelje 90-ih...

Ti likovi su se stalno neki kurac družili 24/7

Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:50   #97
Ne družimo se mi 24/7. To ak se radi je jednom tj., dva put uvrh glave...Danas jedan ne može, dolazi mu rodbina, pa ćemo sutra...I jebiga, često je tako nešto, a i na drugom kraju grada je. Pa mu se i ne da, onda ne ide ni drugi, a ja koji volim bit među ljudima, popušim. Ne mislim doslovno "bit među ljudima", nego se družit s njima, zajebavat, ić na neka putovanja, koncerte, more, a s ovima je to onako...bit će, bit će...
ride away is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 16:53   #98
Quote:
ride away kaže: Pogledaj post
Ne družimo se mi 24/7. To ak se radi je jednom tj., dva put uvrh glave...Danas jedan ne može, dolazi mu rodbina, pa ćemo sutra...I jebiga, često je tako nešto, a i na drugom kraju grada je. Pa mu se i ne da, onda ne ide ni drugi, a ja koji volim bit među ljudima, popušim. Ne mislim doslovno "bit među ljudima", nego se družit s njima, zajebavat, ić na neka putovanja, koncerte, more, a s ovima je to onako...bit će, bit će...
tako je svima. Nemaš samo ti taj problem.


Hrvati su imbecili i ne znaju se zabavljat grupno.

Ili to rade izuzetno rijetko i filistarski lokanjem po goricama, žderanjem srnećeg paprikaša i putovanjima na more u Tunis

edit:
ja već nekoliko godina moram nagovarat nekoliko svojih usranih ekipa da se ode na kuglanje. Dakle, minorna grupna aktivnost sa iole visokim faktorom zabave.

Jesam uspio nagovorit koga? Nisam.

Uvijek se ili nema para ili zdrave pameti.
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 17:05   #99
Ma razumijem te, pričaj mi...otišao bi nekad na neki koncert, imaš prijevoz do i nazad...ma kakvi, to je samo...jedno te ista lokacija, 2, 3 sata priče i ajd kući...monotonija, a meni se živi
ride away is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 17:11   #100
Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Toliko teksta, a u njemu nista osim pokusaja spustanja na osobnu razinu. Jasno, moja izjava te osobno pogodila pa sada pokusavas svoj ego malo dignuti na jedini nacin koji znas da tu i tamo uspije.
Ok, nije mi jasno u čemu je problem, imao sam samo jedno pitanje za tebe na osobnoj razini, napisao si u onom prvom postu da si mlohava pičkica, to mi je bilo malo čudno pa sam te pitao oko toga. Ali vidim da izbjegavaš odgovor, pa ok, mislim da kužim, jer realno, ne bi bilo teško reći samo da nisi, no dobro, neću te daviti oko toga, znam što je po srijedi kada ljudi izbjegavaju odgovore.

Ovo ostalo, pa jel znaš što znači "osobna razina"?
Mislim da ne znaš, jer ništa ostalo doslovno nije bilo na osobnoj razini, ništa se nije ticalo tebe samoga, nego podataka koje si iznosio. Dakle stvarno mi nije jasno zašto ovo toliko kompliciraš, jedno pitanje je bilo samo, mogao si negirati, ali ok, ostavio si da stoji tako kako je.

E vidiš, ovo ti je prva greška, jer gledaš brojeve bez njihovih konteksta. I stvarno, niti ne provociram ni ništa, nego ti ukazujem tvoju grešku sada.

Prvo, ta brojka NIJE broj korisnika, nego broj aktivnih profila. Koja ne uzima u obzir ljude s lažnim profilima, ljude s višestrukim profilima, i naravno, simpatično i smiješno je, ali otprilike 10% profila uopće nisu ljudske osobe, nego profili posvećeni mačkama, psima, i tak ljubimcima Također naravno, ima i profila koji su napravljeni za neku tvrtku, ali ne znam da li su i ti bili uračunati na brojku u tom članku

Sve u svemu, prva greška je bila što uzimaš broj bez razmišljanja, a broj nije točan.

Drugo, tvoj point u ranijem postu je bio:

Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
jedna sestina ljudi je na facebook-u
Što smo sada skupa dokazali da nije istina. Ali problem ti je opet u tom generalizirajućem izražavanju gdje govoriš podatke(koji nisu točni) bez konteksta.

Nisam siguran da li si shvatio, pa ću ti ovo probati kao djetetu reći. Znači, jedna šestina od svih ljudi, što bi dovelo do toga da svaka šesta osoba ima fejs, a pet ljudi pored nje ga nema. To si rekao, nisi dao ništa više podataka osim toga. Jel kužiš gdje ti je greška u logici? Ajde da probam i sa slikama.

Evo jedna slika sa 14 ljudi:
http://isbyearsixsouthafrica.weebly....09964_orig.jpg
Po tvojoj logici, barem dvoje od njih ima svoj fejs.
Evo još jedna slika, ovdje je 6 ljudi:
https://slawley.files.wordpress.com/...2/img_0837.jpg
A po onome što si ti rekao, možemo pouzdano znati da petero ljudi s te slike nema fejs.

Jel shvaćaš sada? Vjerojatno ne, jer ćeš se i dalje buniti, ali ok


Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
I malo opcenito o "social network use"
http://www.pewinternet.org/fact-shee...ng-fact-sheet/

I problem porasta solo zivota: (prvi link vodi na PDF)

za UK: http://www.google.de/url?sa=t&rct=j&...,d.bGQ&cad=rja

UK Rezultati 2013 sa PDF om (za download):http://www.ons.gov.uk/ons/rel/family...-families.html
Opet, podatci van konteksta, koji se ne uklapaju s onime što si originalno rekao. Da, ima tu zanimljivosti, ali ovo je bio tvoj prvotni komentar:

Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Ima tu jos, u cijeloj europi je samacki stil zivota, gdje se ne ulazi u veze i obveze, eksplodirao, drzave muku muce s tom problematikom, a evo i stvarno ima tema i tema na forumu upravo oko problematike samoce i ne mogucnosti pronalska partnera. Ali ne, nije to problem kada ti tako kazes...
Jel vidiš svoje riječi? Istaknut ću ti ih "cijeloj Europi je samački život", "države muku muče s tom problematikom"(nemoj zamjeriti, dodao sam kvačice jer vidim da ti ne znaš). Te izjave nisu točne, i tvoji linkovi nisu ni blizu potvrđivali njih, linkovi su se doticali određenih promatranih skupina, a ne cjelina. Ono što sam rekao, da pogledaš podatke od proteklih godina, to se je ticalo nataliteta. Dalje od samog nataliteta neću spominjati, jer znam da tu postoje vrlo jake nijanse, ali i dalje dokazuje da su tvoje prazne izjave pogrešne. Naravno, možeš reći da države i dalje "muku muče" s time, ali isto možeš raći i za gotovo bilo što čime se netko unutar države bavi.

Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto sada vućeš na SAD-e, jer prvotno si samo Europu spominjao, a na kraju krajeva, pretpostavio sam da je sama tema o Hrvatskoj, al ok.

Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Njemack (Statistika, PDF na Engleskom): http://www.google.de/url?sa=t&rct=j&...,d.bGQ&cad=rja
Da znaš pročitati što tamo piše, ovo više dokazuje moj point nego tvoj.

Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post
Globalno (OCED dokument PDF, projekcija 2025/30):http://www.google.de/url?sa=t&rct=j&...,d.bGQ&cad=rja
Projekcije su ipak samo projekcije, nisu argument.

Ovo su stvari koje se dotiču samotnjačkog života, i ne nadovezuju se baš toliko na ono to si ranije pričao.

Quote:
Pile4444 kaže: Pogledaj post


Ukoliko zelis diskutirati o toj problematici (kao sto sam naziv teme nalaze) moze, ako dalje imas subjektivan problem samnom koji zelis rijesiti osobnim napadima, lijepo me se kloni. Nitko te ne sili da citas moje postove i osjecas se ugrozeno.
Ok, ja shvaćam da se jako trebam spuštati dok ti pojašnjavam koliko gluposti lijepiš, i stvarno, s dobrom namjerom sam ti pokušao pokazati kako se loše izražavaš. Pokušao sam ti ukazati da generaliziranja nemaju smisla, da samo vode do loše komunikacije. Prvo je bilo s onime što si ti napisao u postu da si mlohava pičkica, i eto, iz štosa sam te pitao oko toga, ali ti si onda išao mljeti gluposti koje nisu točne. I to opet sve upakirao u generalizirajući ton.

A ovo je glupo već, jer lako se vidi koliko si fulao u svemu, i onda samo pokušavaš gurati vodu na svoj mlin, lijepiš članke koji se tek donekle dotiču onoga što si rekao, ali ništa tvoje ne potvrđuju, optužuješ mene da se spuštam na osobnu razinu, a samo komentiram što si sam napisao, dapače, hvataš se za to da si mene pogodio, a ja tebe nisam ni pokušao vrijeđati, samo komentiram što si napisao

Na kraju krajeva, ono što je bilo vrlo neočekivano, vidim koliko jako izbjegavaš odgovoriti na to da li si mlohava pičkica, pa ok, kužim, neću više dirati.
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:51.