Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2015., 14:47   #1
Tužan, nevoljen i sam

Ne kuzi nitko kakav teret ja imam kad nitko nije u toj poziciji od vas jer ste svi probali barem se barit ak nis drugo.... Pricam kak je i stime sto cete mi govorit da su gluposti mi nis ne znaci.... svi znate da je istina.... svi znate da je cudno i zasto onda to negirati i pred menom glumiti... tako kako sam rekao je istina....svi ste se ljubili barem jednom, a ja nikada... I ne mozete me razumijeti kako se osjecam i to me muci.... Ja sam zakinut barem za jedno iskustvo koje se se jos u teen dobi isproba...To nemres negirati kad je tako....I to je prokleta istina... Ne znaci to da se nikad necu ali zasto svi jesu ja nisam? Zasto ja nisam zasluzio osjetiti barem to u pravo vrijeme..... Zasto ja bas u svemu kasnim naspram ostalih, od fora, prica, pjesam, saznanja, dozivljaja... svega.... Zasto bar u necemu nisam u vremenu kao i ostali....Zasto ja u vrijeme naj veceg ludovanja hormona kad svi to rade i kad je vrijeme da se to nauci ja nisam to probao i nisam naucio... Talvog decka nitijedna ne zeli.... Koji je neiskisan u ljubljenu, dejtovima i tim stvarima... ljubljenje je stvar koja ide prirodnim putem, to je ono što nam je Bog dao po prirodi, i dapače predivno je, kako drugi kažu, ali to neznaci da se nikad necu ljubiti u životu... Ali mi je skraceno da uzivam u mladosti... Ja niti sam uzivao, nito sam bio sretan niti ista ludo, lijepo i u skladu s godinama napravio.... Zakinut sam za sve ono sto su mladi probali, uzivali i cinilo ih sretnima... Ja znam da je vama to nejasno... Ali mene sve to muci, ljubomoran sam na sve vas i sve me to izluduje jer zelim i ja.... I jednostavno ne mogu vise zivjeti da me drugi gledaju i prozivaju jer nisam i da gledam kako drugi rade a ja da zelim a nemam mogucnoati.... Ja sam svjestan da nikad necu nac curu koja je nevina i da moj cilj da izgubim nevinost sa nevinom se nece ostvariti i ok to nije bitno... Jebes sex da mi je samo do njega platio bih si kurvu... Ali ljubav.... Zar ju nisam zavrijedio? Da budem s nekim u zagrljaju nisam zavrijedio? Da nekom nesto znacim nisam zavrijedio? Da se poljubim s nekim kome je stalo do mene i tko me voli nisam zasluzio? Ocito nisam zavrijedio da ista lijepoga osjetim.... Da budem kao i ostali mladi ljudi.....Kad cu sve to prolaziti ako ne sada..... Sa 50 sigurno necu.... A posto sam vec sjebao i fax i sve samo radi truda i zelje da nadjem nekog i budem voljen i u 4 godine nisam uspio, sjebao sam fax, potrosio 17 000 kuna nizasto.... Sto da kazem.... Uzalud sve.... Uzalud zelje, uzalud planovi, uzalud muka, uzalud lova.... Sve uzalud... Uzalud i zivim..... Zivim za nesto sto nikako osjetuti... Sto nikako dozivjeti... Sve uzalud.... I suze i zivot... Sto imam? Tugu, samocu, samocu, osjecaj neuspjeha, patnju, prazninu u srcu i dusi i bol.... Nista dobro, nista lijepo... Nista lijepo kao sto ni ja nisam lijep... Ocito nista bolje od svega toga nisam zasluzio... A posto patim vec 4 godine dal da i dalje patim ili ne... E to je sad pitanje.... Neznam kolko ikome ove rijeci ista znace sto ih ja iz srca pisem.... A i badava ih pisem kad meni nema pomoci.... Preruzan, preglup i sudbina mi nije naklonjena.... Ja sam osoba kojoj je sudjeno da pati i trpi tugu, samocu i bol.... Ljubav? Sto je to? To nije meni namjenjeno i nisam ju osjetio nikada, a sumnjam da i budem.... Ja nisam u zadnjih 5-6 godina nasao nitijednu lijepu stvar u životu....Priblizno lijepih je bilo, a zadnje 3 godine nitijedna lijepa stvar.... nesretna ljubav, matura, nema faxa, nema posla, krivi fax, bolest 1, tunor kao bolest 2, jos patnje i tuge i hrpe odjeba, ismijavanja drustva, ignoriranja od drustva, najgori rodendan ikad bio je 21., najgori bozic, najsamija nova godina..... Nista lijepo... Nista dobro...Da sam lijep neka bi barem prisla i rekla to, htjela me upoznati, otic na kavu, probati nesto.... sto drugo mogu nego plakati i to je to... Kad me nista ne veseli.... I nema nicega sto me veseli i potice da se dalje borim i da zivim... Zivio sam da postignem nesto u zivotu - nisam, da imam svoju lovu - nemam, da budem svoj covjek - nisam... Borim se zadnjih godina da budem sretan, voljen - nisam uspio... Nista nisam od zivota postigao, nisam nista ostavio upecatljivo da me netko upamti... Nista... Ocito od mene nikad nis.... Niti je bio od mene neki klinac, niti decko, i sumnjam da bu od mene ikada covjek bio... Niti decko, niti muz, niti otac, niti djed niti ista od mene nece bit kak spada... Pitam se zasto uopce zivim..... Da lazem da je sve dobro? Kad nije... Samo je jedan život da.... I umjesto da budem sretan, voljen i sve kaj sam gore nabrajao od toga nista.... Da kad nebu vise vrijeme za to onda se možda i bude nešto dogodilo... Sad je vrijeme za to! Dok smo maldi... imam 22 i što.... Nismo vise djeca, sad smo ozbiljni ljudi! Prve stvari se probavaju u teen dobi 16-21 kasnije se ta iskustva koja smo prosli pretvaraju u pemet koju koristimo, nadogradjujemo i postajemo odgovorni ljudi.... Svugdje je tako i tako je i to je dobro da je tako..... A ja nit sam ista naucio, nit prozivio nit imam iskustva... Nit mogu rec sto je dobro a sto lose kad nisam probao ni naucio... Vrijeme za neke stvari je isteklo.... Proslo... I vratiti se nece.... Ode mladost uzalud, bezpovratno, a s njom i svakakve stvari koje su mogle bit ali nisu.... stvarno mi dode da se sada prerezem i da me nema.... znam da me nitko ne razumije, ali eto tako se osjecam... i tako ce bit dok se neke stvari / zelje koje zelim ne ostvare... ali koji trud da se ostvare je uzaludan... ne ide mi... kolko god se trudio sve mi je gore umijesto da nesto krene i bude bolje... Nemam vise u sto vjerovat... U sve sto sam vjerovao se pokazalo da ne postoji, da me nece i da uzalud vjerujem... I zasto da vjerujem u ista... Ja znam da su sve koje odluke, barem vecina njih bile krive, ali bile u zelji da budu dobre... Je ljudaki je grijesiti, ali ja sam skoro sve pogrijesio.... Ja sam sam sebe u unistio, ja sam kriv sto sam ruzan, sto me nitijedna cura ne zeli, sto nista nisam postigao u zivotu za sve sam ja kriv... Ja sam kriv i za neuspjehe u ljubavi i sve oko nje i za i sve one koje su me odjebale, nisu došle na kavu i tako... i za sve moje neuspjehe, tugu, bol.... Sve sam ja kriv...I sam sebi nikad necu oprostiti sto sam kriv za sve to...To je moje breme koje ce me kad tad ubiti... Suze samo teku.... Sav se tresem od tuge i razocarenja... Imam prepreke sa svih vrazjih strana -.- nigdje nitijedne svijetle tocke.... Ja sam sve puteve probao i vrtio se u krug do iste lose, tuzne tocke, samo sam bio sve slomljeniji i ranjeniji....Sad bih trebao priznati poraz i polegnuti ozljedama kao i vojnik koji polegne svojim ratnim ozljedama... A kako da budem sretan? Zbog cega da se radujem? Zbog živita? A je mi zivot....Fkt se imam cemu radovat... takav mi fkt ne treba... Pakao mi ne treba.... Zivo moj je pakao... Ali je... Gladan ljubavi, zedan srece i nista ostalo me u zivotu nece...

Zadnje uređivanje sadboy93 : 28.01.2015. at 15:21.
sadboy93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 15:04   #2
I sad da ja budem prvi bitch.

Imam golemu dozu suosjećanja za ljude s problemima tuge, nevolje, usamljenosti, jer i sam sam to prošao/prolazim. Ali, veliko ali, čim vidim da netko tako počne pričati "NITKO ne zna kako je meni", "NITKO ne može razumjeti", ono što ja vidim je da osoba s druge strane nema suosjećanja ili razumijevanja za druge ljude. Bilo tko, tko uzima u obzir druge ljude ne stavlja sebe na neko prijestolje(pa makar to bilo i prijestolje jada), nego je svjestan toga da na svijetu postoje i drugi ljudi, i da su prije njega živjeli nebrojni ljudi.

Stoga, sorry, ali nisam imao volje čitati dalje od druge rečenice. A i to što je sve tako napisano u jednoj golemoj grudi teksta, posvuda s te 3 točkice me nije ohrabrilo da nastavim.
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 15:23   #3
predlažem premještaj na ''psihologiju''....čovjek zaista treba pomoć
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 15:44   #4
To sta kasnis ne mora nista znacit. Zivot nije sprint pa da los start previse utjece. Stignes ti jos sve ali moras se trgnit. Pokazujes zelju za promjenom, vidis trkace koji su odmakli i stignes ih bez problema ako povratis volju i vjeru u sebe. Probaj i sa strucnom pomoci. Ne odbacuj nikakvu pomoć i ne ocajavaj. Sta da ti kazem. I sam nisam u dobroj poziciji ali borim se. Sretno : )

Sent from my RM-976_1181 using Tapatalk
Inzaghi1899 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 16:13   #5
Dok sam čitala tvoj teks od količine tuge u tvojim riječima došlo mi je da te zagrlim. Onda sam skužila da ne želiš i ne trebaš sažaljenje pa sam odustala od te ideje

Kroz cijeli svoj tužni tekst žališ se , pitaš se i okrivljuješ život jer te nije doveo u te divne situacije kao što su ljubavi , veze , poljubci i seks.
Nije nažalost život kriv nego način na koji ga živiš.
Kad bi mogao sam sebi reći neke stvari koje bi si prve napisao?
Što misliš da je prvo što bi promjenio u svom pogledu na život i odakle bi trebao početi?
Depresija lako postane način života i ti si je počeo živjeti.
Možeš tako nasatviti i do kraja života sjediti i plakati jer si nevoljen ili se možeš probati sam zavoljeti.

Evo ja ti nudim prijateljstvo.
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 16:22   #6
Zgrneš koju milijardu i eto ljubavi.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 18:20   #7
Quote:
sadboy93 kaže: Pogledaj post
... imam 22 i što....
Tek 22 godine?
Niti smrt te neće sa 22.

Imat ćeš razloga ovako pisati tek kada budeš barem duplo stariji, druže.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 18:37   #8
Nisam ni ja mogao sve procitat, prevelika tuga me obuzela.....sto ne probas umocit maloga u neku tetu, da se bolje osjecas?
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 19:17   #9
Buuu-huuuu,strasno!
br1- ima i drugih puno starijih od tebe koji se nisu jos poljubili,pa ne prave dramu oko toga
br2- nije istina da ne mores nac barem jednu stvar koja te cini sretnim
Zar ne postoji nijedna osoba u tvom zivotu koja ne osjeca ljubav prema tebi?
mjesecarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 19:20   #10
Ak sam dobro zbrojala riječ " JA" si upotrijebio točno 23 puta.

Mene, meni, moje itd....bolje da ne brojim.

Sadržaj pored toga sasvim nebitan, tu ti je odgovor na sve.
nisamtoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 19:34   #11
Mislim da je bila greska doc ovamo... Mislim da je pametnije se ubiti sto prije... :'(:'(:'(
sadboy93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 19:37   #12
Quote:
sadboy93 kaže: Pogledaj post
Mislim da je bila greska doc ovamo... Mislim da je pamernije se ubiti sto prije... :'(:'(:'(
pa ajde nije toliko los forum....tu i tamo naidjes na pristojno celjade, nisu svi u kurcu da se moras koknut radi toga...mada je i meni to proslo kroz glavu...sto recimo ne uzmes kalasa i odes u sabor? Da pogines ko heroj?
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 19:42   #13
Ne, nitko nema pojma kako se osjećaš. NITKO. Ti si jedan, jedinstven slučaj.

Uz ove momke s ove teme: https://www.forum.hr/showthread.php?t=809409&page=220
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 19:50   #14
Zašto bi bila greška?

Dobio si odgovore,
a)što je dobro ako su ti dosad promicali
b) što je loše ako si već znao,ali te nije zanimalo te si očekivao nešto drugo



Za početak, makni fokus sa sebe....gledaj, što TI možeš učiniti za druge, kako NEKOME DRUGOME možeš pomoći i izmamiti osmijeh.

Zaokupljen si sobom, ali se ne voliš i ne cijeniš.

Da bi nešto dobio, moraš imati barem nešto za ponuditi. Da bi mogao nešto ponuditi, moraš imati. Da bi imao nešto, moraš steći samopoštovanje i zavoljeti se.

Pa, zašto ne kreneš od toga da izgradiš sebe kao osobu? Stekni vrijednost. Volontiraj.
nisamtoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 19:51   #15
Quote:
sadboy93 kaže: Pogledaj post
Mislim da je bila greska doc ovamo... Mislim da je pametnije se ubiti sto prije... :'(:'(:'(
Ma daj, pa za očekivati je da će te 90% forumske populacije popljuvati, kad su većinom bezdušne sirovine jedino sa primarnim instinktima... nemoj sve tako tragično shvaćati, ima još puno nade za tebe da proživiš ono što želiš.
Hej, vidiš da te ipak mnogi kuže!


Hm, možda ne bih to trebao pitati, ali ipak budem: kakve ti prognoze liječnici daju?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 19:52   #16
evo jedna pjesma za tebe:

sarmu u tisini pojeo sam,
prije nego sam otisao van,
bio je ruzan i kisan dan,
nisam imao ekipu za pan.

Pa sam dosao doma tuzan,
i shvatio da sam ruzan,
da sam u birtiji ostao duzan,
i da je najbolje da utonem u san.

Prije sna treba sjesti za kompjuter,
spojit se na net i ukljucit ruter,
pogleat kolko kosta onaj skuter,
i na youjizz izdrkat na neciju mater.

A onda bi valjalo doc na forum.haer,
istipkat iz uma sranja pun kiper,
u nadi da me nece kazniti phiber,
i da cu od neke tete dobit triper.

A ako moj trud ne urodi plodom,
bavit cu se programskim kodom,
anonymous sam inace rodom,
jednog dana postat cu modom.
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 19:53   #17
Quote:
sadboy93 kaže: Pogledaj post
Mislim da je bila greska doc ovamo... Mislim da je pametnije se ubiti sto prije... :'(:'(:'(
Zipa ideju...
Odeš do prostitutke, platiš joj, jer ak si potrošio 17000 kuna nizašto, možeš još parsto. Probaš malo, vidiš kak je... i onda se odeš roknut ak ti se ne svidi.
Nemaš kaj izgubit... osim tih parsto kuna. Kad se kokneš ti ionak neće falit... a ak se ne kokneš bit će ti drago da si skinuo taj teret sa sebe... koji nosiš već pune 22 godine.
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 20:02   #18
Oprosti ali ti si s 22 godine itekako mlad!

PIšeš da te nitko ne voli, ne zaslužuješ ljubav itd
Najveći problem je što ne voliš sam sebe, navodeći sve neuspjehe jasno daješ do znanja da se niti malo ne cijeniš i ne poštuješ,
štoviše da se gadiš sam sebi. Previše si zaokupljen tom slikom da u startu očekuješ neuspjehe.
Tek kad razvedriš sliku o sebi i počneš se prihvaćati i raditi na sebi i drugi će te prihvatiti ne brini.

Ne povlači se i ne plači u kutu nego guraj naprijed!
(Popričaj sa psihologom, iako te možda ni to neće baš osvijestiti dok sam ne odlučiš riskirati da se osvijestiš
po cijenu da prihvatiš napokon da nisi nimalo neshvaćena i posebna persona).
File not Found is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 20:12   #19
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Ma daj, pa za očekivati je da će te 90% forumske populacije popljuvati, kad su većinom bezdušne sirovine jedino sa primarnim instinktima... nemoj sve tako tragično shvaćati, ima još puno nade za tebe da proživiš ono što želiš.
Hej, vidiš da te ipak mnogi kuže!


Hm, možda ne bih to trebao pitati, ali ipak budem: kakve ti prognoze liječnici daju?
Daju u vezi cega?
sadboy93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 20:15   #20
Ovo kaj veli File not found +
Ne postoji osoba na svijetu koju nitko ne voli. Hitlera su voljeli mnog. Postoji samo tvoj stav "dobio sam sladoled od čokolade, a htio sam vaniliju".
Mlad si... ako ti cure ne prilaze, priđi ti njima...

I najbitnije... prestani razmišljati o glupostima. Pokreni se.
Postavi si neki cilj u životu.
SEX NE MOŽE BITI ŽIVOTNI CILJ!!!

Počni se bavit sportom, kreni u teretanu, idi na zbivanja... upoznaj ljude i pritom se mani stava "mene nitko ne želi upoznati".

Gledaj kolko ljudi si zainteresirao s temom na forumu... i dalje misliš da baš nikome nije stalo?
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.