Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2006., 14:18   #61
Quote:
Malabudala kaže:
Eto jedne sretnice ili ko zna možda za par godina javim da sam sretno razvedena, ha, ha! No, moram priznat da nismo taj datum dobili bez imalo muke, naime rezervirali smo restoran ni manje ni više negu u 1 mj. ove godine i tad ih je za taj dan bilo već tamo rezervirano dvoje (restoran ima više sala)!! A s muzikom smo zato imali problema jer smo mislili ma šta ćemo tako brzo sve organizirat, pa smo nedavno zvali (iako ja mislim da je i to rano za organizaciju) i svi bendovi koje smo htjeli su bili naravno zauzeti E onda smo brže bolje rješili sve, osim vjenčanice, ali zar i to moram već sad???? (pa ko zna kakva će moda bit sljedeće godine

Pa kada ste na kraju odredili datum Zašto sretno razvedena šta fali datumu ???
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 09:39   #62
Quote:
Breskva kaže:
Pa kada ste na kraju odredili datum Zašto sretno razvedena šta fali datumu ???
7.7. je datum , zaboravih navest. A sretno razvedena je šala mala u kontekstu ... sretnica s dobrim datumom .... da ne bi od toliko sretnih sedmica došlo do raspada sistema!!! Iako naravno, apsolutno vjerujem u ono (i onog) na što ću se taj dan zavjetovat, ipak sam ja jedna potpuno romantična duša
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 11:57   #63
eh sad mi je lakše da je to šala..makar ne znam jesi li čula za 11 i 22 kaj ja znam nisam psihopat na te stvari iako me u bivšoj vezi 11 vezala nešto i eto propade (ma mislim ne treba pretjerivati ) ali desi se i frendica isto slavila 22. godišnjice (jer su tada prohodali) i eto raspalo se

...ali ako je šala sad mi je lakše već sam pomislila da to ima veze sa ne znam čime...
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2006., 20:14   #64
Joj curke nadam se da me nije netko krivo shvatio. Ja naravno nisam pitala to zbog "sretnih" ili "nesretnih" brojeva u to zbilja nevjerujem nego samo zato jer lijepo izgleda i lako se ali evo napr. 07.07.07. ili 08.08.08. ili 06.09.06. ili 03.03.06. - zbilja lijepo izgeda (ali nije bitno uopće da je baš taj dan zbog nekog sretnog ili nesretnog broja)
eto palo mi je na pamet ...
heh
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 18:52   #65
Ja i moj dragi smo odabrali datum svoje godišnjice tj 5. godišnjice!
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 12:01   #66
11.11. je bio prvi slobodni datum u restoranu a kako smo htjeli ove godine nismo dugo razmišljali.... tek doma sam skužila da je to martinje i da su nam kumovi na isti dan vjenčani...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 00:38   #67
ja sam uvijek voljela 15.04
jer je to sredina proljeca.....ali kakvo je vrijeme ovdje gore kod nas,morat cu uzeti sedmi mjesec kad bude cirka 20 stupnjeva da se ne smrznem
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 00:47   #68
Mi smo sasvim prakticno i neromanticno odabrali datum.
Dosta i moje i muzeve rodbine budu vani,
pa smo ipak morali gledat kada je vrijeme odmora.
Dvoumili smo se oko Uskrsa i ljeta,
ali posto smo se bojali loseg vremena odluka je pala na ljeto.
I sad, ja sam trebala izabrat izmedju dva datuma, razlike od tjedan.
Pa da vidite kako se unaprijed na 13,14 mjeseci racuna
kad ce menstruacija
I tako, nisam puno ni promasila

Ali sam odabrala najtopliji dan u godini, 40 stupnjeva
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 11:28   #69
ultra, tako smo i mi birali.. samo sto se nisam sjetila brojati 15 mjeseci prije kad je menstruacija al dobro.. nije strasno... jedino se nadam da cemo imat srece ko i vi pa da ce biti naajtopliji dan u godini
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 11:41   #70
mi smo birali datum koji se lako pamti jer smo zaboravljivi hihihi a isto smo htjeli proljeće ili ljeto
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 12:05   #71
naš datum je moj rođendan tak da nebu nikad zaboravil godišnjicu braka!!!

a jel ima netko pojma gdje bi na internetu ja mogla vidjeti prognozu vremena za slijedece ljeto? (znam da nebu 100% točna ali barem približno)
petra25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 12:08   #72
Quote:
UltraViolet kaže:
Mi smo sasvim prakticno i neromanticno odabrali datum.
Dosta i moje i muzeve rodbine budu vani,
pa smo ipak morali gledat kada je vrijeme odmora.
Dvoumili smo se oko Uskrsa i ljeta,
ali posto smo se bojali loseg vremena odluka je pala na ljeto.
I sad, ja sam trebala izabrat izmedju dva datuma, razlike od tjedan.
Pa da vidite kako se unaprijed na 13,14 mjeseci racuna
kad ce menstruacija
I tako, nisam puno ni promasila

Ali sam odabrala najtopliji dan u godini, 40 stupnjeva



vidiš, vidiš kak ste vi to pametno smislili...idem i ja u računanje kad ce menga.... thanx!
petra25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 12:19   #73
Quote:
petra25 kaže:
a jel ima netko pojma gdje bi na internetu ja mogla vidjeti prognozu vremena za slijedece ljeto? (znam da nebu 100% točna ali barem približno)
Stvarno malo tražiš

Mislim da nema šanse da igdje nađeš prognozu za godinu dana unaprijed, niti bi se itko vjerojatno usudio prognozirati nešto toliko vremenski udaljeno, ali evo probat ću ja onako laički

Moja pretpostavka je da će šesti mjesec u početku biti umjereno topli, krajem šestog i početkom sedmog počinju vrućine i sparina, nastavljaju se do kraja sedmog, početkom osmog počinje hladno, kišovito vrijeme koje ponovno prerasta u toplije nakon Gospe.. Onda početkom devetog mjeseca krene promjenjivo - malo toplo, malo hladno..

Tako je bilo prošlo i pretprošlo ljeto.. tome sam prilagodila izbor datuma za godišnji i još se nisam zeznula.. dva tjedna sunca i kupanja svake godine
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 13:46   #74
Mayo, ta tvoja prognoze mi se uuuoopceee neee sviiidjaaaaaaaa.. vrijeme je da se zeznes
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 15:20   #75
Ma zaboravila sam još napisati da svake godine obvezno 11.08. piči sunce
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 15:23   #76
E, to mi se pak svidja
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 20:37   #77
Ovisno o mjesecu trudnoće, što ranije, to bolje, premda postoji mogućnost povraćanja u tvoja prva 3 mjeseca, a ako je kasnija svadba, vjenčanica može za tjedan dana biti premala, ili , krivo izračunato, pa porod raniji od planiranog...
Moraju se dobro razmotriti sve opcije da ne bi bilo iznenađenja!!!
Neli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 20:42   #78
A ko je trudan?
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 20:45   #79
Nisam!
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2006., 20:48   #80
Ni ja!
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:49.