Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2008., 17:25   #1
Kako muskarci tuguju?

zanima me kako muskarci rjesavaju i podnose osjecaje nakon prekida veze s osobom do koje im je stalo ,kako se ponasaju za vrijeme trajanja svade(ne vidanja)?uvijek mi se cini ,gledajuci cure ,da vise pokazuju osjecaje.znaci li to da i vise osjecaju?ma ne kuzim ,ako ima ko da mi objasni...
__________________
ja sam ja
sweetandsound is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 17:34   #2
Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
zanima me kako muskarci rjesavaju i podnose osjecaje nakon prekida veze s osobom do koje im je stalo ,kako se ponasaju za vrijeme trajanja svade(ne vidanja)?uvijek mi se cini ,gledajuci cure ,da vise pokazuju osjecaje.znaci li to da i vise osjecaju?ma ne kuzim ,ako ima ko da mi objasni...
Ne tuguju



Ja mislim da to ovisi o veličini svađe/prekida i trenutku. Recimo, prvi put kad je došlo do neke krizice u vezi, moj dragi je cvili i pizdio i donosio mi pismo u 2 ujutro.. kad je doslo do prvog kratkotrajnog prekida, otisao je kod prijatelja, napusavao se, napijao se i zabavljao dok sam ja trunula doma.. a sad kad je prekinuo sa mnom zadnji i konačni put je rekao da mu je još stalo, a onda sam ga vidla neki dan, on ima osmijeh od uha do uha, na FB-u piše kako mu je super.. eh eh.. kažem ja da to zavisi o trenutku, količini ljubavi, dužini veze... samo mi je recimo neshvatljivo kako je ovaj moj tugovao prestrašno nakon samo par mjeseci veze, a sad je nakon godine dana prekinuo sa mnom ko da mu se živo jebe

Jupi, opet sam se počela smijat našem prekidu
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 17:37   #3
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Ne tuguju



Ja mislim da to ovisi o veličini svađe/prekida i trenutku. Recimo, prvi put kad je došlo do neke krizice u vezi, moj dragi je cvili i pizdio i donosio mi pismo u 2 ujutro.. kad je doslo do prvog kratkotrajnog prekida, otisao je kod prijatelja, napusavao se, napijao se i zabavljao dok sam ja trunula doma.. a sad kad je prekinuo sa mnom zadnji i konačni put je rekao da mu je još stalo, a onda sam ga vidla neki dan, on ima osmijeh od uha do uha, na FB-u piše kako mu je super.. eh eh.. kažem ja da to zavisi o trenutku, količini ljubavi, dužini veze... samo mi je recimo neshvatljivo kako je ovaj moj tugovao prestrašno nakon samo par mjeseci veze, a sad je nakon godine dana prekinuo sa mnom ko da mu se živo jebe

Jupi, opet sam se počela smijat našem prekidu
pa mislis li da to napusavanje i taj siroki osmjeh nisu samo nacin za izbjegavanje osjecaja?mislis da ih se zivo jebe za sve?
__________________
ja sam ja
sweetandsound is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 17:41   #4
Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
pa mislis li da to napusavanje i taj siroki osmjeh nisu samo nacin za izbjegavanje osjecaja?mislis da ih se zivo jebe za sve?
Ma gle, ja sam privremeno neubrojiva prehlađena, glava me rastura, mrzim svog bivšeg itd. iskreno ne mislim da u ovom konkretno slučaju to nije samo način nošenja sa situacijom, nego je to THE situacija, ne voli me više, ergo živo mu se jebe i može se iskreno smješkat

Ajmo sad konkretno o tvom pitanju.. Mislim da se oni nose tak da ne pričaju o tom, nego zatomljavaju u sebi, zbog onog debilnog razmišljanja da alfa mužjaci ne smiju pokazivati osjećaje. Eventualno pokažu jednom frendu kako se stvarno osjećaju, a pred ostalima su super, napijaju se, bare druge ženske.. mislim da je to njihov način nošenja sa situacijom, ali ne treba generalizirat.. odi na osjećaje poslije prekida, tamo ima dosta muškaraca pa pročitaj kako tuguju i nose se sa situacijom..

A kaj tebe točno muči curica?
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 17:46   #5
hvala ,nisam skuzila tu temu
__________________
ja sam ja
sweetandsound is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 17:46   #6
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Ma gle, ja sam privremeno neubrojiva prehlađena, glava me rastura, mrzim svog bivšeg itd. iskreno ne mislim da u ovom konkretno slučaju to nije samo način nošenja sa situacijom, nego je to THE situacija, ne voli me više, ergo živo mu se jebe i može se iskreno smješkat

Ajmo sad konkretno o tvom pitanju.. Mislim da se oni nose tak da ne pričaju o tom, nego zatomljavaju u sebi, zbog onog debilnog razmišljanja da alfa mužjaci ne smiju pokazivati osjećaje. Eventualno pokažu jednom frendu kako se stvarno osjećaju, a pred ostalima su super, napijaju se, bare druge ženske.. mislim da je to njihov način nošenja sa situacijom, ali ne treba generalizirat.. odi na osjećaje poslije prekida, tamo ima dosta muškaraca pa pročitaj kako tuguju i nose se sa situacijom..

A kaj tebe točno muči curica?
pa zanima me kako se doticna osoba osjeca?
__________________
ja sam ja
sweetandsound is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 17:49   #7
Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
pa zanima me kako se doticna osoba osjeca?
Al to ti ne ovisi o spolu/godinama etc., nego o samoj osobi.. ja sam ti tu rekla kako ja mislim da se frajeri osjećaju kad tuguju, a tamo na temi "osjećaji nakon prekida" su dokazi protiv mene..
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 17:52   #8
kako muskarci tuguju?

Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
zanima me kako muskarci rjesavaju i podnose osjecaje nakon prekida veze s osobom do koje im je stalo ,kako se ponasaju za vrijeme trajanja svade(ne vidanja)?uvijek mi se cini ,gledajuci cure ,da vise pokazuju osjecaje.znaci li to da i vise osjecaju?ma ne kuzim ,ako ima ko da mi objasni...
Makar je tesko nekad povjerovati u to muski zaista mogu poprilicno tugovati, pokazivati osjecaje za koje nekad nismo niti svijesne da postoje. I oni su samo ljudi od krvi i mesa, mogu voljeti i biti voljeni, mogu biti povrijedjeni ili povrijediti, moze im biti zao, moze im teze biti se od neceg jako vaznog se oporaviti, ali jednostavno ne pokazuju posve jednako sve te znakove kao zenske osobe.

Tesko nam je nekad razumijeti neke njihove reakcije kao sto je i njima tesko nase.

Cesto u nekim dramaticnim situacijama traze utijehu prijatelja, nekad pribjegnu rijesavanju problema uzimajuci visak alkohola, slusajuci traceve i kojekakve lovacke price, nekad su ljuti pa to i pokazu, nekad su jako tvrdoglavi.

Zapravo ovisi samo o tome koliko je nekom pojedinom decku/muskoj osobi, vazan neki odnos, neka osoba. U svakom slucaju i oni znaju tugovati kao i zenske osobe, samo to ne pokazuju uvijek, niti na jednak nacin.

Najbitnije je da ne pokazuju sve te osjecaje na ekstremni nacin, jer to je vec nezdrav odnos, mozda i opsesija, kao i u slucaju da se zenska osoba tako ponasa.

Ako mu je stalo do nekog, neceg, pokazat ce to vec nekako.
__________________
Mrs. Gump: You're gonna have to figure that out for yourself. Life is a box of chocolates, Forrest. You never know what you're gonna get.
koraljno_more is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 17:54   #9
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Al to ti ne ovisi o spolu/godinama etc., nego o samoj osobi.. ja sam ti tu rekla kako ja mislim da se frajeri osjećaju kad tuguju, a tamo na temi "osjećaji nakon prekida" su dokazi protiv mene..
ma znam ja to u biti ali cisto zelim cut jos i jos i onda mi bude lakse ,bar malcice.ma u stvari, ja se neznam nosit s osjecajima pa me onda zanima kako se osjeca druga strana.
__________________
ja sam ja
sweetandsound is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 17:58   #10
Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
ma znam ja to u biti ali cisto zelim cut jos i jos i onda mi bude lakse ,bar malcice.ma u stvari, ja se neznam nosit s osjecajima pa me onda zanima kako se osjeca druga strana.
Ti tuguješ pa bi htjela čut da i on tuguje ili?
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 18:04   #11
Obicno sam ukurcu proporcionalno duzini veze
__________________
Just look them out there all those little figures dissolving in light. Rather like fairy land, except for smell of gasoline and burning flesh.
Hmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 18:05   #12
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Ti tuguješ pa bi htjela čut da i on tuguje ili?
glupo ali je tako.jel to cudno?
__________________
ja sam ja
sweetandsound is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 18:07   #13
Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
glupo ali je tako.jel to cudno?
Ne, uopće..
Ja bi jako rado htjela vidjet svog bivšeg kako se slama, al eto, on hoda po kvartu s osmijehom.. Što doduše u meni izaziva bijes pa je i to pozitivno.. al svejedno..
Najgore mi je to što se zadnja 2 dana osjećam full dobro i danas sam imala grižnju savjesti zbog tog, u stilu, trebala bi malo dulje tugovat i onda sam pala u depru.. uf..ženske kokoši..
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 18:09   #14
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Ne, uopće..
Ja bi jako rado htjela vidjet svog bivšeg kako se slama, al eto, on hoda po kvartu s osmijehom.. Što doduše u meni izaziva bijes pa je i to pozitivno.. al svejedno..
Najgore mi je to što se zadnja 2 dana osjećam full dobro i danas sam imala grižnju savjesti zbog tog, u stilu, trebala bi malo dulje tugovat i onda sam pala u depru.. uf..ženske kokoši..
ajme to mi je grozno,da sam ja u qurcu i da njega vidam s osmjehom i da mu je sve super ,ne znam ,popizdila bi...
__________________
ja sam ja
sweetandsound is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 18:17   #15
Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
ajme to mi je grozno,da sam ja u qurcu i da njega vidam s osmjehom i da mu je sve super ,ne znam ,popizdila bi...
Eh, pa i jesam, al onda sam ga počela mrzit i otad mi je super
Inače, bilo mi je užasno čudno kak se može tak ponašat nakon što smo bili godinu dana skupa (i meni i njemu prva duža veza) i zato što me zna bolje od svih i zna kako se osjećam (a bome je mogao i vidjet po crvenim natečenim očima, nanjku kila i žutim podočnjacima do koljena), a navodno mu je još stalo.. mogao se bar pravit da mu je žao smrad
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 18:17   #16
Je, moj bivši je "tugovao" valjda tri dana.
Kada smo prekidali bio je odvratno hladan i niti suzu nije pustio.
Kada sam ga nazvala i plakala, htjela se vratiti, rekao mi je
:"tako sam i ja kada sam imao 16 godina, bio zaljubljen u curu koja me nije htjela i nisam tu ništa mogao učiniti".

Našu vezu i zajednički život je usporedio sa nesretnom tinejđerskom ljubavi.

Bože koji retard.

To je nravno, bio prvi prekid.
Drugi je bio još gori.

Tuguju oni koji vole, oni kojima je teško.
Gamad ne tuguje.
Nema tu neke razlike po spolovima.
Jedan prijatelj mi je pričao da je danima plakao nakon prekida s curom.
A jednog dečka sam vidjela kako nemilice tuli u slušalicu kada ga je cura prevarila i ostavila.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 18:18   #17
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Je, moj bivši je "tugovao" valjda tri dana.
Kada smo prekidali bio je odvratno hladan i niti suzu nije pustio.
Kada sam ga nazvala i plakala, htjela se vratiti, rekao mi je
:"tako sam i ja kada sam imao 16 godina, bio zaljubljen u curu koja me nije htjela i nisam tu ništa mogao učiniti".

Našu vezu i zajednički život je usporedio sa nesretnom tinejđerskom ljubavi.

Bože koji retard.

To je nravno, bio prvi prekid.
Drugi je bio još gori.

Tuguju oni koji vole, oni kojima je teško.
Gamad ne tuguje
.
:asshole:
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 18:26   #18
Tako sto se ide kod nocnih cura ne preskupih
BioNQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 18:40   #19
a kako znat jeli tuguje i jeli volio?ajme dosadna sam ali sta cu zanima me?!
__________________
ja sam ja
sweetandsound is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 18:48   #20
Quote:
sweetandsound kaže: Pogledaj post
a kako znat jeli tuguje i jeli volio?ajme dosadna sam ali sta cu zanima me?!
Čekaj malo.. malo sam čituckala tvoje postove.. nešto o rastavi etc. što bi značilo da si 8bila) udana i imaš dijete.. i ti se pitaš je li te volio? Ovaj..obično ljudi koji imaju djecu imaju bar neke osjećaje.. ili sam ja samo idealist?
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:59.