Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2023., 02:32   #1
Smile Numerologija

Zanimame numerologija i dosta toga mi je nejasno, stoga ne zanima preporuka nekog dobrog numerologa za pomoc oko imena i prezimena.
malena112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2023., 09:22   #2


Virna Heles i Vera Čudina .... samo nekako računam kako sreće neće biti.

Prva je čak promijenila ime i prezime no nije pomoglo, a i druga se preračunala. Ali možda su dobile maksimum,
pa je 10 čaroban broj sume slova imena i prezimena.
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2023., 14:22   #3
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post


Virna Heles i Vera Čudina .... samo nekako računam kako sreće neće biti.

Prva je čak promijenila ime i prezime no nije pomoglo, a i druga se preračunala. Ali možda su dobile maksimum,
pa je 10 čaroban broj sume slova imena i prezimena.
Numerolog se preračuno

Šta je sa binarnim brojevima, ili sa dekadskim, [00100, 4] koja je razlika između ova dva broja, jer bogovi odma compiliraju brojeve?
__________________
Na korak do aneksije
Kok Pit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2023., 14:26   #4
Quote:
malena112 kaže: Pogledaj post
Zanimame numerologija i dosta toga mi je nejasno, stoga ne zanima preporuka nekog dobrog numerologa za pomoc oko imena i prezimena.
preporučujem da prestaneš vjerovat u bajke.
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2023., 19:58   #5
Zbir cifri mog imena i prezimena je 11 već desetine tisući puta sam vidio ponavljajući broj 11:11 i ostale brojeve također svuda oko sebe, na satu od 8 puta kad pogledam dnevno 5 puta su ponavljajući brojevi.

Znači li to da je moj unutrašnji sat sinkronizovan sa simulacijom vremena i prostora koje percepiram kroz svoja čula. Inače većina ljudi misli koja me tek upoznaje da sam star oko 20 godina kad im kažem da imam 34 godine iznenade se. Jedan je momak mislio da sam tinejdžer.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2023., 19:01   #6
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post


Virna Heles i Vera Čudina .... samo nekako računam kako sreće neće biti.

Prva je čak promijenila ime i prezime no nije pomoglo, a i druga se preračunala. Ali možda su dobile maksimum,
pa je 10 čaroban broj sume slova imena i prezimena.
Vera Čudina je pokojna od kolovoza ove godine, pa sumnjam da može biti od pomoći.
__________________
Istina je svuda oko nas.
damaged is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2023., 23:37   #7
Quote:
damaged kaže: Pogledaj post
Vera Čudina je pokojna od kolovoza ove godine, pa sumnjam da može biti od pomoći.
Točno, no moj upis je bio edukativan, kao i sarkastičan - obje su pokojne zato i sivilo njihovih imena i prezimena.
Ova prva si je čak promijenila ime i prezime ali joj to nije pomoglo. Preminula je prije više od 15 godina ...

a i suprug joj je aktivan Milivoj LaSSić

https://budidobro.com/ime-osobna-energetska-mantra/


https://www.forum.hr/showpost.php?p=...&postcount=216
31.12.2021.

ima nešto u slijedu brojeva ali daleko da je sudbonosno i uglavnom se varalice bave time
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2023., 23:40   #8
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Zbir cifri mog imena i prezimena je 11 već desetine tisući puta sam vidio ponavljajući broj 11:11 i ostale brojeve također svuda oko sebe, na satu od 8 puta kad pogledam dnevno 5 puta su ponavljajući brojevi.

Znači li to da je moj unutrašnji sat sinkronizovan sa simulacijom vremena i prostora koje percepiram kroz svoja čula. Inače većina ljudi misli koja me tek upoznaje da sam star oko 20 godina kad im kažem da imam 34 godine iznenade se. Jedan je momak mislio da sam tinejdžer.
Ja bih ti dao 9 godina obzirom na upise ...
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:01.