Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2011., 12:51   #101
PRIJAVI.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 12:54   #102
idem ja nesh napravit da mi poslije nebude zao...il kasno...
ellyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 14:09   #103
Živcira me kaj mi se ciklus nakon 8 mjeseci skratio za tjedan dana I što uloške koje sam nosila samo po noći sad nosim po danu, a za noć bi mi trebala pelena za odrasle
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 17:04   #104
Najviše me naživcirao poznanik koji tvrdi da mi zbog imanja djeteta manje pridonosimo društvu nego jedan zajednički prijatelj iz akcije "nisam vjernik" koji po njemu čini jednu humanu gestu.

Baš se pitam tko će tom humanom aktivistu plaćati mirovinu jerbo je humanist i veliki menadžer pa mu djeca nisu ni na kraj pameti.
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 20:14   #105
uglavnom zali boze mog pokushaja da ista napravim u vezi problema kojeg sam jutros napisala.. razapnu vas nashe institucije ko isuseka ..a tek pitanja i reagiranja... zar ne mislite da je vec previshe djece u domovima..pa zar nije bilo kakva obitelj bolja nego nikakva i sl gadosti , il ona pa zasto se mjeshate kad oni vama nisu obitelj .....uglavnom ...nish od svega ...valjda ce cekat da koje od dijece zavrshi u bolnici il da se nesto gore desi pa mozda onda nadredjeni neki klinac poduzmu ... nish nit od plavog nit od centra za soc .skrb ...jad i tuga ...
ellyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 20:31   #106
"zašto joj ne staviš soli/šećera/vegete u hranu???"
Lena0609 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 21:52   #107
ellyon pa bas mi je zao da si naisla na toliku indiferentnost... sta si zvala, centar za soc. skrb, hrabri telefon ili...?
emazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 23:48   #108
Quote:
ellyon kaže: Pogledaj post
uglavnom zali boze mog pokushaja da ista napravim u vezi problema kojeg sam jutros napisala.. razapnu vas nashe institucije ko isuseka ..a tek pitanja i reagiranja... zar ne mislite da je vec previshe djece u domovima..pa zar nije bilo kakva obitelj bolja nego nikakva i sl gadosti , il ona pa zasto se mjeshate kad oni vama nisu obitelj .....uglavnom ...nish od svega ...valjda ce cekat da koje od dijece zavrshi u bolnici il da se nesto gore desi pa mozda onda nadredjeni neki klinac poduzmu ... nish nit od plavog nit od centra za soc .skrb ...jad i tuga ...


jebote sto me to nanarviralo
kada ide prijava, ne izdvaja se dijete iz obitelji odmah (iako je bilo slucajeva kada je situacija vristala da se dijete mora maknut, pa ga nisu makli), ide savjetovanje, nadzor, obrade, terapije, pizdematerine....

vjeruj mi, nece se dijete staviti dom, pogotovo ne odmah. mozes ih ponovo nazvat i rec im da domovi vise ne smiju primati djecu do 7 godina (eventualno na opservaciju), ak se izdvajaju idu u udomiteljske obitelji (kojih zapravo nema dovoljno i nema dovoljno adekvatnih), pa je onda najlakse da se zlostavljenje i zanemarivanje ne prijavljuje i da centri nemaju posla.

jebote koje mi idiote i kvazi institucije financiramo za zastitu djece
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 08:44   #109
ellyon mozes prijaviti policiji da je zena tukla epilepticno dijete po glavi i da se stalno izderava na njih i mlati ih i sve to sto si vidjela, po mogucnosti napravi to onda kad imas i druge svjedoke, reci da si upozorila i nju i roditelje ali i dalje se dogadja nasilje. onda moraju reagirati po sluzbenoj duznosti, oni prijavljuju socijalnoj i pisu prijavu i cijela aparatura bi se morala pokrenuti od tuda.
grozno sam se izivcirala sad.
a sto je s tim roditeljima, oni isto mlatretiraju klince ili? kako moze netko tko sam nije agresivan biti tako indiferentan na nasilje prema vlastitoj djeci??? joj sto bi ja to sve na goli otok...
__________________
povoljna robica i cipelice od br. 50-80! link na albume saljem na pp!
Jules76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 12:10   #110
Živcira me strašno i opet to moram spomenut: zašto je nosiš, zašto spava s tobom u krevetu, zašto si to radiš, zašto,. zašto, zašto...pusti je da plače-tako jača mozak ()....
Vruće joj je/hladno joj je....ako plače- a da nije gladna....a onda opet čujem i previše joj daješ jest, ne bi trabala joj dat kad hoće, zavaraj ju čajem! ili ju zabavi nečim pa će zaspat i neće mislit na jelo. Zašto jede po noći, bebe bi trabale spavati barem od 11 do 6 i sl....
Nije mi jasno zar su baš svi stručnjaci za bebe?!
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 12:16   #111

ja stvarno ne znam da li je ime mog djeteta stvarno tako ČUDNO i uzasno ili...
danas me opet jedna baba pita,kako se zove mali vam?ja kazem Noa,a ona sta Nova to jos nisam cula...pa stvarno ti ljudi nisu normalni,vise nemam snage no volje nikom objasnjavat
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 12:17   #112
Quote:
ellyon kaže: Pogledaj post
uglavnom zali boze mog pokushaja da ista napravim u vezi problema kojeg sam jutros napisala.. razapnu vas nashe institucije ko isuseka ..a tek pitanja i reagiranja... zar ne mislite da je vec previshe djece u domovima..pa zar nije bilo kakva obitelj bolja nego nikakva i sl gadosti , il ona pa zasto se mjeshate kad oni vama nisu obitelj .....uglavnom ...nish od svega ...valjda ce cekat da koje od dijece zavrshi u bolnici il da se nesto gore desi pa mozda onda nadredjeni neki klinac poduzmu ... nish nit od plavog nit od centra za soc .skrb ...jad i tuga ...
Kad ovo vidim, uzela bih sama takvu djecu i odvela daleko, makar bila ja Interpolovoj listi.

O Bože, nadam se da će moj životni plan uspjeti i da će mi biti dopušteno posvojiti za par gadina kad izrodim svoju!
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 12:26   #113
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post

ja stvarno ne znam da li je ime mog djeteta stvarno tako ČUDNO i uzasno ili...
danas me opet jedna baba pita,kako se zove mali vam?ja kazem Noa,a ona sta Nova to jos nisam cula...pa stvarno ti ljudi nisu normalni,vise nemam snage no volje nikom objasnjavat

A država puna velikih katolika; dam se kladit da baba redovno pohodi mise...
__________________
Lavče stiže u kolovozu...
Yehane is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 12:42   #114
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Živcira me strašno i opet to moram spomenut: zašto je nosiš, zašto spava s tobom u krevetu, zašto si to radiš, zašto,. zašto, zašto...pusti je da plače-tako jača mozak ()....
Vruće joj je/hladno joj je....ako plače- a da nije gladna....a onda opet čujem i previše joj daješ jest, ne bi trabala joj dat kad hoće, zavaraj ju čajem! ili ju zabavi nečim pa će zaspat i neće mislit na jelo. Zašto jede po noći, bebe bi trabale spavati barem od 11 do 6 i sl....
Nije mi jasno zar su baš svi stručnjaci za bebe?!
A vidjet ćeš sad po ljeti. Vani 100 stupnjeva, beba u košari od kolica leži u bodiću i kratkim hlačicama bez čarapa, ja šećem u kapricama i majici na bratelice u šlapama, pa se nađu dušebrižnici zgražati da kako ju mogu tako golu voditi van, jer je njoj sigrno hladno i bla bla bla..... ono trebala sma je u skafander u srpnju obuć.
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 12:55   #115
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post

ja stvarno ne znam da li je ime mog djeteta stvarno tako ČUDNO i uzasno ili...
danas me opet jedna baba pita,kako se zove mali vam?ja kazem Noa,a ona sta Nova to jos nisam cula...pa stvarno ti ljudi nisu normalni,vise nemam snage no volje nikom objasnjavat
Meni je Noa predivno ime i jedna od opcija za moju bebu da je bio dečko

Quote:
Nessych kaže: Pogledaj post
A vidjet ćeš sad po ljeti. Vani 100 stupnjeva, beba u košari od kolica leži u bodiću i kratkim hlačicama bez čarapa, ja šećem u kapricama i majici na bratelice u šlapama, pa se nađu dušebrižnici zgražati da kako ju mogu tako golu voditi van, jer je njoj sigrno hladno i bla bla bla..... ono trebala sma je u skafander u srpnju obuć.
Joj, vjerujem, mene u stvari i najviše živcira što su to redom nepoznati ljudi na cesti, susjedi i sl. i naravno svekrva( njeno je ono o zavaravanju čajem). Moja mama mi npr. niti jednom nije tako nešto rekla.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 12:58   #116
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post

ja stvarno ne znam da li je ime mog djeteta stvarno tako ČUDNO i uzasno ili...
danas me opet jedna baba pita,kako se zove mali vam?ja kazem Noa,a ona sta Nova to jos nisam cula...pa stvarno ti ljudi nisu normalni,vise nemam snage no volje nikom objasnjavat
Pa samo kažeš da je to po čovjeku koji je preživio potop i kome mogu zahvalit kaj je Zemlja i danas napučena
Ili još bolje, pitaj, a jeste vi čitali Bibliju? Jeste? I ne znate za Nou? Pročitajte opet
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 13:14   #117
Svekina legendarna izjava: "Ja bih mogla biti ODLICNA baka, samo kada biste mi vi nju cesce dovodili!"
I nemres ti njoj objasniti da ona u svako doba moze doci do nas, da je njoj lakse doci u nas stan, u modernoj zgradi s liftom, nego nama cukati dijete, stvari i kolica uz usko stubiste stare zgrade bez lifta. Btw, kolica su obavezna oprema kada vodimo dijete k njoj jer gospoda inzistira da ih mora imati da "ona negdje moze odloziti dijete". bokte kao da je vrecica iz konzuma.
emazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 13:50   #118
I moju znaju tvati ReJa, ono wtf, ili kad joj tepaju Leice, ja dobijem ospice, da sam htjela dati djetetu ime Lea dala bi, ali nisam i odjebi u skokovima od nje i zovi ju kako se zove. pa onda fore, ali ona neće znati izgovoriti slovo R, pa neče ni naučiti ako joj ga nitko ne bude izgovarao.

Zadnje uređivanje Tashi : 13.02.2012. at 09:54.
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 13:55   #119
Quote:
Nessych kaže: Pogledaj post
I moju znaju tvati ReJa, ono wtf, ili kad joj tepaju Leice, ja dobijem ospice, da sam htjela dati djetetu ime Lea dala bi, ali nisam i odjebi u skokovima od nje i zovi ju kako se zove. pa onda fore, ali ona neće znati izgovoriti slovo R, pa neče ni naučiti ako joj ga nitko ne bude izgovarao.
a, zamisli reakcije na ime moje kćeri (Luna ), svi onak pa, je zovu mali mjesec, što mi je slatko, a kad mi krenu da se tak zovu psi i slično, ma daj odjebite. i moj se pas zove Jack, što je u Americi normalno ime,a frendica ima psa koji se zove Boris, mislim ono, šta sad, kak da se psu da ime, da se svi zovu Bobi (kao 90% pasa u mom selu ).
a, da ti ne kažem koju sam torturu prolazila kroz trudnoću jer su nas svi osim svekrve i svekra davili s time, prva moja mama
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 14:01   #120
O da, i ja sam se naslušala takvih priča da je to ime za psa, pa kad ja kažem da ima pasa koji se zovu Igor, šta onda? Ne bi se više ni jedan dečkić trebao zvati Igor. Mene to ne dira, ja sam ime izvukla iz mitologije, a kome se sviđa a kome ne, to me uopće ne tangira, nek si rađaju djecu, pa nek ih nadivaju! Ni meni se ne sviđaju Ante, Marija i kompanija pa mi ne pada napamet soliti ljudima pamet da ne daju takvo ime djeci.
Nije da se zove Floki ili Pjegica - to je ime za psa!

Zadnje uređivanje Tashi : 13.02.2012. at 09:55.
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.