Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2019., 17:10   #1
Odabir brokerske kuće

Pozdrav,

htio bi uložiti u dionice ali nikako ne mogu naći brokersku kuću. Zanimaju me strane dionice , da se trejda preko neta , da ne uzimaju pre veliku naknadu i po mogućnosti da nema naknade kod podizanja novaca.
Hudra01 is offline  
Received Infraction
Old 10.09.2019., 17:41   #2
Quote:
Hudra01 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

htio bi uložiti u dionice ali nikako ne mogu naći brokersku kuću. Zanimaju me strane dionice , da se trejda preko neta , da ne uzimaju pre veliku naknadu i po mogućnosti da nema naknade kod podizanja novaca.
Imaš na ovome forumu temu o brokerima, čak više njih, pa mi nije jasno kako nisi ništa mogao naći, a imaš i google.

Svi brokeri rade preko interneta i nema telefonskih naredbi, možda neki i pružaju taj luksuz, ali se masno plaća.
Ipak je ovo 2019.g.

Što se tiče naknada, ima brokera sa malim naknadama, ali sve ovisi od iznosa.
Bilo je prije tebe nekih koji su mislili ulagati 200€, ali da ti odmah kažem da od toga nema ništa.

Puno teže od dobrog brokera je biti uspješan investitor, ili trgovac, pa se bojim da si sve olako shvatio.
Moraš uložiti puno truda da bi ostvario rezultat, a tebi je problem naći brokera,....

Nemoj me shvatiti pogrešno, ali pametujem ti iz najbolje namjere.
mendi is offline  
Old 10.09.2019., 20:36   #3
Quote:
mendi kaže: Pogledaj post
Imaš na ovome forumu temu o brokerima, čak više njih, pa mi nije jasno kako nisi ništa mogao naći, a imaš i google.

Svi brokeri rade preko interneta i nema telefonskih naredbi, možda neki i pružaju taj luksuz, ali se masno plaća.
Ipak je ovo 2019.g.

Što se tiče naknada, ima brokera sa malim naknadama, ali sve ovisi od iznosa.
Bilo je prije tebe nekih koji su mislili ulagati 200€, ali da ti odmah kažem da od toga nema ništa.

Puno teže od dobrog brokera je biti uspješan investitor, ili trgovac, pa se bojim da si sve olako shvatio.
Moraš uložiti puno truda da bi ostvario rezultat, a tebi je problem naći brokera,....

Nemoj me shvatiti pogrešno, ali pametujem ti iz najbolje namjere.
Bez brige nisam krivo shvatio , tvoje mišljenje je tvoje mišljenje .
Hudra01 is offline  
Old 10.09.2019., 23:00   #4
Zaba global trader, naknade za trgovanje na wall streetu su ogromne (kreću od 20-30$ po transakciji) + neka sića po dionici. Tako da od day tradinga tamo ništa, ali za investiranje je super.
melodic.haze is offline  
Old 11.09.2019., 10:56   #5
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Zaba global trader, naknade za trgovanje na wall streetu su ogromne (kreću od 20-30$ po transakciji) + neka sića po dionici. Tako da od day tradinga tamo ništa, ali za investiranje je super.
Tako i kod Fime.
Frasier is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:41.