Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2009., 22:25   #1
Esej o obitelji u budućnosti

Pozdrav svima!

Sastavci mi nikad nisu išli, a na faksu sam dobila zadatak napisati esej o obitelji u budućnosti - tajalište o današnjoj obitelji, kako je zamišljam u budućnosti, koje su joj prednosti i nedostaci sada i tada...

Molila bih, ukoliko ima netko voljan napisati sastav ili barem natuknice da mi barem malo pomogne...

Može na pm. Molim vas!!
Bilo što će dobro doći.

Hvala!
anika_md is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 15:08   #2
Molim vas!!!!

Barem natuknice na čemu bi se temeljio esej? Molim vas, bilo što!!!

Šmrc....

Ne želim negativne bodove, probala sam sama nešto sastavit, ali je jako loše.

Koja dobra dušica?


anika_md is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 11:15   #3
Quote:
anika_md kaže: Pogledaj post
Molim vas!!!!

Barem natuknice na čemu bi se temeljio esej? Molim vas, bilo što!!!

Šmrc....

Ne želim negativne bodove, probala sam sama nešto sastavit, ali je jako loše.

Koja dobra dušica?


Mislim da si na pogrešnom thread-u.
Tj. prvo trebaš koncipirati esej, pa ga onda ovdje postavi, i možda dobiješ komentare koji će ti eventualno pomoći da to malo dotjeraš.
Što se samih "natuknica na čemu bi se temeljio esej" tiče, moj ti je savjet da probaš slijedeće.
Otvori istu temu na npr. religiji i LJES-u istovremeno, siguran sam da će sve pljuštati od komentara koji će ti biti izvrsna gradja.
Eto, nadam se da ti ovo malo pomogne. Za svoje dobro, unesi u sve to i malo sebe, nemoj da se samozadovoljavaš tudjim uradcima.
__________________
Ako hoćeš od nečeg da se rastaneš, moraš to da spališ...
Ako nešto ne želiš nikad više da vidiš, pusti ga da pliva u benzinu
benzin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 18:52   #4
Quote:
benzin kaže: Pogledaj post
Mislim da si na pogrešnom thread-u.
Tj. prvo trebaš koncipirati esej, pa ga onda ovdje postavi, i možda dobiješ komentare koji će ti eventualno pomoći da to malo dotjeraš.
Što se samih "natuknica na čemu bi se temeljio esej" tiče, moj ti je savjet da probaš slijedeće.
Otvori istu temu na npr. religiji i LJES-u istovremeno, siguran sam da će sve pljuštati od komentara koji će ti biti izvrsna gradja.
Eto, nadam se da ti ovo malo pomogne. Za svoje dobro, unesi u sve to i malo sebe, nemoj da se samozadovoljavaš tudjim uradcima.
Benzin, hvala! Našla sam nešto materijala pa ću sastaviti nešto.
anika_md is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 18:53   #5
Quote:
benzin kaže: Pogledaj post
Mislim da si na pogrešnom thread-u.
Tj. prvo trebaš koncipirati esej, pa ga onda ovdje postavi, i možda dobiješ komentare koji će ti eventualno pomoći da to malo dotjeraš.
Što se samih "natuknica na čemu bi se temeljio esej" tiče, moj ti je savjet da probaš slijedeće.
Otvori istu temu na npr. religiji i LJES-u istovremeno, siguran sam da će sve pljuštati od komentara koji će ti biti izvrsna gradja.
Eto, nadam se da ti ovo malo pomogne. Za svoje dobro, unesi u sve to i malo sebe, nemoj da se samozadovoljavaš tudjim uradcima.
Benzin, hvala! Našla sam materijala pa ću sastaviti nešto.
anika_md is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.