Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2018., 22:49   #1
(Pre)brzo gubljenje interesa u novog partnera

Imam kronican problem: jako brzo izgubim interes u osobu sa kojom pocnem vezu, jednsotavno mi postane dosadna!

Da li je doticni problem uobicajena pojava?
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 23:05   #2
jest, ako ti je 15-16 godina.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 23:16   #3
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
jest, ako ti je 15-16 godina.
Razumijem, zato sam otvorila temu , tj, o prisutnosti problema u "atipicnim" godinama, a primjetila sam da se malo prica o doticnom problemu , narocito ako si 30 plus.
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 00:32   #4
ah, a kako brzo počneš vezu - postavlja se pitanje?

možda nije da ti osoba dosadi jer ste u vezi, možda bi ti dosadila i da niste u vezi?


Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 01:30   #5
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
ah, a kako brzo počneš vezu - postavlja se pitanje?

možda nije da ti osoba dosadi jer ste u vezi, možda bi ti dosadila i da niste u vezi?


Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
Hm, sad sam se ozbiljno udbila u brzinu ulazaka u veze, hmm, pa ne bih rekla da su prebrze, ali su pod snaznim kemijskim nabojem privlacnosti, fizika i kemija djeluju prebrzo, toga sam oduvijek svijesna, ali i pod naponom strasti analiziram bez problema druge krakteristike partnera, i cesto puta "otkrijem" da mi nisu dovoljno "intelektulano" pivlacni.
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 01:36   #6
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
Hm, sad sam se ozbiljno udbila u brzinu ulazaka u veze, hmm, pa ne bih rekla da su prebrze, ali su pod snaznim kemijskim nabojem privlacnosti, fizika i kemija djeluju prebrzo, toga sam oduvijek svijesna, ali i pod naponom strasti analiziram bez problema druge krakteristike partnera, i cesto puta "otkrijem" da mi nisu dovoljno "intelektulano" pivlacni.
Ja recimo radim obratno, prvo ustanovim intelektualnu privlacnost.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 01:45   #7
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ja recimo radim obratno, prvo ustanovim intelektualnu privlacnost.
Ja funkcioniram paralelno, ali koliko dugo kod tebe traje tvoj period analize ? Mene, priznjame, malo zeza kemija.

Moramo biti svijesne da je svako upoznavanje specificno, moze nam, na pocetku intelektualni utisak biti privlacan, ali se kasnije "otkrije" da "to nije to" i tad se desi razocarenje.
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 02:16   #8
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
Ja funkcioniram paralelno, ali koliko dugo kod tebe traje tvoj period analize ? Mene, priznjame, malo zeza kemija.

Moramo biti svijesne da je svako upoznavanje specificno, moze nam, na pocetku intelektualni utisak biti privlacan, ali se kasnije "otkrije" da "to nije to" i tad se desi razocarenje.
Pa ne znam, ovisi.
Al nisam nikad imala osjecaj da se prebrzo upustam u bilo kakav odnos s drugim ljudima.
Dapace.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 09:52   #9
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ja recimo radim obratno, prvo ustanovim intelektualnu privlacnost.
i ja... dakle za ulazak u vezu.
nije pitanje dal ima kemije ili nema, nego dali na ostalim poljima dotični odgovara da bi ušli u vezu... ali mislim da se radi o mjesecima a ne tjednima.

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 10:45   #10
Na stranu kemija i sve, ali vjerujem da se neke osnovne intelektnualne privlačnosti mogu utvrditi već u prvih nekoliko susreta...

A ona vjerojatno podlegne kemiji s figom u džepu.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 13:17   #11
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
Imam kronican problem: jako brzo izgubim interes u osobu sa kojom pocnem vezu, jednsotavno mi postane dosadna!

Da li je doticni problem uobicajena pojava?
Pa ne mora to ništa biti čudno,osobito ako si 30plus.Ja mislim da je to normalna pojava.
Ako izgubiš interes ideš dalje,živi po sistemu toplo hladno,ne mora to biti ništa loše.A ako jednog dana naletiš na nekog ko će te tolko zagrijati da nečeš izgubiti interes vrisni Bingo
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 13:58   #12
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
Imam kronican problem: jako brzo izgubim interes u osobu sa kojom pocnem vezu, jednsotavno mi postane dosadna!

Da li je doticni problem uobicajena pojava?
pocmi dejtat zanimljivije muskarce!
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:04   #13
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
Imam kronican problem: jako brzo izgubim interes u osobu sa kojom pocnem vezu, jednsotavno mi postane dosadna!

Da li je doticni problem uobicajena pojava?
sudeći po elaboriranosti uvodnog, djeluješ površno, u odnose ulaziš plitko i toliko malo sebe unosiš, pa je sasvim logično da je ishod takav kakav je.
promijeni sebe i stav, pa ćeš možda naletiti i na nešto dublje.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:05   #14
Imam isti problem, hoćemo vidjeti tko će kome prije dosaditi?
....
Zanemari, već jesi
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:15   #15
Možda su ti ljudi koje si dejtala bili zanimljivi isključivo fizički i onda je fasciniranost kemijom kratkog trajanja. Ljudi se ipak zaljubljuje osobnost jer to je ono što zadržava interes.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:32   #16
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Imam isti problem, hoćemo vidjeti tko će kome prije dosaditi?
....
Zanemari, već jesi


Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Možda su ti ljudi koje si dejtala bili zanimljivi isključivo fizički i onda je fasciniranost kemijom kratkog trajanja. Ljudi se ipak zaljubljuje osobnost jer to je ono što zadržava interes.

Via Tapatalk
Ovo.
A i ljudi nekad stvore idealnu sliku o nekome i kad se upoznaju/pocnu vidjat, shvate da je daleko od njihovih ocekivanja
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:38   #17
Mozda zelis samo ono kaj ne mozes imati
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:41   #18
Quote:
Ro_ kaže: Pogledaj post
Mozda zelis samo ono kaj ne mozes imati
A mozda je problem u njoj.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:33   #19
Quote:
YunStrijelica kaže: Pogledaj post
Hm, sad sam se ozbiljno udbila u brzinu ulazaka u veze, hmm, pa ne bih rekla da su prebrze, ali su pod snaznim kemijskim nabojem privlacnosti, fizika i kemija djeluju prebrzo, toga sam oduvijek svijesna, ali i pod naponom strasti analiziram bez problema druge krakteristike partnera, i cesto puta "otkrijem" da mi nisu dovoljno "intelektulano" pivlacni.
dakle privlace te ne bas pametni. jebiga.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:44   #20
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
pocmi dejtat zanimljivije muskarce!
to je za mene kljucni uslova za ulazak u vezu, zanimljivi muskarac

muskarci meni moraju na pocetku biti zanimljivi, ali mi, dosade nakon nekoliko mjeseci-perioda veze
YunStrijelica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger