Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2017., 01:07   #2041
Sun, žao mi je što je boljelo jako...

mene je tijekom operacije tri ili četiri puta zaboljelo... prvi put me baš neugodno piknulo, iduća tri puta mi je doktor rekao kao 'sad bi moglo zaboljeti'... i uvijek sam bol osjetio na donjoj strani glavića.... to je valjda ful osjetiljivo i mekano područje a ima i žilica....

ali najgore mi je bilo samo čekanje.... ono osjetio si već bol, znaš da nešto rade dolje, onaj zastor ti pred glavom, ma grozno, samo čekaš... ja sam ih valjda 15 puta pitao 'kolko još do kraja?', i nagovarao sam doktoricu koja je sve motrila kraj mene da priča o nečemu, biločemu, na kraju smo svi u sali počeli pričat o filmovima i dobro se nasmijali mojoj nevjerojatnoj nervozi

al eto sad se tome smijem s pozitivnim predznakom, bilo pa prošlo
Rogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 09:26   #2042
Da, donji dio najviše boli, to sam posebno osjetio kod šivanja i na pregledu kad me je stisnuo tamo. Užasna bol. Toliko boli sam osjetio da bi mogao nabrajati do sutra. A u sali je bilo inače i kod mene ok, anesteziolog me cijelo vrijeme informirao i "tješio". Sad me najviše iritira glavić kad bude dodir s npr. boksama, a prije previjanja ga trebam obrisati gazom pa bude jako neugodan osjećaj. Jel se tebi osjet povukao ili?
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 12:05   #2043
na koji osjet misliš?

ako misliš na smetanje struganja o bokse, to skoro pa i je, najviše me još smeta gdje su ostali konci to je to, a ima ih još malo.. skoro da mi je postalo normalno...

ako misliš osjet ugode kod svršavanja, nikako... čak sam se prvi put uplašio, ali sam to radio s još pun kurac konaca i na silu.. ali kasnije, čak je možda i bolje, ne znam...ugl dobro je Gle frende to je operacija kurca, nikom to nije lako... meni je tih pol sata ležanja bilo koma, još moraš ruke onako gore držati aaaaaa jeza me prolazi.... i 10 dana nakon toga ma i paranoja znala uhvatit.... ono, ajme pa zašto ti konci tolko zatežu, jesu mi nešto sjebali dolje, šta ak ne zaraste kak spada, šta ako ovo, šta ak ono....

al treba to proć, nisam još na forumu ni nigdje čuo da je netko imao jako negativne posljedice... neki su pisali o manjoj ugodi, kod mene nije slučaj
Rogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 13:22   #2044
Ma struganje o bokse, to mi je zasad dosta osjetljivo makar je sve pod gazom pa rijetko osjetim.
Danas sam si sam prematao i pošpricao Octeniseptom i ni ne vidim konce jer dolje je sve nabubreno. Onaj dio di je koža iznad glavića i onaj dio ispod glavića. Pretpostavljam da svima bude tako? Kad je tebi to popustilo? Izgleda malo scary!
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 00:15   #2045
Je. Pogotovo onaj dio ispod glavića... tu mi se baš stvorila kvrga veličine graška ono gledam koji k neće mi to valjda ostat... al kak ispadaju i apsorbiraju konci sve se vraća u normalu... ma ne brini, evo meni još nisu svi ni poispadali i oprezan sam, a drkam bez lubrikanta....

dakle ni to ne treba kak su mnogi pisali... sve dolje ti se privikne brže nego što očekuješ... kažem ti, meni je bilo najgore tih tjedan dana zatezanja kad još konci čvrsto drže preostalu kožicu... nije da boli, jednostavno je neugodan osjećaj i ide na živce... kasnije samo laganini
Rogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 10:56   #2046
To je to znači, i meni je jučer tak bilo dole evo sad je već splasnulo pa izgleda bolje. Ja srećom zasad konce skoro da i ne osjetim, jedina bol mi je ispod glavića, posebno kad se gaza zaljepi kod skidanja ali pošpricam octeniseptom i onda ode bez problema. Kak si ti tretirao ranu i glavić? Ja samo pošpricam iako mi je rekao da i obrišem nakon špricanja, ali previše me boli i preosjetljivo mi je da bi i to radio.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 18:03   #2047
Od kud je najbolje zamatati? Kako spriječiti da se ne zaljepi pa da bude manje bolno kod skidanja?
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 10:57   #2048
Ajde schillaj čovječe ne boli toliko

ja nisam s apsolutno ničim tretirao ranu, nije mi doktor ništa ni rekao. Ni kamilicu ni ništa... Samo prihvati da će zatezati tjedan dana i bok. Možda sam ga 2,3 puta kamilicom isprao. Dost dugo sam ga motao u zavoje jer istina, manje se osjeti tad struganje to i bol od konaca. Ali ja nisam koristio gaze, već odi u ljekarnu i traži elastični zavoj. Mekan je, rastezljiv i ugodne površine. Samo ga namotaš i onda staviš samoljepljivu traku onu bijelu isto iz ljekarne.
Rogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 18:48   #2049
Problem je što je otok velik. Kad je tebi popustilo?
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 00:55   #2050
Za tjedan i pol, dva

ne brini, i meni je taj otok ispod izgledao ogromno, pomislio sam stvarno da nešt nije u redu... samo budi strpljiv i bit će ok
Rogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 08:08   #2051
Meni je liječnik rekao samo kamilica dva dana poslije zahvata, a nakon toga normalno tuširanje. Nikakvo previjanje, ništa. A oteklina... Da, neko vrijeme sve to izgleda veliko i napuhnuto, ali ubrzo će sve doći na svoje Ne sjećam se koliko je točno trajalo dok to nije splasnulo, ali nije bilo dulje od tri tjedna.
Inače, sad mi je cca tri mjeseca od operacije i, osim povremene i kratkotrajne neznatne osjetljivosti donje strane glavića, sve funkcionira kako treba. Značajno bolje nego prije, u svakom slučaju i u svakom pogledu
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 13:40   #2052
Znači sve ovisi od doktora do doktora, meni kamilicu nitko nije spominjao.
I kod mene svaki dan ide sve bolje kako rane zarastaju iako je taj donji dio najbolniji, ali valjda će i on jednom otupiti. Nije mi sve obrezao pa kod natezanja zna biti malo bolno valjda kad se krv sa rane sljepi sa unutarnjom kožicom.
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 19:00   #2053
Ekipa koja je išla na operaciju, nakon kojeg perioda vam je nestala osjetljivost glavića?
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 12:40   #2054
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Problem je što je otok velik. Kad je tebi popustilo?
Ssww the qe

Sent from my Lenovo K33a48 using Tapatalk
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 01:37   #2055
Evo meni prošlo mjesec i tjedan dana. Još uvijek osjetim, ali sve manje i manje, baš već jako slabo. Više kao 'aha da sad više nemam kožicu', nego kao 'ajme baš smeta i boli', kako je bilo prvih tjedan, dva... konaca nema, kita ljepša nego ikad...
Rogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 14:50   #2056
Quote:
Rogan kaže: Pogledaj post
Evo meni prošlo mjesec i tjedan dana. Još uvijek osjetim, ali sve manje i manje, baš već jako slabo. Više kao 'aha da sad više nemam kožicu', nego kao 'ajme baš smeta i boli', kako je bilo prvih tjedan, dva... konaca nema, kita ljepša nego ikad...
Ajde super, blago tebi! Prva dva tjedna su definitivno najgora!
Kod mene isto sve bolje, ali sad me ubija osjetljivost glavića, stalno moram gazu stavljati. Pitam se kad će prestati...
sun888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 21:56   #2057
Zanima me ima li itko da je uspio riješiti problem kratkog frenuluma bez operacije? Dakle sa nekim vježbama i slično i da bi mogao malo opisati iskustvo. Prije svega me zanima koliko je to uopće moguće, jer još nigdje nisam vidio nekoga tko je osobno rekao da je uspio. Za fimozu znam da se može, i ja sam uspio riješiti fimozu vježbama, ali kratak frenulum?
King8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 11:46   #2058
Quote:
sun888 kaže: Pogledaj post
Kod mene isto sve bolje, ali sad me ubija osjetljivost glavića, stalno moram gazu stavljati. Pitam se kad će prestati...
Pretpostavljam da će prestati ubrzo nakon što prestaneš stavljati gazu
lambuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 14:48   #2059
Kako je?

Kako je svima vama koji ste išli u zadnjih 2,3 mjeseca?

Vidim da su se postovi prorijedili pa pretpostavljam da je svima sve ispalo ok
Rogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 07:18   #2060
Ljudi mene ovo depremira na zesce.. Penis se stalno peruta, a onaj prsten okolo se stancao i zabrinut sam, od silnog gubljenja epit stanica.. Niko ms ne shvaca ozbiljno. Urolog je rekao da kao sta ima veze to.. Najvise me iritiraju stidne dlake i grebu. Sad sam bio kos dermatologa i prepisana mi je kao neka krema ali bojim se da sam dio glansa zauvijek izgubio
Eishtlinn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger