Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2017., 23:20   #281
Najbolje mi je ženska napiše čime je se može zadivit, ma odi u onu stvar kaj ću te ja zadivljavat
Gustavo is offline  
Old 17.06.2017., 08:13   #282
Quote:
Skitaljka kaže: Pogledaj post
Radije bih nekog upoznala u RL, ali krug ljudi gdje provodim vrijeme (posao i brda) je ogranicen.
Kako je krug ljudi u brdima ogranicen?
Ja sam, ajmo reci, u slicnom sportu... bicikliram, a odnedavno sam poceo i trcati. Na biciklijadana sam upoznao masu ljudi, a i na ovih par trkacih utrka vec nekolicinu.
Imam frendove planinare i prema njihovim dojmovima s evenata na kojima su bili, rekao bih da se kroz tu aktivnost itekako moze upoznati netko novi.
Btw, samo planinaris ili i trcis po sumi? Osobno, meni su planinari malo dosadnjikavi (bez uvrede ikom)... na trailu je ekipa.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 17.06.2017., 08:28   #283
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Kako je krug ljudi u brdima ogranicen?
Ja sam, ajmo reci, u slicnom sportu... bicikliram, a odnedavno sam poceo i trcati. Na biciklijadana sam upoznao masu ljudi, a i na ovih par trkacih utrka vec nekolicinu.
Imam frendove planinare i prema njihovim dojmovima s evenata na kojima su bili, rekao bih da se kroz tu aktivnost itekako moze upoznati netko novi.
Btw, samo planinaris ili i trcis po sumi? Osobno, meni su planinari malo dosadnjikavi (bez uvrede ikom)... na trailu je ekipa.
Ma u pravu si, trebala bih krenuti po utrkama...ili ne bih... Ali stoji, to je nacin da se upozna dosta ljudi.
Ne trcim po sumama. Gle, na Alpama nije dosadno, bar meni. Ali o ukusima se ne raspravlja.
Sama sam se ogranicila jer hodam s jednim planinarskim drustvom. Za sad. Pocela sam s time prije cca 2 godine, nesto intenzivnije u zadnjih pol godine.
Skitaljka is offline  
Old 17.06.2017., 11:28   #284
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A jesi probala staviti oglas na forumu? Puno ljudi se ovdje uparilo! Samo skopiraj one točke gore na temu od oglasa i mislim da bu ti inbox prepun!
Kad si zensko ne trebas ni srece ni pameti ni truda ni volje da bi imale pun inbox. Zapitajte se jel ista od muskih zasluzujete sto zahtjevate od njih?
Koju mi MUSKI konkurenciju trpimo a vas uopce nije ni briga za to, sebicne neobzirne i egocentricne zeljne svega lol! I need some of that!

Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Najbolje mi je ženska napiše čime je se može zadivit, ma odi u onu stvar kaj ću te ja zadivljavat
Takva je svaka, trebas ih nasmijati, platit im besplatno pice (kao i ostalih 200 s koliko ih vec izađu) i ako joj je po volji i kad ona zeli mozda ti nesto i uzvrati.
Nisu vrijedne NAŠEG truda, gubitka vremena ni tanjeg novcanika. Vise su problem nego koristi.
real Dante DmC is offline  
Old 17.06.2017., 11:34   #285
Quote:
real Dante DmC kaže: Pogledaj post
Koju mi MUSKI konkurenciju trpimo a vas uopce nije ni briga za to, sebicne neobzirne i egocentricne zeljne svega lol!
Kako objašnjavaš o u rečenicu čisto matematički? Na svijetu je podjednako muškaraca i žena, kako to da samo muškarci trpe konkurenciju, a žene ne?
Lord Byron is offline  
Old 17.06.2017., 11:44   #286
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kako objašnjavaš o u rečenicu čisto matematički? Na svijetu je podjednako muškaraca i žena, kako to da samo muškarci trpe konkurenciju, a žene ne?
Misliš da ovdje ima smisla postaviti logično pitanje?
calea is offline  
Old 17.06.2017., 11:57   #287
Quote:
real Dante DmC kaže: Pogledaj post
Kad si zensko ne trebas ni srece ni pameti ni truda ni volje da bi imale pun inbox. Zapitajte se jel ista od muskih zasluzujete sto zahtjevate od njih?
Koju mi MUSKI konkurenciju trpimo a vas uopce nije ni briga za to, sebicne neobzirne i egocentricne zeljne svega lol! I need some of that!



Takva je svaka, trebas ih nasmijati, platit im besplatno pice (kao i ostalih 200 s koliko ih vec izađu) i ako joj je po volji i kad ona zeli mozda ti nesto i uzvrati.
Nisu vrijedne NAŠEG truda, gubitka vremena ni tanjeg novcanika. Vise su problem nego koristi.
S kim si ti to izlazio do sad?
the33 is offline  
Old 17.06.2017., 11:57   #288
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Misliš da ovdje ima smisla postaviti logično pitanje?
Imalo bi, kada bi barem Lord Byron ili real Dante DmC imali pojma o osnovnoj ljudskoj biologiji, ali sumnjam da je to slučaj. Od asimetrije u roditeljskim investicijama (vremena i resursa) i Batemanovog principa, do toga da u mlađim populacijama ima značajno više muškaraca nego žena, to su među stvarima koje bi se mogle prodiskutirati kada bi bilo kome u ovim diskusijama bilo do dokučivanja istine.
Bredon is offline  
Old 17.06.2017., 11:57   #289
Ja sam to shvatio kao konkurenciju u vidu kozmičke nepravde.
Zek0slav is offline  
Old 17.06.2017., 12:22   #290
I jos sam zaboravio napisati...
Idu u tolike daljine da ako ne bude SVEEE po njihovom ili to ako nađu nekoga za koga bi se trebale truditi da imaju nesto s njim, rađe će potraziti nekoga glupog i naivnog ko ce im sve dati za nikakav trud. Bar je za mene takva bolna istina stvarnosti, ne znam za druge.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kako objašnjavaš o u rečenicu čisto matematički? Na svijetu je podjednako muškaraca i žena, kako to da samo muškarci trpe konkurenciju, a žene ne?
Ako nisi cuo jer si spavao ispod kamena, rađa vise zena nego muskih.
I pogledaj konkurenciju muskih na oglasima foruma koliko je zenskih oglasa tamo. I koliko one dobe poruka a koliko muski. Zene su inace neodlucne, svaka treba vremena.... i mi bi bili neodlucni da imamo toliko ponuda koliko one imaju... nebi onda toliko bilo muskih oglasa da se ne borimo jednako koliko i zene... Nemaš logike.
Gle stari, ne mozes pobjediti u argumentima protiv mene, istina-cinjenica uvijek pobjedi, samo to kod zena nikad ne zavrsi dobro niti pocne, sve su takve. Kad se sad sjetim jedne da ju je jedan varao tj izmjenjivao se sa bratom blizancem, onda se zapitas kakvih još bolesnika ima koji bolje prolaze od mene, ja koji im nikakvo zlo ne zeli. Ali ok, kakve glupe izbore imaju takve su i one... s kim si takav si. Šta češ...

Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Misliš da ovdje ima smisla postaviti logično pitanje?
Da bar ti razumiješ logiku.

Zadnje uređivanje real Dante DmC : 17.06.2017. at 12:39. Reason: cuz im cool
real Dante DmC is offline  
Received Infraction
Old 17.06.2017., 12:40   #291
Quote:
real Dante DmC kaže: Pogledaj post
Takva je svaka, trebas ih nasmijati, platit im besplatno pice (kao i ostalih 200 s koliko ih vec izađu) i ako joj je po volji i kad ona zeli mozda ti nesto i uzvrati.
Nisu vrijedne NAŠEG truda, gubitka vremena ni tanjeg novcanika. Vise su problem nego koristi.
Ma nije tako sa svima. Valjda si naišao na neku high maintenance curu koja te malo zeznula. Dok si ovako živčan odbit ćeš svaku preko poruka. A takva je priroda, cure biraju a ne mi.
gigra is offline  
Old 17.06.2017., 13:53   #292
Quote:
real Dante DmC kaže: Pogledaj post
Kad si zensko ne trebas ni srece ni pameti ni truda ni volje da bi imale pun inbox. Zapitajte se jel ista od muskih zasluzujete sto zahtjevate od njih?
Koju mi MUSKI konkurenciju trpimo a vas uopce nije ni briga za to, sebicne neobzirne i egocentricne zeljne svega lol! I need some of that!
A kaj ti nudiš da me privučeš? Kaj tito imaš za mene? Mi žene bar imamo nekakve atribute!A kaj ti imaš?
Joshua is offline  
Old 17.06.2017., 14:00   #293
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
A kaj ti nudiš da me privučeš? Kaj tito imaš za mene? Mi žene bar imamo nekakve atribute!A kaj ti imaš?
Špek na trbuhu nije atribut
calea is offline  
Old 17.06.2017., 14:01   #294
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Mi žene bar imamo nekakve atribute!
Škembu!
drumforce is offline  
Old 17.06.2017., 15:38   #295
Quote:
Kako vama ide tamo? Jeste uspjeli ikad ući u kvalitetnu vezu s nekim otamo?
Zašto bi netko ulazio uopće u nekvalitetnu vezu? Nije li to samo podložnost društvu i vlastitim potrebama? Ili još gore, trošenje vlastitog i tuđeg životnog prostora i vremena?

Osim ako je obostrano dogovoreno tako, dok ne naiđe "ono nešto".
Nasmijan is offline  
Old 17.06.2017., 16:07   #296
Quote:
real Dante DmC kaže: Pogledaj post
Kad si zensko ne trebas ni srece ni pameti ni truda ni volje da bi imale pun inbox. Zapitajte se jel ista od muskih zasluzujete sto zahtjevate od njih?
Koju mi MUSKI konkurenciju trpimo a vas uopce nije ni briga za to, sebicne neobzirne i egocentricne zeljne svega lol! I need some of that!
Stvar je u tome kakvi se sve likovi javljaju u inbox, najčešće uletavaju baš oni ne znaju normalno ni komunicirati sa ženskom i u rl-u uglavnom ni ne priđu nikad pa postanu očajni 'jer ih nijedna neće' i uletavaju na netu svakoj bez ikakvih kriterija, pa koja prva popusti. Jesi se ti kad možda to zapitao, zašto ne odgovaramo na svaki glupi ulet?

Čast izuzecima, govorim generalno.

Sad bi ženske trebale biti počašćene jer joj se uopće itko javio.


Quote:
real Dante DmC kaže: Pogledaj post
Takva je svaka, trebas ih nasmijati, platit im besplatno pice (kao i ostalih 200 s koliko ih vec izađu) i ako joj je po volji i kad ona zeli mozda ti nesto i uzvrati.
Nisu vrijedne NAŠEG truda, gubitka vremena ni tanjeg novcanika. Vise su problem nego koristi.
Evo još jednog u nizu ogorčenih, jer je naišao na par razmaženih curica
coconut addict is offline  
Old 17.06.2017., 19:17   #297
Mogu i ja priznat da sam više umoran od tih stranica, a obzirom da je to bio jedini način da pronađem ljubav, bit će dosta teško
FilipWoggy is offline  
Old 17.06.2017., 19:47   #298
Da bi komunicirali sa princezom na tim stranicama, pa tako i online općenito, treba biti originalan i zainteresiran za njen karakter, naravno. Jer to žene vole.
Rift is offline  
Old 17.06.2017., 22:30   #299
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Špek na trbuhu nije atribut
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Škembu!
Mene ste našli! Sram vas bilo!
Joshua is offline  
Old 18.06.2017., 21:36   #300
Netko je ovdje napisao da bi on odgovorio na svaku poruku. Drago dijete, ne bi, vjeruj mi da ne bi. Da samo znaš koliko mi je trebalo vremena dnevno da obrišem sve poruke. I nisam ja nešto posebno. Apsolutno svaka žena na tim stranicama dobiva milijun poruka.

Zapravo, ulogirala sam se sad da postavim jedno pitanje. Ne želim zbog sitnice otvarati temu, pa da ovdje pitam.
Inače, da ne bi bilo zabune, ja nisam autorica ove teme (Marija34), samo imamo sličan nick.

Dakle, već sam spomenula ovdje da sam se skinula sa svih tih stranica, ali da sam u međuvremenu dobila 3 „uleta“ od ljudi koji su vidjeli moj profil na LinkedIn-u. Njima uvijek odgovorim.
Danas, 6 dana nakon što sam pristojno odbila zadnjeg takvog, taj isti se ponovno javlja.

Mislim da sam bila jasna prvi put:

„Dear XXX,

Thank you for your message, but due to private and business obligations I don't have much time for developing new friendships.

Take care,

XXX“

Da li je bezobrazno ako mu sad ništa ne odgovorim na ovo:

„yea quite understanding, but i just wish we could be good friends have good talk and getting to know about each other for a decent relationship, like your great smiles and your smart looks and hoping we could meet some day over a cup of coffee and laugh about this. Your understanding will be more appreciated as i look forward in reading from your soon. Have a lovely weekend.“

Nemam uopće ideju što bih mu odgovorila i ne komunicira mi se s njim. Da li bi ga i vi sad već stavili na ignore?
-Marija is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.