Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2010., 14:36   #61
Quote:
letterbomb kaže: Pogledaj post
Dakle, na kapi je imala drzavni grb Republike Srbije

Mislim da bi Josipovic trebao da se isprica devojci zbog ovog incidenta
I slovo U je samo slovo abecede.
Nije isto svastika na nekom budističkom hramu ili bosanskom srednjovjekovnom stećku i na ulazu u Aušvic.
ilovik is offline  
Old 27.06.2010., 14:39   #62
Pa stvarno nema smisla kako je nizak iznos kazne za jedno ovakvo nedelo. S obzirom na jeftinoću ja ću sledeći put da stavim po jednu "kokardu" na svaku stranu moje drage šajkače.
VrangeL_1917 is offline  
Old 27.06.2010., 14:40   #63
Quote:
ilovik kaže: Pogledaj post
I slovo U je samo slovo abecede.
Nije isto svastika na nekom budističkom hramu ili bosanskom srednjovjekovnom stećku i na ulazu u Aušvic.
Ja nisam pomenuo slovo U.
Ovde je rec o grbu, koji je na zastavi, na srpskoj ambasadi u centru Zagreba... Isti takav grb je devojka imala na kapi i zbog toga je kaznjena.
Trebate porediti na svojim kompleksima, doduse kad do sad niste uspeli, tesko da i ima leka
letterbomb is offline  
Old 27.06.2010., 14:40   #64
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
ocigledno neznas ti o cemu pricas .
ako ti je tako lakše
Adler109 is offline  
Old 27.06.2010., 14:42   #65
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Zato jer moraš shvatiti psihu. Nebre Srbin, član nebeskog naroda, biti na krivoj strani ili činiti zlodjela. Ako postoji, a to je veliki upitnik, dio Srba koji su bili na krivoj strani mi ćemo ih naknadno prevesti na pravu stranu aktom parlamenta.

Ne, nego zbog toga što su četnici prvi zapucali na Nemce, zato što su spašavali američke i engleske pilote i na kraju krajeva zbog toga što su za Dražom Mihajlovićem Nemci raspisali identičnu poternicu kao za Titom. Al šta vas to briga jel tako!
VrangeL_1917 is offline  
Old 27.06.2010., 14:43   #66
Quote:
letterbomb kaže: Pogledaj post
Ja nisam pomenuo slovo U.
Ovde je rec o grbu, koji je na zastavi, na srpskoj ambasadi u centru Zagreba... Isti takav grb je devojka imala na kapi i zbog toga je kaznjena.
Trebate porediti na svojim kompleksima, doduse kad do sad niste uspeli, tesko da i ima leka
srpska ambasada je exteritorialno podrucje unutar RH .
ta djevojka je znala sto radi , misleci da joj nece niko nista .
frane2110 is offline  
Old 27.06.2010., 14:45   #67
A ako istetoviram "kokardu" na na primer levoj plećci da li to znači da će me policija na plažama Hrvatske braniti ili hapsiti.
VrangeL_1917 is offline  
Old 27.06.2010., 14:46   #68
Quote:
letterbomb kaže: Pogledaj post
Ja nisam pomenuo slovo U.
Ovde je rec o grbu, koji je na zastavi, na srpskoj ambasadi u centru Zagreba... Isti takav grb je devojka imala na kapi i zbog toga je kaznjena.
Trebate porediti na svojim kompleksima, doduse kad do sad niste uspeli, tesko da i ima leka
dao sam ti i primjer sa svastikom, kad Židovu budu vidjeli u svastici samo hindu znak, onda i ovdje će se drukčije gledati na kokardu
ilovik is offline  
Old 27.06.2010., 14:48   #69
Možda ne bi bilo loše da država Srbija uvede kaznu zbog "šahovnice" i da shodno tome svaki automobil sa CRO tablama plati jedno 30 evrića, eto dovoljno je.
VrangeL_1917 is offline  
Old 27.06.2010., 14:48   #70
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
Ne, nego zbog toga što su četnici prvi zapucali na Nemce, zato što su spašavali američke i engleske pilote i na kraju krajeva zbog toga što su za Dražom Mihajlovićem Nemci raspisali identičnu poternicu kao za Titom. Al šta vas to briga jel tako!
Ljude zanima što su četnici radili ovdje, u RH, a ne u Srbiji.
ilovik is offline  
Old 27.06.2010., 14:48   #71
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
A ako istetoviram "kokardu" na na primer levoj plećci da li to znači da će me policija na plažama Hrvatske braniti ili hapsiti.
Ovisi da li je plećka sastavni dio tebe ili nije
Falkon is offline  
Old 27.06.2010., 14:48   #72
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
srpska ambasada je exteritorialno podrucje unutar RH .
ta djevojka je znala sto radi , misleci da joj nece niko nista .

Znaci da bi smo mi, po reciprocitetu trebali da kaznjavamo sve koji sa sahovnicom dodju u Srbiju.
Na srecu, Srbija i ovakva nikakva, nikad nece moci da spadne toliko nisko kao sto je kod vas slucaj.
letterbomb is offline  
Old 27.06.2010., 14:48   #73
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Vrijedi li to i "Za dom spremni" onda jer je korišteni i davno prije ustaša?
Ne laži.
Premda je Goebels rekao da stotinu puta ponovljena laž postaje istina, ovaj put to neće upaliti.
BTW, sitna je to kazna. Trebala je ona dobiti više. No, ne treba zaboraviti i to da iznos kazne uvelike ovisi o sucima.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 27.06.2010., 14:49   #74
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
Ne, nego zbog toga što su četnici prvi zapucali na Nemce, zato što su spašavali američke i engleske pilote i na kraju krajeva zbog toga što su za Dražom Mihajlovićem Nemci raspisali identičnu poternicu kao za Titom. Al šta vas to briga jel tako!
Sve to su samo djelići mozaika koji kad se izvade iz cijele slike daju krivu sliku, a ti djelići su izvađeni da se napravi ta slika o tome da Srbin ne može biti na krivoj strani. Navedi i ostale stvari, ak si faca. Selektivno i Hitler može ispasti dobar čovjek.
Grunf is offline  
Old 27.06.2010., 14:50   #75
Quote:
letterbomb kaže: Pogledaj post
Sluzbeni grb decko... Ako niste licemeri, sad biste trebali da kaznjavate svakoga ko u pasosu ima grb Srbije a takvih je dosta
Htio sam reći da se moramo navikavati na državna obilježja obzirom da smo susjedni narodi.Slovo U s tim nema veze jer je to bilo i stranačko obilježje, samo je hrvatski grb sa crveno bijelim poljima državni grb.Znam nisi ti pomenuo U nego odgovaram ovima koji stavljaju u jednaku ravan slovo U sa državnim znakovljem.
locrum is offline  
Old 27.06.2010., 14:50   #76
Quote:
letterbomb kaže: Pogledaj post
Znaci da bi smo mi, po reciprocitetu trebali da kaznjavamo sve koji sa sahovnicom dodju u Srbiju.
Na srecu, Srbija i ovakva nikakva, nikad nece moci da spadne toliko nisko kao sto je kod vas slucaj.
Ak netko dođe s ustaškom kapom onda ga kaznite. To je ekvivalentno.
Grunf is offline  
Old 27.06.2010., 14:50   #77
Quote:
einfach kaže: Pogledaj post
ajd ne pizdi..vele d a je kaznu je platio cetnik bez kokarde...mlade cetnikusa nije imala ustaske kune
A tko je taj četnik?
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 27.06.2010., 14:52   #78
Quote:
samBogzna kaže: Pogledaj post
Uhićena 22-godišnja Beograđanka zbog kokarde

Dvadesetogodišnja državljanka Republike Srbije prekršajno je danas kažnjena na Prekršajnom sudu u Gračacu zbog nošenja neprimjernih obilježja, odnosno kokarde, doznaje se u Policijskoj upravi ličko-senjskoj. Državljanka Srbije došla je danas u Gospić na komemoraciju žrtvama ustaškog logora Jadovno kod Gospića i otkrivanje spomen ploče.

Nakon što je policija uočila da na kapi nosi neprimjereno obilježje, kokardu, uhićena je i proslijeđena dežurnom prekršajnom sucu u Gračacu. Puštena je nakon što je platila novčanu kaznu. (Hina)

http://www.ipress.hr/hrvatska/komemo...arde-6824.html

Možda se cura uputila na Ravnu Goru pa zalutala, tko će ga znat.

Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
Ne, nego zbog toga što su četnici prvi zapucali na Nemce, zato što su spašavali američke i engleske pilote i na kraju krajeva zbog toga što su za Dražom Mihajlovićem Nemci raspisali identičnu poternicu kao za Titom. Al šta vas to briga jel tako!
Ali sa Titom Nijemci nisu surađivali a sa Dražom jesu. Ili je možda Tito zapovjedao četničkim snagama na Neretvi?
__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Old 27.06.2010., 14:52   #79
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
Možda ne bi bilo loše da država Srbija uvede kaznu zbog "šahovnice" i da shodno tome svaki automobil sa CRO tablama plati jedno 30 evrića, eto dovoljno je.
Ne dilaj propagandu. Nitko se ne kažnjava radi ocila, ali se zato kažnjava radi četničke kape. Čak i preblago. Kod vas bi očerupali lika koji bi došao s ustaškom kapom u Beograd.
Grunf is offline  
Old 27.06.2010., 14:53   #80
Quote:
TomislavM kaže: Pogledaj post
Ali sa Titom Nijemci nisu surađivali a sa Dražom jesu. Ili je možda Tito zapovjedao četničkim snagama na Neretvi?
Ma pusti ih. Oni žive u svom svijet. Četnici ratuju s Talijanima i Njemcima protiv partizana. To se u cijelom svijetu naziva kolaboracija, a u Srbiji ti je to antifašizam.
Grunf is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.