Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2017., 23:29   #81
Quote:
Afrička šljiva kaže: Pogledaj post
Intro u seriju: otkuda je posuđen, iz kojeg djela?
Carmen-Bizet

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
__________________
"Ti si moj Meštre ludi čovik. Krepa je balun, raspa se Hajduk."
"Raspast se može Austrija. Krepat moredu svi kraljevi i carevi, ma HAJDUK će ostat"
Rope07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 12:17   #82
Votre toast (Arija toreadora)
ronac zg is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 13:19   #83
Quote:
E-Kasije Hereja kaže: Pogledaj post
Nažalost, predlažem Knjazu ideju.
O konceptu svlačionice političara...
Da upoznamo pozadinu političara na jedan ogoljeni, komični način. Na koji su način dospjeli tu gdje jesu, što su učinili dobro ili loše, koliko su zaradili...

Naravno, za ovaj koncept je potrebno logistički podržavati razotkrivanje istih.. Treba sve fino pripremiti i onda ih rešetati..Ali, u stilu zezancije...Ozbiljne zezancije.
To je nažalost nemoguće! Nisu sposobni za tako nešto, birani su po po konceptu stranke ili rodjački,jako, to jest JEZIVO su nepismeni,neobrazovani!
Branit će se nogama i rukama da ne govore javno jer NE ZNAJU goviriti a pogotovo ne o onome o čemu moraju govoriti t.j o svom poslu!!
To je tragedija naše lijepe države!!
ben2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 23:17   #84
Velikani se punom parom snimaju, u veljači 2018 kreće novih 8 epizoda :klap:

https://www.vecernji.hr/showbiz/fasc...-misli-1185687
agrarna_reforma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 11:27   #85
Quote:
agrarna_reforma kaže: Pogledaj post
Velikani se punom parom snimaju, u veljači 2018 kreće novih 8 epizoda :klap:

https://www.vecernji.hr/showbiz/fasc...-misli-1185687
Zezaš ?!
Pa to je odlično !!!
__________________
Nastanak kvekera
E-Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 00:16   #86
Matija Gubec
Marija Jurić Zagorka
Ante Starčević
Ivan Meštrović
Ruđer Bošković
sveti Lepold Mandić
Lavoslav Ružička i Vladimir Prelog
Vesna Parun i Slava Raškaj
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 19:44   #87
Popis je u redu ali mislim da bi bilo zanimljivje da je uzeo neke nepoznatije ljude koji isto imaju masu zasluga, ne znam Katarinu Kosaču Kotromanić, kao zadnju bosansku kraljicu, pa ne znam Krsta Mazarevića koji je jako nepoznat a zapravo je prvi hrvat koji se odlijepo od tla i vinuo u zrak i tako...
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:57   #88
Dobra vijest, snimljena je i druga sezona ovog serijala.
Popis velikana druge sezone: Ante Starčević, Ivan Meštrović, Ruđer Bošković, Matija Gubec, Marija Jurić Zagorka, Sv. Leopold Mandić, Vesna Parun, Slava Raškaj, Vladimir Prelog i Lavoslav Ružička, kao što je već prije navedeno (ali ponavljam za potvrdu).
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 10:15   #89
stavio knjaz prije 2 dana, po upisima na njegovoj fb stranici još su u tijeku snimanja

weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 10:09   #90
počinje 25. ožujka, u 1. epizodi ivan meštrović, jučer bila najava na tv-u
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 15:07   #91
jučer bila 1. epizoda, nitko ništa ne komentira, stvarno se puno može naučit

npr. nisam imao pojma da je meštrović bio visok metar i pol a meni se s 1,70 čini da sam nizak (što i jesam, ali kako je tek njemu bilo)
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 16:23   #92
htio sam jučer odmah po završetku napisati, ali je forum tad bio u banani

odlična epizoda, iako sam nedavno baš bio u Otavicama, tek sad sam shvatio veličinu Ivana Meštrovića

od jednog bolesnog klinca iz malog mjesta u siromašnoj Zagori do jednog od najvećih kipara svog doba, uz bok Rodinu
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 22:03   #93
Veselim se sto je pocela druga sezona Hrv velikana. Emisija o Mestrovicu je bila bas dobra. Iznenadila sam se i ja njegovoj visini, nije bezveze ona da se otrov (pozitivni) nalazi u maloj dozi.
Stvarno je bio genijalac, vrhunski umjetnik i nikad se ne prestajem diviti njegovim djelima, iznova imoresionira. Stvarno je veličina. Drago mi je da su seljani njemu pomogli za skolovanje, a njemu svaka čast sto je izgradio i skolu i antimalaricnu stanicu u Otavicama (lani sam bila tamo, krasno je), sto je donirao svoje kuce i galerije Hrvatskoj, malo je danas takvih koji bi to uradili
Veličina u svakom smislu rijeci i jako mi je zao sto je bio prisiljen otici iz domovine i sto nije stigao pod stare dane uzivati u svom kraju .
Jos jednom hvala Knjazu na ovom serijalu, lezi mu to.
Hrvatska nije ni svjesna Mestroviceve veličine.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 20:59   #94
a kaj, mene se čeka da napišem nešto o emisiji o mariji jurić zagorki, velikoj ženi novinarki spisateljici zagrepčanki i hrvatici? kaj?

odličan knjaz.
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 22:35   #95
Knjaz je uvijek odličan. Jedna od vrlo malo kreativnih osoba na HRTu. Ma genijalac.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 08:12   #96
i ja čekam da se nešto napiše da ne budem sam

bila je dobra epizoda o mandiću, puno se pisalo o njemu kad je dovežen u zg, ali opet knjaz izvuče neke nove stvari i dovede ljude koji ga se sjećaju i prepričavaju događaje, pogotovo onaj što mu je šaku morao odrezati, fenomenalno (ne rezanje šake)

o zagorki isto ok, možda mi je bilo malo dosadnjikavo na trenutke, najviše me fascinirao podatak da prije nego je neka imena upotrijebila u svojim djelima da ista nisu postojala nego su tek kasnije djeca dobivala ta imena

u ovoj zadnjoj o kemičarima vidjelo se da fali materijala pa su o nobelu imali veliki uvod, baš veliki, ali dobro, zasad ukupni dojam ocjena 0,5-1 manja od prošle sezone, ali ključnu ulogu tu igra i što su tad bili živopisniji i poznatiji velikani
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 20:48   #97
Propustila sam skoro cijelu epizodu o Gubecu. Je li bila ok epizoda? Neka intrigantna novica o Gubecu?
Sve dosadasnje eoizode su mu bile jako dobre, cak i one o kemicarima.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 22:57   #98
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Propustila sam skoro cijelu epizodu o Gubecu. Je li bila ok epizoda? Neka intrigantna novica o Gubecu?
Sve dosadasnje eoizode su mu bile jako dobre, cak i one o kemicarima.
novica je da o Gupcu ne znamo apsolutno ništa, čak skoro do te razine da se dvoji jel uopće postojao
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2018., 08:08   #99
meni je novica da je tahi šogor od šubića zrinskog, radili smo u školi obiteljsko stablo zrinskih, ali tog podatka se ne sjećam
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2018., 02:17   #100
Nisam znao da Srbi žele prisvojiti i Ruđera

Ali kako sam se nasmijao kad je Knjaz rekao za onog Engleza u Royal Societyju - moj frend iz djetinjstva
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.