Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2018., 20:56   #41
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
da, vjerojatno većina želi
htjela sam reći da ne mora značit ako netko ne želi život u istom prostoru da jer to obavezno zato jer nije s pravom osobom
Ma kužim ja šta si ti htjela reći, ali nekako mi se, čitajući autorov uvodni post, ne čini da je to slučaj.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 12:09   #42
Eh, pa njoj očigledno brak i obitelj nije jedina svrha života kao tebi. Vjerovao ili ne postoje drugačiji ljudi s drugačijim životnim stavovima, zato treba razgovarati na vrijeme, a ne pretpostavljati i misliti da je i drugoj strani svrha života ono što je i tebi, na svu sreću nismo klonovi već svatko osoba za sebe.
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 17:32   #43
a da si je slušao što ti je rekla ne bi tratio vrijeme uzalud..

ona ne želi obitelj a valjda ni djecu...

ali ti zeliš.....end of story

slušaj ubuduće
__________________
ponekad su smješak i zagrljaj jedini ljek koji trebamo :)
buddha-tree is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 07:23   #44
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Možda joj se ne živi s tobom. Dobro joj je da se povremeno viđate, ali za nešto više od toga s tobom jednostavno nema želju.
I meni to zvuči ovako.

Iako, oboje ste već dugo odrasli ljudi, ukoliko zbilja ne možete o tome razgovarati, ukoliko ju ne možeš smireno pitati u čemu je problem i ukoliko ti ona ne može dati bilo kakav odgovor, čemu sve? Do tad se ne daj previše zavodit komentarima, ne može se tu jednim postom prenijet ni 5% nekog odnosa.

Razgovaraj, jebote!
appletini is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 18:40   #45
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
dakle tebi je ona zapravo bitna u toj mjeri da ti pomogne ostvariti životne ciljeve. osobno bi me ovakav stav uvijek ohladio, jer vrlo je jasno da ti je važniji sam cilj od suputnika u ostvarivanju istoga. možda je i ona to osjetila, pa joj taj ultrapragmatizam zapravo nije legao.
Odlično sročeno.
I ima nas još.

She's just not that into you. Al to je ok, nisi ni ti u nju.

Sent from my ZTE BLADE A910 using Tapatalk
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 22:29   #46
Quote:
irudoveti kaže: Pogledaj post
Usto cijelu prošlu godinu je nagovaram da se preseli meni u stan, našao sam joj i posao pa da počnemo bar živit zajedno ali ni blizu, samo neki izgovori, šta nema veze s vezom.
Iz ovoga je očito da ona ne želi i ne planira provest život s tobom, ali poslužit češ dok ne nađe nekog boljeg. Sorry,
ali kako su drugi forumaši već rekli, ni ti ne sanjaš o tome da ostarite zajedno, nego se želiš ženit jer ti je 'vrime'
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 05:02   #47
Je li ona tražila da joj tražiš posao u svom gradu?
Epla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 13:30   #48
ili niste kompatibilni ili te namjerno zavlači dok ne naiđe neki u kojeg će se zaljubiti...ni u jednom slučaju ne može dobro završiti
salomee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 13:34   #49
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Ne zeli obaveze, ne zeli kuhati, pospremati i rintati za nekog, jer joj se vjerojatno neda ni za sebe samu.
Ovako joj je super. Preko dana ste par, a navecer svako svojoj mami. (Imam takvu u firmi)
Treba to otkačit i tražit drugu. To je curica kojoj je mama servis za sve, bježi od tog.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 21:15   #50
Dečko imaš sreće.

Ta tvoja je vidovita! Nanjušila je loš brak, lošu vezu i sada te drži onako tek toliko da te ne otkači do kraja.

Vjerujem ja da je i ona kao i sve druge i da bi se rado udala i to sve...bla bla ali..negdje si pogrješio u koracima. Ili si nešto krivo prokomentirao, napravio. Zamjerio si joj se i gotovo!
Kakav brak!!!

Ona vidi propast, različitosti, neslaganje, probleme, vidi preljub, varanje, razorenu obitelj i na kraju rastavu. A čemu sve to kada se to može spriječiti unaprijed.

I sam si rekao da si nekad vodio buran život.

Nema gore od starog playboya!
U glavi ima jedan film, nos do neba, ponos i iskustvo u zajebavanju žena a izvana ga je izgled pomalo izdao i toga nije svjestan.

Nije ona od jučer!

Budi joj zahvalan na predostrožnosti.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 22:44   #51


Jedino što bi joj trebao biti zahvalan je da to prekinu.
Ako ljudi u vezi nemaju zajedničke ciljeve, koji kuki će im veza?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 23:14   #52
malo mi čudno ako si ti autore vidio svijeta da si se baš zakačio na curu koja te tako neočekivano iznenadila. jesi siguran da si vidio svijeta?

i potpis na mantisu, svaki svojoj kući da se odnos ne ugnjili, bez papira, frendovski spontano
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 23:46   #53
autoru teme: nisi joj marriage material
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 10:15   #54
Quote:
irudoveti kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! iznijeti ću svoju priču pa svaki savjet je dobrodošao.

Ja imam 32 a ona 34g. U vezi smo 2g, sve divno, sve bajno, odlično se slažemo, nakon god. dana sam je zaprosio, sve je bilo kako je tribalo bit, ona vesela, nasmijena, sretna, i to je trajalo jedno 3 mjeseca i to je to, prsten se spremio, kao da joj spada s prsta, prije koji mjesec na jednom piru da ga je zaboravila ali ajde, ne radim strku oko toga. Prije Nove god. (nakon god dana od zaruka) spomenem joj vjenčanje, jer sam joj još i na početku veze rekao da želim ozbiljno, ako je ozbiljna cura, da želim i brak i obitelj, ona niti čut, da zašto tako iznenadno pitanje, da ona nije razmišljala o tome, da ne zna.. Ja ostade totalno šokiran, razočaran.. Mislim koja ženska o tome nije bar jednom pomislila? Šta je, ne razmišljaš o svome životu ni budućnosti, ne znaš a imaš 34g, ne razumijem. Ja sam odgajan tako da temelj i svrha života je obitelj a brak je samo potvrda naše ljubavi i osjećaja. Šta može biti… da me želi kraj sebe ALI ne želi se vjenčati ili ne zna izrazit svoje osjećaje. Boji li se obaveza ili samo braka ili oboje.. Usto cijelu prošlu godinu je nagovaram da se preseli meni u stan, našao sam joj i posao pa da počnemo bar živit zajedno ali ni blizu, samo neki izgovori, šta nema veze s vezom. Ni na ništa je ja nisam prisiljava niti ograničava, dao sam joj slobode koliko god želi ali preko ovoga njenog odgovora na nešto što je meni bilo kristalno jasno da je samo potvrda naših osjećaja ne mogu prići i nastaviti s njom kao da ništa nisam pitao. Imam potrebu to razriješiti, nismo djeca. Molim vaše mišljenje?

Inače sam zaposlen, radim u stabilnoj privatnoj firmi, imam svoj stan, živim sam u njemu, auto... Imao sam buran život prije nje, mladost - ludost. Čim sam prišao 30-tu, smirio sam se, ali sam i dalje dosta aktivan, volim prirodu, planinarenje, redovito idem u gym, trčim, sportski tip itd. Ona je više kućni tip, totalna suprotnost, živi s roditeljima, mama ima dosta utjecaja na nju... viđamo se samo vikendom jer živimo u različitim gradovima...
Joj, sere mi se od ovoga "koja žena nije pomislila" i od svrhe života i od "ja sam odgajan". Jebote, nismo svi isti, niti smo sve udavače.

Jedini dio priče koji je šupački jest taj da ti nije odmah rekla nego se, tobože, ozarila.

Ne želite iste stvari, end of story.
Netko možda i popusti, ali ultimativno, nema tu previše sreće ako nemate iste želje i planove.
__________________
Previše često se zbunimo pa mislimo da su pristojni oni ljudi koji ne psuju.
morcego is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 10:41   #55
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post


Jedino što bi joj trebao biti zahvalan je da to prekinu.
Ako ljudi u vezi nemaju zajedničke ciljeve, koji kuki će im veza?
Zato što ponuda na tržištu nije bajna, pogotovo kad pređeš čarobni broj 30.
Voziš Fiat Punto



jer si ne možeš priuštiti Lamborghini Centenario.



konjokradica is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 11:32   #56
Ne nosi prsten!? Hmm, to je možda i glavni indikator da se njoj ne udaje i da nije baš mislila ozbiljno kad je rekla "da", ali te nije htjela povrijediti jer bi to značilo prekid. Možda nije niti rekla svojima da se zaručila, pa zato ne nosi prsten. Moguće je da su njeni protiv tog braka. A moguće je i da želi nać sljedeći stolac prije nego tebi da nogu.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 13:03   #57
men je palo napamet, posto velis da njezina mater ima jak utjecaj na nju, da nisi ti slucajno srbin,ili tako nesto, pa joj mater brani radi takih stvari
nisan mislija nista lose, samo imas zatucane starcadi ....
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 12:59   #58
Quote:
irudoveti kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! iznijeti ću svoju priču pa svaki savjet je dobrodošao.

Ja imam 32 a ona 34g. U vezi smo 2g, sve divno, sve bajno, odlično se slažemo, nakon god. dana sam je zaprosio, sve je bilo kako je tribalo bit, ona vesela, nasmijena, sretna, i to je trajalo jedno 3 mjeseca i to je to, prsten se spremio, kao da joj spada s prsta, prije koji mjesec na jednom piru da ga je zaboravila ali ajde, ne radim strku oko toga. Prije Nove god. (nakon god dana od zaruka) spomenem joj vjenčanje, jer sam joj još i na početku veze rekao da želim ozbiljno, ako je ozbiljna cura, da želim i brak i obitelj, ona niti čut, da zašto tako iznenadno pitanje, da ona nije razmišljala o tome, da ne zna.. Ja ostade totalno šokiran, razočaran.. Mislim koja ženska o tome nije bar jednom pomislila? Šta je, ne razmišljaš o svome životu ni budućnosti, ne znaš a imaš 34g, ne razumijem. Ja sam odgajan tako da temelj i svrha života je obitelj a brak je samo potvrda naše ljubavi i osjećaja. Šta može biti… da me želi kraj sebe ALI ne želi se vjenčati ili ne zna izrazit svoje osjećaje. Boji li se obaveza ili samo braka ili oboje.. Usto cijelu prošlu godinu je nagovaram da se preseli meni u stan, našao sam joj i posao pa da počnemo bar živit zajedno ali ni blizu, samo neki izgovori, šta nema veze s vezom. Ni na ništa je ja nisam prisiljava niti ograničava, dao sam joj slobode koliko god želi ali preko ovoga njenog odgovora na nešto što je meni bilo kristalno jasno da je samo potvrda naših osjećaja ne mogu prići i nastaviti s njom kao da ništa nisam pitao. Imam potrebu to razriješiti, nismo djeca. Molim vaše mišljenje?

Inače sam zaposlen, radim u stabilnoj privatnoj firmi, imam svoj stan, živim sam u njemu, auto... Imao sam buran život prije nje, mladost - ludost. Čim sam prišao 30-tu, smirio sam se, ali sam i dalje dosta aktivan, volim prirodu, planinarenje, redovito idem u gym, trčim, sportski tip itd. Ona je više kućni tip, totalna suprotnost, živi s roditeljima, mama ima dosta utjecaja na nju... viđamo se samo vikendom jer živimo u različitim gradovima...
Ma hajde dalje. Ova se ne vidi s tobom u budućnosti. Ne gubi vrijeme s njom
Ivchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 17:35   #59
Quote:
irudoveti kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! iznijeti ću svoju priču pa svaki savjet je dobrodošao.

Ja imam 32 a ona 34g. U vezi smo 2g, sve divno, sve bajno, odlično se slažemo, nakon god. dana sam je zaprosio, sve je bilo kako je tribalo bit, ona vesela, nasmijena, sretna, i to je trajalo jedno 3 mjeseca i to je to, prsten se spremio, kao da joj spada s prsta, prije koji mjesec na jednom piru da ga je zaboravila ali ajde, ne radim strku oko toga. Prije Nove god. (nakon god dana od zaruka) spomenem joj vjenčanje, jer sam joj još i na početku veze rekao da želim ozbiljno, ako je ozbiljna cura, da želim i brak i obitelj, ona niti čut, da zašto tako iznenadno pitanje, da ona nije razmišljala o tome, da ne zna.. Ja ostade totalno šokiran, razočaran.. Mislim koja ženska o tome nije bar jednom pomislila? Šta je, ne razmišljaš o svome životu ni budućnosti, ne znaš a imaš 34g, ne razumijem. Ja sam odgajan tako da temelj i svrha života je obitelj a brak je samo potvrda naše ljubavi i osjećaja. Šta može biti… da me želi kraj sebe ALI ne želi se vjenčati ili ne zna izrazit svoje osjećaje. Boji li se obaveza ili samo braka ili oboje.. Usto cijelu prošlu godinu je nagovaram da se preseli meni u stan, našao sam joj i posao pa da počnemo bar živit zajedno ali ni blizu, samo neki izgovori, šta nema veze s vezom. Ni na ništa je ja nisam prisiljava niti ograničava, dao sam joj slobode koliko god želi ali preko ovoga njenog odgovora na nešto što je meni bilo kristalno jasno da je samo potvrda naših osjećaja ne mogu prići i nastaviti s njom kao da ništa nisam pitao. Imam potrebu to razriješiti, nismo djeca. Molim vaše mišljenje?

Inače sam zaposlen, radim u stabilnoj privatnoj firmi, imam svoj stan, živim sam u njemu, auto... Imao sam buran život prije nje, mladost - ludost. Čim sam prišao 30-tu, smirio sam se, ali sam i dalje dosta aktivan, volim prirodu, planinarenje, redovito idem u gym, trčim, sportski tip itd. Ona je više kućni tip, totalna suprotnost, živi s roditeljima, mama ima dosta utjecaja na nju... viđamo se samo vikendom jer živimo u različitim gradovima...
Ne požuruj je i ne nabadaj joj to na nos, žena se plaši pomisli na brak i samo ćeš ju još više udaljiti dok neće otići id tebe, a kuda se tebi uopće žuri? Kao da imaš mj dana života još. Samo polako.

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
Devil-Hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 07:56   #60
Quote:
Devil-Hunter kaže: Pogledaj post
Ne požuruj je i ne nabadaj joj to na nos, žena se plaši pomisli na brak i samo ćeš ju još više udaljiti dok neće otići id tebe, a kuda se tebi uopće žuri? Kao da imaš mj dana života još. Samo polako.

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
Žena se plaši na pomisli na brak samo sa onim čovjekom koji joj se ne čini dobar kandidat.

Ona se već udaljila. Neka ne gubi vrijeme.
Ivchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.