Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2009., 17:19   #481
Ilana, pa ako ju uspoređuješ po odijevanju s Boratom, što je to nego redikulizam?
Oke, ne sviđa ti se njen stil, to mi je jasno.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 22:35   #482
Da vas podsjetim: Carla Bruni mi je sa dugom kosom bas preslatka. Primjer zene kojoj kratka sigurno ne bi bolje stajala.
Ali inace mislim da je iznimka, duga kosa (pogotovo tamnija) i meni samo na mladjima izgleda lijepo. To sto mladolik izgled kod nekih potraje duze je druga stvar.
__________________
Al ja sam od onih sto vjecito plove
i tamo gdje zelim ja cu tamo i doc...
MoulinRouge is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 15:01   #483
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
A nisi nikad čula za onu narodnu "gdje isčupaš jednu sijedu narast će tri"
Mislim, meni još nije. Probala. Al eto, za svaki slučaj... :babauduši:
ili, jednu iščupaš, pet dođu na sprovod
__________________
I ja bi pillow pet plišanac :D
LollyPop81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 19:46   #484
Nekada imam osjećaj da se farbam cijeli život...cijelu srednju školu sam eksperimentirala sa vrišteći crvenom bojom,pa ljubičastom,pa indigo plavom...svime i svačime.Negdje sa 18 sam zaključila da mi je to sve dosadilo i odlučila sam pustiti moju prirodnu,crnu kosu.Koja više i nije bila tako crna kako sam ja mislila.Imala sam2-3 sijede.Prvo sam bila u šoku cijeli dan(kako se to meni moglo dogoditi),onda sam popizdila i iščupala ih(neš ti posla).
Majke mi,od tog dana kao da se kote same od sebe,imam jedva 30 godina a imam sijedih kao u priči.Kada bih došla na ideju da to sad čupam,bila bih ćelava!
Nerviraju me...a ne mogu si dozvoliti da pustim izrast,djeluje mi neuredno,zapušteno.
A baka od mog bivšega,kada sam je upoznala,imala je 83 godine-nije imala niti jednu jedinu sijedu.A što je bio najveći apsurd u cijeloj priči,toj se ženi živo fućkalo za to.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 20:37   #485
Ja sam posijedila jako rano, prerano sa 16 godina vec i to ne mislim na nekoliko sijedih dlaka, vec na ogromne sive pramenove. Mama mi je isto tako sa 17 posijedila, sta ces genetika. Od tad se farbam, bila sam dugo crna, pa modra, pa crvena, pa ljubicasta, pa tamno smedja, svijetlo smedja i sad sam napokon malo i plava woohooo trebale su mi godine da se napokon odvazim na to i presretna sam. A bit cu sijeda jedan dan...zelim biti...ali sa 60 ne sa 22
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 11:35   #486
Postoji neki šampon za sijedu kosu,jedna moja susjeda ga koristi,i baš lijepo izgleda.
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 16:07   #487
Ja imam kao za plavu/sijedu kosu od Kenue-a silver reflex sampon, dodje oko 60kn manje bocica i stavlja se na kosu nakon pranja obicnim samponom, ako je kosa plava onako je lagano posivi, a ako je sijeda da joj onaj lijepi ljubicasti ton sjaja. Ali ne preporucam na onako medenu ili zlatnu kosu jer zna toliko promijeniti nijanse pramenova i boje da kosa pocne bacati na narancasto....bolji je za sijedu ili platinasto plavu.
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.