Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2015., 18:32   #41
Naravno da igra, sve ostaje kako je i dogovoreno u 18.00 h ispod sata na Trgu.Vidimo se tamo!
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 14:16   #42
Pozdrav svima!
Evo kako se približio dan ovog lijepog događaja, samo da kažem da je sve spremno, ja sam spreman, stol u pivnici je rezerviran a nalaženje je u 18:00 h ispod sata na Trgu Bana Jelačića!
Napominjem u 18:00 zbog objektivnog razloga (rezervacija stoji do 20:00 h pa da se stigne na vrijeme).
Također u Muzeju prekinutih veza je najavljena neka ljubavna poezija ali to je tek kasnije.
Na pitanje kako ćete me prepoznati odgovaram da mi avatar prilično sliči, no šalu na stranu, ja imam plavu kosu i bit ću u smeđoj jakni.
Ako me ipak ne možete prepoznati, pošaljite mi PP i dat ću vam broj moba.

I sad ono najvažnije, tko dolazi:

Sigurno dolaze:

Ingvar 25
Martin007
Looka

Možda:
Rodja
Miss Magic+1
??? (još netko tko želi biti anoniman ali ono imam neku dojavu xyz)

Pa evo samo da kažem da svatko tko dođe je dobrodošao!
Vidimo se!
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 14:23   #43
ja možda doletim poslje na pifu...treba mi smijeha

nego mi cudno kak vas ima tak malo a svi placipickare kak ne žele biti solo
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 16:04   #44
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
ja možda doletim poslje na pifu...treba mi smijeha
Ajd skupi jos kog iz 'starog' drustva, banalan razlog kakav, sasvim dovoljan bio bi mi da pozovem se na sok
Bit cu u gradu ionako, s ponekom 4umasicom koju znas

Ova khh vizualna dinamika brojnosti nas zenskadije, mogla bi ne-ic u prilog najavljenom gostujucem muskom zivlju
Sirocad! Ko zna kako reagirat ce na intenzivnu prisutnost nasu

***

Ingvare, zao mi je. Bili ste bas lijep par. Ljubavi prestanak ne ubija, naprotiv bas....EMOtivno nas zilavijima cini
Sto reci, znam kako ti je


via tapatalk
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 16:29   #45
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Ova khh vizualna dinamika brojnosti nas zenskadije, mogla bi ne-ic u prilog najavljenom gostujucem muskom zivlju
Sirocad! Ko zna kako reagirat ce na intenzivnu prisutnost nasu



via tapatalk

evo ti odgovora (zamijeni greya za forum)

__________________
"Tri su uslova da čovjek bude sretan: treba da bude glup, sebičan i da je dobrog zdravlja; ali ako prvi uslov nije ispunjen, sve je propalo." - Flaubert Gustave
LooKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 17:05   #46
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Evo kako se približio dan ovog lijepog događaja, samo da kažem da je sve spremno, ja sam spreman, stol u pivnici je rezerviran a nalaženje je u 18:00 h ispod sata na Trgu Bana Jelačića!
Napominjem u 18:00 zbog objektivnog razloga (rezervacija stoji do 20:00 h pa da se stigne na vrijeme).
Također u Muzeju prekinutih veza je najavljena neka ljubavna poezija ali to je tek kasnije.
Na pitanje kako ćete me prepoznati odgovaram da mi avatar prilično sliči, no šalu na stranu, ja imam plavu kosu i bit ću u smeđoj jakni.
Ako me ipak ne možete prepoznati, pošaljite mi PP i dat ću vam broj moba.

I sad ono najvažnije, tko dolazi:

Sigurno dolaze:

Ingvar 25
Martin007
Looka

Možda:
Rodja
Miss Magic+1
??? (još netko tko želi biti anoniman ali ono imam neku dojavu xyz)

Pa evo samo da kažem da svatko tko dođe je dobrodošao!
Vidimo se!
Ingvar,daj mi samo reci pod kaj da velim covjeku u pivnici za rezervaciju dok vi obilazite muzej da ja cuvam stol hahahhaa I koja je to tocno pivnica?
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 17:07   #47
Quote:
LooKA kaže: Pogledaj post
evo ti odgovora (zamijeni greya za forum)
Uf...pogubih se...u eroCkoj tvojoj preporuci
Sto mi, u onoj stvari, predlazes -odlazak u kino il u pivnici druskanje? Nemoj reci, znam!! namjesto pivom, nekom detaljnom perwerzijom pocastit cete nas

Meh...izbjegavam sokantno?? bludne sadrzaje -knjiske, filmske...oli navjestene tvoje. Pazim,naime, na khh cistocu :milan bandic:


via tapatalk
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 17:15   #48
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Uf...pogubih se...u eroCkoj tvojoj preporuci
Sto mi, u onoj stvari, predlazes -odlazak u kino il u pivnici druskanje? Nemoj reci, znam!! namjesto pivom, nekom detaljnom perwerzijom pocastit cete nas

Meh...izbjegavam sokantno?? bludne sadrzaje -knjiske, filmske...oli navjestene tvoje. Pazim,naime, na khh cistocu :milan bandic:


via tapatalk
joke failed
pokusaj s slikom broj 2

http://memegenerator.net/instance/59135473
__________________
"Tri su uslova da čovjek bude sretan: treba da bude glup, sebičan i da je dobrog zdravlja; ali ako prvi uslov nije ispunjen, sve je propalo." - Flaubert Gustave
LooKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 17:20   #49
Hvala ti luka na prosvjetljenju, iskustva tvog dozivljaju, po javnoj prezentaciji ovoj

@rodjace, lokacija je uvijek ista -ilica 49 mislim

via tapatalk
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 17:23   #50
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Hvala ti luka na prosvjetljenju, iskustva tvog dozivljaju...po javnoj prezentaciji ovoj

via tapatalk
ok uspjela si me zbunit na najjace
sad tek vise nista ne razumijem,ali nadam se sutrasnjem prosvjetljenju
__________________
"Tri su uslova da čovjek bude sretan: treba da bude glup, sebičan i da je dobrog zdravlja; ali ako prvi uslov nije ispunjen, sve je propalo." - Flaubert Gustave
LooKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 17:32   #51
Quote:
LooKA kaže: Pogledaj post
ok uspjela si me zbunit na najjace
sad tek vise nista ne razumijem,ali nadam se sutrasnjem prosvjetljenju

Ne nadaj mi se mladi lovce....luka, ne uklapam se...ikako, u te tvoje braca grimm/erika james price iz davnina oli...modernije neko lako stivo.
Elegantno cemo se zaObic potrUDit ;-)

via tapatalk
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 17:33   #52
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Hvala ti luka na prosvjetljenju, iskustva tvog dozivljaju, po javnoj prezentaciji ovoj

@rodjace, lokacija je uvijek ista -ilica 49 mislim

via tapatalk
oki,tnx! pitam jer ima jos jedna pivnica na ilici pa da ne fulam ova mi je super blizu tak da super!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 17:42   #53
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
oki,tnx! pitam jer ima jos jedna pivnica na ilici pa da ne fulam ova mi je super blizu tak da super!
Uzmi me!!!!!...oh!
Al s rezervom
Sacekaj ipak potvrdu organizatora, koliko god iskusnom ti se, ja, cinila. Mislim...u pivnickim okupljanjima. O tome pricamo, right?


via tapatalk
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 17:44   #54
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Ne nadaj mi se mladi lovce....luka, ne uklapam se...ikako, u te tvoje braca grimm/erika james price iz davnina oli...modernije neko lako stivo.
Elegantno cemo se zaObic potrUDit ;-)

via tapatalk
lovac u mutnom
pa nije valjda da si se nasla uvrijedenom na koji od prethodnih komentara
__________________
"Tri su uslova da čovjek bude sretan: treba da bude glup, sebičan i da je dobrog zdravlja; ali ako prvi uslov nije ispunjen, sve je propalo." - Flaubert Gustave
LooKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 17:56   #55
Quote:
LooKA kaže: Pogledaj post
lovac u mutnom
pa nije valjda da si se nasla uvrijedenom na koji od prethodnih komentara
Ne, sto BiH
Rijetko se desi da me nesto na forumu napisano dobro protrese.
No, da pojednostavim opcu sliku -nisam ti ja bas neki sljedbenik virtualnih prepucavanja. Kod mene druga mjerila...i odnosi vrijede, tako da...sasvim kul sam sa neprimjetnom tvojom 'ostrinom'. Elem dakle, ako i pojavim se sutra, sve cu pristojno vas pozdravit, a sjedeci polozaj zauzet kraj ovih -otprije mi poznatih. OdMene siguran i zasticen bit ces
via tapatalk
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 17:58   #56
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Uzmi me!!!!!...oh!
Al s rezervom
Sacekaj ipak potvrdu organizatora, koliko god iskusnom ti se, ja, cinila. Mislim...u pivnickim okupljanjima. O tome pricamo, right?


via tapatalk
Paaa uzimam te za i druskanje
Taman cu biti u movingu dok vi dodjete iz posjete muzeju

PS.uzimam pivo za rezervu jerbo mogu popiti mnogo piva pa rezerva uvijek mora postojati al ak nis drugo bit cu ti funny sa crvenkastim licem od doticne mi pive!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 19:52   #57
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
Uzmi me!!!!!...oh!
Al s rezervom
Sacekaj ipak potvrdu organizatora, koliko god iskusnom ti se, ja, cinila. Mislim...u pivnickim okupljanjima. O tome pricamo, right?


via tapatalk
Pa evo organizator potvrđuje, pivnica Medvedgrad u Ilici, tamo je sve rezervirano.

Eh, da Scarlet, možda je to izgledalo savršeno na površini i kad bi nas vidjeli uglavnom je sve bilo u redu, ali ispod...previše je tu stvari bilo da ne kažem krivih, ali nesavršenih da...možda kažem nešto više o tome sutra, možda ne.
Ipak da, ti znaš kako je to i bolje od mene
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 19:55   #58
svi nesto pjesnicki nastrojeni danas
__________________
"Tri su uslova da čovjek bude sretan: treba da bude glup, sebičan i da je dobrog zdravlja; ali ako prvi uslov nije ispunjen, sve je propalo." - Flaubert Gustave
LooKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 22:51   #59
Možda svratim u pivnicu.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 00:45   #60
Ja bi isto dosao, al me ne zanima bas muzej, tako da bi direktno u pivnicu...
Od kad to pocinje onda u pivnici cca 6h?
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:23.