Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2010., 13:24   #21
ja se sjecam sta kupim ili potpisem, ali zaboravljam sta kazem

dakle, znam da sam raspravljala o necemu, ali kad mi preciziraju i kazu 'rekla si to-i-to' ja ostanem
i onda drvim kako ja to nisam rekla.
prije je to podrazumjevalo starije razgovore, otprije par tjedana/mjeseci, ali mi se nedavno desilo da sam zaboravila sta sam rekla 10ak minuta kasnije

ili zaboravljam da mi je netko uopce nesto rekao
tipa kaze mi frendaica da se zajednicka poznanica udala. primim informaciju.
nakon mjesec dana opet iskrsne ta tema i ja ostanem

:pomor mozdanih stanica:
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 13:26   #22
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Noup.
Trudim se, al' na kraju uvijek nekako ispadnem mlaka i fina.

Ne čitaju mi se više novine, ne gledaju mi se vijesti, ne zanimaju me crnilo, žutilo i sve ostale gadarije koje se događaju oko nas...
Pa ti si postala sretna?
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 13:28   #23
imam tetu kojoj donosim razne časopise. Ona pročita Story, i onda ga idući dan opet čita s jednakim zanimanjem

: na putu prema tome: : radovat će me svaka repriza Dadilje:
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 13:39   #24
Pišući tu sa vama, sada mi baš fali žensko treba snijeg očistit a meni se neda
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 13:41   #25
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Pišući tu sa vama, sada mi baš fali žensko treba snijeg očistit a meni se neda
možda ti je koja zapela u snijegu ispred kuće, ostavio si ju sinoć s vrećom krupne soli, pa zaboravio na nju. odi van sa šalicom čaja, prošeći oko kuće, pogledaj ima li koga
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 14:27   #26
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Drage moje kolegice i kolege po Kokošinjcu,
ne znam događa li se i vama, ali ja postajem tako zaboravljiva. pre strašno


kako je kod vas?
strašno.

počinjem zaboravljat neke zgodne frajere... ne sjećam se više točno kak izgledaju, ne sjećam se imena i prezimena, nego samo jednog od toga... ili ničega ('čekaj, kak se ono prezivao? čekaj, prezime mu je bilo....., a kak mu je bilo ime?'" ).

to je tužno. neki dan je naišo jedan od njih koji mi je bio dosta visoko na TOP 10 ljestvici i smiješio se ko kreten, imao je dve različite dioptrije na naočalama (sada - prije nije nosio naočale), tak da mu je jedno oko bilo veće - jedno manje, ja se zabuljila u te njegove pepeljarke i u to manje oko i mislim si "šta se smiješ, budalo?"", a on meni "pa kaj se ti mene više ne sjećaš?".

pa sjećam te se u nekom drugom agregatnom stanju, jebi ga.

ako frajer i dalje dobro izgleda odmah se sjetim i imena i prezimena. mislim da je to nešto psihički, obrambeni mehanizam, borba za preživljavanje.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 14:35   #27
Trebam prvo nać neku da skuha čaj znači moram dvije tražit da nađem jednu. Eh ženska logika, pa da ona prva šta vrijedi nebi zapela u snijegu, ni da je dva metra snijega takvoj bi kavu platio

Kaj se tiče zaboravnosti. Pazi šta radiš, nemoj napamet ići. Sve pokrete radi svjesno, mislim da tako rade pametni narodi, balkanci su ko muhe bez glave.Najgore kaj nemaš nikog pametnog od kojeg možeš učiti.
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ako frajer i dalje dobro izgleda odmah se sjetim i imena i prezimena. mislim da je to nešto psihički, obrambeni mehanizam, borba za preživljavanje.
Želiš kvalitetno potomstvo.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 14:45   #28
Kod mene demencija uredno nastupa ujutro kad izađem iz zgrade i blenem jer se ne mogu sjetiti gdje sam sinoć parkirala. A kako mjesta nikad nema slobodnih kad ja dođem na zajednički parking više zgrada, obično moram kreativno parkirati u široj okolici

ali još nisam došla do faze da očistim cijeli auto od snijega, pa tek onda skužim da se radi o tuđem autu (čula da je navodno bilo i takvih nesretnika) pa se tješim da ga dobro tražim

sjetila sam se još 1 primjera-nakon puno odgledanih Poirota, Miss Marple, Midsomera i Frostova, nedavno sam ubacila u dvd nešto od toga (ne sjećam se više što) i zabuljila se ful skoncentrirana, iako mi je bilo malčice poznato, ali sam si mislila tko zna kad sam ja tu epizodu prije koliko godina možebitno pogledala, evo pojma nemam što će sad biti, da bi mi dragi zabrinutim glasom rekao da smo to gledali prije cca tjedan dana. Ajme Trčim u ljekarnu po ginko

Zadnje uređivanje Patlikit : 03.12.2010. at 15:00.
Patlikit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 14:49   #29
Auto mi je bil na servisu par dana pa sam se vozila s mužem kao suvozač. Napokon dobijem auto natrag i drugi dan nakon jutarnje kave u lokalnom kafiću uredno sjednem na suvozačko mjesto u svom autu i čekam
Dobro da sam pogledala desno da vidim da mi muž odlazi u svom autu i malo me onak začuđeno gleda a i ekipa na terasi kafića.

Zadnje uređivanje Gilda. : 03.12.2010. at 14:55.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 14:59   #30
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Dobro da sam pogledala desno da vidim da mi muž odlazi u svom autu i malo me onak začuđeno gleda a i ekipa na terasi kafića.
bravo

meni se zna desiti da zaboravim točno mjesto parkiranja auta, pa me presiječe kad dođem na "moje" mjesto a njega nema
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 15:01   #31
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
strašno.

počinjem zaboravljat neke zgodne frajere... ne sjećam se više točno kak izgledaju, ne sjećam se imena i prezimena, nego samo jednog od toga... ili ničega ('čekaj, kak se ono prezivao? čekaj, prezime mu je bilo....., a kak mu je bilo ime?'" ).

.
ja se ne mogu sjetiti svih s kojima sam bilošto radila.
ne samo imena i prezimena, ne mogu se sjetiti trenutka , ni druge strane
možda i bolje
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 15:02   #32
ja sve zaboravim, nekad dođem u kuhinju il koju drugu sobu i nemam pojma zakaj sam tamo došao. ili sjetim se da nekaj trebam pogledat na internetu pa otvorim novi tab i zujim jer se više nemogu sjetit kaj sam to trebao pogledat. mislim da je kriv forum
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 15:04   #33
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Auto mi je bil na servisu par dana pa sam se vozila s mužem kao suvozač. Napokon dobijem auto natrag i drugi dan nakon jutarnje kave u lokalnom kafiću uredno sjednem na suvozačko mjesto u svom autu i čekam
Dobro da sam pogledala desno da vidim da mi muž odlazi u svom autu i malo me onak začuđeno gleda a i ekipa na terasi kafića.
10/10

Koliko vas pronalazi mobitel tako da se nazovete sa fiksnog?
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 15:08   #34
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post

Koliko vas pronalazi mobitel tako da se nazovete sa fiksnog?
s drugog mobitela
za većinu stvari idem unazad s odrađenim aktivnostima( tipa di mi je ključ, di mi je čarapa, di mi je torba di su mi jaja)
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 15:08   #35
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
10/10

Koliko vas pronalazi mobitel tako da se nazovete sa fiksnog?
ta sam. jedan mobitel ne mogu naci ima vec mjesec dana.

OT- evo vec skoro dva sata potiho hodam po stanu i pospremam pomalo jer mala spava.
sad sam se sjetila da je u vrticu i da moram sad po nju.
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 15:11   #36
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
OT- evo vec skoro dva sata potiho hodam po stanu i pospremam pomalo jer mala spava.
sad sam se sjetila da je u vrticu i da moram sad po nju.
:vriiiiiiiištttttttttttt:
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 15:12   #37
jutros:
budim se jer mi zvoni mobite(koji inače zvoni 15 min nakon radia). gledam u radio, na njemu piše 6.45. gledam mobitel, na njemu piše 07.02.
sjedim u krevetu, niš ne kužim, dobrih 10 minuta gledam naizmjence u 2 displeja.
: zona sumraka:
10 min kasnije .....
onda sam se sjetila da mi je jučer mobitel ispao na pod, pogasio se, i ja sam napamet ukucala neko vrijeme i kao, poriktat ću ga ka dođem doma
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 15:18   #38
Ovaj, što se tiče ključeva. Uspjela sam izać iz kuće, zaključat vrata i ostavit ključ u bravi. S vanjske strane.
Srećom, bio je još uvijek u vratima kad sam došla doma.
__________________
Evil needs candy too.
Pravim se da problem ne postoji.
lanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 15:25   #39
Quote:
lanya kaže: Pogledaj post
Ovaj, što se tiče ključeva. Uspjela sam izać iz kuće, zaključat vrata i ostavit ključ u bravi. S vanjske strane.
Srećom, bio je još uvijek u vratima kad sam došla doma.
Ja sam to napravila DVA puta. Otišla na posao i ključ ostavila u bravi, s vanjske strane.
Milka Planinc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 15:27   #40
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Koliko vas pronalazi mobitel tako da se nazovete sa fiksnog?
ovo mi je pod obavezno bar pet puta tjedno.
ponekad mislim da fiksni imam samo zato.
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
OT- evo vec skoro dva sata potiho hodam po stanu i pospremam pomalo jer mala spava.
sad sam se sjetila da je u vrticu i da moram sad po nju.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:53.