Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2010., 19:21   #81
božićne pjesme obožavam...prva tri dana
nakon 10. već imam prilično izražene facijalne tikove, nakon 15. na đinglbels uleti i nekontrolirano trzanje ramenom
naravno, onda dođe 23.kad u zadnji tren obavljam kupovine i kad me pri ulasku u kakav shopping centar u pol eustahijeve tube zvekne tiha noć i kad sam stvarno spremna ubiti i sebe i tetu na blagajni i one koji se guraju i one koji zablokiraju blagajnu jer nisu izvagali voće/povrće......i onda naravno badnjak kad se svi u kući počupamo i izmirimo tek kod otvaranja poklona
Uta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 20:06   #82
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Ma kakvi nofci te spopali, nismo još tako nisko spale.
pa znam ja da ste vi poštene i ne dajete za nofce ja sam samo htjela pokrit troškove slanja paketa

Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
na svoj avatar metneš djedmraz kapu al nemaš glavu :zabrinuta:
U vrijeme kad sam ga birala nisam baš imala ni nešto pametni, pa je bilo šteta samo glave

Je l može na nešto drugo? Ono, žvačem dedamraza i samo još glava viri..

Quote:
žalfija kaže:
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 20:54   #83
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post

kaČemo avatare minjat? :klap:
Ja makla svoj da mećnem neki mrdajući, on ni makac. Još sam u procesu traženja.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 21:10   #84
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Jao, sad ste me sa tom mahovinom podsjetili da se ubrzo i pšenica treba saditi.
Što to vama izraste?
moja ima 3 travke, kupim ih na Dolcu

Quote:
moment kaže: Pogledaj post
Ajoooj, da, obiteljska kradja borova :voli: Potomci drze strazu, nezakoniti motornu pilu a mama bira bor. Doista, bozic je obiteljski blagdan :uzdah:
fora, s ovim i s tom svom mahovinom o kojoj pričate, dođe mi da se preselim u šumsko područje

Quote:
baja kaže: Pogledaj post
klinjo mog bratića je dobio ukor od vjeroučiteljice zato što je pitao da li Isusu ona krpa oko pasa služi da sakrije pištolj
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 21:33   #85
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post

Ima jedna fenomenalna izvedba pjesme U se vrime godišća, Josipa Lisac i Akadameski zbor Ivan Goran Kovačić, mislim. Od toga se naježim.
Kad smo već kod Josipe i ježenja, jednom sam imala CD doma na kojem su bile božićne pjesme bez ljigavog estradnjačkog prenemaganja, i tamo je bila Josipina izvedba Kyrie Eleison s nekim zborom (možda je to baš taj), i ne da je za ježenje, nego za raspadanje od ježenja. CD sam nepovratno izgubila. Ako ga nađem, ulazi u kategoriju božićnih čuda. Na YT ne mogu naći.

Edit/ našla sam Vannin Kyrie Eleison. Lipo je, ali nije to to. I u jednom trenutku se malo zaleti i gotovo skenja sve, ali nije loše improvizirala. http://www.youtube.com/watch?v=8f3LQ...eature=related
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 21:57   #86
Quote:
Megalodona kaže: Pogledaj post
Što to vama izraste?
moja ima 3 travke, kupim ih na Dolcu
Oh, da izraste. Iz svakog zrna.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:01   #87
Nama 'šenica posljednih godina raste kao da je na steroidima. Al opet, toplinu ne voli, tako da bojom baš ne briljira.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:06   #88
kad se sadi 'šenica? Ja ništa ne znam
Ona baba koja mi je svake godine uvalila pšenicu je ošla u penziju. kaj ću sad kaj ću sad.


kiss me - na ti



__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:17   #89
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
kad se sadi 'šenica? Ja ništa ne znam
Ne znam ni ja evo pitam mater, kaže da se sadi kad oćeš, ali ponegdje se, prema običaju, sadi šestog, na sv. Luciju.

__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:22   #90
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Ne znam ni ja evo pitam mater, kaže da se sadi kad oćeš, ali ponegdje se, prema običaju, sadi šestog, na sv. Luciju.
e tooo, na Luciju!

ja bi bijeli mali plastični bor.

Uvijek kupimo živi i onda nastaje jebada oko kante, jer treba ga nekamo staviti. Prije proljeća pak ponovo jebada oko sadnje istog. Al opet..lijep je borić.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:22   #91
Curke sv.Lucija je ipak 13.12.
legenda je iz 6 stoljeća
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:24   #92
Quote:
waterlily kaže: Pogledaj post
Curke sv.Lucija je ipak 13.12.
šta oš sotim reć, to je božićna pšenica i ima da raste
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:25   #93
Quote:
waterlily kaže: Pogledaj post
Curke sv.Lucija je ipak 13.12.
legenda je iz 6 stoljeća
E, onda sam se ja sjebala, šestog je Sv. Nikola, na Lucu se sadi.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:25   #94
za taj tjedan više bu i klasala!
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:31   #95
Ma bmk, oli ću je ja sadit. Ove godine imam eko frendli umjetni bor, dođe na red i eko frendli umjetna 'šenica.

Isuse, koliko sam bolesnih Santa gifova našla
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:35   #96
šu tamo! jedina podnošljiva stvar u ogavnoj snježurini i hladoći je xmasssss
obožavam ga :junky:
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:37   #97
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Isuse, koliko sam bolesnih Santa gifova našla
daj kissme treba

http://3.bp.blogspot.com/_8RuV7xq8D7...ad%2BSanta.gif
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:42   #98









Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:45   #99


__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 22:46   #100






Zadnje uređivanje Vodenna : 29.11.2010. at 22:52.
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.