Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2017., 00:28   #21
Ili recimo ovo poticanje nekakve "mržnje". Dakle, 100 ljudi iz "Torcide" mrzi 100 ljudi iz "Armade", a mediji pišu naslov o mržnji između sjevera i juga, o bratoubilačkom ratu, o tome kako je sve otišlo predaleko...

MA TKO SU TE NAVIJAČKE SKUPINE da se na temelju njih kreira društvena klima? Tko su oni, socijalni generatori ljubavi ili mržnje? Ma ne zanimaju me uopće, ako se tamo nekakva torcida želi mrziti s armadom, go for it, uopće ne razumijem zašto se ta cijela priča konstantno projicira na gradove, regije, županije?

Gdje je i tko legitimirao te navijačke skupine da njihovo mišljenje vrijedi za ostatak grada? Ja se ne sjećam da su negdje bili izbori za BBB pa da sam im dao svoj legitimitet da budu moji predstavnici. Ne, nisu moji predstavnici. Ako se žele međusobno pobiti ili poj... u dupe, neka to čine. To rade u svoje ime, ne rade u moje ime, ne rade u ime Zagreba, Hrvatske, Europe ili tko zna čega.

Mediji su najveće zlo koje postoji.
Ehra-Lessien is offline  
Old 16.03.2017., 11:56   #22
Quote:
Ehra-Lessien kaže: Pogledaj post
Suština priče je da mene ne zanimaju previše ti događaji osim što želim da pravna država sankcionira počinitelje. Međutim, mediji konstantno i kontinuirano od toga rade halabuku i nameću meni krivnju, iako nemam veze s tim događajima. Počinitelji imaju imena i prezimena, i neka odgovaraju. Tu završava priča. Uopće ne želim da mi se više stavlja "krivnja" na teret, a s počiniteljima nemam nikakve veze.


Navijač sam dinama, i već godinama mi mediji pokušavaju prebaciti krivnju na moja leđa, da se kao navijač dinama moram "sramiti" ekscesa huligana. Ne, ne zanimaju me. Oni koji bacaju baklje imaju imena i prezimena, oni koji razbijaju Prag ili Udine imaju imena i prezimena. Uopće ne želim nikakvu krivnju na svojim leđima. Stoput sam se pitao, kakve veze ja imam s njima? I onda pročitam u medijim naslov "BBB osramotili Hrvatsku"... Ma koju Hrvatsku? Osramotili su sami sebe, nisu mene. Ne osjećam baš nikakav sram jer netko drugi radi kaznena djela. Jel bi treba osjećati sram kada neki moj sunarodnjak ubije susjeda ili siluje neku ženu? To je ta razina.

Mediji već godinama pokušavaju kolektivizirati krivnju umjesto da je individualiziraju. Ne znam je li to posljedica toga što nemaju o čemu pisati, ili se nešto veće valja iza brda, no znam da ne osjećam nikakvu krivnju zato što još neki kreten igrom slučaja navija za klub za kojeg i ja navijam.

Pun mi je kufer retardiranih novinara, treba im stati na kraj.
A da kao odgovoran građanin pomogneš pokiciji odnosno društvu ako znaš ta ime a i prezimena
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Old 16.03.2017., 12:01   #23
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
A da kao odgovoran građanin pomogneš pokiciji odnosno društvu ako znaš ta ime a i prezimena
zar netko ne zna ta imena i prezimena?

Pa policija svakako, a i mnogi drugi znaju apsolutno sva imena viđenijih navijača...nije to neka tajna..
Dečko koji je uletiona Poljud, oni koji su bacali baklje na EP-u , itd, itd. - pa naravno da se znaju imena.
denijama is offline  
Old 16.03.2017., 12:36   #24
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
A da kao odgovoran građanin pomogneš pokiciji odnosno društvu ako znaš ta ime a i prezimena
Ne znam, nisam u tim krugovima niti želim biti, niti me interesiraju. Sve što znam jest da tih "huligana" u navijačkim skupinama nema više od 50-100, i da ta šaka prijestupnika NE PREDSTAVLJA mene, moj grad, državu itd.

Konstantno se stvara slika da se "Hrvatska mora crveniti" upravo zbog tih 50-100 delinkvenata. Ma hajde? Niti ću se crveniti, niti me briga za njih. Neka policija odradi svoj posao ako su počinili kaznena djela i to je to. Ne trebaju mi mediji koji će još danima drljati po toj temi i tražiti krivca u "svima nama". Daj molimte...
Ehra-Lessien is offline  
Old 11.08.2017., 13:34   #25
Znaju se imena i prezimena novinara i političara koji rade zlo svojim neodgovornim pisanjem,govorom i ponašanjem,ali......
pravaš21st is offline  
Old 16.08.2017., 01:04   #26
Pretpostavljam da ima i ubačenih provokatora kojima je u interesu da unesu kaos u našu državu, jer nekima je u interesu destabilizacija Republike Hrvatske i širenje netrpeljivosti i zavada (neki s istoka, Rusija...).

Stoga, širimo toleranciju i poštujmo zakone, a pojedince koji siju mržnju treba hitro identificirati, slikati, pronaći, prijaviti, jer se skrivaju iza leđa drugih.

Sjever i Jug
Nepoznati is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:10.