Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2016., 12:13   #2141
To na videu baš i ne ostavlja dojam neke loše kvalitete. Ono, ne bi s tim zumom mogao snimiti da cura ima dvije dlačice između cica, ali dekolte bi se dovoljno jasno vidio


Nego, evo, da pitam, vezano za ovu fotku. Je li problem fotografa ili studentice u ovoj slici? Ovo nije voajerizam, ne vidi se ništa što svi okolo nisu vidjeli, a itekako bi tinejdžer bujne mašte imao materijala za drkicu, nebitno ostaje li prizor viđen uživo u mašti, ili gleda ovu fotku
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 12:18   #2142
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
To na videu baš i ne ostavlja dojam neke loše kvalitete. Ono, ne bi s tim zumom mogao snimiti da cura ima dvije dlačice između cica, ali dekolte bi se dovoljno jasno vidio


Nego, evo, da pitam, vezano za ovu fotku. Je li problem fotografa ili studentice u ovoj slici? Ovo nije voajerizam, ne vidi se ništa što svi okolo nisu vidjeli, a itekako bi tinejdžer bujne mašte imao materijala za drkicu, nebitno ostaje li prizor viđen uživo u mašti, ili gleda ovu fotku
studentica će proći oralni ispit, svakako
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 12:37   #2143
Al gle, sad da nekoga takva kokoš napadne zašto ju je slikao Ono, ako je slika ovakva(iz ovog kuta, ovog sadržaja, nebitna količina odjeće) fkt ne vidim problem u fotografu.

Možda nije izričito htjela da ju se vidi, ali često ljudi znaju reći upravo to, da nije htjela da ju gledaju, ne bi se tako obukla. Jbg, ja sam na prijemni išao u trapericama, patikama i majici. Ima cura koje u more ulaze obučenije Da ne govorim o onima čije seksi donje rublje pokriva više
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 12:44   #2144
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Al gle, sad da nekoga takva kokoš napadne zašto ju je slikao Ono, ako je slika ovakva(iz ovog kuta, ovog sadržaja, nebitna količina odjeće) fkt ne vidim problem u fotografu.
...
Bi li ju ti slikao i objavio fotku na forumu?

Zašto?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 12:50   #2145
Slikao najvjerojatnije bih, na forumu ne bih objavio fotku. Možda na svom FB, kao što ostale podjednako netipične stvari znam objaviti. Ili bih na FB objavio status o čudu velikom koje sam vidio danas na prijemnom


Ali da bude jasno, članak je na tragu našeg senzacionalizma i žutila(doduše, ovo nije naše, nego prekodunavsko), i generalno ne bih pisao stvari"ovaj obukao ovo, ovaj otišao srat, ovaj pio pivo dok je bio vani" i slično u članku u novinama/na portalu.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 12:56   #2146
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nedavno sam si kupio fotkić sa 30X optičkim i 4x digitalnim zumom, to je ukupno 120X. Sa takvim zumom fotke su naravno loše ali mogućnosti koje pruža su odlične. Volim uslikati djevojke u zanimljivim pozama, zum na guze, sise, pozu, lice, usne, zanimljiv govor tijela, dinamični kadar itd.. Zabavno mi je ubrati odličan sexy kadar kod žene koja ne naslućuje da ju netko fotka.
Da li je legalno, na javnim prostorima apsolutno da..
Zašto to radim, zabave, zabave i zabave radi, netko skuplja markice, ja fotkam lijepe žene, ne ševim ih, pipkam, malteriram...voajerstvo zna biti jako zabavno..
Ne vidim problem u tome ukoliko ne šteti vašoj vezi. Obzirom da šteti evidentno vrijeme je da nađete kompromis...ti si previše nesigurna a on je previše zastranio u svoj hobi...
Jebem ti sad si mi dao ideju s čim da se zabavljam, opremu imam
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 12:57   #2147
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Kužim ja da drugima to može zasmetati zato gledam da se ne dovodim u neprilike..
A što se može sa 120x zumom ewo vidi se na snimci:
https://www.youtube.com/watch?v=GHQWiEHNJ2c
Upravo to potvrđuje moju tezu da necije dupe u trapericama nece bit mutno ako ga se slika s udaljenosti.

Jebo dalekozor pored ovog

Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
To na videu baš i ne ostavlja dojam neke loše kvalitete. Ono, ne bi s tim zumom mogao snimiti da cura ima dvije dlačice između cica, ali dekolte bi se dovoljno jasno vidio
Mislim da je poanta bila u dobroj kvaliteti.
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 13:06   #2148
Ja sam ovo nekad radio, čak sam za neke slike žena na Jarunu dobio nagradu u jednom listu, mene to ne zanima u smislu nekog voajerizma već gledam to s umjetničke strane, ljepota žene je umjetnost. Jel ima sad komada na Jarunu u toplesu, nisam davno bio?
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 13:07   #2149
Mislim da je on naveo prije par dana da s obzirom na 120x zoom slike i nisu neke kvalitete, zato i kažem da su slike, s obzirom na ono o čemu se priča, odlične kvalitete(bolje nego sam ja uspjevao regularno uslikati sa starim 2.0mpix mobitelom).
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 13:11   #2150
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Slikao najvjerojatnije bih, na forumu ne bih objavio fotku. Možda na svom FB, ...
Nisi mi odgovorio zašto?
Meni u toj priči motivacija nije jasna.

Bolje ju pitati treba li joj pomoć pri popunjavanju prijave.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 13:12   #2151
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
To na videu baš i ne ostavlja dojam neke loše kvalitete. Ono, ne bi s tim zumom mogao snimiti da cura ima dvije dlačice između cica, ali dekolte bi se dovoljno jasno vidio


Nego, evo, da pitam, vezano za ovu fotku. Je li problem fotografa ili studentice u ovoj slici? Ovo nije voajerizam, ne vidi se ništa što svi okolo nisu vidjeli, a itekako bi tinejdžer bujne mašte imao materijala za drkicu, nebitno ostaje li prizor viđen uživo u mašti, ili gleda ovu fotku
Ja bih ju kačio svugdje, mala je odlična a ovome do se već dignuo na nju...

Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Jebem ti sad si mi dao ideju s čim da se zabavljam, opremu imam
Ima nas dovoljno za osnovati klub obožavatelja visokog zuma...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 13:13   #2152
muški, kak bi reagirali da skužite da vas ženska sa te slike potajno fotka?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 13:13   #2153
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
studentica će proći oralni ispit, svakako
Meni je taj tvoj avatar strašno poznat...
Tko je fotograf...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 13:14   #2154
http://www.digitalcamerareview.com/c...x20-is-review/

Ja imam ovo, 20x zoom su fotke super, kad idem na optički 50X postaju zrnate, ali i 20x je ok, sjećam se da sam slikao komade koje su ležale na trbuhu raširenih nogu, jedna ženska u toplesu je spavala na leđima i tako to, ne slikaju se one koje blenu u mene ili su u društvu muškarca
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 13:20   #2155
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
muški, kak bi reagirali da skužite da vas ženska sa te slike potajno fotka?
Evo pitam i tebe kakav gušt bi imala od tog sporta?


Meni bi, recimo, bilo interesantno naslikati partnericu.
Jedna zanimljiva aktivnost ALI u dvoje.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 13:22   #2156
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
http://www.digitalcamerareview.com/c...x20-is-review/

Ja imam ovo, 20x zoom su fotke super, kad idem na optički 50X postaju zrnate, ali i 20x je ok, sjećam se da sam slikao komade koje su ležale na trbuhu raširenih nogu, jedna ženska u toplesu je spavala na leđima i tako to, ne slikaju se one koje blenu u mene ili su u društvu muškarca
Ako je dobar čip i objektiv možeš raditi fotke prihvatljive kvalitete u uvjetima dobrog svjetla. Za lošeg svjetla je takav objektiv smeće jer pri zumu ništa svjetla ne ulazi u njega zbog toga su slike zrnate jer elektronika pokušava pokrpati ono što ne vidi, ISO osjetljivost ide u beskonačnost, a bilježi se jako malo..
Inače za raditi profi slike sa tako velikim zumovima treba ti ogromni teleobjektiv, a sad usporedi džepne modele koji imaju 30optički i 4X digitalni zum te fotke su smeće, ali bitno da se uhvati nešto u kadar onako špijunski da nitko ne primjeti. Takvi fotoaparati su san svakog voajera, neprimjetni su, mali, sakriju se u džep i ekipa misli da sa tim slikaš brodicu u uvali a ti gađaš dupe zgodne plavuše na drugoj strani uvale...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 13:24   #2157
Quote:
Sves kaže: Pogledaj post
Evo pitam i tebe kakav gušt bi imala od tog sporta?


Meni bi, recimo, bilo interesantno naslikati partnericu.
Jedna zanimljiva aktivnost ALI u dvoje.
pa zar o tome ovisi tvoj odgovor?
pitam hipotetski, ne fotkam muške po gradu
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 13:30   #2158
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
muški, kak bi reagirali da skužite da vas ženska sa te slike potajno fotka?
Ne znam s koje slike ženska, al da me neka ženska fotka bio bih iznenađen sad ovisi o njenom izgledu da li ugodno ili neugodno
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 13:33   #2159
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Ne znam s koje slike ženska, al da me neka ženska fotka bio bih iznenađen sad ovisi o njenom izgledu da li ugodno ili neugodno
ova razgolićena studentica
znači ako je zgodna, svidjelo bi ti se, ako je neka srednjovječna baba osjećao bi se loše/ugroženo/poniženo?
__________________
Tempus fugit!
Lepricorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2016., 13:35   #2160
Quote:
Lepricorn kaže: Pogledaj post
muški, kak bi reagirali da skužite da vas ženska sa te slike potajno fotka?
svejedno mi je, sve dok me ne uslika kako bjezim iz draguljarnice ili banke, ili na zeni lokalnog mma prvaka
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.