Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2011., 15:00   #2241
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
I ja potpisujem sve napisano
Koju nijansu koristis od Shiseida, a koju od Chanela, ili MAC-a?
atina27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 23:06   #2242
Stalno gledam kompaktne pudere, a nedavno sam vidjela i jedan divan za matiranje od Clarinsa. On bi mi bio zgodan za u torbicu. Ali meni oni djeluju totano nehigijenski. Jer lice se masti/znoji, posebno po ovim vrućinama i onda tom spužvicom nekoliko puta prelazimo po licu, pa po njemu. Imam dojam da nakon nekog vremena bude prepun bakterija. Molim vas da me razuvjerite ako griješim.
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 09:24   #2243
@-anna- ja za kompaktne pudere koristim kist koji redovno perem a same pudere, ko i ostali make up, "cistim" alkoholom u spreju. mozda da to probas?
Sinead is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 09:52   #2244
Quote:
-anna- kaže: Pogledaj post
Stalno gledam kompaktne pudere, a nedavno sam vidjela i jedan divan za matiranje od Clarinsa. On bi mi bio zgodan za u torbicu. Ali meni oni djeluju totano nehigijenski. Jer lice se masti/znoji, posebno po ovim vrućinama i onda tom spužvicom nekoliko puta prelazimo po licu, pa po njemu. Imam dojam da nakon nekog vremena bude prepun bakterija. Molim vas da me razuvjerite ako griješim.
Mozes nanosit kistom, a ako ti je drazi efekt spuzvicom mozes i nju prati. Ja spuzvice perem tekucim sapunom.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 11:18   #2245
Quote:
-anna- kaže: Pogledaj post
Stalno gledam kompaktne pudere, a nedavno sam vidjela i jedan divan za matiranje od Clarinsa. On bi mi bio zgodan za u torbicu. Ali meni oni djeluju totano nehigijenski. Jer lice se masti/znoji, posebno po ovim vrućinama i onda tom spužvicom nekoliko puta prelazimo po licu, pa po njemu. Imam dojam da nakon nekog vremena bude prepun bakterija. Molim vas da me razuvjerite ako griješim.
anči brkaš pojmove.
kompact je onaj kremasti puder
a ovo o čem vi pričate je pressed powder,znači puder u prahu koji je prešan,stisnut.
evo primjera

http://hren.strawberrynet.com/makeup.../95386/#DETAIL

http://hren.strawberrynet.com/makeup.../72630/#DETAIL
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 13:36   #2246
Ajme, ja sam mislila da postoji samo jedna vrsta kompaktnih. Konkretno sam mislila na ovaj: http://int.clarins.com/Shine-Stopper...art=3&cgid=613 To je onda sigurno taj pressed powder.

Čistim i ja redovito svoje četkice i spužvice, ali me zanima kako to funkcionira dok ste negdje vani. Do sada nisam nikad vani popravljala puder, ali vidim da to mnogi radi. Ono tipa, napadraju nos i tome sl. Na to sam mislila. Ako se stavlja uvijek samo na očišćeno lice, onda nema problema. Ali obično kad se make up popravlja negdje vani lice već bude pomalo masno i znojno.
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 18:43   #2247
Vani ti je najbolje lice malo potapkati onim listićima za matiranje.

A mislim da puderi, osobito mineralni nikako nisu okolina pogodna za širenje bakterija tako da se nemoraš brinuti oko tog.
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 00:54   #2248
Pridružujem se s pohvalama/preporukama za Shiseidov kompaktni puder. Koristim ga kao podlogu za make up, i savršen mi je za nepavilnosti na mojoj mješovito-masnoj koži.
Pitanje - pročitala sam preporuku za kupovinu na Jagodi kao povojnijoj opciji. da li je netko već naručivao? koliko je cijena (dobro, to mogu i sama pogledati, hihihhi) i da li su Vam carinili pošiljku?
diva' is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 11:30   #2249
da li taj shiseido u plavoj ambalazi ima nijanse za zuti podton? vidim da ga puno hvalite. gledala sam stranicu ali nema opisa nego samo brojevi. zna li neko da li je ijedna od ove prve tri pogodna za nas zuckaste? http://www.shiseido.com/sun-protecti...r%3D00040_SP10
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 11:48   #2250
Meni su oni svi za žute tonove
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 12:01   #2251
e sad si me obradovala i dala razlog da odem do neke parfimerije iako mrzim probavati pudere jer se uglavnom iznerviram. jedan od razloga je sto na meni sve izgleda rozo a jos nisam provalila koje firme imaju najvise nijansi za zuti podton.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 12:18   #2252
Samo računaj na to da je kod nas u ponudi SP40 najsvjetlija nijansa. Ja sam dosta svijetla i ta nijansa mi da lagano osunčan ton kože.
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 17:38   #2253
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
Samo računaj na to da je kod nas u ponudi SP40 najsvjetlija nijansa. Ja sam dosta svijetla i ta nijansa mi da lagano osunčan ton kože.
Meni je isto 40 taman za ljeto, a 20 za zimu ( ja sam zimi nc20 ili Chanel Aqua b20) Oba su dobra za zute s tim da mi je 20 prilicno svjetlija od 40.
novabbb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 18:47   #2254
nasla sam ga i tako sam sretna sto mi odgovara nemate pojma koliko ste mi pomogle da kupim puder bez srkleta. ovdje kod mene sam nasla samo nijanse 40 i 60 i 40 mi za divno cudo odgovara. ne usudujem se reci savrseno ali tu je negdje ovu drugu nisam ni probavala. hvala
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 17:06   #2255
Nitko ne reagira na Lancome topicu, pa evo tu:

ima koja puder Oscillation, boje me muče, pikiram na beige 10, svjetla sam, lagano žuta, bi to išlo? Inače sam Dior 21, Chanel B20 i 20. A ide zima ... Chanel u prahu sam 20. Neznam da li ovaj Lancome Beige 10 ili 20.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 15:12   #2256
Ima li tko iskustva s CK Subliminal Purity? Tekstura/boja/prekrivanje...
labrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 22:10   #2257
Samo da pohvalim Bourjois mineralni puder



Savršen je za matiranje, jako podsjeća na MAC mineralize skinfinish natural
i ne ostavlja nimalo težak osjećaj na licu....odličan puder
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 11:38   #2258
Quote:
labrić kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva s CK Subliminal Purity? Tekstura/boja/prekrivanje...
Puder je odličan, ja sam potrošila valda 3 kutije, najsvjetliju nijansu, mislim da ih ima 3. Šteta što ga više ne prodaju.
On je ustvari mineralni puder koji bi trebao ići odmah na kremu, ali ja sam ga stavljala iznad tekućeg, da mi još bolje ujednači ten. Nije masan, solidno matira, dobro prekriva, lagan je na licu i ne zasjaji se lice od njega kao od recimo artdeco mineralnog.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 12:04   #2259
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Puder je odličan, ja sam potrošila valda 3 kutije, najsvjetliju nijansu, mislim da ih ima 3. Šteta što ga više ne prodaju.
On je ustvari mineralni puder koji bi trebao ići odmah na kremu, ali ja sam ga stavljala iznad tekućeg, da mi još bolje ujednači ten. Nije masan, solidno matira, dobro prekriva, lagan je na licu i ne zasjaji se lice od njega kao od recimo artdeco mineralnog.
Hvala, hvala
Ja se dvoumim izmedju nijansi, ali cu ga uzeti definitivno (pogotovo nakon ove pohvale), pa ako mi nebude dobra boja, prodat cu ga
(a koristit cu ga na BB kremicu, valjda ce to biti ok)
labrić is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 12:22   #2260
Quote:
labrić kaže: Pogledaj post
Hvala, hvala
Ja se dvoumim izmedju nijansi, ali cu ga uzeti definitivno (pogotovo nakon ove pohvale), pa ako mi nebude dobra boja, prodat cu ga
(a koristit cu ga na BB kremicu, valjda ce to biti ok)
Da i ja sam ga koristila iznad bb kreme. Najprije su mi dali malo uzorka da isprobam i onda sam ga kupila.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:16.