Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2011., 16:13   #1
Good Food - zalogajnica

Daily fresh je dobio prvog ozbiljnog konkurenta. Danas smazah Cesar salatu koja je bila sjajna, a "koleginica" nekakvu s tunom koja je bila solidna.
Pisat cu o svom obroku jer me odusevio: hrpetina zelene salate, nesto cherry rajcica, kockice prepecenog kruha, komadici prsuta, odlican dressing i sve to za 22 kn.
Nemam pojma kako se mjesto zove, ali...ovo sto sam pojela bilo je super.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:17   #2
to je na mjestu bivše trgovine Žitnjak, koja je imala veliki izlog sa vinima?
prošao sam par puta tamo, ali nikad nisam ušao
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:32   #3
Da, da, to je ta. Gore je bila voćarna i mali dućan, a u podrumu sasvim solidna vinoteka. I ja sam dugo gledala to mjesto kako se pretvorilo u jos jednog kapitalistickog mastodonta, ali me rezultat iznenadio.
Za svoju Cesar salatu mogu samo reci - jako jako fina.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 18:36   #4
nema vise vinoteke i vocarne?

rece mi frendica da se to zove good food ili tako nekako.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 18:39   #5
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
nema vise vinoteke i vocarne?
Nema, Žitnjak je propao.
btw. bio je dobar izbor vina, ali su bila 15-20% skuplja nego drugdje
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 21:18   #6
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
Daily fresh je dobio prvog ozbiljnog konkurenta. Danas smazah Cesar salatu koja je bila sjajna, a "koleginica" nekakvu s tunom koja je bila solidna.
Pisat cu o svom obroku jer me odusevio: hrpetina zelene salate, nesto cherry rajcica, kockice prepecenog kruha, komadici prsuta, odlican dressing i sve to za 22 kn.
Nemam pojma kako se mjesto zove, ali...ovo sto sam pojela bilo je super.
Odlično! Nadam se da se neće pokvarit'.

Znaš li možda kakve sve vrste dressinga imaju? Thanx.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 23:00   #7
šta još nude osim salata?
nina 55555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 23:00   #8
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Znaš li možda kakve sve vrste dressinga imaju? Thanx.
Uf... nemam pojma. Inace bas ne jedem dressinge. Ovaj nije bio onako tezak i mastan i gust, nego se fino razlio po cijeloj salatici.


A sto se naslova tice, meni je bas bio cool onakav.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 23:04   #9
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
Uf... nemam pojma. Inace bas ne jedem dressinge. Ovaj nije bio onako tezak i mastan i gust, nego se fino razlio po cijeloj salatici.

Ma to i mene muči. Vani radije ne jedem nikakav dressing na salatama, ako imaju samo neke čudne i masnjikave.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 23:38   #10
To je za restač za babe (no offense). Ko i onaj niže u preradovićevoj kaj je došel na mjesto pizzerije napolitane. Mislim ono cesar salad i dresinzi? Halooo?
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 18:02   #11
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
To je za restač za babe (no offense). Ko i onaj niže u preradovićevoj kaj je došel na mjesto pizzerije napolitane. Mislim ono cesar salad i dresinzi? Halooo?
Kumek,baš si kumek
Kaj ti znaš kaj je chic,otmjeno i rafinirano.
Kaj bi ti žderal;janjetinu,ćevape,fileke i takve stvari
Salate s dresinzima,fina japanska,francuska i ina jela u kojim dobiš nekaj tipa komadić sirove ribe,malo morske trave i tri zrna riže,to otmjeni ljudi jedu.
Nema veze kaj se od tog uopće ne nahasaš,ali ako hoćeš imati stila moraš sam sebe uvjeriti da je to super.To je fine dining,a ne seljačko žderanje
Ti ne gledaš Sex i grad,ne čitaš Butkovićeve kolumne i to?
Halooooo?!
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 18:40   #12
Quote:
batler kaže: Pogledaj post
Kumek,baš si kumek
Kaj ti znaš kaj je chic,otmjeno i rafinirano.
Kaj bi ti žderal;janjetinu,ćevape,fileke i takve stvari
Salate s dresinzima,fina japanska,francuska i ina jela u kojim dobiš nekaj tipa komadić sirove ribe,malo morske trave i tri zrna riže,to otmjeni ljudi jedu.
Nema veze kaj se od tog uopće ne nahasaš,ali ako hoćeš imati stila moraš sam sebe uvjeriti da je to super.To je fine dining,a ne seljačko žderanje
Ti ne gledaš Sex i grad,ne čitaš Butkovićeve kolumne i to?
Halooooo?!

Hahahha..
hvala za malo smjeha!
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 11:49   #13
Quote:
mmz<3 kaže: Pogledaj post
Hahahha..
hvala za malo smjeha!
Fala.
Drago mi je ako mi je to pošlo za rukom.
Iako moram priznati da bi mi bilo još draže da sam bar malo uspio nasmijati autoricu teme čiji sam ogroman obožavatelj.Ona mi je čak draža i od Biance Matković
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 12:48   #14
Quote:
batler kaže: Pogledaj post
Fala.
Drago mi je ako mi je to pošlo za rukom.
Iako moram priznati da bi mi bilo još draže da sam bar malo uspio nasmijati autoricu teme čiji sam ogroman obožavatelj.Ona mi je čak draža i od Biance Matković
Ipak izgleda da si dobro proučio svih 156 slika samozatajne, tajanstvene i sexy... Biance. Jesi ju lajkao ?

Ne kužim kakve veze ima naša Severina s Biancom.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 13:28   #15
Quote:
Laa Laa kaže: Pogledaj post
Daily fresh je dobio prvog ozbiljnog konkurenta. Danas smazah Cesar salatu koja je bila sjajna, a "koleginica" nekakvu s tunom koja je bila solidna.
Pisat cu o svom obroku jer me odusevio: hrpetina zelene salate, nesto cherry rajcica, kockice prepecenog kruha, komadici prsuta, odlican dressing i sve to za 22 kn.
Nemam pojma kako se mjesto zove, ali...ovo sto sam pojela bilo je super.
kakva im je to cesar salad s prsutom?
u jamerici je to zelena salata, parmezan, kockice prepecenog kruha i grilana piletina s tim nekim bijelim dresingom... i msilim jaja... ali nisam ziher
hilton hoteli imaju naj cesar salad

zakaj ovi nemaju s piletinom? treba im otic rec
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 14:40   #16
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
kakva im je to cesar salad s prsutom?
u jamerici je to zelena salata, parmezan, kockice prepecenog kruha i grilana piletina s tim nekim bijelim dresingom... i msilim jaja... ali nisam ziher
hilton hoteli imaju naj cesar salad

zakaj ovi nemaju s piletinom? treba im otic rec
Ovo tvoje je uz slane inćune i sirovi žumanjak najčešća verzija ali U Cezrici je gastronomski dopušteno neograničeno varijacija.
http://translate.google.hr/translate...r_salad&anno=2

Ja za pršut isto nisam čuo, a nisam ni za Cezaricu s grilanom pačetinom i baš ću je napraviti.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:35   #17
Prošli tjedan mi kolegica kaže da je tamo pojela "Naaaaaaaaaaaajbolji hambuger na svijetu".
Bio neki dan... BBQ hamburger, pa sad... solidan hamburger ali po ničemu poseban.
Da se razumijemo jeo sam puno, puno gorih ali isto tako i masu puno boljih.
No svakako ću tamo otići još koji put... ali na nekaj drugo.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 15:37   #18
Quote:
Zla patka kaže: Pogledaj post
kakva im je to cesar salad s prsutom?
zakaj ovi nemaju s piletinom? treba im otic rec
Ja sam mislila da se piletina podrazumijeva. Ima je puuuno i super je zgrillana, posoljena i zacinjena.
__________________
A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
Laa Laa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 22:32   #19
Moram jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako pohvaliti ovo mjesto! Hrana je tako fina, ukusna mmmm....
Jučer sam jela Cezar salatu koja je bila ogromna i iako gladna jedva sam je pojela, a danas sam naručila Good F*** hamburger, i napokon pravi hamburger a ne plosnata pljeskavica
Muffin je ok, a sve je bolje 10x nego u Daily (un)fresh-u! Preporučam jako!
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 23:05   #20
Quote:
kendi_3 kaže: Pogledaj post
a danas sam naručila Good F*** hamburger, i napokon pravi hamburger a ne plosnata pljeskavica
Kako misliš nije plosnata pljeskavica? Deblji je? Manji promjerom, ili?
Ne volim debele hamburgere, ja baš obožavam tanke pljeskavice (A la Leskovac). Je, to onda nije hamburger, znam.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:56.