Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2016., 17:47   #4801
Quote:
Mihajlo kaže: Pogledaj post
Poštovanje

Kako mogu namjestiti da samo onaj tko lajka moju stranicu na Facebooku može vidjeti objave na stranici?
Zanima me cijeli postupak od početka do kraja.
Zahvaljujem se svima na odgovorima na ovo moje pitanje.
Objave na stranici se uvik javne (public). Ako ne zelis da svi imaju pristup objavama, onda napravi zatvorenu grupu (closed group) i pozovi sve u nju, pa koga zelis prihvatis i eto ga
ovi_jedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2016., 14:10   #4802
http://i.imgur.com/Jg07871.png

Ovo mi se pojavilo sad u komentarima ispod posta objavljenog prije cca sat vremena. Trebam li se zabrinuti ,ili se može radti o spamu?
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2016., 22:41   #4803
Ne znam jel se netkom dogodilo al neki dan mi je facebook javio da moram potvrditi identitet i ja posaljem sliku osobne i oni mi nakon par sati jave kao da prema tome nisu uspjeli utvrditi i sad poslala sam im sinoc sliku opet osobne i rodnog lista al nista mi ne javljaju vec cijeli dan....jel netko zna koliko se mora cekati....mislim nije meni do fejsa mogu ja cekati i tj dana al sve mi povezano preko njega nigdje se ne mogu ulogirati ni na krpice ni nista jel ima netko iskustva sa time hvala
ivkica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 10:47   #4804
Je moguce sakriti javne objave na mom zidu,kada nekoga primim medju prijatelje ( Naprimer xxxxx i yyyyy su postali prijatelji) ? Hvala
Crni00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2016., 17:02   #4805
Ovo i mene zanima. Kako je moguce da pise da je netko zadnji put aktivan prije 21h a na naslovnoj traci se vidi da je lajkao sliku prije 10 min i zapravo je na faceu. To pise kad otvorim inbox xy osobe i ispod imena pise "zadnja aktivnost tad i tad"
ChillOut Lounge is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 16:44   #4806
Na svojoj fb stranici kada postavljam post(fotografija/videozapis) ima mogučnost, Kreiraj daijaprojekciju,3-7 fotki,međutim ne vidim način kako te fotke urediti,a da se normalno vide,več ih fb sam postavi kako mu paše,odnosno ne vidi se dio fotke koji bih htio.Ima riješenje za to?Da se npr. uredi fotka kao za profilnu ili cover fotka.
Fala
__________________
Prirodni proizvodi
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 17:08   #4807
Quote:
ChillOut Lounge kaže: Pogledaj post
Ovo i mene zanima. Kako je moguce da pise da je netko zadnji put aktivan prije 21h a na naslovnoj traci se vidi da je lajkao sliku prije 10 min i zapravo je na faceu. To pise kad otvorim inbox xy osobe i ispod imena pise "zadnja aktivnost tad i tad"
misli se na aktivnost u Messengeru, tj. u Inboxu
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2016., 14:07   #4808
Malo je glupo pitanje, kada imam stranicu i neke druge stranice koje sam lajkao kao ta stranica, gdje mogu vidjeti njihove postove?
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 00:31   #4809
Pozdrav, je li moguće ikako namjestiti opciju da mojim prijateljima sa strane ne iskacu obavijesti kada ja nešto komentiram ili lajkam?
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 20:44   #4810
pitanje vezano za grupe.u informacijama mog profila je prikazano samo nekoliko grupa u koje sam učlanjena,ne znam zašto su ostale skrivene i kako postaviti da budu vidljive ?tražila sam u postavkama privatnosti,ali ne vidim tu opciju..
10 32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 21:22   #4811
Klikni na grupe, i mislim da ulaziš u cijeli popis. U informacijama vidiš prvih par prijatelja, prvih par stranica, prvih par slika, itd
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2016., 17:49   #4812
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Malo je glupo pitanje, kada imam stranicu i neke druge stranice koje sam lajkao kao ta stranica, gdje mogu vidjeti njihove postove?
Otvori svoju stranicu i sa lijeve strane imaš opciju "See pages feed" - to ako nemaš opciju da koristiš Fb kao svoja stranica. A ako imaš onda se samo prebaci na account od stranice (gore desno - tamo di se ideš log out) i odi na naslovnicu.
Awakening is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 17:14   #4813
Zanima me da li nam se pod "Ljudi koje možda poznaješ" pojavljuju osobe koje su naše ime upisivali u tražilicu?
Sanjić is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2016., 06:13   #4814
Pozdrav! Kako mogu pronaći clanak neke stranice za koji ne znam tocno kako je isao naslov, niti tko ga je tocno objavio pa da trazim u trazilici fejsa, ali znam tocno kojeg je datuma objavljen? Skrolala sam po svom zidu jedno pol sata da bi dosla do tog datuma, ali mi se preglednik smrzne prije nego dodjem do tog datuma... Hvala
l u n a is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 10:10   #4815
Zanima me više stvari.
1. Isto pitanje, da li mi se pojave gore ljudi koje poznaješ oni koji su gledali nedavno moju stranicu, zapravo više me zanima da li se njima pojavim ja kad sam ih gledala ? Ima li kakvog pravila ?
2. Gdje na FB objaviti neku vrstu neobične pjesme koja zadire u sve sfere života i jako je dugačka, jel se za tako što otvori posebna stranica koja bi mogla glumiti recimo blog ?
3. Pravila ponašanja na FB ? Kad se porukom javim nekoj nepoznatoj osobi obično pošaljem samo poruku, a ne zahtjev za prijateljstvom jer mi se to čini kao forsiranje nečega što možda neće biti ostvareno, i ujedno stvaranje nelagode toj osobi. I krene dopisivanje. Tjedan, dva ...i sad, ako ja ne pošaljem poziv za prijateljstvom ta osoba se možda osjećati loše jer očekuje da joj ja pošaljem poziv, a opet s druge strane ja očekujem od nje da to napravi kad bude željela. Ima li kakvih pravila da izbjegnem ta silna mozganja tko će kome prvi i sl. ?
otrovna Anny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 18:49   #4816
Kako na fb vidjet tko me prati ?
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2016., 16:52   #4817
Htio bi poslati #CRO najednom u sve grupe, znam da postoji neke skripta ili fb aplikacija.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 20:39   #4818
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Kako na fb vidjet tko me prati ?
Ovde imas detaljno pojasnjenje razlike izmedju prijatelja i pratioca

https://www.facebook.com/help/139647049460999
astore is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 14:50   #4819
Kad otvorim facebook ne prikazuje mi ni jednu sliku niti video, prikazuje samo prazne okvire.
Zna li ko u čemu je problem
bruto kaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 15:27   #4820
Na mobitelu ili komp?
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.