Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2016., 00:45   #1861
Osjetljivost glavića ti je još uvijek velika jer mu smetaju dlake. Moj ti je savet da se redovno brijaš. Minimum jednom nedjeljno. Ta osjetljivost će vremenom nestati. Ja sam se od operacije redovno brijao baš zbog te osjetljivosti glansa, pa mi je ta navika ostala i danas. Sad sam navikao i ne bih mogao da trpim dlake.
cyber kurajber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 16:15   #1862
Hvala ti puno ..
Ako krenem sa brijanjem onda ce to trebat redovno odrzavat, a jedan od razloga zasto nisam iza operacije to radio je to da su me jako smetale one male dlake koje tek izbiju nakon brijanja, bile su jako ostre i smetale, strugale.. kontam da treba bit jako redovit i brijat prije njih?
I iskreno, strah me da se sam brijem, jos se ni na izgled nisan skroz navikao iako je proslo vremena..
ali nakon spavanja od tog struganja o dlake definitivno uvijek je tu crvenila i perutanja koze.
Eishtlinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 00:11   #1863
Spavaj gol i gaće neće da ti pritiskaju glavić blizu tih oštrih dlačica.
cyber kurajber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 12:43   #1864
evo jutros se bas probudio, sve bijelo od iritacije od dlaka..

morat cu to nekako rijesit, problem je sta se i oko testisa treba obrijat, a kazem,imam strah (iako mi ne bi bilo prvi put).
glavic tocno ide di je najveca koncentracija dlaka, kad spavam.

primjetio sam da mi dlake smetaju i na podrucju koze di su rezovi radjeni, pa kad hodam, udju dlake nekako "ispod" i isto uvijek bar malo iritiraju.
Eishtlinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 13:44   #1865
A u pm.....a jel te smetaju dlake na mačkici.?????
Znas kako se kaze.....losem k.... svaka dlaka smeta

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 17:37   #1866
Quote:
Eishtlinn kaže: Pogledaj post
evo jutros se bas probudio, sve bijelo od iritacije od dlaka..

morat cu to nekako rijesit, problem je sta se i oko testisa treba obrijat, a kazem,imam strah (iako mi ne bi bilo prvi put).
glavic tocno ide di je najveca koncentracija dlaka, kad spavam.

primjetio sam da mi dlake smetaju i na podrucju koze di su rezovi radjeni, pa kad hodam, udju dlake nekako "ispod" i isto uvijek bar malo iritiraju.
Kad obrijes dlake na mosnji tek tada ce bit veselja jer kako budu rasle dlake sve te bude pikalo. Jednom sam to probao iako nisam obrezan i zaista nemos ni hodat kako treba vec treci dan od brijanja. Sada samo skracujem na oko 2-3cm i to je to, prvi puta sam krenuo obrijat jer su tada dlake bile predugacke tako da sam imo oko penisa pravu sumu, zato sam morao hocu necu to nekako srediti. Pogotovo kad je bilo ljeto tada mi se to dolje znalo jako znojiti medu nogama, a sada vise ne nakon skracivanja.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 17:44   #1867
Ja nikad nisam brijao mog Džonija, ali radio sam waxing i sugaring. Ovo zadnje mogu preporučiti. Radim sad i sam kući. Treba ti samo limunov sok i šećer, skuhaš, ostaviš da se ohladi i onda poskidaš sve dlačice. Prvi put može malo boljeti, ali što češće ovo prakticiraš, bol nestaje. Nakon toga par tjedna si miran, a dlaka postaje mekanija i nežnija. A i ljeti je super za održavanje higijene.

Bez dlake onda ide mnogo bolje duboko u grlo.
linuks is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 12:35   #1868
Pozdrav evo da podijelim svoja iskustva.
Ja sam obrrezan, ali skroz, nemam uopće kože na glaviću.
Imao sam fimozu još kao mali i kod erekcije je jako bolilo jer koža nije mogla preći preko glavića.
To je riješeno operacijom kad sam imao 13 godina.
Prva 2 tjedna je bilo sve krvavo, nosio sam po kući samo krvavu gazu bez gaća.
Nakon mjesec dana obukao sam gaće i mogao sam hodat samo savijen u struku koliko me bolilo trenje o gaćice.
Nakon 2-3 mjeseca mogao sam već normalno hodat i izlazit vani.
Danas skoro ništa ne osjećam na glaviću, mogu masturbirati jedino podražajem u korijenu.
Šavovi su mi vađeni, neki ožiljci od operacije se još vide, ali ništa značajno.
Ja sam sada odrastao, kod doktora (kad vidi to) nema problema, kod seksa nema problema.
Eto.
Dameeer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 12:57   #1869
Quote:
Dameeer kaže: Pogledaj post
kod seksa nema problema.Eto.
Da. Kod seksa nema problema, nije to to, ali nema problema
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 13:09   #1870
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Da. Kod seksa nema problema, nije to to, ali nema problema
Nije to to, znam, nema osjećaja na glaviću kod odnosa, kod oralnog seksa se ne osjeća ništa, ali kad je Bog već na početku oduzeo mogućnost bilo kakvog seksa bez boli, bolje je išta (nego ništa). Bolje je ništa ne osjećati nego trpiti strašnu bol kod svake erekcije.
Dameeer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 15:15   #1871
I ja sam bio na zahvatu pre neki dan obrezivanje imao sam fimozu,operacija ne boli nista primio sam nekoliko anestezija,imam i ja problema sa osetljivocu glavica ali nadam se da ce proci brzo,sa cim da perem ranu kada mi skinu savove?
Lamps933 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 15:26   #1872
Quote:
Dameeer kaže: Pogledaj post
Nije to to, znam, nema osjećaja na glaviću kod odnosa, kod oralnog seksa se ne osjeća ništa, ali kad je Bog već na početku oduzeo mogućnost bilo kakvog seksa bez boli, bolje je išta (nego ništa). Bolje je ništa ne osjećati nego trpiti strašnu bol kod svake erekcije.
Kako misliš ne osjećaš ništa? Znam da je nakon obrezivanja osjetljivost dosta slabija, ali sad baš da ništa ne osjećaš
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 16:32   #1873
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Kako misliš ne osjećaš ništa? Znam da je nakon obrezivanja osjetljivost dosta slabija, ali sad baš da ništa ne osjećaš
To i mene zanima. Ako je tako, meni je to strašno. Ali jebiga, kao što je rekao - ako treba birati između toga i užasne boli prilikom svake erekcije, brijem da je ovo ipak bolje.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 17:27   #1874
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
To i mene zanima. Ako je tako, meni je to strašno. Ali jebiga, kao što je rekao - ako treba birati između toga i užasne boli prilikom svake erekcije, brijem da je ovo ipak bolje.
Pa nije baš i mene malo boli kad navučem kožu preko, a u punoj mi je erekciji. Svejedno obrezivanje ne dolazi u obzir
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 18:05   #1875
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Pa nije baš i mene malo boli kad navučem kožu preko, a u punoj mi je erekciji. Svejedno obrezivanje ne dolazi u obzir
Pričekaj koju godinu kada ne želiš slušati pametnije ljude koji te pametno savjetuju.
Počet ce sa pokojim pucanjem koze na bazi mikropukotina.....pa ce se puknuća vidjeti a bogami i osjetiti.
Zatim ce nakon svakog odnosa pucati....a koza kada zaraste biti ce tvrda i neelastična.....i opet ce pucati.
Da....tada vise neces moci bez bola prevuci kožicu.
Zatim dolazi izbjegavanje odnosa....sto nije za nikoga dobro.
Mogu ja to bez operacije....govorio sam stalno.
A onda nakon operacije shvatio....trebao sam to napraviti 10 godina ranije. Ali budala nisam. Jbg

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 19:09   #1876
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Pričekaj koju godinu kada ne želiš slušati pametnije ljude koji te pametno savjetuju.
Počet ce sa pokojim pucanjem koze na bazi mikropukotina.....pa ce se puknuća vidjeti a bogami i osjetiti.
Zatim ce nakon svakog odnosa pucati....a koza kada zaraste biti ce tvrda i neelastična.....i opet ce pucati.
Da....tada vise neces moci bez bola prevuci kožicu.
Zatim dolazi izbjegavanje odnosa....sto nije za nikoga dobro.
Mogu ja to bez operacije....govorio sam stalno.
A onda nakon operacije shvatio....trebao sam to napraviti 10 godina ranije. Ali budala nisam. Jbg
Samo ti uživaj u svom obrezanom kurcu, a mene pusti

Rekao sam ne obrezivanju i točka
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 08:42   #1877
Jesi uopće pročitao? Očigledno nisi

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 11:38   #1878
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Jesi uopće pročitao? Očigledno nisi
Jesam i neće se to dogodit. Ne boli mene puno i tako mi je oduvijek. Ako je do sad išlo bez problema, može i dalje
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 18:42   #1879
Gle. Napisao si....ne boli mene puno.....znaci da probleme imaš.
Ja ti samo kazem da je tako bilo i kod mene ....te da ti operacija slijedi.
Ovisno o tome koliko ces Djoku koristiti u reproduktivne svrhe naravno.
Ako ga ne koristiš u te svrhe....neće biti problema. Nećeš trebati operaciju.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 18:53   #1880
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Gle. Napisao si....ne boli mene puno.....znaci da probleme imaš.
Ja ti samo kazem da je tako bilo i kod mene ....te da ti operacija slijedi.
Ovisno o tome koliko ces Djoku koristiti u reproduktivne svrhe naravno.
Ako ga ne koristiš u te svrhe....neće biti problema. Nećeš trebati operaciju.
A jel? A kako to da sam ga do sada koristio u te svrhe bez večih problema?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger