Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2017., 22:23   #2381
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Ne, nego da ne moraju slusati one svoje kokosi koje nakon dva mjeseca sto rode ne znaju vise nista drugo pricati nego kad je dijete kakilo a kad piskilo i koliko je puta podrignulo
Pa jedno ne isključuje drugo.
Ako nekoga smeta (pretjerana) priča o drečafcima, vrlo vjerojatno ga smeta i 'trpljenje' tih drčavaca. Očito mu se ne da.

Uglavnom, sad imamo dva razloga za njihovo izbjegavanje sudjelovanja u obitelji.
Očito nisu osjetili niti jedan da to prestanu raditi.
Kod takvih muževa/očeva se taj klik nikad ne dogodi.
Koji god razlog bio, činjenica je da im u tom razdoblju izbjegavanja djeca nisu falila.
Ali da, dajmo im skrbništvo pa nek se uče. Pa što bude, bude.
listen21 is offline  
Old 25.06.2017., 22:24   #2382
jer inače imaju buran društveni život, i nema gdje ne idu i koga ne sreću, imaju vremena i za prijatelje i za hobije, pa ne znaju o čemu bi prije krenule pričati.
ah, ne... čekaj... nije moguće da im se 24 sata dnevno svelo na: presvlači pelenu, doji, uspavljuj, dok spava pokušaj opeglati/usisati/skuhati, onda opet presvlači, doji, uspavljuj, i tako 6-8x dnevno. ali onda bolje da začepiš gubicu bar do povratka na posao, kad ćeš konačno mooooožda imati nešto zanimljivo za ispričati gospodinu
a možda bolje da i onda zadržiš dobru naviku začepljene gubice, da ga ne ometaš u zasluženom odmoru
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Old 25.06.2017., 22:26   #2383
Btw svima bih vam preporucio zadnja dva-tri upisa od Rudanice da procitate.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Old 25.06.2017., 23:04   #2384
prvo srodne duše ,
onda oni koji guše
__________________
Malo nas je al smo govna
escada4life is offline  
Old 26.06.2017., 00:12   #2385
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Iskreno mislim da ukoliko do rastave vec mora doci da majke bolje odgajaju djecu nego ocevi. Ipak imaju taj neki jace razvijen roditeljski instinkt.
Nazalost vjerujem da ima jako puno slucajeva gdje se preko djece lome koplja izmedju bivsih supruznika.
Meni je nnepojmljivo da primjerice majka brani djetetu vidjanje sa ocem ili da otac nema volje vidjati djete.
nazalost takvih slucajeva je isto takodjer jako puno
Načelno se slažem, da se razvedem isto ne bi imao problem da dijete ostane s majkom. Tj. ako ima baš taj ženski - majčinski "instinkt" brižna prema djeci, nije joj problem skuhat, oprat, utješit i sl.

Al realno danas ima svega, ovi moji što su se poženili, to uopće nisu te žene više, znači muževi nose košulje na peglanje ovim servisima (ne znam dal samo svoje ili i njene? ), kuhanje nema šanse, eventualno jednom tjedno, a vise vani po tim kavama i sl. više nego muški, pol dana ušminkavanje i sl, non stop nadrkane i živčane. Ok, većina nema djecu još, pa se to možda promjeni, al ak je netko takav u glavi teško.

Da mi se ispostavi da sam se oženio za takvu aždaju, onda ne znam, fkt ne bi volio da mi "to" odgaja djecu, to može samo ispasti totalna katastrofa od djece.
aaaaaaaa is offline  
Old 26.06.2017., 00:32   #2386
Quote:
aaaaaaaa kaže: Pogledaj post
Načelno se slažem, da se razvedem isto ne bi imao problem da dijete ostane s majkom. Tj. ako ima baš taj ženski - majčinski "instinkt" brižna prema djeci, nije joj problem skuhat, oprat, utješit i sl.

Al realno danas ima svega, ovi moji što su se poženili, to uopće nisu te žene više, znači muževi nose košulje na peglanje ovim servisima (ne znam dal samo svoje ili i njene? ), kuhanje nema šanse, eventualno jednom tjedno, a vise vani po tim kavama i sl. više nego muški, pol dana ušminkavanje i sl, non stop nadrkane i živčane. Ok, većina nema djecu još, pa se to možda promjeni, al ak je netko takav u glavi teško.

Da mi se ispostavi da sam se oženio za takvu aždaju, onda ne znam, fkt ne bi volio da mi "to" odgaja djecu, to može samo ispasti totalna katastrofa od djece.
Nekakvih 80 do 90 posto mojih prijatelja je
u nenormalnim vezama znaci ucestale jako velike svadje zbog gluposti on nikada nema lijepe rijeci za nju varaju se konstantno onako cudno mi je zasto su zajedno. Primjer losih rijeci ma gadi mi ju se jebat misam vec 2 godine.
Ili su papucari, zatim ima onih koji uopce ne drze do zene ili cure.
Ozenili teske sponzoruse tipa ne radi vec koju godinu a nije joj bed trosit dosta muzevog novca.
Ima toga jos dosta totalno brak koji je eto ono jer im se neda rastajat boje se promjene dozivljavaju zenu kao nuzno zlo.
Zene se cesto zale pa nije kao na pocetku a on nju izvodi van 3 do 4 puta mjesecno ona njega toliko u par godina.
Dosta dobijam dojam da ih vecina ima curu reda radi tek toliko. Kad ih to pitam odgovori a sam nemam pojma ili tako nesto slicno.
Kad joj kaze jednom u dva tjedna da skuha rucak ( ona ne radi on radi i kuha ) ona kaze da nije stigla.
Ja sam dosta cesto zbog takvih stvari odustajao vec nakon mjesec ili dva kada sam vidio gdje sve to vodi.
Najvise me smetala neka nekompatibilnost sa curom, nekako kao da mi je neki puta dan naprosto nedovoljno kvalitetan ako sam sa njom.
Hrpa frendova mi kaze pa ti imas previsoke kriterije a ja njima najcesce bih odgovorio da ja samo imam kriterije
Nekako mi se nije dalo ulaziti u veze gdje znam da bi bilo dosta velikih problema. Neki put su mi rekle da se bojim obaveze. Mislio sam da je prava za mene stvarno se ne bih bojao, ali istina bojim se obaveze ali sa krivom osobom.
Vecina mojih prijatelja pocne vezu da se pocne sexat sa doticnom kao bolje to nego nista, zatim se zaljube pa im pocnu padat roza naocale pa se svade pa prekinu.
Najbitnije i najzalosnije je sto period svadje zauzima nekakvih 75 posto vremena po mojoj procjeni
romkius is offline  
Old 26.06.2017., 09:24   #2387
Treba izbjegavati ove koje misle da su majke vaznije od oceva, ne raditi s njima djecu i problema nema.
Treba prije imanja bebe potpisati ugovor medju partnrrima da ce u skucaju razvoda vidjanje i briga od djetetu biti popola.
Ako se to uopce moze?

Uzdrzavanje treba rijesiti tako da svatko daje pola i da se ne ohrabruje zene na ovaj nacin da odlaze iz braka bez ikakvih posljedica.


Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Old 26.06.2017., 11:27   #2388
ovaj topic bi trebalo dati na čitanje klincima kad im na red dođe učenje o metodama kontracepcije. kad vide kako "odrasli" ljudi percipiraju odnos muškaraca i žena, bračnu zajednicu, te brigu o djeci, nakon čitanja će jako dobro paziti jesu li koristili kondom. vjerujem da će ta ista djeca biti u velikom čudu što su uopće došla na ovaj svijet s obzirom koliko se ljutnje, nerazumijevanja, optuživanja i općenito ružnog ophođenja provlači među muškarcima i ženama.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.

Zadnje uređivanje Azz : 26.06.2017. at 11:42.
Azz is offline  
Old 26.06.2017., 11:59   #2389
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
ovaj topic bi trebalo dati na čitanje klincima kad im na red dođe učenje o metodama kontracepcije. kad vide kako "odrasli" ljudi percipiraju odnos muškaraca i žena, bračnu zajednicu, te brigu o djeci, nakon čitanja će jako dobro paziti jesu li koristili kondom. vjerujem da će ta ista djeca biti u velikom čudu što su uopće došla na ovaj svijet s obzirom koliko se ljutnje, nerazumijevanja, optuživanja i općenito ružnog ophođenja provlači među muškarcima i ženama.
Neće ni doć do kondoma nakon ovoga. Tko bi imao posla s takvim silama nečistim.
calea is offline  
Old 26.06.2017., 12:00   #2390
Quote:
romkius kaže: Pogledaj post
Iskreno mi je drago cuti za neki takav odnos ( madda mi nije drago da su se ljudi razdvojili)
Ono sto mi fali u jednadzbi je vrijeme. Sa protekom vremena sve se mijenja pa tako i okolnosti i ljudi.
Moguce da ce netko upoznati nekoga pa ce doci do problema.
Dosta cesto prilikom rastava su ljudi imali slicne planove, cak su mnogi i mislili se vise posvetiti djeci ali su upoznali nove partnere dobili novu djecu....
Ovako funkcioniraju malo više od dvije godine. Jedan je od njih i u "ozbiljnijoj" vezi skoro godinu dana. Dijete ima ok odnos s tom drugom osobom, a i bivši partner oko toga ne pravi probleme. Inače im je dogovor bio da usputne veze, prolazne partnere dijete ne upoznaje.
Očito su uz pamet (pritom mislim na dobrobit djeteta) imali i sreće što su imali partnere koji jedan drugome ne rade probleme.

Čitajući različite teme, izjave, postupanja i mišljenja forumaša (a tako je i izvan foruma) uopće se ne čudim ovakvoj situaciji u društvu. Koliko ljudi svjesno ide na dijete, a da je pritom svjesno s kakvom osobom imaju posla, kakav stav ta osoba ima po pitanju djece, obveza, odgovornosti. Čini mi se jako malo. Ovo me podsjeća na tipa koji je rekao da mu neke cure služe samo za seks, da ih ne bi nikada oženio. Sljedeća rečenica mu je bila da bi oženio curu koja ostane trudna. Kad sam ga pitala šta čini po pitanju zaštite da cura ne ostane trudna, on kaže da je veći užitak bez zaštite. I što dobiješ: jebe onu koja mu po mišljenju nije dostojna niti za vezu, ne koristi zaštitu pa je na kraju oženi. Super brak! Isto vrijedi i za žensku stranu.
kokicha is offline  
Old 26.06.2017., 12:01   #2391
ne želim klasificirati brakove,
ali vjerujem da je moj bio jedan od najgorih koje znam,
i ovo što azzura kaže,
osupnuta sam koliko netrpeljivosti, gorčine i mržnje se kroz neke postove provlači,
nisam osjećala ni dio toga a opet me izjedalo dok je trajalo,
mora da je strašno tako živjeti
brezia is offline  
Old 26.06.2017., 12:13   #2392
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Treba izbjegavati ove koje misle da su majke vaznije od očeva...
A koje su to?
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Old 26.06.2017., 12:14   #2393
Quote:
brezia kaže: Pogledaj post
ne želim klasificirati brakove,
ali vjerujem da je moj bio jedan od najgorih koje znam,
i ovo što azzura kaže,
osupnuta sam koliko netrpeljivosti, gorčine i mržnje se kroz neke postove provlači,
nisam osjećala ni dio toga a opet me izjedalo dok je trajalo,
mora da je strašno tako živjeti
Netrepeljivosti s muske, zenske ili s obje strane?
Flat is offline  
Old 26.06.2017., 12:25   #2394
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Treba izbjegavati ove koje misle da su majke vaznije od oceva, ne raditi s njima djecu i problema nema.
Treba prije imanja bebe potpisati ugovor medju partnrrima da ce u skucaju razvoda vidjanje i briga od djetetu biti popola.
Ako se to uopce moze?
Ne može, naravno.

A ako nađeš način da sa ikakvom sigurnošću identificiraš osobu koja bilo što misli, i nikada se neće predomisliti, javi. Tome služe ugovori. Koji su u ovom području ništavni, jel.

Moš se jebat. Tj. ne-jebat.
ZloPrase is offline  
Old 26.06.2017., 12:26   #2395
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
ovaj topic bi trebalo dati na čitanje klincima kad im na red dođe učenje o metodama kontracepcije. kad vide kako "odrasli" ljudi percipiraju odnos muškaraca i žena, bračnu zajednicu, te brigu o djeci, nakon čitanja će jako dobro paziti jesu li koristili kondom. vjerujem da će ta ista djeca biti u velikom čudu što su uopće došla na ovaj svijet s obzirom koliko se ljutnje, nerazumijevanja, optuživanja i općenito ružnog ophođenja provlači među muškarcima i ženama.
Trebali bi ovo čitati i oni koji odlučuju o nastavnom kurikulumu. Pa neka uvedu i spolni odgoj i građanski odgoj i sve što je potrebno da djeca nauče nešto životno važno i normalno.
I neka prestanu naivno vjerovati će to doma odraditi njihovi roditelji jer, ako je suditi po topicu, vrlo vjerojatno ne budu.
listen21 is offline  
Old 26.06.2017., 12:31   #2396
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Ovako funkcioniraju malo više od dvije godine. Jedan je od njih i u "ozbiljnijoj" vezi skoro godinu dana. Dijete ima ok odnos s tom drugom osobom, a i bivši partner oko toga ne pravi probleme. Inače im je dogovor bio da usputne veze, prolazne partnere dijete ne upoznaje.
Očito su uz pamet (pritom mislim na dobrobit djeteta) imali i sreće što su imali partnere koji jedan drugome ne rade probleme.

Čitajući različite teme, izjave, postupanja i mišljenja forumaša (a tako je i izvan foruma) uopće se ne čudim ovakvoj situaciji u društvu. Koliko ljudi svjesno ide na dijete, a da je pritom svjesno s kakvom osobom imaju posla, kakav stav ta osoba ima po pitanju djece, obveza, odgovornosti. Čini mi se jako malo. Ovo me podsjeća na tipa koji je rekao da mu neke cure služe samo za seks, da ih ne bi nikada oženio. Sljedeća rečenica mu je bila da bi oženio curu koja ostane trudna. Kad sam ga pitala šta čini po pitanju zaštite da cura ne ostane trudna, on kaže da je veći užitak bez zaštite. I što dobiješ: jebe onu koja mu po mišljenju nije dostojna niti za vezu, ne koristi zaštitu pa je na kraju oženi. Super brak! Isto vrijedi i za žensku stranu.
Ja sam nesto slicno napisao prije.
Hrpa mojih frendova se nadje u dugogodisnjim vezama sa stvarno po meni nekvalitetnim curama.
Kako sam vec prije rekao najvise veza koje znam doslovce prezivljavaju tu se cesto stvori i dijete pa dojde do braka ili nastave tako izvanbracno.
Evo razlike izmedju mene i jednog frenda odlican primjer.
Ja ne mogu biti sa djevojkom sa kojom mi je dosadno provesti cijeli dan, ovaj to ne shvaca.
On jedva ceka da mu djevojka ode negdje na vikend, kada idu na more na vikend ili malo dulje ovaj vec prije toga dobije fraze kako cu ja sa njom poluditi cu.
Jednostavno to ne razumijem, sto je najbolje vecina njih misli da sam ja u krivu. Jos ih uz to vecina tih djevojaka maltretira sa raznoraznim hirovima.
Evo recimo isti frend je morao vracati dugove ( nekakvih 10000 eura njenih roditelja ) a stvarno mu ona ide na zivce plus sto im je sexualni zivot triput godisnje
Stvarno ali stvarno ne razumijem smisao takve veze
da jos nadopunim on je radio izvan ZG dok je ona zivjela u jnjegovom stanu ne namjeravajuci naci posao on je finacnirao svoje podstanarstvo u gradu gdje je zivio te njen zivot u ZG.
Ima toga u toj vezi vagon ovo je samo par primjera a ogroman broj veza koje znam su takve
Mozda se iz price stece dojam da je cura neka zgodna sponzorusa. Nije zgodna a plus toga je on isto u dugovima pa ona nije neki gold digger
Poanta price mi je da niti ju ne voli niti mu je dobro sa njom vec samo ima probleme
romkius is offline  
Old 26.06.2017., 12:34   #2397
Quote:
kawhy kaže: Pogledaj post
...nebitno...dovoljno sam pametan da vidim na primjeru prijatelja npr. kakav teror i pljačku provodite nad djecom i očevima...ova gore neka piše da je povraćala pa šta zato sad ima pravo oteti ocu polovicu njegovog svemira i naravno tražiti maksimalnu alimentaciju...pa još piše o očevih par sekundi užitka...a ona nije uživala?...bljuje mi se od iskrivljenih kriterija...
gle ovu krajnost
inače, mislim na oboje, ne radim razliku među spolovima,
čovjek je čovjek...ili nije,
recimo tvoj razvod mi se čini ok, i moj isto,
tako da, može se, očito

edit, za flata
brezia is offline  
Old 26.06.2017., 12:37   #2398
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
A koje su to?
Ove koje misle da su one same vazniji roditelj od tate djeteta.
Flat is offline  
Old 26.06.2017., 12:41   #2399
Quote:
listen21 kaže: Pogledaj post
Trebali bi ovo čitati i oni koji odlučuju o nastavnom kurikulumu. Pa neka uvedu i spolni odgoj i građanski odgoj i sve što je potrebno da djeca nauče nešto životno važno i normalno.
I neka prestanu naivno vjerovati će to doma odraditi njihovi roditelji jer, ako je suditi po topicu, vrlo vjerojatno ne budu.
Tako je, treba rijesiti roditelje svake odgovornosti da mogu mrtvi hladni uprijeti prstom u sustav i reci da je sustav kriv sto je netko izrastao u totalnog kretena.
Prebaciti sve na ustanove da bi roditelji mogli na miru raditi na sebi i svojem zivotu s obzirom da je za njih kasno da se pobrinu institucije.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Old 26.06.2017., 12:45   #2400
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ove koje misle da su one same vazniji roditelj od tate djeteta.
A pa to je danas bar vrlo lako profiltrirati. Samo pogledas po internetu upise sa #ijasammajka i sve ce ti biti jasno.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.