Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2017., 20:49   #2601
Dalmatinac u najboljim godinama (36) traži žensku osobu za prijateljsko dopisivanje i druženje. Kasnije ako se kliknemo može i nešto ozbiljnije.
Ne pušim, pijem rijetko, volim masnu domaću hranu (prezirem Mc donalds),ne idem u kladionice, optimalnih sam proprcija (185, 84) rekreativno se bavim spotom. Zaposlen i samostalan.

Do čitanja
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 22:31   #2602
Pozdrav svima!
Budući da još nikad nisam imao curu, a nemam baš ni prijateljica, probat ću ovim putem nekoga upoznati
Iz Zagreba sam, 185 cm, 81 kg, plave oči, kose nemam, SSS...ono najkraće o meni.
Aktivan sam sportaš, bavim se trčanjem maratona i ostalih dužih staza, nekada profesionalno, sada zbog silnih ozljeda samo kad mi noge to dozvole. Volim prirodu, obožavam životinje, naročito peseke...
Ono što tražim je cura za ozbiljnu vezu, ali može i samo za prijateljstvo ako te veza još ne zanima. Godine, izgled, nacionalnost i slično nebitni, jer mislim da su za vezu i prijateljstvo najbitniji iskrenost i međusobno poštovanje. Ono što nudim je cijeloga sebe, bezgraničnu ljubav, iskrenost, prijateljstvo, bez tajni, bez tema o kojima ne bi mogli razgovarati...
Tražim osobu kojoj je to važno, koja ne gleda izgled niti materijalno stanje i financije, dakle sponzoruše i one koje vole zgodne dečke nek preskoče ovaj oglas
Ako želiš "staromodnog" beskrajno romantičnog dečka koji će te voljeti do neba, tada se slobodno javi
Za prijateljstvo nema nikakvih uvjeta, a za vezu bi bilo poželjno da ne pušiš i ne slušaš narodnjake makar nije uvjet
Za sva ostala pitanja slobodno se javite u inbox!
Pozdrav!
__________________
Tražim iskrenu i skromnu curu koja prihvaća autistične muškarce.
tmarkulincic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 20:38   #2603
Pozdrav svima!
Trazim drustvo za neki izlazak, kavu, kino, ... u Osijeku sam do 6.1.
Imam 36 godina.
__________________
My name is...uh... Ikea.
Regina Phalange is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 21:19   #2604
Tražim žensku osobu za druženje i moguću vezu.
Osobno sam fan izlazaka na kavu, kino i povremeno odem na koncert pa ako se u tome pronalaziš, javi se na PP!
Imam 31 god. I živim i radim u ZG ali sve uokolo 50 km dolazi u obzir.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 20:36   #2605
Źene od 30 do 45, nek mi se jave, Zg, ja imam 27 i ko hoċe nek doðe
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 22:16   #2606
Potražuje se lijepa mlađa žena

Lijepa mlađa ženo, ako ti se sviđa muzika poput ove pjesme poznate grupe "Cvrčak i mrav", javi mi se privatnom porukom, pa da se nađemo i popričamo o muzici.

https://www.youtube.com/watch?v=23wL_QyMDHk
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 16:56   #2607
Konacno jedan iskreni
Iskusaj, poslusaj
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 18:10   #2608
Trazi se ruzan i neugledan, povuceni decko u 20-ima. Ja sam isto takva samo zenska verzija.

Da si malo skratimo vrijeme. Ako si iz Zagreba, mozda se i nadjemo uzivo.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 23:47   #2609
Ž, 34, 178 cm, hetero, vitka, bik, vepar, prirodno tamno kestenjaste boje kosa, duga, bademaste oči boje čokolade, VSS - mag.ing., znači Bolonja
dosta obrazovana, pričam nekoliko Europskih, 2 Azijska i čitam 2 mrtva jezika
trenutno u ZG, odkud i jesam, inače u Slo na drugom studiju - ha, šta ćeš, obožavam učenje - nisam s prvim faksom se mogla nikako zaposlit unatoč odličnom prosjeku na faksu

Planovi? Više ih ne radim, živim spontano, što znači da slijedeće godine možda budem u nekoj drugoj državi na nastavku studija ili na radu, a možda i u braku - na ovo zadnje se svi grohotom nasmijaše i to zato jer su veće šanse da slijedeće godine koloniziramo Mars

Zašto ovdje? Zato jer pojma nemam kak to ide u RL - tj. nisam tip cure koja se nabacuje muškarcima.

Evo, pa tko se pronalazi :-)


P.S. Molim premlade (ispod -2 godine) da se ne javljaju - jednostavno me ne privlačite (no hard feelings).
Rhubin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 12:29   #2610
Ako je neka žena zrelih god želi ugodno dop ,razg...druženje s momkom neka se javi.
marino25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 02:25   #2611
u novoj godini se čovjek voli nadati boljem, tako da ja stavljam prvi oglas za ovu godinu

dečko 32 godine, sss elektro-struke, visok 191cm, težak 87kg. tražim curu iz zagreba u rasponu godina 24-34. ostalo sve dalje na pp
blueboyblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 11:08   #2612
Ima li tu netko za razmijeniti koju poruku, ako ste iz Zagreba mozda i za otici na pice, kuhano vino dok jos traje advent ili nesto slicno?
Inace uglavnom upoznajem ljude koji mi nikako ne pasu karakterno i mentalno, pa mozda ipak tu upoznam nekoga s kime sam na istoj valnoj duljini (prijateljski mislim).

Zensko, Zg, 27 godina, alo je nekome bitno.
crazy dog lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 16:24   #2613
Nova godina, nove ideje pa je jedna da možda pokušam na ovaj način upoznati neku novu dušu..

u potrazi sam za nekim sklonim duhovnosti i filozofiji, a koji se opet ne ograđuje od vanjskog svijeta smatrajući ga lošim ili nepogodnim za njegov razvoj. Namjerno ovo navodim jer se zadnjih nekoliko godina aktivno i posvećeno bavim jednim duhovnim aspektom yoge, što me često i dovodi u okolinu ljudi koji prakticiraju isti vid duhovnosti, no ne mogu reći da se s njima nalazim u socijalnom, a često ni u filozofskom smislu pa mi malo nedostaje društvo istomišljenika.

Nisam više pretjerano od izlazaka mada se znam zaletjeti na neki koncert u žanru rocka, darkerije, metala i dobre mračne elektronike, no realno već duži period živim kao bik koji sjedi - ili u meditaciji ili za radnim stolom.

Moji izlasci su totalni kliše za jednog praktikanta yoge- sajmovi ezoterije i mistike, ali pare dajem samo za knjige i eventualno dobar vege burger

Iako dane provodim uglavnom na poslu (Bogu fala pa ga u ovoj prčiji ipak imam) ili uz knjigu, volim se sa starim prijateljima naći na kavi (s mlijekom i bijelim šećerom, obavezno, ne šljivim previše zdravu hranu, a i nemam toliku plaću da se njome mogu preseravati), volim se zabaviti uz Belu, Tabu i slične društvene igre u toplini nečijeg doma, pri čemu obično pobrstim sav kikiriki ili čips (astrološki znak=bik).

Volim pogledati dobar film -trileri, drame najviše, Teoriju velikog praska i najdražu seriju Dva i pol muškarca (samo s Charlie Sheenom). Jarun mi je ljeti omiljeno mjesto za šetnju i bicikl, volim Sljeme, prirodu općenito, obožavam more. Volim sportove s loptom, no ne mogu naći žene svojih godina za igru pa se umjesto sportom bavim igranjem Mah Jonga.

Hranim se laktovegetarijanski, što znači da sam komplicirana rodbini i prijateljima jer čitam deklaracije i ne jedem domaće kolače s obzirom da u njih stavljaju jaja.

Komplicirane prirode, vedrog duha i idealističkog uma tražim potencijalnog istomišljenika/suputnika koji se možda prepoznao u ovom opisu.
Ako je nekom ovaj post izbalansirao ćakre (piše s ć, doista) ili ako se vidi zamusan u falafelu i omamljen mirisnim štapićima, nek mi se javi. Za druženje spol nebitan.

Ah da, back to reality, imam 31 g. i živim u Zagrebu, ne volim ništa što vole mladi.
__________________
ॐ नमो भगवते वासुदेवाय
Om Tat Sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:07   #2614
Muško, u kasnim dvadesetima, Split, imam dobro obrazovanje i radim posao kojeg volim. Komunikativan sam i u dobroj formi, volim bavljenje fizičkom aktivnošću.

Smatram da dopisivanje unedogled ne vodi ničem, tako da sam za neko piće uživo nakon što desetak dana uspostavimo neke temeljne podatke i osobne stavove, te vidimo ima li smisla da na piće uopće idemo.
Isto tako nemam nikakvih problema da mi nakon 5 pića kažeš ovo nije kako sam zamislila, da ostanemo prijatelji, ili da se nikad više ne vidimo, poštivam sve želje, samo mi ih jasno reci bez ustručavanja.

Za cure koje se pitaju zašto nisam u vezi, zato što tražim curu kakvih je danas malo, a ako si ti takva onda si nesumnjivo dobra. Iz karakteristika ćeš skužiti da je ovakvih cura stvarno malo.

Što tražim (P.S. i pružam):
- godine, 22-31, bolje da si mlađa nego starija, čisto moja osobna preferensa,
- proaktivnost
- da nije dosadna, već da je uzbuđena oko života
- da gledaš što sve možeš postići i postati, općenito osobu koja zna što hoće u životu
- završila si ili studiraš faks koji je koristan, a ne nešto što sama ne znaš zašto si upisala i što ne stvara nikakvu podlogu za budućnost, dakle preferiram STEM, medicinu, farmaciju, itd.
- ako si završila faks dobro je da radiš, to su dobre odlike
- stvarno mi ništa ne znači što si po horoskopu i kakvu glazbu slušaš, jer mi to ne predstavljaju kvalitete kojima bi me privukla, ako ti je to bitno nisi za mene
- bolje da ne pušiš, a pogotovo je dobro da se ponašaš kao dama kad izađeš vani u potrazi za momcima ili iz zabave, umjesto da piješ kao smuk, to pokazuje mnogo kakva si
- bolje da si u formi, pritom ne mislim da moraš imati 6-pack, već da držiš do sebe, da nisi zapuštena, da držiš kilograme pod kontrolom, možda ti se ovo čini površnim, ali nije, sve je bitno, i tako i ovo pokazuje karakter, odnos prema sebi i svijetu
- spremna si dati svoj dio u vezi, a ne očekivati od suprotne polovice sve, uključujući vremensku, financijsku i emocionalnu komponentu

Ako si u krugu ili iz Splita javi se, ako si negdje predaleko što onemogućuje bilo kakav kontakt onda to nažalost nema smisla.

Sretno, evo ti šansa da se odlično skrasiš i kreneš u sjajnu budućnost.
PrinceVegeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 23:52   #2615
Tražim devojče koje čita knjige, ne voli lyncha, razmislja o svijetu i ne vidi problem u brzom nalaženju/kafenisanju. Ajde, za lyncha nije uvjet, al je plus.

Nudim doziranu neozbiljnost, veliku kolekciju društvenih igara, puno blebetanja i slavonsko razvlačenje slogova do besvijesti.
Zagreb i šira dvokolica.
Avtomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 09:43   #2616
40-godina, solo, živim i radim u Rijeci. Ne pušim, ne bavim se sportom, plus size žena sam i ako nešto volim u tome uživam bez granica.
U malo slobodnog vremena što ga imam - fali mi društvo iz Rijeke ili bliže okolice s kojim bi ga kvalitetno provela (uživo, ne uz računalo). Ako se netko pronalazi u napisanome - inbox je otvoren .
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 13:27   #2617
Nisam dugo pisao oglas, a i mislim da je ovo zadnji.
Vidim cure koje pišu oglase, a kad se javiš , jer točno odgovaraš onome kaj traže, blokiraju te. Ne kužim smisao oglasa onda.

Ali eto,
Muško ,
32 godine,
Varaždin.
Ne volim bas alkohol, ne pušim, nemam bas neke poroke...

Neću duljit jer i duži oglasi nisu urodili plodom. Pa ako nekog bar malo zanima, nek pita, rado odgovorim.
__________________
92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.
nsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 12:56   #2618
Ima li netko za druženje, kavu, kino, kazalište, šetnje, zafrkanciju?

Rijeka, 30 godina,
__________________
vrijeme moze popraviti stvari, ali ne i ispraviti.
There's no risk when you go after a dream. There's a tremendous amount to risk playing it safe.
pullus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 16:15   #2619
Ako je netko za druženje, razgovor, šetnju, kavu, kino... Javite se.

Ja muško, 30 god., zaposlen, ne pijem, ne pušim. Volim jezike, zanima me puno toga.

Ostali detalji u pp.
__________________
Respira... Aguanta un segundo y respira... Cierra los ojos y mira... Mientras te duela, respira conmigo el dolor...
uzurpator is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 19:42   #2620
Ima smisla da pročitaš ovaj oglas ako si ona/j koga bi"regular" ljudi smatrali čudnom/im (frikom) kada bi nastupala/o otvoreno među njima, a ovako, u undercoveru, te uzimaju za "samo" lika. Jasno, sve to je skroz irelevantno, ali počinjem time i uopće spominjem jer mi koristi kao brz i efikasan način potencijalnog raspoznavanja.
Pa da vidimo...

Ono što tražim su iste/jako slične osobe, ostalo se tijekom više od dvije dekade pokazalo... pa blizu totalne katastrofe.

To je posljedica nekih mojih karakteristika (poput želje za uzvišenim, za povijesti, kraljevima, poezijom), koje su mi većinom dosta drage, ali ih ne mogu dovoljno zadovoljiti/koristiti među ljudima koji nemaju neprestanu ni povremenu potrebu za njima.

Fora je u tome što imam potrebu za stalnim ispoljavanjem tih karakteristika kao aspergerovci. Čak i družbeno teško funkcioniram (eventualno na kratke bljeskove, ako imamo druge slične karakteristike) u društvu osoba/e koje neće, barem donekle, a poželjno jednako, uživati u istom. Zbog toga u većini društava djelujem kao solitarni koralj ili mrgud s povremenim zanimljivim sarkazmom.
Zanimljivo, kada bih se pronašao s nekim skroz, bio bih razigran kao malo dijete, ili srednjoškolka, ali eto, u ovakvim okolnostima taj dio ostaje skoro uvijek skriven.

- Highly sensitive person. Pridjev highly zamjeniti s extremely. Uz to je empatija, opsesivnost "općim dobrom" (često u političkom smislu, što sam uspio smanjiti jer mi je štetno), razumijevanje psihološkog djelovanja( za što su važne i neke druge stvari, itd. Iako jako dobro razumijem način na koji djeluju ljudi u postupcima, ujedno znam biti naivan i kao nesvjestan, odnosno previše dobrohotan kada je uključena pokvarenost, odnosno pokušaji varanja i slično (npr. dao sam nekom liku par desetaka eura za hamburger u inozemstvu, da bi mi tek kasnije sinulo da lik sere i da mu je to vjerojatno standardni modus operandi, al da ne dobije više od euro, dva po naivcu, standardnom naivcu. U nekim sam stvarima nalik na dostojevskijevog idiota. Popriličan sam flegmatik za većinu stvari u društvu koje ne idu na nečiju štetu, jedino ne volim dramljenje oko gluposti, valjda jer me previše involvira, a onda skužim da je neka bezvezarija.

Melankolija i tugaljivst, bio sam iako davno, ali znao sam i plakati od sreće zbog samog života u istom vremenu, složen sam od hrpe takvih naizglednih suprotnosti i paradoksa. Osjećajnost, nježnost. Obožavam toplinu i sam fizički dodir, senzualnost, običnih predmeta ili vode isto ko i bliskih ljudi. Cuddling nonstop. To je još u najranijem djetinjstvu bilo izraženo, naprimjer ovisnost o igranju maminom kosom, danas imam svoju kosu za čupati. Izrazita učtivost, pretjerana zapravo, uvijek sam svjestan kada se treba nekom malo pomaknuti podjeliti nešto i sl. Zanimljivo, toliko sam osjetljiv na dodir i geste i na ozbiljnost toga da nisam volio grljenje baš s recimo curama u srednjoj i neki fizički kontakt jer su te geste skroz površne i nismo nikako povezani, da o pravoj privrženosti koja mi treba da tražim kontakt ne pričam.

Izražena sposobnost s rječima, pjesnička; zanimljivo mi je sve od načina na koji zvukovi vibriraju u grlu i ustima, načini izgovaranja glasova i stvaranja zvukova u različitim jezicima, preko asocijacija drugih osjetila na riječi, mirisa i okusa vezanih uz njih, apstrakcija, potrebe za izražavanjem u što kraćoj formi, a da se kaže što smislenije i više do shvaćanja nepotrebnosti riječi u nekim stvarima

Čini se da imam izraženo ponavljanje kao fiziološki proces u mozgu. Ovo jako djeluje i na druge karakteristike jer ih pojačava. Samo po sebi dovodi do neprestanog razmišljanja i dobrog pamćenja te sposobnosti autosugestije u izmjeni procesa u ponašanju (čak sam uspio svladati gadan OKP dijelom uz pomoć ovog, a jasno njegov nastanak je usko vezan uz ovakvo djelovanje mozga). Također, kao da sam većinu vremena u nekom meditativnom stanju ili sanjarenju, zato djelujem odsutno, a i jesam, pa nemam baš najbolju motoriku.

Mislim da je i ovo uzrok za stvaranje jako izraženih sugestiranih predodžbi i objekata, recimo negdje pri početku srednje, iz sugestija društva, nisam mogao gledati curu koja je bila objekt osjećaja zaljubljenosti (u onom uzvišenost smislu, mislim da je kod regularnih ljudi to oni "leptirići") kako jede, i onda sam pročitao negdje o nekom francuskom pjesniku koji je istu tu snažnu objektizaciju, nisam se mogao načuditi takvoj bolesnoći, ali bilo mi je drago da nas ima još. No što je najbolje od svega istodobno je išla i empatija, i neobjektiziranje žena, recimo bile mi je skroz ok istovremeno cure dlakavih pazuha ili nogu. Jedino što mi je trebalo dugo da skroz iskorijenim objektizacije ove i drugih vrsta. Eh da, što se tiče te empatije oduvijek sam imao potrebu da ljude upoznam duboko, da mi govore o najdubljim osjećajima( a to je uglavnom ono što ih muči i što ne govore nikome), a ne mogu se zajebavati i šaliti prije nego se stvori tako povezanost, skroz obrnuto od onoga kako se regularni ljudi upoznaju. To razmišljanje opsesivno mi većinu vremena uzima, čak i udjetinjstvu sam bi uglavnom u meditativnim stanjima, bilo u lego kockama ili romanima. Nikad mi ni približno zajebancija nije bila važna, zapravo uopće, kao regularnim ljudima. Naravno, to ne znači da je nemam, samo nije česta, ali može biti široka, raznovrsna, zanimljiva i inovativna. Uz ono što sam rekao, da mi je teško s većinom ljudi jer ne mogu ići sa pjesničko-filozofsko-mišljenje pristupom, treba se stalno zajebavati, zabavljati s njima, a meni to nije mind set, mada nemam ništa protiv.

Na ovo ponavljanje dolazi način razmišljanja, odnosno stvaranje ideja, objekata, njihovo povezivanje i ostalo. U tome je jako izražena potreba za uopćavanjem i stvaranjem velike slike, modela, koja mora biti koherentna, odnosno sve se mora uklapati. Imam veliku potrebu za logikom i nekom temeljnošću mišljenja uopće. Puno bolje funkcinira onaj neki filozofski dio mišljenja od vizualno-matematičkog. Očita je razlika u naporu, između ovo dvoje, koji moram napraviti za koncentraciju da bih napravio neki pomak u mišljenju. Kod "filozofskog" dijela, gdje se mogu koristiti i emocijom, koncentracija je stalna, automatska, dok u ovom drugom moram uložiti veliki napor za nju i jasno onda tu nema nikakvog vica, jer nema procesa u podsvijesti, a svijest je prespora i neučinkovita za takve stvari. Doduše nemam nikakvih problema shvatiti nešto, ali sporo i neinventivno.
Inače sve o čemu razmišljam imam potrebu utemeljiti na realnosti, dosezima (popularne)znanosti, to je negdje došlo mi oko 17-18., kad mi je bilo dosta tog "filozofskog" pokušaja opisa koji ne postiže ništa mjerljivo.


Volim povijest, osobito srednjeg vijeka. Prije je to bio (u djetinjstvu) narativni, arturijanski, viteški uzvišeni pristup i pogled. Zapravo poprilično veliki dio djetinjstva mi je to bio. Danas volim također povijest, ali je to skroz druga stvar, ne više narativna, nego legoffovska, nema ni uzvišenosti, dvorci su samo materijalni ostatak, plašt u koji su se neki zavijali od siromaštva i muke.

Imam potrebu za gestom, pompoznošću, nastupom, nečim što promatra "publika", za wittom u tome, inovatvnim i neobičnim humorom u nastupu.

Dalje se nastavlja na sve prije spomenuto i maštovitost, želja za stvaranjem velike književne forme, bla bla ....

Trebao bih valjda spomenuti bar dio u kojem sam se bavio stvaranjem nekog vlastitog kozmosa, koji je zapravo morao biti utemeljen na realnosti, a to je počelo shvaćanjem u 16.-oj "sebe" u "svemu", da bi došao u negdje 18.- oj do derealizacija, depersonalizacija, do toga da ne postoji apsolutno . Pa sve do toga kada sam posložio sve prije oko godine dana.
Tu je u bilo i slaganje ličnosti, skidanje sveg onog smeća što se nabaca na dijete, osobu, konstrukcija društva i slaganje psihologije prema genetskom hardwareu. I najvažnija stvar, došao sam na kraju do toga da ... nemam vremena više. Ne, mislim nemam vremena za pisati, nije da umirem od raka, bar koliko znam. Baci pogled na upise forumaša descender, ono što treba primjetiti je dekonstruktivizam koji je kod mene i izraženiji, stavove zanemari. Još da kažem, imam potrebu da prođem sve uloge, promatram ljude i njihove geste, uloge itd, gledam filmove i izgovaram riječi i gestikuliram oponašajući likove na isti način, kao da proživljavam to.

Post odiše dobrom atmosferom egomanije, što nije slučajno, ali je zapravo stanje drukčije. Čini mi se da će pogoditi koga treba, ako postoji naravno.

Volio bih nać nekoga za ići na male koncerte npr. u Močvaru, pljugat, za razgovore o povijesti, svjetskim nepravdama, poeziji, umjetnosti, lego kockama, lascivne razgovore, radit kolače s travom, snimanje treš filmova i tako...

Čeznem za srodnom dušom

Oglas je trajno otvoren.
__________________
"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" by n00e

"Walk me to the corner, our steps will always rhyme"

Zadnje uređivanje Jizzus : 04.01.2018. at 20:25.
Jizzus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.