Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 16:43   #3761
ja i dalje tražim HZZO gina u istočnom dijelu grada zg (Dubrava, Peščenica, Sesvete). Ima tko kakav prijedlog
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:39   #3762
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
ja i dalje tražim HZZO gina u istočnom dijelu grada zg (Dubrava, Peščenica, Sesvete). Ima tko kakav prijedlog
Zlata Srebreniković u Jelkovcu ti je ok i prima pacijente.
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:56   #3763
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Zlata Srebreniković u Jelkovcu ti je ok i prima pacijente.
hvaaala do neba i nazad. Šaljem ti virtualnu čokoladu
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 20:23   #3764
Nema na čemu
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 18:50   #3765
Pozdrav,
zanima me da li ima netko za preporuciti ginekologa/icu u novom zagrebu a da prima pacijente?
quanto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 09:44   #3766
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
ja i dalje tražim HZZO gina u istočnom dijelu grada zg (Dubrava, Peščenica, Sesvete). Ima tko kakav prijedlog
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Zlata Srebreniković u Jelkovcu ti je ok i prima pacijente.
bila, žicala, sestra neće ni čuti. Kaže da primaju samo ako nemam uopće soc. ginekologa a premještaje ne
I dalje molim prijedloge za istočni dio grada
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 13:46   #3767
Mali updejt: vratio se dr. Srček u ambulantu na Srednjake, u suprotnu smjenu od dr. Palla.
Ivylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 16:50   #3768
Quote:
Ivylee kaže: Pogledaj post
Mali updejt: vratio se dr. Srček u ambulantu na Srednjake, u suprotnu smjenu od dr. Palla.
a kakav je on što se tiče stručnosti i davanja uputnica? mogu li se dobiti komplikacije u trudnoći u slučaju pomognute oplodnje? kako ste općenito zadovoljni s jednim i drugim, ako netko ima iskustva? meni se Pall čini super, a o Srčeku ne znam ništa.
marinnella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 15:55   #3769
Može mi netko molim vas preporučiti ginekologa za upisati se u zapadnom dijelu grada (Trešnjevka, Srednjaci, Jarun, Voltino)?
__________________
pusti srce da se smije.
bubbly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 12:38   #3770
Quote:
marinnella kaže: Pogledaj post
a kakav je on što se tiče stručnosti i davanja uputnica? mogu li se dobiti komplikacije u trudnoći u slučaju pomognute oplodnje? kako ste općenito zadovoljni s jednim i drugim, ako netko ima iskustva? meni se Pall čini super, a o Srčeku ne znam ništa.
I ja sam bila samo jednom kod Srčeka prije i sad jednom kad se vratio. Radilo se o redovnim kontrolama tako da nemam nekog iskustva. Ono što mogu reći je da je sestra jako ljubazna i lako dostupna telefonom, na pregled se naruči kroz par dana, ordinacija super, nema čekanja a sam doktor iznimno ljubazan, otvoren a pregled ugodan.
Mene je kupio predstavljanjem i rukovanjem pri ulasku u ordinaciju jer to još nisam doživjela kod hzzo ginekologa
Ivylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 18:01   #3771
Quote:
Ivylee kaže: Pogledaj post
I ja sam bila samo jednom kod Srčeka prije i sad jednom kad se vratio. Radilo se o redovnim kontrolama tako da nemam nekog iskustva. Ono što mogu reći je da je sestra jako ljubazna i lako dostupna telefonom, na pregled se naruči kroz par dana, ordinacija super, nema čekanja a sam doktor iznimno ljubazan, otvoren a pregled ugodan.
Mene je kupio predstavljanjem i rukovanjem pri ulasku u ordinaciju jer to još nisam doživjela kod hzzo ginekologa
Da li prime nove pacijente? I gdje mu se nalazi ordinacija?

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 20:49   #3772
Primaju i dr. Srček i dr. Pall

http://www.dzz-zapad.hr/personal.php?ordinacija_id=345

http://www.dzz-zapad.hr/personal.php?ordinacija_id=256
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 21:10   #3773
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
ja i dalje tražim HZZO gina u istočnom dijelu grada zg (Dubrava, Peščenica, Sesvete). Ima tko kakav prijedlog
Prima dr. Plavec-Živko u Grižanskoj. Navodno je doktorica jako ok i ima UZV u svojoj ambulanti.

https://najdoktor.com/andrea-plavec-zivko/d11004

A eto, neki zadovoljni, neki ne...

Malo pročitala te komentare, izgleda da je dr. prvenstveno porodničarka po vokaciji, meni to npr nije po volji.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”

Zadnje uređivanje Gingerina : 09.01.2018. at 21:28.
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 23:09   #3774
Preporuke za prvog ginekologa?
Osobno sam dosta čitala po portalima i dvoumim se između dr. Ćurić i dr. Pall. Ima li netko ikakvih iskustva s ikojim?
Zahvaljujem unaprijed svima koji odgovore
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 12:01   #3775
Quote:
metalka64 kaže: Pogledaj post
Preporuke za prvog ginekologa?
Osobno sam dosta čitala po portalima i dvoumim se između dr. Ćurić i dr. Pall. Ima li netko ikakvih iskustva s ikojim?
Zahvaljujem unaprijed svima koji odgovore
Ja sam kod Palla. Jako ljubazan i uvijek odgovori na sva pitanja. Doduse dobiti sestru na telefon da se narucis je lutrija. Zvala sam pet dana po 30 puta (malo sam i rekla). S doktorom mozes komunicirati i putem maila sto je super ako trebas samo neki recept, a nemas vremena ici kod njega...

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Fretki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 22:06   #3776
Molim prijedlog za ginekologa u blizini Zapruđa, HZZO ako je moguće. Hvala
CooperM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 14:38   #3777
i ja zovem ovih dana, samo zvoni... zanima me za koliko vremena, jednom kad ga dobijem, mogu na pregled, tj. hoće me naručit za npr. tjedan ili za mjesec dana.

Quote:
Fretki kaže: Pogledaj post
Ja sam kod Palla. Jako ljubazan i uvijek odgovori na sva pitanja. Doduse dobiti sestru na telefon da se narucis je lutrija. Zvala sam pet dana po 30 puta (malo sam i rekla). S doktorom mozes komunicirati i putem maila sto je super ako trebas samo neki recept, a nemas vremena ici kod njega...

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
AcaEverblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 13:59   #3778
Pozdrav,
trebam preporuke za ginekologa na području novog zagreba i da po mogućnosti prima nove pacijente?
Lenchy77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 13:26   #3779
Quote:
AcaEverblue kaže: Pogledaj post
i ja zovem ovih dana, samo zvoni... zanima me za koliko vremena, jednom kad ga dobijem, mogu na pregled, tj. hoće me naručit za npr. tjedan ili za mjesec dana.
Ja sam ga nekim čudom uspjela dobiti, tj. sestru jel... i odmah mi je rekla da sad naručuju za 1.5. Koma.

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 14:07   #3780
Red face dr.Pall, Zagreb Zapad

curke, ovog doktora ne bi nikome preporucila
ja sam otisla kod njega zbog dobrih feedbacka po forumu, al izgleda da niko ne pise o losim stvarima
dakle, meni se dogodilo da je moje uzorke njegova sestra dala nepoznatoj pacijentici da ih nosi u labos. naravno da ih nije odnijela. zasto i bi?
isto tako, bila su 3 uzorka, dakle brisevi, a sestra je zapisala da se radi o papi - 1 uzorak...
sad me zajebava i pise mi uputnicu za vadjenje krvi, iako sam je vadila pred pol godine, i to ne u zagrebu.
sestra je nevjerojatno neljubazna, kad sam je pitala di su mi nalazi, rekla je da zovem labos, i potjerala me. nije me htjela ni naruciti, ni dati da pricam s doktorom. izmislila je da je dala moje uzorke trudnici da ih nosi, a kako sam bila zadnja, a prije mene je bila dosta starija gospodja, eto sestra izmislja i to.
a taj dan kad su mi uzeli uzorke koji su nestali, doktor je iz ordinacije izasao doma prije mene! i prije kraja radnog vremena. naravno da je taj dan bilo manje narucenih...

uzas uzas. o cekanju da ne pricam. tako da ak je neko namjerava ici tu, pripremite se da cete same nositi uzorke, ak vam ih uopce daju da ih odnesete. i 5mj cekanja za papa nalaze koji su inace gotovi za do mjeec dana. jer se sestri ne da javljat pacijenticama... uzasno neprofesionalno
mala13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.