Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2014., 20:18   #41
pomoć molim hitno

Bok! Moja kći je već duže vrijeme na ritmičkoj gimnastici, a kad je bila manja plesala je balet u HNK Split 6 godina, ali su joj se poklapali treninzi pa je prestala s baletom. Zna li itko nekoga tko drži privatno satove u Splitu?
Molim sve za pomoć ako znate nekoga tko se bavi baletom ili se bavio, a ima volje i vremena za privatne satove. Moja kći je prilično dobro upućena u to sve, imamo doma baletni štap (barre) za vježbanje jer se ona i zbog gimnastike mora svaki dan razgibavati, a u HNK su joj rekli da ima dosta dobru građu, otvorene kukove,flexibilnost itd.
Hvala unaprijed!
alicia48 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2014., 12:56   #42
balet

imam 35 godina plesem od malih nogu jazz dance trenutno učim latino plesove.Kroz sve ove godine malo sam načela klasični balet jako sam zaintereisirana da ga učim , ima li ko kakvu informaciju postoji li klasični balet za odrasle u Splitu?
juana79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2014., 19:45   #43
Imam 2 pitanja, nadam se da je dobra tema. Počela sam raditi ballet workout NYC sa DVD-a i kad radim jednu vježbu preskaču mi kosti u kuku i sve mi pucketa. Ne znam zašto je to tako. Jednu godinu sam išla na jazz dance i tamo mi se to događalo ali mislim da je s vremenom prestalo. Vježba je: ležim na leđima i jedna noga mi je skvrčena u koljenu, a drugu nogu podižem gore dole ---i tad mi kosti kvrcaju. Da li mi možda mišići još trebaju ojačati da to prestane ili u čemu je caka?
Drugo pitanje je...mislim da sam preopteretila desnu nogu, jer me boli. može li to proći tako da skroz prestanem vježbat ili da samo smanjim intenzitet vježbe? ja bi radije ovo drugo.

unaprijed hvala na odgovorima
ladrona33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 13:42   #44
Ima li tko da plese balet u Splitu?
Trenirala sam ga u osnovnoj skoli i sad bih se u dvadesetima vratila. Znam da ima jedan studio za odrasle u tolstojevoj ali me zanimaju preporuke.
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.