Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2018., 11:26   #3741
Kad smo bile klinke frendica je napravila u kvartovskom žlj salonu minival na velike viklere. Više zbog volumena jer ima tanku kosu. Bilo je lijepo, nije joj spalilo kosu, ali nije izdržalo ni dva mjeseca. Ona ima tanku kosu.
Meni je tadašnja frizerka rekla da nema smisla da to radim jer će mi se objesiti lokne još i prije s time da meni frizure stoje praktički do pranja. Moja kosa je teška.

I bivša i sadašnja frizerka su cure s mozgom. I kozmetičarka isto.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:29   #3742
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Kad smo bile klinke frendica je napravila u kvartovskom žlj salonu minival na velike viklere. Više zbog volumena jer ima tanku kosu. Bilo je lijepo, nije joj spalilo kosu, ali nije izdržalo ni dva mjeseca. Ona ima tanku kosu.
Meni je tadašnja frizerka rekla da nema smisla da to radim jer će mi se objesiti lokne još i prije s time da meni frizure stoje praktički do pranja. Moja kosa je teška.

I bivša i sadašnja frizerka su cure s mozgom. I kozmetičarka isto.
Ak si iz zg-a, baci preporuku na pm
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:33   #3743
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
ženska ju je nagovorila, napudlala..

Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Postoji, ali ne kod naših glupačetina. Kako uvijek ispadne pudlica, pa naravno da ispadne kad ko debili frču kosu na one sitne štapiće. Postoje debeli gumeni vikleri, i dobije se valovita kosa s kojom je lakše vladati. Al ajde objasni ovim bezmozgnim moruzgvama, pa sretna sam ako koja zna ošišati ravan rez.

ja ne znam di je problem. mislim da je baja jednom pisala da je našla frizerku s velikim viklerima, znači, izvedivo je.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:35   #3744
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Valovito da, problem je što moja kosa je valovita, ali nekako grmljasto. A nekada se na nekim mjestima izravna, a ostatak strši. I tak.
Story of my life

Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Kad smo bile klinke frendica je napravila u kvartovskom žlj salonu minival na velike viklere. Više zbog volumena jer ima tanku kosu. Bilo je lijepo, nije joj spalilo kosu, ali nije izdržalo ni dva mjeseca. Ona ima tanku kosu.
Meni je tadašnja frizerka rekla da nema smisla da to radim jer će mi se objesiti lokne još i prije s time da meni frizure stoje praktički do pranja. Moja kosa je teška.

I bivša i sadašnja frizerka su cure s mozgom. I kozmetičarka isto.
Ovako isto i meni. S time da sam, kad se nosilo janje Janko frizure, ipak imala takve trajne. Nažalost nisu baš lijepo izgledale nakon kratkog vremena.

Sad mi je kosa kratka i dosta se izravnala, osim na nekim mjestima ujutro
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:35   #3745
pa sigurno da ima velikih viklera. ali vjerojatno treba znat odredit mjeru koliko velik vikler s obzirom na kovrčabilnost kose.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 11:37   #3746
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
pa sigurno da ima velikih viklera. ali vjerojatno treba znat odredit mjeru koliko velik vikler s obzirom na kovrčabilnost kose.
pudlanje i kovrčabilnost kose

divne ste danas!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 12:08   #3747
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Meni je tadašnja frizerka rekla da nema smisla da to radim jer će mi se objesiti lokne
Ok. Ali ako ja IPAK želim na debele pa se objesile ili se ne objesile, onda neka ga napravi bez puno kreketanja. Nije komplicirano, jel, ali lakše je kenjati i napraviti nekom spaljenog Janka na glavi.

Quote:
I bivša i sadašnja frizerka su cure s mozgom. I kozmetičarka isto.
Joj super. Iznimke i pravila...

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
mislim da je baja jednom pisala da je našla frizerku s velikim viklerima, znači, izvedivo je.
Da, ili doneseš svoje. Prije dosta godina, i nakon puno frizerskog serlitanja i uvjeravanja kako ja u stvari želim Janka nasitno, pristala mi je napraviti na dugu kosu s tim debelim kurcima, i bilo je krasno. I trajalo je dobrih 6 mjeseci, pa i malo duže.:klap:

Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
kovrčabilnost kose.
Sve je bolje od onih ogavnih čačakalica.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 12:15   #3748
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
lakše je kenjati i napraviti nekom spaljenog Janka na glavi.
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
ja u stvari želim Janka nasitno


Vi trebate vidjet reakciju frizerki kad ja spomenem to
nitko ne shvaća to kao potencijalni izazov.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 12:17   #3749
pa recite im da hoćete izgledat ko Nicole Kidman i priložite sliku
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 12:19   #3750
ja uz svoju traku, kad raspustim kosu, dobijem ovakve kovrče
.
Htjela bih tako nešto trajnije od par dana.
Džabe put do Mjeseca, internet i 3d printeri, kosa se još uvijek ne zna svladati, izgleda.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 12:22   #3751
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
pa recite im da hoćete izgledat ko Nicole Kidman i priložite sliku
Pa to je Janko kojeg ne želimo , samo njezin nije spaljen jer je prirodan.

https://i.pinimg.com/originals/30/72...b924bee8af.jpg

ovo može :klap:

Pješćana ovo je jako lijepo. Hnje, i boja mi se sviđa.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 12:25   #3752
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Kad smo bile klinke frendica je napravila u kvartovskom žlj salonu minival na velike viklere.
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ja ne znam di je problem. mislim da je baja jednom pisala da je našla frizerku s velikim viklerima, znači, izvedivo je.
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
pa sigurno da ima velikih viklera.

Okej, valjda je ova moja mislila da ona ne može napraviti lagane lokne, inače je vješta pa sam mislila da se odnosi na sve.
Ne usudim se isprobati, toliko me traumatizirala frizura te frendice, znate ono kad vidite nekoga i vidite promjenu i znate da trebate iskomentirat, a iz usta izlazi samo o-o-o-ooooo-ohoooooooo.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 13:08   #3753
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
znaš da ga više nema, tj izbacili su novo izdanje koje je lošije?
Otkad ga nema? Trošim ga jako sporo, mislim da sam svoj kupila prije 6-9 mjeseci.

Kao što je netko napisao, umor i pospanost mi ne utječu na podočnjake. Jedino kaj se mijenja je boja lica koja varira od jako svijetlo žutog do bijelo sivog kad sam umorna pa podočnjaci drugačije izgledaju.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 13:55   #3754
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Otkad ga nema? Trošim ga jako sporo, mislim da sam svoj kupila prije 6-9 mjeseci.
već neko vrijeme. krenula sam ga kupiti prije 2 tjedna, i tek onda saznala. šmrc
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 14:06   #3755
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post

Okej, valjda je ova moja mislila da ona ne može napraviti lagane lokne, inače je vješta pa sam mislila da se odnosi na sve.
Ne usudim se isprobati, toliko me traumatizirala frizura te frendice, znate ono kad vidite nekoga i vidite promjenu i znate da trebate iskomentirat, a iz usta izlazi samo o-o-o-ooooo-ohoooooooo.
Mogu napraviti i super ispadne ali i puno krace traje. S obzirom da i musterije nisu bas sve pametne, ne cudi me da ove nece radit da im neka ludakinja ne dode vikat da sta kurac picka dinamo.
Moja frizerka hoce, ali samo onima koje dugo zna i za koje procijeni da ce shvatit sta im govori.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 14:12   #3756
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
....
ja ne znam di je problem. mislim da je baja jednom pisala da je našla frizerku s velikim viklerima, znači, izvedivo je.
dala ih je napraviti za mene
svejedno, ne bi više nikad trajnu
skužila sam da mi super hvataju i oni spužvasti vikleri (odnosno oni štapići sa žicom iznutra) ili, kad mi je i to prekomlicirano, samo traka oko glave
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 15:21   #3757
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post

Pa, pretpostavljam da to ovisio tome koliko imaš godina. Okatost je prednost, ali kad okatima krenu podočnjaci to je samo za prišit kirurški, ove kamuflaže su stvarno slabo korisne.



da viiidiim
ma uvijek sam ih imala i kao klinka. je, okatost je oke ali obicno dolazi u kombinaciji s podocnjacima. moji konkretno uopce nisu toliko tamni nego mi jednostavno velicina oka uvijek radi sjenu. nemalo puta su me ljudi znali pitati od cega sam umorna a ja naspavana, vesela, dobre volje.
resting bitch face. ne moze se tu nis sto se tice tih mazalica. kirurgija je druga prica.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 11:45   #3758
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ja uz svoju traku, kad raspustim kosu, dobijem ovakve kovrče
.
Htjela bih tako nešto trajnije od par dana.
Džabe put do Mjeseca, internet i 3d printeri, kosa se još uvijek ne zna svladati, izgleda.
jesi skužila kako drugačije ispadne ako pramenove prije neg što ih namotaš i uviješ/ usučeš? više zmijasto, manje loknasto. a fora je i kad ih se ne zavrti sve u istom smjeru.

razlika je i kad je traka debela i okruglog profila, ovo što sam napisala- namotana nogavica od tajica, izgleda kao vjenčić.

vjerojatno se može i polakirati ili nešto sve dok je još namotano, valjda bi duže trajalo.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 11:47   #3759
Jel' vi to omotate kao onu krafnu za kosu ili je neki drugi način u pitanju?
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 11:58   #3760
evo ova ima traku koja ima volumen,



a može se i u dva sloja radit, podijeli se kosa na gornji i donji dio i mota oko dvije traje, i ne moraju bit ovako pravilni prmenovi, isti.

guglaj curling hair with headband
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.