Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2010., 09:28   #101
Quote:
Merry Gentry kaže: Pogledaj post
http://img139.imageshack.us/img139/9980/dsc00668ut.jpg
joj moj bože što su slatki

obožavam kad se pas i maca tako vole
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 09:40   #102
evo baš jučer bili smo u šetnji
i tako uhvati mene pod utjecajem hormona, pms-a i oblačnog, kišnog dana neko tmurno razmišljanje
i zbilja ne mogu zamislit svoj život bez moje "kokice"
toliko me usrećuje i pomaže mi kad sam tužna
obožavam je
i skoro sam se rasplakala

inače imam tri psa, al ona je prva došla, i prema njoj gajim posebne osjećaje
volim ja i ovu dvojicu razbojnika al ona mi je nekako...
od prvog trenutka kad sam je vidjela znala sam da će ona biti nešto posebno u mom životu
__________________
Keeping my soul happy...
markiza poisson is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 13:30   #103
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
joj moj bože što su slatki

obožavam kad se pas i maca tako vole
To ti funkcionira samo zato što je mačka Ramona totalni šef pesici Loli, prvi dan kad je kao malo klupko od 2 mjeseca došla "prošamarala" je Lolu i od onda je to ljubav neviđena!
Na svu sreću Lola je jedan totalno miroljubiv pas (mogao bi me netko opljačkati i napasti usred bijela dana ) pa je bez problema prepustila šefovanje Ramoni. A, bome šefuje i meni i MM

Ah, moje prasice , što bih ja bez njih!
Merry Gentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 13:20   #104
Imam mješankicu 1,5 god.staru i ne mogu si više zamislit da je nemam u životu.
To je stvarno nevjerojatno kak ta mala bića djeluju na čovjeka, doslovno sam uz nju "pronašla" osjećaje za koje nisam ni znala da ih imam. Malo je reć da je obožavam
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 14:58   #105
Ajme, ja sam se neki dan skoro potukla s vozačem busa, jer nije htio pustit macu unutra- lokalni seoski bus, jer ne mogu životnje i ljudi zajedno (živim u jako primitivnoj sredini a taj vozač je inače luđak). Nije da sam je nosila na ramenu, bila je u onoj kutiji za mačke. Kad sam htjela proći zaustavio me i htio otet mačku, ja nisam dala, tako se naguravali, ja raskrvarila prst. Kad sam se dočepala sjedala, zagrlila macu i onda smo se svađali još deset minuta, na kraju smo se prevezle jer nas nije mogo iznijet. Usrala sam se. Al babe u busu su bile na mojoj strani . Sad se pročulo po selu pa me babe svako malo pitaju kako je maca. Da mi je to neko pričao ne bi mu vjerovala jer se valjda nikad u životu nisam s nikim posvađala, osim što se tu i tamo pokefenjam sa svojima doma, al to je drugo. Sad me vozač mrzi i nemam pojma kako ćemo idući put doma. Morat ću pratit kad vozi netko drugi, žicat nekog da me vozi il plaćat taksi, ma katastrofa...
__________________
Što djeca postanu kad odrastu?
dream operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 15:14   #106
Quote:
dream operator kaže: Pogledaj post
Ajme, ja sam se neki dan skoro potukla s vozačem busa, jer nije htio pustit macu unutra- lokalni seoski bus, jer ne mogu životnje i ljudi zajedno (živim u jako primitivnoj sredini a taj vozač je inače luđak). Nije da sam je nosila na ramenu, bila je u onoj kutiji za mačke. Kad sam htjela proći zaustavio me i htio otet mačku, ja nisam dala, tako se naguravali, ja raskrvarila prst. Kad sam se dočepala sjedala, zagrlila macu i onda smo se svađali još deset minuta, na kraju smo se prevezle jer nas nije mogo iznijet. Usrala sam se. Al babe u busu su bile na mojoj strani . Sad se pročulo po selu pa me babe svako malo pitaju kako je maca. Da mi je to neko pričao ne bi mu vjerovala jer se valjda nikad u životu nisam s nikim posvađala, osim što se tu i tamo pokefenjam sa svojima doma, al to je drugo. Sad me vozač mrzi i nemam pojma kako ćemo idući put doma. Morat ću pratit kad vozi netko drugi, žicat nekog da me vozi il plaćat taksi, ma katastrofa...
Vrlo jednostavno. Ako se radi o ZET-ovom busu, prijavi vozača. Koliko znam životinje se smiju na takav nacin prevozit
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.