Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Pogledaj rezultate ankete: true (u roku naredne 2-3 epke):
Sinan ce prekinuti sa Hazan. 11 27.50%
Hazan ce prekinuti sa Sinanom. 14 35.00%
Sporazumno, veza umire prirodnom smrcu. 6 15.00%
Razvlacenje do besvijesti devam ediyor. 9 22.50%
Glasovatelji: 40. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2018., 22:42   #5081
Quote:
Ghost love kaže: Pogledaj post
Hazim ne moze bez neke ustanove galiba.. Mrtvacnica bar na papiru, psihijatrija, zatvor.. Nije bitno..



Quote:
The Muse kaže: Pogledaj post



Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Ovo je def. najbolji TW nalog!!! Obožavam AltinCocuka.

Pogledajte ovaj klip. Fazilina rečenica u ulozi YagHaz fandoma: Maymun gözünü açtı (majmun progledao).




Neko je spominjao zamracenu vilu, kao mogucnost da se desilo nesto veliko izmedju Yaza i Hazan.
Cisto sumnjam da bi se oni poljubili u vili (pa kud tu, u krokodilskoj bari, pored onako divnog Istanblooma? ), a kamoli da bi je oborio na neki kauc u vili.

Ako je vila zamracena zbog neceg drugog, a ne zbog simuliranja mraka, prije da ce nama mrak pasti na oci od onog sto ce nam servirati.


Sto se tice saradnje Jasemin, Nil i Selin protiv Camkiranki, ovako nekako ja vidim taj trio fantastikus...





__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is online now  
Old 23.01.2018., 23:01   #5082
Uh,najteza do sada ova 31 ep.Prvo ovo oko brace,pa sam se cak sazalio i na glupu Jasemin ali ne vredi,i dalje ona igra igrice sa Fazilet pa ko prezivi pricace.Fazilet je opet pocela da me nervira,svuda mora da trpa nos.Koliko vidim u najavi,i Sinan i Yagiz ce da kriju stvari jedan od drugog dok ce Hazan biti kolateralna steta.
simmke is offline  
Old 23.01.2018., 23:11   #5083
Quote:
Helenna kaže: Pogledaj post
Hvala za prevod. Izgleda obecavajuca epka ali da trebamo cekati jos tri epizode da Yaz sazna istinu, meni je previse. I opet Hazim izbacuje iz kuce, pardon vile. To njihovo izbacivanje mi izgleda strasno. Pa kuda da idu ljudi? Znam sad mogu kod Hazan, ali mi je uzasno. Bogatasi pa nemaju merhameta.
Yaz nece naravno izbacivati SinHaz iz nebodera, nego ce patiti gledajuci ih po hodnicima. To meni nije nikakav uzviseni cin, vec mucenje sebe samog. Zasto sebe tome izlagati? Ionako ih gleda u firmi.
Beclijka is offline  
Old 24.01.2018., 00:07   #5084
Genijalan je fragman, najprije ona muzika ko iz crtića kad Sinan čuje Yagu na groblju .... OOOOO...pa onaj prigodni stakleni stol umjesto mramornog ilikojegveć od ranije, pa gđa EE sa školskim ruksakom na leđima koju Faz u krznenom kaputu vuče na raport mužu Hazimu od 60 ljeta kidam se

Quote:
The Muse kaže: Pogledaj post
fora je što ja pišem kako i pričam, naširoko i dosta : zubo: A znam da često se čita "usput" , gvirka se, pa onda je bolje u što manje reči reći, no meni to baš ne polazi za rukom
Piši ti, uvijek će netko pročitat. Ja nekad (ne uvijek) nemam koncentraciju za čitanje plahti, a znam ih i sama pisat kad me uhvati pisanija, pa ko pročita pročita, bitno da smo izbacili iz sebe.

Quote:
edit - e da, kada već pričamo o visini (vidim kod Marine u postu), ne sećam se da li je ikada Sinan ulazio u atelje, ali kada Yağız ulazi na kraju epizode, uočljiva je njegova visina naspram onog vratnog okvira. U stvari ne znam da li je uočljivo ili mi smo pominjale više puta pa sada obraćam pažnju.
I ja sam to primijetila, ta vrata vs Yagina/Čagina visina.



Ova prva su niža, možda 190, Čaga je 187 ili 8, ova druga su 2 m galiba. Kod mene u stanu su klasika, 210 cm, sad išla mjerit Btw, zaboravih poslat onu razglednicu, sutra ću.

Quote:
I da, još jedna stvar, ne znam da li smo mi komentarisale to, ali na twitteru sam videla da dosta ljudi baca sumnju da je scena iz fragmana Yağız ve Hazan ustvari san. Analizirali su svetla u pozadini i slično, pa su još našli neke dokaze i neke kontradokaze, pa eto samo prenosim haber. Ja lično mislim da je java : trep:
Ova svjetla?



Meni je za san znakovitije ovo što govori, naročito ovo IKADA...prestidljiva mi je Hazan za ovako eksplicitnu izjavu, ne znam. Još kad bismo vidjeli nastavak, jer će on sigurno pitati Zašto? a odgovori li ona Cunku ben seni cok seviyorum, to je to Već se pisalo mislim o tome da bi Hazan u san mogao doć Yago u sevgili izdanju da je malo prodrma. Mada i ja tipujem da je reala i da ju je spucala emocija prema kanki em koji će puno patit, a kojeg bi ona htjela tješit i bit mu podrška em se boji ostat bez svog kanke saznao ili ne saznao The tajnu.

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Nema strasnije tajne od toga da je Kerime zaista necija mater. : rofl:
Ja joj odmah (i jedino za taj potez) kazem aferim - sto je dijete dala drugom da ga odgaja. Kamo srece da nikad nije ni dolazila. : zubo:
Ili da je onomad Riza dao malo gasa

Quote:
hermes birkin kaže: Pogledaj post
Fazilet i njeno izigravanje prožrtvovne majke su za : bljak:, toliko licemjerja u jednoj epizodi davno ne vidjeh.
I još pita Yacu dok sjede u autu - Što su ti to učiniti pa si se pretvorila u čudoviše koje ne može ni da obavlja majčinsku dužnost? - to je isto pitanje mogla postavit sebi.
Namjerio se junak na junaka. Ok, Faz ipak ima više duše od Zveč, ne bi namjerno trovala ljude okolo i pomogla bi kad je stani pani. Zveč nam se već dočekala na tri noge, sve čekam da ode u onaj Fazilin rodni kraj i pročešlja situaciju.

Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
+ ima i ovaj fandom, vide da je Ece zaljubljena u Jagu, ali on samo gleda u Hazan, znači, opet Zdenka sir.
Imal štogod HazimEce erot'ke?

(eo otišla sama pogledat kadli ima 5-6 klipova mašala mašala, raznijeh nas ima)
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 24.01.2018., 00:19   #5085
Al bila bi fora da joj Yago dođe u san u sevgili izdanju, baš me zanima kako bi se s tim nosila u reali.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 24.01.2018., 00:20   #5086
i Yago taman updejta Sevinc o trokutu, kako je ispunio obecanje, pomirio ih falan filan...a ovaj iskoci iza nadgrobnog: SUPRIZ!





Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Al bila bi fora da joj Yago dođe u san u sevgili izdanju, baš me zanima kako bi se s tim nosila u reali.
da, valjda bi se zapitala. otkud on tu? tovbe tovbe, on je abi abi

ne znam kad i kako ce okrenuti vodu na taj mlin, ali ovako mogu drljat 5 sezona, i nikom nista. valjda majmun progleda i kodHazan
evo opet Nil i Selin krecu po istom tragu
TheWitch is offline  
Old 24.01.2018., 00:28   #5087
Mozda jos bolje da bude san, tu bi mozda bila slobodnija da kaze svoja true osecanja.. i onda se probudi i dodje joj iz dupeta u glavu. Uskoro ce svi zivi shvatiti, samo ce ona da jurca i pravda Sinana okolo.

Da li je moguce da jadni Yaga jos uvek ne zna nista, a 35.ep se snima. Zelim bas eksplozivnu reakciju od njega, da ih odhebe sve pa neka for once oni njega jure i mole.

Zar je previse traziti da on jednom bude u fokusu i da njegova patnja bude u prvom planu. Muka mi je vise od toga da svi dolaze na red, a on mucenik sve u sebi da drzi i bulji u Istanbul svaku noc do ranih jutarnjih sati (iako je pogled boli glava).
Ivythequeen is offline  
Old 24.01.2018., 00:34   #5088
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Al bila bi fora da joj Yago dođe u san u sevgili izdanju, baš me zanima kako bi se s tim nosila u reali.
dobra fora, dobra

Ja evo gledam 25 (zapravo želja mi je bila pogledati sam kraj i ponovo gledati kako Yaz sa ljubavlju priča o Hazan na lansmanu.
I onda zapravo gledam gotovo sve.. i vidim kako Kerime nije zaboravila da je Yaz zainteresiran za Hazan.

Dakle Faz ju obavijesti da su "Tvoj sin i moja kćer baš prisni" a ova pita S KOJIM. I Faz sumnjivo, pita "kako koji" al ova se izvuče "izletilo mi" . Fazilet naravno skužila al nije navaljivala. Tko zna da se nisu dogodile sve druge stvari vratila bi se ona na to. (isto kao i na ono "što ti radiš u njegovom stanu" ) A Kerime bi mogla napadati Hazan ako otkanta Sinka. Jer ga je jako namučila.

@ivythequeen dobrodošla ..
eMarina13 is offline  
Old 24.01.2018., 00:38   #5089
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Genijalan je fragman, najprije ona muzika ko iz crtića kad Sinan čuje Yagu na groblju .... OOOOO...pa onaj prigodni stakleni stol umjesto mramornog ilikojegveć od ranije, pa gđa EE sa školskim ruksakom na leđima koju Faz u krznenom kaputu vuče na raport mužu Hazimu od 60 ljeta kidam se



I ja sam to primijetila, ta vrata vs Yagina/Čagina visina.
https://media.giphy.com/media/l49JZa...aAqk/giphy.gif

Ova prva su niža, možda 190, Čaga je 187 ili 8, ova druga su 2 m galiba. Kod mene u stanu su klasika, 210 cm, sad išla mjerit Btw, zaboravih poslat onu razglednicu, sutra ću.



Ova svjetla?

https://s18.postimg.org/t7x1u3xmh/san.jpg

Meni je za san znakovitije ovo što govori, naročito ovo IKADA...prestidljiva mi je Hazan za ovako eksplicitnu izjavu, ne znam. Još kad bismo vidjeli nastavak, jer će on sigurno pitati Zašto? a odgovori li ona Cunku ben seni cok seviyorum, to je to Već se pisalo mislim o tome da bi Hazan u san mogao doć Yago u sevgili izdanju da je malo prodrma. Mada i ja tipujem da je reala i da ju je spucala emocija prema kanki em koji će puno patit, a kojeg bi ona htjela tješit i bit mu podrška em se boji ostat bez svog kanke saznao ili ne saznao The tajnu.



Ili da je onomad Riza dao malo gasa


Imal štogod HazimEce erot'ke?

(eo otišla sama pogledat kadli ima 5-6 klipova mašala mašala, raznijeh nas ima)
Hahahahja koliko slikovito pišeš.. Izvaljah se od smijeha. Riza dao malo gasa...đuvegija od 60ljeta. Presmiješno.
Nego ovo za san...uopšte mi nije palo na pamet da bi mogao biti san. Više mi je to izgledao kao da je Yago debelo kulira i distancira se od nje her kapira da ga muljaju još ne znao kako će ići epka da li ga je Sinan napao ili ne nakon ispovijedanja majki, i da li se uopšte se on otkrio nekako. Pa Hazan osjetivši ed je rekla ovo? Ako bude navlakuša i bude san. Ću se utepam bato!
Mensury is offline  
Old 24.01.2018., 00:43   #5090
P.s. Meni se čini da su oboje vrata iste visine. Samo jedne su nam u prvi plan bliža a druga su bočno i malo dalja pa nam izgledaju malko niža Može bit da ja ne vidim dobro.
Mensury is offline  
Old 24.01.2018., 01:21   #5091
Yagiz Egemen:
Mi Egemenler kozmetika , vjerujemo da ova šminka ne služi za prikrivanje nedostataka već za otkrivanje ljepote. Neću dužiti. Jer nećemo pričati našu priču , lično ćemo vam je pokazati.
Pred vama je lijepo zaštitno lice Egemenler kozmetike koja više ne krije svoju ljepotu.. Hazan Čamkiran

Ah Yaz, ah... voljeti ženu i to na ovakav način pokazati

@mensury .. nema veze udaljenost sa visinom. Caglar prolazi ispod jednih i drugih i vidi se koliko ostaje iznad njegove glave prostora
eMarina13 is offline  
Old 24.01.2018., 01:28   #5092
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Imal štogod HazimEce erot'ke? : kokice:

(eo otišla sama pogledat kadli ima 5-6 klipova : kava: mašala mašala, raznijeh nas ima)
Baš me čudi da Hazan nije pitala svoju maloljetnu seku kak je to kad ti se dvije suhe šljive njišu ispred face, no da ga je trpala u usta ne bi bila u ovoj situaciji, valjda joj je to bilo fuj?
Što ju je privuklo prvo kod Hazima?
To su odgovori na kojih bi ja htjela čuti Ecin odgovor.


Napokon sam pogledala epizodu do kraja.

Jasemin ima baš lijepu frizuru u zadnjoj sceni, pravo osvježenje nakon onih palmica i zalizanih repića.

Sinanovo - Došao ti je sin. Mama. - tako mehanički odrađeno, luđakinja na kub poput Kerime jedina mu može i povjerovat.

Ono - Bok lepi! - što Gojko kaže po ulasku u Yagizov stan - Tolga improvizira, ne vjerujem da je to bilo u scenariju, koliko god da je slatko ispalo

Što je i @Adadjo spomenula gledaš 2+ sada budalaština radi 5 min YagHaz, istina i ja sam na ovih dana, dal da uzmem pauzu od serije ili nastavim gledati i onda sam vidjela njihovu scenu - kad Yagiz pokuca Hazan na vrata - i gotovo, evo me i ovu subotu live.

Faziletino nabadanje u potpeticama dok silazi niz stepenice kao da gazi po jajima.

Sinan i Sinanov abilik jedva probavljam, prepatetično, točno mi dođe muka , ali ni prvi ni posljednji prepatetični tijek radnje u turskom diziju.

Kako Yagiz ne bi sumnjao, Sinan suptilnosti nema ni takta - Moj brat! Moj brat! - o pokati pa prestani više. Hoće da Yagiz prestane sa istraživanjem, a ponaša se toliko čudno da ga Yagiz pita jesi li uzeo što
hermes birkin is offline  
Old 24.01.2018., 02:18   #5093
Ja sam tek sad odgledala do kraja epizodu. U subotu prekinula na pola i nisam stigla do sad. Obaveze. Budna od 6h, ispit imala danas, jos poslije obaveza al' jok nema spavanja red je da se pregleda epizoda. Ni na forumu me nije bilo, procitala sam ponesto i tako.

Sta znam, nisam nesto odusevljena epizodom. Nekako od 24. ep. meni je serija oduzela euforicnost koju sam osjecala. Veseli me samo sto mi ova 31. vec daje naznake nekog pomaka glavnih nam likova. Zanima me razvoj dalje situacije oko Yag udaljavanja od Haz. Cak me zanima i Sevda i Gok sta ce tu biti.

Sto se tice Yas kao majke, bilo je tu tuznih prica, vidjeli smo da joj je majka i svodnik bila. Ali nije me ni malo njena suza dotakla bas iz tog razloga sto je svoje dijete ostavila takvoj osobi. I kao osoba i kao majka ona je za mene 0.

Sto se tice Sinana, ja bi njemu vise vjerovala samo da Alp pored toga sto ima lijepo lice zna malo bolje i glumiti. Lijepe i tuzne scene ali on ih ne zna iznijeti na pravi nacin. Nazalost. O drugim stvarima ne bih, sve ste vi vec rekle sto i ja mislim.

Hazan razumijem skroz i sto suti i nece da kaze Yazu. Teska je to istina i tajna koju mora da nosi. Ja bih u takvoj situaciji vjerovatmo postupila isto kao ona.
Svidjelo mi se kako je ona bila uz Sinana kroz sve ovo upravo zato sto se vidjelo da je uz njega, po meni vise kao prijatelj nego kao djevojka. Nekako vidim kraj HazSin bas zbog ove njene (ne)emocije. Vise sam ja emocija opet osjetila u minuti scene sa Yagizom na vratima nego u sat vremena trcanja za Sinanom i uz Sinana.

Faziletka mi je fantasticna. Nizan je bas stvorena za ovu ulogu. Uvijek me nasmije zena. Komicna mi je totalno.

Sad sam i fragi odgledala, i izgleda mi kao da ce se napokon nesto desavati u sl. epizodi. Nakon 30 ep. i 2h Fazilet i Yasemin malo mi je falilo da se vratim da gledam seriju tek za mjesec dana.
Bas me zanima da li ce Sinan saznati za Yag aşk, ono jel moguce da se covjek uvijek nadje na pravom mjestu u pravo vrijeme. Kako ce reagovati? Sta ce biti sa abilikom, ipak je zbog abija on prisvojio mama Keri za sebe.
Da li je Hazan postala Kerimin katil.
Scena YagHaz- java ili san?
Zbog ovog cekam sub. Da vise konacno nakon 31 epizode uvoda krenemo na zaplet.


@the witch znaci slika scene na groblju i Sinana sa SURPRIZ je fantasticna. Suze su mi na oci krenule. Aferim abla, aferim!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Minaa94 is offline  
Old 24.01.2018., 03:22   #5094
Quote:
11sati kaže: Pogledaj post
Ubacujem vam se u romantiku, ali sokirana sam. Sad sam vidjela da je vjestica Zeliha podvodila Jacu (i mislim da joj nije mama, a to me je u prosloj zbunjivalo). A buduci da su Jacu izbacili iz doma kad je postala punoljetna, pretpostavljam da se nudjenje mlade Cemile zbivalo dok je bila pod Zelihinom strucnom paskom u domu, jos kao maloljetna.
Ne svidja mi se to, niti malo. Mislim da je ovo moralno dno ove serije.
Ili da to bude Sukrije, koja upozorava Yasina da bude obziran prema Selin, da ne bude, ne daj Boze, zivot njenog dragocjenog unuka u pitanju. A Ece je sutala u trbuh.
Nemam zeludac veceras za te babe.
Nevjerovatan je broj gadnih majki u ovoj seriji, na koje ti je prvi i jedini poriv - bljuvanje.


Quote:
Mensury kaže: Pogledaj post
11sati zar Cemile podvodili? Nisam pogledala epizodu, e pa šta je ovo? Zgadiće mi se sve živo. Maloljetno dijete. Nije ni čudo što je ta žena puna mržnje prema svima i želi bogastvo.
Cudno da zeli bogatstvo, jer vidimo da je bila "radna" djevojka od malih nogu. Valjda bi joj trebalo faliti ljubavi, a ona je Gojkovu nesebicnu ljubav rado mijenjala za igre moci i nadmoci.

Ne, nije mi je zao i dalje, nije mi zao sadasnje Jasemin. Ono nije bio njen izbor, ali ovo sto sada radi jeste.


Quote:
lanex kaže: Pogledaj post
Evo zadatak od mene od početka serije što zamjerate Yagi i zašto.
- Ponasanje prema Hazan u hotelskoj noci.
- Na pocetku je stalno nesto lupao i unistavao.
- Inace pametan lik zaista je prava budala kad je u pitanju Sinan i Sinan ga voza kao malo magare, jer Yaz zeli da mu vjeruje.
- Sad isto takvo zajebavanje dopusta i Hazan - i to mi smeta. Jos vise nego u slucaju sa Sinanom.
- Prehladan je prema Selin i preostar pri kaznjavanju njene greske, a ona je jedva punoljetna, dok za Sinanove greske ima mnogo vise strpljenja.
- Odvodjenje Ece na test, bez njenog znanja i pristanka.
- Kad prigovara Hazan za Faziletine greske. Imaj muda pa prigovore uputi na pravu adresu (recimo ispred auta, oko vjencanja Ece s Hazimom).
- ...
Ko zna na sta sam sve pizdila od pocetka emitovanja serije, ko bi se svega vise sjetio, kad me iznerviraju 300 puta po epizodi, na kraju samo znam da pizdim, a ne znam vise ni na koga sve pizdim...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is online now  
Old 24.01.2018., 08:42   #5095
Vazno izgleda da stize nova za Jagiza^^

Dolazi nova zenska na kraju 34 epizode. Novinarka koja je pre objavila za Sevdu sada je napisala da stize neko ko ce valjda promeniti stvari. A na komentar fana valjda nije dosla zbog Jagiza napisala sto da ne bice lepo. Neka nam je sa srecom jos jedan trougao. Inace je pre glumila u Lale devri iskusna je nije pocetnica kao Sevda.
SidniSeldon is offline  
Old 24.01.2018., 08:47   #5096
Gunaydin herkese

Quote:
hermes birkin kaže: Pogledaj post
Baš me čudi da Hazan nije pitala svoju maloljetnu seku kak je to kad ti se dvije suhe šljive njišu ispred face, no da ga je trpala u usta ne bi bila u ovoj situaciji, valjda joj je to bilo fuj? :lol
Što ju je privuklo prvo kod Hazima? :kava
To su odgovori na kojih bi ja htjela čuti Ecin odgovor.
Jel' Ti ovo za ozbac .....ili si preskakala?

~~~~~~~~

@Marina,

Yago je visi od Sinana 3 cm

~~~~~~~~~~

@tag,

koja vecina ......jel' onih 164 sto ja izracunah . Bak, ovi klipici sto postavila @Bihter imaju preko milijun pregleda

@lanex,

da ne mislis da ignoriram Tvoj zadatak :five

Yago mi je toliko nebitan, kako rekoh ravna crta, da mi se neda nit razmisljat o njemu. Neman cak nit zelju da ga vrijedjam kao vecina ovdje Sinana. Jedino......kada ga vidin padne mi na pamet El Poncho iz crtica

Ugodan dan, uzivajte. Danas bi moga ozet, jeeeeee

Gule gule,
__________________
Sklopio sam oči. U mraku si ostala ti. U mraku si ležala. Pod mojim zatvorenim kapcima stojiš ti ljubavi moja. Pod svojim zatvorenim kapcima čujem pjesme. Ondje sve počinje s tobom. Ondje nema ništa vezano za moj život prije tebe. I ništa što ne pripada tebi.
_______________________________________________
I
Paz999 is offline  
Old 24.01.2018., 08:53   #5097
Sümeyra Koç će glumit Farah.


Ako se ona kao neka Jagina ex isto doseli u Istanbloom, skačem s krova ko SinSin.

Sent with Redmi Note 4 via Tapatalk app.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 24.01.2018., 08:58   #5098
Quote:
The Muse kaže: Pogledaj post

I da, još jedna stvar, ne znam da li smo mi komentarisale to, ali na twitteru sam videla da dosta ljudi baca sumnju da je scena iz fragmana Yağız ve Hazan ustvari san. Analizirali su svetla u pozadini i slično, pa su još našli neke dokaze i neke kontradokaze, pa eto samo prenosim haber. Ja lično mislim da je java :t rep:
Sa svjetlima je sve uredu. E15

Mislim da nije san, ne bi Hazan sanjala kako to govori Jagi, sanjala bi da na neki nacin poseze za njim , a san ovakvog sadrzaja bi bio iz Jagine perspektive. O njegovoj ljubavi vec znamo, nema potrebe da to sanja. :nezna:
Vjerojatno ce ova scena biti vecer prije Jagine rano jutarnje ispovjedi na groblju, jer je opet napravio nesto sto nije smio. Recimo obrisao joj suze ili tako nesto.
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ili da je onomad Riza dao malo gasa

Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
i Yago taman updejta Sevinc o trokutu, kako je ispunio obecanje, pomirio ih falan filan...a ovaj iskoci iza nadgrobnog: SUPRIZ! :ro fl:

https://scontent-ort2-1.xx.fbcdn.net...f2&oe=5AE64530


Quote:
Minaa94 kaže: Pogledaj post

Sto se tice Yas kao majke, bilo je tu tuznih prica, vidjeli smo da joj je majka i svodnik bila. Ali nije me ni malo njena suza dotakla bas iz tog razloga sto je svoje dijete ostavila takvoj osobi. I kao osoba i kao majka ona je za mene 0.
jel mozes zamislit da mi ovo uopce nije palo na pamet. Bila sam toliko zgrozena time sto je baba iz doma podvodila maloljetnu (?) Jacu, da sam potpuno smetnula s uma buducu opasnost za malu Omrum. Odvratno, a babuskara Zeliha je prodala malenu curicu nekoj tamo Fazilet koju je prvi put u zivotu vidjela, mogla ju je tako dati u ruke bilo kome, njoj svejedno, sta ce biti s djetetom. Fuj.
(Inace, 99% Zeliha nije bioloska majka Jaci. Da je, Jaca ne bi bila u domu za napustenu djecu, a ako je popravni u pitanju, takodjer ju ne bi rodjena majka pazila. Kad Zeliha kaze, da joj je "annelik yaptim", hoce reci bila sam ti kao majka).

***
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Sumeyra Koc će glumit Farah.
https://www.instagram.com/p/BeUtYwtlJof/

Ako se ona kao neka Jagina ex isto doseli u Istanbloom, skačem s krova ko SinSin.
Ok, sad nema kome doci zenska nego Jagi. Nil dosla Sinanu. Sevda Gojku. Jedino ako je nova trudna mahalusa za Hazimbeycima.

Sad vidim da Sidni kaze da ce doci na kraju 34. Onda ce Hazan plakati jer njenom kanki stize macka. : D to su te dugo najavljivane suze. : D

Da vas cujem? Jeste zadovoljne malickom? Meni je lijepa. Al nekako mi se ne gleda kako jos netko spletkari, sad kad su se ove tri zmije udruzile.
I tko ce umrijeti da se oslobodi mjesto za novog clana postave? Sto kaze Mina, Sukru ima zmiju u dzepu.

Zadnje uređivanje 11sati : 24.01.2018. at 09:21.
11sati is offline  
Old 24.01.2018., 09:14   #5099
Dopuna. Birsen napisala:
Quote:
Sümeyra Koç se pridružila timu serijala "Fazilet Hanım ve Kızları" koji se svake subote susreće s publikom na Star TV. Na kraju 34. epizode Koç se pojavljuje u ulozi Farah.
Na pitanje ZA KOGA DOLAZI ova cura, Birsen je napisala OPKLADE SU OTVORENE. Fanovi pišu, samo da ne bude kötülük kraliçesi (kraljica zloće). Ova ginger girl ko da je Kaylina rođaka! Najs, možda se Čagica bolje uživi.



Btw. sad izgleda ovako, iza NG se ošišala.


***

Inače se ona i Čaga znaju čini mi se, oboje su glumili u Kurt Seyit ve Şura. Njezin lik se zvao Havva Eminova.
Pored toga oboje su u istoj agenciji! Evo joj instać, ko želi da stalka.

Njezin insert iz neke serije. Ok, nije da me oborila glumom..
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje Mina : 24.01.2018. at 09:36.
Mina is offline  
Old 24.01.2018., 09:29   #5100
Aaaaa, pa znam ovu žensku! Bila u je viralnom klipu komedijaša Šefkata Jerimdara di je glumila srpsku turisticu koju pored bazena bari konobar Turčin!

Dio 1
Dio 2 I'm from Serbia od 0:34, a lik nastavlja - Aaaaa, Srbistan, dur, Goran Vilaović /Vlahović/, Slaven Bilić.. a ne ne, oni su Hrvati Srbistan.. Stanković.. veri vel.. oooo... inšala Stanković Bešiktaš yani...
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:05.