Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2010., 01:43   #41
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Misliš, ko Tarzan?
da. onak nešto ko tarzan iz mrduše donje.
tarzan koji uzgaja piceke i drži pajceke. ali je možda isto nabildan i isto ne koristi dezodorans... pa se 'čuje'. animalni šarm koji te čini magnetski privlačnim tak da ti žene padaju pred zmazane gumene čizme.

magnetični joža.

aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 11:59   #42
Evo,vidio sam danas ženku svog života... 165 cm, 96 kg,ciceki ko u simentalke, bokovi široki da bez problema izađu van 4 bebe odjednom... išla je iz lokalnog dučana i nosila vraću cementa na leđima... mislim da sam zaljubljen
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 12:07   #43
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post
Evo,vidio sam danas ženku svog života... 165 cm, 96 kg,ciceki ko u simentalke, bokovi široki da bez problema izađu van 4 bebe odjednom... išla je iz lokalnog dučana i nosila vraću cementa na leđima... mislim da sam zaljubljen
prije mi se čini da si u nadogradnji staje čim ti cement za oko pao, (kao da je to nešto čudno), još ako gura tačke ispred sebe...ma to je prava, garant
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 12:12   #44



evo,ova je dobra za radit u kući i oko nje
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 14:09   #45
I ova je dobra, mogla bi dobro kopat i na mješalici radit

http://dalje.com/slike/slike_3/r2/g2...1866811168.jpg
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 14:58   #46
pa vi niste normalni

ee taku sam i ja ženu htjela ali na selu ne podržavaju biseksualnost ...zadovoljiću se odlaskom na selo s nekim tako animalno privlačnim poput vas dvojice...

selo volim ali prava sela su u bosni a u bosni men ne paše...previše familije...al ja bi mogla samo tako rađat...čak i krave znam musti...
__________________
Nismo mi u kurcu, kurac je u nama. Ne može nitko ući, imamo mrežu za komarce. Netko će ovdje bit poliven vodom. Daj mu pičke! S.M. 2011
rammsteinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 15:11   #47
Quote:
rammsteinica kaže: Pogledaj post
pa vi niste normalni

ee taku sam i ja ženu htjela ali na selu ne podržavaju biseksualnost ...zadovoljiću se odlaskom na selo s nekim tako animalno privlačnim poput vas dvojice...

selo volim ali prava sela su u bosni a u bosni men ne paše...previše familije...al ja bi mogla samo tako rađat...čak i krave znam musti...
je je, jedva čekamo, ti sve sve krave rasprodala https://www.forum.hr/showthread.php?t=569499
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 15:22   #48
Quote:
technotronic kaže: Pogledaj post



evo,ova je dobra za radit u kući i oko nje
joža, ovo je žena za tebe!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 12:22   #49
Tehnotroniče sretna ti nova...i što misliš o ovoj žemskoj?
Jest da nije nešto nabita pa nije baš iskoristiva za nošenje cementa, al daj zamisli kaj bi sve mogli radit u pokošenom sijenu...i ne vidim joj sise, al mislim da su dobre

jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 16:40   #50
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
joža, ovo je žena za tebe!
Jeste Micika,jeste


@ jajanka... hvala dušo, i tebi sve najbolje...javljam se tek sada,bio sam zauzet ovih dana... krava se telila,mesarilo se i tako to.... evo, sada dođoh k sebi od svega toga... ova i nema baš neku dojku, nije par mojoj lisi, al izgleda vitalna... iskoristila bi se
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.