Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija > Teologija i religijska praksa

Teologija i religijska praksa Religije/denominacije, teološka i ostala vjerska pitanja

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 15.09.2010., 18:43   #11
Pozdrav ekipo, radujem se druzenju sa vama. Ja sam nov ovdje na forumu pa reko hajde da izaberem neku temu s kojom bih mogao poceti, i naletim slucajno na ovu.
Svaka cast bdm na temi

E ovako procitao sam dosta zanimljivih komentara sto se tice ove teme ali meni je posebno zapelo za oko ova rijec Antikrist!
Vidim ovdje redcardinal spominjes Obamu, Busha i kompaniju vezanu za ovu temu te smatras da nemaju nikakve veze sa pojmom Antikrist.
Ja se ipak ne bih s tim slozio da su to sve gluposti, mozda sam i ja po tvom misljenju od onih budala na kojim zaradjuju, opet neka ljudi odluce..

Nazalost danas je prisutana jedna struktura koja vlada ovim svijetom na indirektan nacin a da mi to i ne znamo. Sad vi vjerovatno mislite kako cu ja pisati o nekim tajnim drustvim, masonima, cionistima bla, bla medjutim smatram da su oni usko vezani sa obamom,bushom i antikristom.

A on (Isus) im reče: "Promatrah Sotonu kako poput munje s neba pade.'' (Luka 10,18)


Kada kazemo ime Barack Obama, nama to nista ne znaci, ali ako prevedemo ovo ime sa hebrejskog onda:
barack o bama znaci munja s neba..
Znaci po Isusovom opisu ime americkog predsjednika je opis sotone.
Mozda se radi o slucajnosti, medjutim ova stvar postaje jos zanimljvija ako znamo da to nije njegovo pravo ime s kojim je rodjen vec je to njegovo ime naknadno njemu dano. Njegovo pravo ime je bilo Barry Santoro, te on je zivio u Indoneziji gdje se naravno i skolovao.

Ono sto je jos zanimljivije je da je famozni Barack Obama isao u skolu u indoneziju, odnosno tamo se skolovao i kao takav nebi mogao biti predsjednik Amerike jer je tad imao indonezijsko drzavljanstvo te nije mogao imati americko jer su u to vrijeme takvi bili odnosi izmedju pomenutih zemalja...
Zanimljivo je i to da Barack Obama cim je primio duznost predsjednika svaku zabranio mogućnost uvida u njegove studentsku dokumentaciju..
Eto toliko o Obami, ima jos svakakvih zanimljivih prica i argumenata o antikristu ali eto ja cu na Obami stati..

Mozda sam malo zabasao sa teme ali mislim opet da je ovo vezano za nju.. Pozdrav narode i mir s vama..
Hawali is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.